Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کسانی که خواستار رهبران به ‘توقف ننگ و نفرت’ خبرنگار تبعیض

یک کارگر بهداشت اندازه گیری درجه حرارت بدن یک فرد در طول بارش برف سنگین در میان coronavirus نگرانی. Coronavirus (COVID-19) به کشته شدن بیش از 1500 نفر در چین و آلوده بیش از 66,000 مردم است.

SOPA تصاویر

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

مقامات چینی روز شنبه گزارش داد 2,641 جدید کروناویروس موارد و 143 اضافی مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

2:00 pm: کشتی کروز تایید 67 جدید کروناویروس موارد به عنوان مشکل ممنوعالخروجی کیروش شهروندان

الماس شاهزاده کشتی کروز است که در قرنطینه در ژاپن تایید 67 مورد جدید از این ویروس در هیئت مدیره. این کشتی قرار بود تحت قرنطینه در هفته گذشته در یوکوهاما با حدود 3,700 مردم در هیئت مدیره.

آمریکا مسافران روی عرشه کشتی تخلیه خواهد شد در روز یکشنبه با چارتر هواپیما متعلق به سفارت آمریکا در توکیو. وجود 400 شهروندان ایالات متحده در هیئت مدیره و حداقل 40 آمریکایی ها بودند که آلوده شده اند گرفته شده کشتی برای درمان. کسانی که در حال تخلیه را انجام دهند 14 روز از قرنطینه پس از رسیدن به آمریکا

1:30 pm: Xi شروع به مبارزه با ویروس زودتر از قبلا شناخته شده به تازگی منتشر شده سخنرانی را نشان می دهد

رئیس جمهور چین صادر داخلی سفارشات در مورد شیوع ویروس تقریبا دو هفته قبل از اولین اظهارات عمومی در این بیماری همه گیر با توجه به تازگی منتشر شده سخنرانی در روز شنبه در Qiushi نشریه حزب کمونیست را بالا انداخت.

این سخنرانی نشان می دهد که یازدهم شروع به دادن سفارشات در مورد شیوع بیماری در اوایل ژانویه ، 7. اولین دستورالعمل در این بیماری همه گیر شد Jan. 20 که در آن او ارائه دستورالعمل مختصر در ویروس.

چین آزادی بیان یک تلاش آشکار برای کاهش خشم عمومی بیش از دست زدن به شیوع و نشان می دهد که یازدهم باعث شده است که مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله quarantining میلیون ها نفر از مردم در هوبئی استان در کانون شیوع.

یازدهم به سخنرانی در فوریه 3, در مورد زمانی که این ویروس در حال تبدیل شدن به یک بحران ملی.

10:30 am: که در تماس با رهبران جهانی به ‘توقف ننگ و نفرت” اطراف ویروس

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست رهبران جهانی در روز شنبه برای جلوگیری از ننگ و نفرت در میان شیوع ویروس. نظرات خود را دنبال گزارش افرادی که از تبار آسیایی روبرو شده اند تبعیض میان ترس از ویروس.

“این آسان به سرزنش آن را آسان به سیاسی آن را سخت تر برای مقابله با یک مشکل با هم و پیدا کردن راه حل با هم” Ghebreyesus گفت: در طول یک آدرس در کنفرانس امنیتی مونیخ. “همه ما درس یاد بگیرند از این شیوع اما در حال حاضر زمان برای reclamations یا سیاسی است.”

7:12 am: چین اعلام کرد سیاست های حمایت از کسب و کار نهفته ویروس

چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات (CBIRC) منتشر شد توجه کنید در روز شنبه که تشویق بانک ها برای تقویت وام به بخش تولید در نرخ های بهتر و بهتر خدمات مالی برای کسب و کار تولید دنده محافظ برای مبارزه با ویروس.

5:00 am: اول coronavirus مرگ در اروپا تایید کرد

یک 80 ساله چینی توریستی درگذشت این ویروس در فرانسه, فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: در روز شنبه. این مرد چینی در استان هوبی, مرکز شیوع و وارد در فرانسه در ژانویه. 16. او در بیمارستان بستری شد پس Jan. 25.

دختر مرد نیز دارای ویروس و همچنین بستری در پاریس اما مرخص خواهد شد به زودی وزیر بهداشت گفت.

این اولین مرگ که تایید شده در اروپا و چهارم از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین است. فرانسه 11 مورد تأیید ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>