Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کاخ سفید مطالعه تاثیر اقتصادی فرانسه سرسختانه شهروندان

یک زن و شوهر با ماسک در مقابل برج ایفل.

NurPhoto

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمامی زمان ها در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر جهان است که نزدیک به 14,380 که اکثر آنها در چین با توجه به چینی و سازمان بهداشت جهانی داده است. مرگ و میر افزایش یافته است به حداقل 304. 44 سال در فیلیپین درگذشت این ویروس در شنبه او را برای اولین بار گزارش مرگ در خارج از چین است. تمام مناطق و استان ها در چین در حال حاضر شده است نهفته ویروس.

8:31 am: هواپیما تخلیه فرانسوی و اروپایی ها از ووهان سرزمین در فرانسه

یک هواپیما بازگرداندن 250 فرانسوی و اروپایی از اتباع ووهان, چین فرود در فرودگاه نظامی هوایی در ایستر فرانسه در روز یکشنبه. حدود 65 شهروندان فرانسوی خواهد بود قرنطینه در جنوب فرانسه در حالی که دیگر غیر فرانسوی شهروندان را در سفر بازگشت به کشورهای خود.

8:19 am: منابع پزشکی در چین در حال ضعیف رسمی می گوید:

این وضعیت در هوبئی استان در مرکز شیوع باقی می ماند “شدید و پیچیده” و منابع پزشکی ضعیف هستند معاون فرماندار شیائو Juhua در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. اما دقت ویروس تست کیت بهبود یافته است به گفته Wang Wei, مدیر, Hubei, علوم و فناوری بخش. زمان مورد نیاز برای تایید این ویروس با کیت کات شده نصف به حدود دو ساعت است.

6:01 am: کاخ سفید مشاوران مطالعه احتمالی تاثیر ویروس بر اقتصاد ایالات متحده

کاخ سفید مشاوران اقتصادی به دنبال یک ضربه بالقوه برای اقتصاد ایالات متحده توسط شیوع کروناویروس که ایالات متحده همچنان به اجرای محدودیتهای سفر به چین, با توجه به واشنگتن پست.

کاخ سفید شورای اقتصاد ملی و شورای مشاوران اقتصادی هستند با هم بررسی تاثیر بالقوه توجه کنند. کاخ سفید اقتصاددانان پیش بینی آمار برای سه ماهه اول سال 2020 در حدود 0.2%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>