Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چه کسی می گوید ” قطعا شاهد اوج و در عین حال,’ اسپانیا عفونت نرخ کاهش می یابد و

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,929,900
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 120,449
  • ما موارد: بیش از 582,500
  • ما مرگ و میر: حداقل 23,649

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:18 am: چه کسی می گوید “قطعا شاهد اوج و در عین حال’

تعداد موارد جدید Covid-19 است که کاهش در برخی از نقاط اروپا از جمله ایتالیا و اسپانیا, اما شیوع بیماری هنوز در حال رشد در بریتانیا و ترکیه, سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت.

“کلی جهان شیوع 90 درصد از موارد می آیند از اروپا و ایالات متحده آمریکا. بنابراین ما قطعا شاهد اوج و در عین حال” که سخنگوی دکتر مارگارت هریس گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

در چین “بزرگترین تهدید وارد شده است, موارد,” او گفت: با اشاره به آخرین داده ها.

“ما باید واقعا نمی تواند انتظار برای دیدن این واکسن برای 12 ماه یا بیشتر” هریس اضافه شده است. —رادیو فردا

7:14 am: اسپانیا گزارش 567 جدید مرگ و میر به عنوان عفونت رای را کند می کند

پزشکان در خیابان در مقابل اورژانس در ورودی بیمارستان سنت پو برای تشکر از حمایت همسایگان در طول بحران از coronavirus – Covidien-19 در بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا, در تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

NurPhoto

اسپانیا یک شبه مرگ و میر از coronavirus رز به 567 از 517 یک روز پیش در حالی که این کشور گزارش داد که کمترین افزایش در موارد جدید از مارس 18.

مجموع مرگ و میر صعود به 18,056 در حالی که موارد تایید شده از عفونت افزایش 3,045 به 172,541 وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. —رادیو فردا

7:05 pm: که ارائه می دهد مشاوره در تطبیق با یک ‘طبیعی’

سازمان بهداشت جهانی تا به شناسایی شش معیار برای کشور به دنبال به آرامی بلند مستند اقدامات هشدار راه را از اوج شیوع “آهسته تر” از راه تا.

جهانی بحران بهداشت عمومی به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل اقدامات سخت گیرانه بر زندگی میلیاردها نفر از مردم. اجتماعی و اقتصادی محدودیت است که طیف وسیعی از تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله و ممنوعیت تجمعات عمومی آورده بودند و سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برخی از کشورهای اروپایی گذاشته طرح به ظهور از مستند به عنوان به زودی به عنوان این ماه پس از تحمل چند هفته از دقیق اجتماعی و اقتصادی محدودیت.

مدیر کل که Tedros Adhanom Ghebreyesus مشخص شده یک چک لیست است که سازمان ملل متحد سازمان بهداشت ابداع کرده است برای کشورهایی با توجه به اینکه به بلند کردن برخی از مستند اقدامات است. —سام مردیت

6:12 am: فرودگاه هیترو لندن در انتظار مسافری ترافیک به میزان 90% در ماه آوریل

تا حد زیادی خالی هیترو ترمینال 5 در سپتامبر 9, 2019 در لندن, انگلستان. بریتیش ایرویز خلبانان را آغاز کرده اند که 48 ساعت ‘اعتصاب’, پایه بسیاری از پروازهای بیش از یک اختلاف در مورد پرداخت ساختار آن خلبانان.

دن Kitwood | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

فرودگاه هیترو لندن گفت: انتظار می رود ترافیک مسافری به میزان 90% در ماه آوریل آن را به عنوان اعلام کرد که تعداد مسافر در ماه مارس پایین 52% در سال در سال.

هیترو نقل مکان کرد و به تک باند عملیات در مارس 6, فرودگاه گفت: در هفته های آینده خواهد تحکیم تمام عملیات به دو نفر از آن چهار باز پایانه است.

“این حرکت را محافظت طولانی مدت در فرودگاه با کاهش هزینه های عملیاتی کمک هیترو به باقی می ماند مالی انعطاف پذیر” اپراتور در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این فرودگاه ظرفیت موجود در حال حاضر استفاده می شود به اولویت بندی محموله پرواز با تجهیزات پزشکی. —چوپان تیلور

5:21 am: بریتانیا به احتمال زیاد به گسترش مستند به عنوان صدر تلفات 11,000 در حالی که اروپا شروع به لغو محدودیت

انگلستان به نظر می رسد مجموعه ای برای گسترش آن مستند به اقدامات اولیه و یا شاید حتی اواخر ماه مه فقط به عنوان اروپایی دیگر نقاط داغ شروع به بلند کردن برخی از محدودیت در کسب و کار.

رسمی تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در بریتانیا می ایستد در 11,239 با انگلستان در همان مسیر به عنوان ایتالیا, دولت, رئیس, مشاور علمی روز دوشنبه گفت:.

ایتالیا دیده است بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از این ویروس است اما شروع به بلند کردن برخی از مستند اقدامات اجازه می دهد کتابفروشیها و stationers به بازگشایی شده است. —هالی Ellyatt

5:08 am: مرگ و میر در انگلستان 15% بالاتر از آنچه قبلا گزارش شده

در روز سه شنبه شواهد بیشتری پدید آمده است که میزان مرگ و میر در انگلستان می تواند به طور قابل توجهی بالاتر گزارش شده است.

دفتر آمار ملی انگلیس امروز گزارش داد که مرگ و میر در انگلستان ناشی از کوروناویروس قبل از آوریل 3 شد 15% بالاتر از آنچه قبلا گزارش شده NHS اعداد.

“آخرین داده های قابل مقایسه مرگ و میر مربوط به Covid-19 با تاریخ مرگ تا آوریل 3 نشان می دهد وجود دارد 6,235 مرگ و میر در انگلستان و ولز” نیک راه, سر, سلامت تجزیه و تحلیل در دفتر آمار ملی انگلیس گفت: صبح روز سه شنبه گزارش رویترز.

“هنگامی که به دنبال در اطلاعات برای انگلستان این است که 15 درصد بالاتر از بیمه خدمات درمانی اعداد به عنوان آنها شامل همه اشاره Covid-19 در گواهی فوت از جمله مشکوک Covid-19 و همچنین مرگ و میر در جامعه است.”

انگلستان وزارت بهداشت قرار دادن آخرین بیمارستان مرگ و میر از این کروناویروس در 11,329 که از شنبه تا 717 از روز قبل. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: مسکو هشدار آن را می تواند اجرا از تخت بیمارستان به زودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>