این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:25 pm: چه کسی رئیس می گوید: شیوع کروناویروس ” نگه می دارد بسیار قبر تهدید برای جهان

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش هشدار داد که در حالی که تقریبا همه تایید coronavirus موارد در چین, شیوع به منزله یک “بسیار قبر تهدید” برای بقیه جهان است.

“با 99% موارد در چین باقی مانده است بسیار اضطراری که برای کشور است اما یکی است که دارای یک قبر تهدید برای بقیه جهان” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در سخنان افتتاحیه نشست بین بیش از 400 نفر از محققان و مقامات ملی گزارش رویترز روز سه شنبه.

نظرات خود را می آیند کمتر از 24 ساعت پس از او به خبرنگاران گفت: در آژانس سلامت سازمان ملل متحد مقر در ژنو که از موارد شناسایی شده در خارج از چین “می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش است.”

همانطور که از دوشنبه شب چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش داد که در مجموع 42,638 موارد تاييد شده بود در کشور با 1,016 مرگ و میر. (ببینید 8:17 p. m. به روز رسانی).

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس اضطراری مذاکرات جدید با سارس-مانند ویروس پخش در چین و دیگر سازمان ملل در ژنو در 22 ژانویه سال 2020 است.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

5 pm: برخی از چینی شرکت های فن آوری از جمله Megvii بازگشت به کار

کارکنان چینی هوش مصنوعی شرکت Megvii در حال کار از خانه تا فوریه. 17 خورشید Guannan مدیر کل امور دولتی گفت: در یک نسخه از پکن شهرداری از دولت در روز سه شنبه.

Megvii تیم تحقیق و توسعه مشغول به کار اضافه کاری در طول ماه تعطیلات سال جدید به منظور توسعه یک ماشین است که با استفاده از هوش مصنوعی به سرعت تعیین اینکه آیا مردم در مناطق عمومی مانند ایستگاه های مترو باید در دما و انتشار گفت.

این شرکت در پکن تکنولوژی راه اندازی هاب Zhongguancun.

از Feb. 10, کارکنان در بیش از 7000 شرکت در پارک علم را بازگشت به کار و 88 درصد از کارکنان در چین بزرگترین chipmaker, SMIC به پشت در وظیفه با توجه به دولت اعلام خواهد شد. — چنگ.

4:06 pm: Chow Tai Fook جواهرات گروه به طور موقت نزدیک بیش از 40 فروشگاه در هنگ کنگ ماکائو

دلار هنگ کنگ-بر اساس طلا و جواهر اپراتور گفت: بیش از 40 فروشگاه در هنگ کنگ و ماکائو خواهد “تعلیق فعالیت های خود را به طور موقت” در حالی که رسانه های دیگر خواهد کوتاه کردن ساعت خود را تا اطلاع ثانوی.

تمام رسانه ها در مناطق آسیب دیده با حدود 80% از فروشگاه ها در سرزمین اصلی چین در حال حاضر در پاسخ به تماس از دولت های محلی و مرکز خرید اپراتور به حالت تعلیق در آورد عملیات به طور موقت این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“این گروه هیچ برنامه ای برای کاهش کارکنان در عین حال ما خواهد انجام, انعطاف پذیر, کارکنان, استقرار, تنظیم خط مقدم کارکنان را سالانه برگ و کسانی که مبتلا فروشگاه به کار در دیگر آنهایی که” این شرکت اعلام کرد. — Kam

4:02 pm: جدید تایید موارد خارجی با کروناویروس در چین

بدون موارد اضافی از اتباع خارجی آلوده با کروناویروس جدید پدید آمده در آخرین روز وزارت امور خارجه, سخنگوی Geng Shuang گفت: روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

چین روز دوشنبه گفت: این ویروس تا به حال منجر به کشته شدن دو خارجی با یک شهروند آمریکایی و یک ژاپنی و ملی است که وجود دارد در مجموع 27 تایید خارجی موارد در کشور است. — چنگ

2:54 pm: مقامات چینی تاکید بر نیاز به کمک به کسب و کار از سرگیری عملیات

بیش از نیمی از چین, تاخیر در از سرگیری کار بعد از سال جدید قمری تعطیلات حداقل یک هفته در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس. بسیاری از کسب و کار به آرامی بازسازی عملیات اما برخی چالش مواجه شده اند از مقامات محلی.

روز سه شنبه مقامات در سطح ملی تحت فشار قرار دادند در شیوه های آن.

“ما می خواهیم به آن را روشن در اینجا ما به شدت متوقف ساده و خام و روش های مانند نیاز به تایید است که جلوگیری از کسب و کار از سرگیری کار و تولید” Ou Xiaoli مدیر کل توسعه اجتماعی گروه توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. که با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

علاوه بر این Cong Liang, دبیر کل کمیسیون پیشرو حزب گفت که از روز دوشنبه داده ها از 22 کلیدی استان نشان داد درصد از کار را از سر گرفته و برای صنایع مختلف می ایستد در:

  • ماسک صورت شرکت های: +76%
  • لباس محافظ: 77%
  • عمده تولید کنندگان مواد غذایی و شرکت های پردازش: 94.6%
  • معادن زغال سنگ: 57.8% — چنگ

2:09 pm: IDC می گوید: شیوع ویروس می تواند نزول Q1 محموله های گوشی های هوشمند در چین

چین محموله های گوشی های هوشمند برای سه ماه منتهی به مارس می تواند با کاهش بیش از 30 درصد از مدت مشابه سال پیش از بین المللی شرکت داده گفت:.

شیوع آسیب دیده قمری سال نو فصل خرید در اواخر ماه ژانویه و همچنین انتظار می رود به اثرات سوء در زیر ماه IDC در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که از آن انتظار “چین محموله های گوشی های هوشمند به رها کردن بیش از 30% در سال در سال در 2020Q1.”

2:01 pm: پکن تصدیق به حمایت از اقتصاد چین شیوع مورد کسب و کار

چین سینما شد ramping تا خود را برای یکی از بزرگترین فروش فصول سال – استخدام کارکنان اضافی و خرید بیشتر لوازم — جدید کروناویروس رسید. در حال حاضر بسیاری از سالن های تئاتر بسته شده اند و برای حدود دو هفته, و آن را ممکن است ماه ها قبل از مصرف باید به اندازه کافی اعتماد به نفس برای دیدن فیلم در سینما را دوباره.

یک مدیر تئاتر می گوید: این بزرگترین shutdown در 20 سال – حتی سارس در سال 2003 ندارد چنین تاثیر زیادی دارد.

تئاتر اپراتورها در حال حاضر به مذاکره با صاحبخانه به طور بالقوه بیش از ده ها هزار یوان در ماه در اجاره و مدیریت هزینه های دیگر بدون هیچ گونه درآمد در ضمن.

این فقط یک مثال از اینکه چگونه کسب و کار در حال گرفتن آمار توسط ویروس های مربوط به اختلالات و چگونه دولت چین در حال حاضر با عجله به اعلام سیاست های حمایت از بخش خصوصی اجرا کسب و کارهای کوچک است که کمک به بیش از نیمی از رشد اقتصادی است. — چنگ

12:48 pm: تاثیر بر تقاضای گاز بستگی به شدت و زمان گرفته شده برای مهار شیوع ویروس: Wood Mackenzie

جهانی انرژی و تحقیقات گروه مشاوره وود مکنزی گفت: این برآورد تقاضای گاز از دست دادن در چین رسیده بود 2 میلیارد متر مکعب (bcm) در پایان هفته اول فوریه است. بیش از نیمی از این دست متمرکز شد در بخش صنعتی با توجه به تحقیقات مدیر رابرت سیمز. بسیاری از کارخانه ها به حال تعطیل کردن تولید برای یک دوره طولانی پس از تعطیلات سال جدید قمری به عنوان بخشی از چین در تلاش برای متوقف کردن ویروس از گسترش بیشتر.

کارشناسان توافق کرده اند که وجود خواهد داشت یک مهم اقتصادی در چین و همچنین سایر نقاط جهان برای حداقل سه ماه است که در پایان ماه مارس. سیمز گفت: تاثیر بر تقاضای گاز بستگی دارد هر دو به شدت و طول زمان مورد نیاز برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“با از سرگیری فعالیت های اقتصادی اگر چه محدود ما برآورد کامل-سال گاز کاهش تقاضا از بین 6 میلیارد و 14 ميليارد مترمکعب در سال 2020 گفت:” در یک گزارش. در سال در سال نرخ رشد انتظار می رود را نیز رها از 8% چشم انداز پیش بینی قبل از وقوع.

12:31 pm: AIIB می گوید بحث در دراز مدت سرمایه گذاری زیرساخت برای مقابله با آینده همه گیر

این سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی, بانک آسیا-محور چند جانبه بانک توسعه گفت: این آغاز بحث در مورد متوسط تا دراز مدت سرمایه گذاری در زیرساخت های برای کمک به جلوگیری و کنترل آینده همه گیر.

“ما در حال بحث با مقامات چینی آنچه مورد نیاز است برای تقویت سیستم کلی یک بار این بحران است (که) آن (را) لحظه به گام تا یادگیری درس بپرسید چه نوع از سرمایه گذاری می تواند در آینده برای جلوگیری از شیوع بیماری کاهش تاثیر و کمک به مهار آنها” یواخیم فون Amsberg معاون رئیس جمهور برای سیاست و استراتژی در پکن مستقر AIIB گفت CNBC.

“ما در حال صحبت کردن در مورد بیمارستان زیرساخت ها است. ما در حال صحبت کردن در مورد آزمایشگاه. ما در حال صحبت کردن در مورد سلامت حیوانات” فون Amsberg اضافه شده است. — قهوهای مایل به زرد

11:45 am: سنگاپور گردشگری هیئت مدیره پیش بینی سال 2020 بازدید کننده ورود خواهد کرد با کاهش حدود 25% تا 30%

سنگاپور گردشگری هیئت مدیره در روز سه شنبه گفت: گردشگری ورود و رسید برای زمان تقویم سال در شهر-دولت را “ضربه قابل توجهی” با توجه به شیوع کروناویروس. بسیاری از کشورها از جمله سنگاپور تحمیل کرده اند سخت محدودیت های مسافرتی برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

در حالی که ورود از چین — در حدود 20 ٪ از بازدید کنندگان بین المللی به این کشور خواهد بود به خصوص تحت تاثیر قرار گردشگری هیئت مدیره گفت: دیگر بازارهای اصلی نیز انتظار می رود به کاهش به دلیل کاهش سفر اعتماد به نفس در سطح جهان است.

برای سال 2020 STB گفت: این انتظار ورود بازدید کننده به سقوط حدود 25 تا 30 درصد. STB اجرایی کیت قهوهای مایل به زرد گفت: سنگاپور را در بخش گردشگری است “رو به سوی بزرگترین چالش پس از سارس در سال 2003” و اشاره کرد که این کشور در حال حاضر آماده بهتر و بیشتر انعطاف پذیر.

10:51 am: ویتنام گزارش 15 مورد تایید شده — 3-ماه-نوزاد

ویتنام وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش 15 مورد تایید شده از جدید کروناویروس. آن گفت: بیمار به مدت سه ماه-کودک ساکن در بینه خوین منطقه در Vinh Phuc استان و به احتمال زیاد آلوده با پدربزرگ و مادر بزرگ. او آزمایش مثبت در فوریه. 9 با توجه به وزارت. بسیاری از گزارش های تایید موارد عفونت شد و از همان استان است. روز دوشنبه وزارت گفت که در مجموع از شش بیماران درمان شده بودند و مرخص شد.

10:10 am: چین برتر Li صندلی نشست چین در واکنش به شیوع ویروس

چین لی کچیانگ نخست وزیر ریاست جلسه روز دوشنبه از یک سطح ملی virus پاسخ گروه وظیفه با پرداختن به رمان coronavirus شیوع پنومونی است که به کشته شدن بیش از 1000 نفر در سرزمین اصلی. (ببینید 8:17 am به روز رسانی)

در این جلسه تاکید کرد که تمام زیر مجموعه دولت های ملی و ادارات مربوطه باید تا تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر کار در تشخیص زود هنگام, گزارش, قرنطینه و درمان تایید موارد با توجه به چین, وزارت امور خارجه. استان های دیگر باید ارسال مطلب پزشکی کارگران به هوبئی و دولت های محلی باید افزایش حمایت خود را به صورت محلی تولید لباس محافظ و ماسک وزارت گفت.

نزدیک به 20 ، 000 پزشکی کارگران تا کنون فرستاده شده اند به ووهان و دیگر نقاط هوبئی استان با توجه به آزادی مطبوعات. این جلسه به نام برای کاهش مورد مرگ و میر افزایش به اشتراک گذاری اطلاعات علمی و حصول اطمینان از تامین سبزیجات و دیگر کالاهای ضروری. — چنگ

10:02 am: در اینجا این است که چگونه یکی دیگر از coronavirus اپیدمی تحت تاثیر اقتصاد چین نزدیک به 20 سال پیش

سرمایه گذاران و تحلیلگران اغلب نگاه به شیوع بیماری سارس در سال 2003 برای ارزیابی تاثیر بالقوه آخرین شیوع کروناویروس را در جهان به دومین اقتصاد است. سارس و یا سندرم حاد تنفسی شد و همچنین فشار از کروناویروس که به کشته شدن صدها نفر نزدیک به 20 سال پیش است. اما به تازگی مرگ و میر مربوط به بیماری جدید پیشی گرفته است.

در سال 2003 گسترش سارس کشیده پایین رشد اقتصادی چین از 11.1 ٪ در سال بیش از سال در سه ماهه اول سال تقویم به 9.1 درصد در سه ماه زیر با توجه به داده ها از اداره ملی آمار چین است. و سپس از ششم بزرگترین اقتصاد در جهان نیز شاهد رشد در فروش های خرده فروشی و تولید صنعتی, اما توسعه در صادرات آن ثابت باقی مانده است و در طول سال 2003 است. — لی

9:17 am: تایلند ممنوعیت مسافران کروز از پیاده

تایلند خودداری از اجازه برای مسافران پردازنده MS Westerdam کشتی کروز متعلق به Holland America Line, از پیاده گزارش رویترز با استناد به این کشور با وزیر بهداشت. عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت: در Facebook post “من دستور. اجازه پیاده رد کرد” با توجه به اخبار سیم.

روز دوشنبه کروز اپراتور ارسال شده یک سفر مشورتی که کشتی قایقرانی برای Laem Chabang, بانکوک, تایلند که در آن مسافران را پیاده روی پنج شنبه, فوریه. 13. “کشتی نیست در قرنطینه و ما هیچ دلیلی برای این باور وجود دارد هر گونه موارد از coronavirus در هیئت مدیره با وجود گزارش های رسانه ها” شرکت گفت: در آن سفر مشورتی.

8:30 am: استرالیا حلزون اسلش ارشاد می گوید از آن انتظار یک کاهش در چین فروش با توجه به شیوع کروناویروس

شنیدن ایمپلنت ساز حلزون گفت: این کاهش چشم انداز خود را برای سال مالی سال 2020 با توجه به شیوع و تاثیر آن در منطقه بزرگ چین یکی از بازارهای اصلی برای این شرکت است. آن را کاهش اساسی سود خالص برای سال از 290 میلیون – 300 میلیون دلار استرالیا (در حدود 194 میلیون-200 میلیون دلار) به$270 میلیون – 290 میلیون.

بیمارستان ها “در حال حاضر به تعویق انداختن عمل جراحی از جمله کاشت حلزون به منظور محدود کردن خطر عفونت با کوروناویروس” شرکت گفت: در یک پرونده با استرالیا اوراق بهادار. مدیر عامل شرکت حفاری Howitt گفت: این شرکت هدایت عوامل در یک “کاهش قابل توجهی در فروش” برای منطقه چین در نیمه دوم. استرالیا در سال مالی شروع می شود در تاریخ Jul. 1 و ژوئن آینده به پایان می رسد. 30.

حلزون گفت: این فرض وجود خواهد داشت نه هر “مواد اختلال” به زنجیره تامین از جمله واردات قطعات از چین است.

8:17 am: چین گزارش های اضافی 108 مرگ و میر و 2,478 تایید موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 2,478 تایید موارد جدید در سرزمین اصلی و 108 اضافی مرگ و میر بسیاری از آنها در هوبئی استان است. همانطور که از شنبه شب دولت گفت: در مجموع 42,638 موارد تایید شده اند و 1,016 های مردمی در کشور است.

7:07 am: هوبئی گزارش اضافی 103 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 103 مرگ و میر و 2,097 جدید تایید موارد مربوط به پنومونی کشنده مانند coronavirus تا پایان روز شنبه.

با توجه به هوبئی استانی سلامت کمیته 974 نفر کشته شده اند در این استان با بسیاری از آنها در شهر ووهان که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده است. شده اند وجود دارد در مجموع 31,728 موارد تایید شده تا کنون در این استان است.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

4:48 pm: Coronavirus است یک “قوی سیاه” برای نفت و بازار انرژی

Coronavirus است “true” قوی سیاه برای نفت و بازار انرژی و قیمت نفت همچنان پایین حرکت می کند بدترین بیش از هنوز ممکن ند دیوید تحقیقات گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. تحلیلگر وارن پای به ذکر است که شیوع کاهش تقاضای چین برای نفت از 2 میلیون به 3 میلیون بشکه در روز است که به معنی “بازار نفت این است که به دنبال پایین بشکه در هیچ رشد تقاضا برای سال تقویم و آشکار تقاضا انقباض در حال حاضر بر روی میز است.” — استیونس

4:40 pm: XPO تدارکات برای ویروس تاثیر

XPO تدارکات عمل 8 میلیون فوت مربع از فضای انبار در آسیا از جمله بیش از 1 میلیون فوت مربع در چین به تنهایی. با این حال مدیر عامل شرکت Bradley جاکوبز گفت: شیوع کروناویروس و محدودیت های مسافرتی نیست ضعیف تقاضا برای تدارکات نشده است. “ما دیده نمی شود تاثیر قابل توجهی همانطور که در حال حاضر” جاکوبز گفت: “ما در حال تماشای آن است. هر چیزی که بدن افت می کند اقتصاد جهانی خوب نیست برای حمل و نقل و تدارکات صنعت است.” — هلند

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: چین کشته و بیش از 1,000, تولید ناخالص داخلی ایالات متحده طول می کشد یک ضربه

— CNBC ساناز چنگ Huileng قهوهای مایل به زرد ین ن لی ویویان Kam, Pippa استیونس و فرانک هلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im