Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کاخ سفید ارائه می دهد چین کمک کند اوپک به احتمال زیاد به بحث در مورد نفت تاثیر

اعضای یک رقص شیر چینی تیم پوشیدن ماسک صورت در طول یک عملکرد در مونگ کوک منطقه هنگ کنگ در فوریه 1 سال 2020 است.

فیلیپ Fong | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمامی زمان ها در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در سراسر جهان در حال حاضر 14,557 که اکثر آنها در چین, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) داده است. مرگ و میر افزایش یافته است به حداقل 304. 44 سال در فیلیپین درگذشت این ویروس در شنبه او را برای اولین بار گزارش مرگ در خارج از چین است. تمام مناطق و استان ها در چین در حال حاضر شده است نهفته ویروس.

11:10 am: اوپک و ویژگی های پنل خواهد شد به احتمال زیاد دیدار به بحث در مورد تاثیر coronavirus

اوپک و غیر اوپک مشترک کمیته فنی (JTC) خواهد شد احتمال برگزاری جلسه در فوریه. 4 و 5 به بحث در مورد تاثیر بالقوه از گسترش کروناویروس که باعث شده است که قیمت نفت به اسلاید یک منبع آشنا با اوپک برنامه گفت CNBC برایان سالیوان.

11:00 am: کاخ سفید مشاور امنیت ملی آمریکا ارائه کرده است برای کمک به چین در حاوی ویروس

پکن هنوز قبول پیشنهاد از آمریکا برای کمک به مبارزه و حاوی ویروس شیوع کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در روز یکشنبه.

“تا کنون چینی شده اند شفاف تر قطعا از بحران های گذشته و قدردانی می کنیم که” اوبراین گفت: در مصاحبه با CBS’ “چهره ملت است.”

اوبراین گفت: آمریکا پیشنهاد کرده است برای ارسال و پزشکی بهداشت حرفه ای در چین است.

10:30 am: هیچ کشور جدید باید موارد گزارش شده از این ویروس در 24 ساعت گذشته

آخرین وضعیت گزارش که در روز یکشنبه نشان داد که هیچ کشور جدید باید موارد گزارش شده از coronavirus در 24 ساعت گذشته. که گفت آن خطر ارتباطات و رسانه های اجتماعی تیم شده اند ردیابی و پاسخ به اطلاعات غلط و شایعات در مورد این ویروس مانند کاذب اقدامات پیشگیری و یا درمان.

8:31 am: هواپیما تخلیه فرانسوی و اروپایی ها از ووهان سرزمین در فرانسه

یک هواپیما بازگرداندن 250 فرانسوی و اروپایی از اتباع ووهان, چین فرود در فرودگاه نظامی هوایی در ایستر فرانسه در روز یکشنبه. حدود 65 شهروندان فرانسوی خواهد بود قرنطینه در جنوب فرانسه در حالی که دیگر غیر فرانسوی شهروندان را در سفر بازگشت به کشورهای خود.

8:19 am: منابع پزشکی در چین در حال ضعیف رسمی می گوید:

این وضعیت در هوبئی استان در مرکز شیوع باقی می ماند “شدید و پیچیده” و منابع پزشکی ضعیف هستند معاون فرماندار شیائو Juhua در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. اما دقت ویروس تست کیت بهبود یافته است به گفته Wang Wei, مدیر, Hubei, علوم و فناوری بخش. زمان مورد نیاز برای تایید این ویروس با کیت کات شده نصف به حدود دو ساعت است.

6:01 am: کاخ سفید مشاوران مطالعه احتمالی تاثیر ویروس بر اقتصاد ایالات متحده

کاخ سفید مشاوران اقتصادی به دنبال یک ضربه بالقوه برای اقتصاد ایالات متحده توسط شیوع کروناویروس که ایالات متحده همچنان به اجرای محدودیتهای سفر به چین, با توجه به واشنگتن پست.

کاخ سفید شورای اقتصاد ملی و شورای مشاوران اقتصادی هستند با هم بررسی تاثیر بالقوه توجه کنند. کاخ سفید اقتصاددانان پیش بینی آمار برای سه ماهه اول سال 2020 در حدود 0.2%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر