Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: که توصیه به محدود کردن مصرف الکل در کشور اسپانیا روزانه تلفات سقوط

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,996,600
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 127,590
  • ما موارد: بیش از 609,600
  • ما مرگ و میر: حداقل 26,059

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:45 am: آمریکایی ها خود را صرف coronavirus محرک چک در مواد غذایی و گاز و پرداخت دوستان

اطلاعات وارد شده توسط بانک های دیجیتال فعلی در بر داشت اعضای که دریافت محرک پرداخت بیش از گذشته پنج روز صرف 16 درصد از پول در مواد غذایی از جمله takeout و تحویل. اضافی 9 درصد از هزینه های در مواد غذایی و 10% رفت سمت گاز.

“به وضوح غذایی یک مسئله این است که مردم در حال مبارزه” زمان مدیر عامل استوارت Sopp گفت CNBC. “آنها فقط در تلاش برای زنده ماندن و من فکر می کنم این چیزی است که محرک همه چیز در مورد.”

این آمار و ارقام را اوایل اجمالی در چگونه آمریکایی ها را با استفاده از نقل و انتقالات پول نقد از دولت به عنوان coronavirus همه گیر است و تعطیل کسب و کار و چپ میلیون ها نفر بیکار است.

مراقبت عمل می کنند که توسط کنگره تصویب در پایان ماه مارس ارائه یک زمان نقل و انتقالات پول نقد از $1200 به افراد برای کمک اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر. وزارت خزانه داری این هفته گفت که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها دریافت پرداخت از طریق واریز مستقیم توسط چهار شنبه. —الیزابت Schulze

8:05 am: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برداشت که بودجه باعث انتقادات بین المللی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او در حال رفتن به عقب نشینی ایالات متحده بودجه برای این که باعث انتقاد از سراسر جهان است.

در میان کسانی که ابراز مخالفت شد و نیکوکار بیل گیتس که به نام تصمیم “به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.” آلمان وزیر خارجه Heiko Maas توییتی که “سرزنش کمکی نمی کند” و اضافه میکند: “این ویروس می داند هیچ مرزهای” و او گفت که در حال حاضر بودجه کافی است. اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell گفت که او “عمیقا ابراز تاسف” این تصمیم است.

سازمان ملل متحد’ دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت که در حال حاضر این است که “زمان” به قطع که بودجه به عنوان جهان چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.این است که سازمان ملل متحد سازمان بهداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت که ایالات متحده به حالت تعلیق کمک های مالی به این که در حالی که آن را بررسی آژانس پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر. او را متهم به سازمان از اشتباه در رویکرد خود به این ویروس. برخی به انتقاد کاخ سفید برای آنچه آنها را به عنوان پاسخ ناکافی به بحران.. —هالی Ellyatt

7:29 am: مدیر CDC می گوید: این سازمان دارای یک ارتباط سازنده با که

مرکز بیماری و کنترل (CDC) مدیر رابرت Redfield شهادت قبل از خانه تخصیص بودجه کمیته CDC درخواست بودجه برای سال مالی 2021 در کاپیتول هیل در تاریخ 10 مارس سال 2020 در واشنگتن, DC.

ساموئل کروم | گتی ایماژ

مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری گفت: آژانس بسیار سازنده ارتباط با سازمان جهانی بهداشت که بودجه قطع شد و توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از coronavirus بحران است.

“CDC و که تا به حال سابقه ای طولانی در همکاری با یکدیگر در چند شیوع بیماری در سراسر جهان به عنوان ما همچنان به انجام این کار در این یکی” مدیر رابرت Redfield گفت: در مصاحبه با ABC “صبح به خیر آمریکا”. “ما تا به حال بسیار سازنده بهداشت عمومی در ارتباط است. ما همچنان به آن را داشته باشند.” —رادیو فردا

7:14 am: توصیه می کند که دولت محدود کردن دسترسی به الکل

یک مشتری با پوشیدن یک دستکش کاغذ برداشته شراب “هیچ منع رفت و آمد” در کل شراب و بیشتر مغازه مشروب فروشی در ساحل جنوبی میامی در 19 مارس سال 2020 است.

لیلا Macor | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان جهانی بهداشت دفتر منطقه ای اروپا توصیه می شود دولت ها محدود کردن دسترسی به الکل و “هر گونه آرامش از مقررات و یا اجرای آنها باید اجتناب شود.” بیش از 3 میلیون نفر در سال از, الکل, که, گفت:, و اضافه کرد که مصرف الکل در مواقع اضطراری می تواند به “تشدید سلامت آسیب پذیری رفتارهای پرخطر سلامت روانی مسائل و خشونت است.”

فروش الکل در ایالات متحده آمریکا شد و تا 22 درصد در پایان ماه مارس در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته با توجه به Nielsen.

“در طول COVID-19 گیر ما واقعا باید از خودمان بپرسیم چه خطرات ما در حال گرفتن در خروج افراد تحت مستند در خانه های خود را با یک ماده است که مضر است و هم از نظر سلامت خود و اثرات رفتار خود بر دیگران از جمله خشونت” گفت: Carina Ferreira-Borges, مدیر برنامه, برای کسانی که در اروپا الکل و مواد مخدر برنامه. —خواهد Feuer

6:15 am: روسیه را رد کرد انتقاد از دست زدن به آن از بحران

یک نقاشی دیواری خواندن “مبارزه!” در سایت ساخت و ساز از یک ساختمان جدید از Novomoskovsky چند منظوره مرکز پزشکی برای بیماران مشکوک از COVID-19 coronavirus عفونت و مسافران با حاد تنفسی عفونت های ویروسی (اروی) علائم ورود از کشورها با نامطلوب وضعیت اپیدمیولوژیک.

سرگئی Savostyanov | TASS | گتی ایماژ

کرملین را رد کرد انتقاد از دست زدن به آن از coronavirus بحران پس از چین گفت: بزرگترین منبع جدید وارداتی موارد آمده بود از دور دست در شمال شرقی این کشور که در مرز روسیه است.

“ما می شنویم که در حال حاضر وجود دارد یک ارز از انتقاد بیش از coronavirus بین کشورهای مختلف است که شبیه به پینگ پنگ است. از نظر ما این بود بیهوده ورزش” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: رویترز گزارش داد. —هالی Ellyatt

5:40 am: مسابقه برای واکسن یک تلاش جهانی برای انسان — و نه فقط یک کشور آلمان می گوید:

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان و تیم از کارشناسان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن برای محافظت از میلیون ها نفر از مردم از عفونت است.

پیدا کردن یک واکسن است که یک تلاش مشترک کارشناسان می گویند انتظار می رود به اطراف 12-18 ماه. سازمان بهداشت جهانی گفت: در طول تعطیلات آخر هفته وجود دارد که در حال حاضر 70 واکسن نامزدها در حال توسعه است.

اما چه کسی و یا کدام کشور می شود اولویت زمانی که یک واکسن است که در نهایت در بر داشت, هنوز دیده می شود و می تواند به اثبات بحث برانگیز است.

رئیس جمهور آلمان فدرال موسسه واکسن و Biomedicines یک سازمان از وزارت بهداشت و درمان گفت: CNBC که در این مسابقه به توسعه یک واکسن مشترک و همکاری تلاش کنند. —هالی Ellyatt

5:05 am: اسپانیا روزانه مرگ و میر از این ویروس می افتد

تابوت حاوی اجساد افرادی که فوت کرده اند از coronavirus (COVID-19) هستند اندود شده تا در دراز مدت در پارکینگ از Collserola سردخانه قبل از آنها و یا دفن و یا سوزانده در آوریل 02, 2020 در بارسلونا ،

دیوید راموس | گتی ایماژ

اسپانیا تلفات افزایش یافت به 18,579 از 18,056 روز قبل از اسپانیا وزارت بهداشت گفت. که یک افزایش روزانه از 523 مرگ و میر ناشی از 567 مرگ و میر گزارش شده از روز قبل ، روز دوشنبه 517 جدید مرگ و میر گزارش شده بود.

تعداد موارد تایید شده در اسپانیا در حال حاضر رسیده 177, 633.—هالی Ellyatt

4:20 am: بحران خواهد شد پاک کردن نزدیک به یک دهه از رشد تقاضای نفت در سال جاری آژانس بین المللی انرژی می گوید:

آژانس بین المللی انرژی گفت که انتظار دارد coronavirus بحران برای پاک کردن تقریبا یک دهه رشد تقاضای نفت در سال 2020 با کشورها در سراسر جهان به طور موثر نیاز به تعطیل در پاسخ به این بیماری همه گیر.

بحران بهداشت عمومی باعث شده است تا دولت برای تحمیل اقدامات سخت گیرانه بر زندگی میلیاردها نفر از مردم. آن را ایجاد کرده و تقاضای بی سابقه شوک در بازارهای انرژی با تحرک آورده نزدیک به یک وقفه. —سام مردیت

4:11 am: آلمان به گسترش محدودیت به مارس 3, گزارش های رسانه ها

آلمان را گسترش محدودیت در جنبش معرفی شده در ماه گذشته به سرعت گسترش coronavirus حداقل تا مارس 3, Handelsblatt, کسب و کار روزانه گزارش با استناد به این کشور DPA news agency.

آنگلا مرکل در حال برگزاری ویدئو کنفرانس در روز شنبه با وزرای کابینه و بعد از آن با رهبران آلمان 16 متحده رویترز گزارش داد. مقامات در مجموعه ای به بحث در مورد اینکه آیا به سهولت مستند اقدامات داده شده آلمان را بهبود coronavirus داده است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های شبانه اینجا هستید:: انتقاد مانت در مغلوب ساختن پیشی جستن آمریکا پس از خارج کمک مالی برای کسانی که

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>