این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 268,000
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,254,740) اسپانیا (221,447) ایتالیا (215,858) انگلستان (207,977) و روسیه (177,160).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:54 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:30 am: مکزیک گزارش بالاترین روزانه مرگ و میر تا کنون در 257

مکزیک در روز پنج شنبه گزارش داد 1,982 موارد جدیدی از کروناویروس و 257 مرگ و میر — بالاترین روزانه مرگ و میر در این کشور تا کنون رویترز گزارش داد.

که طول می کشد تعداد کل افراد آلوده به 29,616 و مرگ و میر به 2,961.

دولت مکزیک گفت: تعداد واقعی از عفونت است به طور قابل توجهی بالاتر از موارد گزارش شده. —Huileng قهوهای مایل به زرد

9:10 am: چین گزارش 1 مورد جدید مرگ

چین گزارش داد یکی از جدید کروناویروس مورد و بدون مرگ و میر برای سه شنبه. آن را گزارش هر گونه وارداتی موارد از مسافران است.

آورده است که تعداد کل افراد آلوده به 82,886 گفت: ملی این کشور کمیسیون بهداشت. مرگ و میر باقی مانده در 4,633.

این NHC نیز گفت: تاکنون 16 جدید بدون علامت موارد در روز پنج شنبه که در آن بیماران را نمایش علائم این بیماری است. —Huileng قهوهای مایل به زرد

8:55 am: چین بررسی روز کارگر تعطیل مهار اقدامات

دولت چین در حال بررسی “ثابت موثر شیوه های” حاوی coronavirus خواهد شد و موضوع دستورالعمل به دولت های محلی برای از سرگیری فعالیت های منظم با توجه به آزادی مطبوعات از وزارت امور خارجه. آن منتشر شد و پس از پنج جلسه به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ.

اقدامات انجام شده در طول کار بعد از تعطیلات ممکن است 1-5 بررسی خواهد شد. در طی استراحت چین ثبت شده 115 میلیون توریست سفر در داخل کشور.

یک نیروی کار خواهد بود صدور اصلاح دستورالعمل ها به دولت های محلی. “بهتر متمرکز مهار روال به نوبه خود آن را آسان تر برای باز کردن بیشتر مصرف کننده خدمات و امکانات به خار هزینه های مصرف کننده و به طور موثر تر به زندگی و کار به روال عادی خود بازگشت گفت:” آزادی مطبوعات.

مقامات همچنین تسهیل بازگشایی مدارس و reusmption تولید و خدمات مصرفی آن اضافه شده است. —Huileng قهوهای مایل به زرد

8:30 am: تشدید در ایالات متحده-چین تنش است ‘آخرین چیزی که” هر کسی نیاز دارد می گوید: JPMorgan

یک reignition در ایالات متحده-چین تجارت تنش خواهد بود “آخرین چیزی که” هر کسی نیاز دارد که جهان در حال حاضر با وضعیتی وخیم از تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: JPMorgan مدیریت دارایی را الکساندر Treves.

Treves نظر آمد که واشنگتن و پکن گرفته تا لفاظی در روزهای اخیر با وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفته بود که “مقدار قابل توجهی از شواهد” نشان می دهد که این ویروس از یک دولت آزمایشگاهی در ووهان چین که در آن موارد اول ظهور در اواخر سال گذشته.

چین به شدت رد ادعا می کند که این ویروس فرار از ووهان موسسه ویروس شناسی. اکثر کارشناسان بر این باورند که این ویروس به احتمال زیاد منشأ در بازار در ووهان شد و سپس انتقال به انسان از طریق خفاش ها و یا pangolins. —Eustance هوانگ

7:45 am: مارس رکورد ما زیان کار می رود به بیش از 20 میلیون نفر به دلیل ویروس خاموش شدن ناگهانی

آوریل استخدام در انتظار گزارش نشان می دهد که یک رکورد 21.5 میلیون شغل از دست داده بودند به عنوان ایالات متحده تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

با توجه به داو جونز نرخ بیکاری انتظار می رود که برای صعود به 16 درصد که بالاترین سطح از سال 1939.

انتظار می رود که غلظت بالایی از زیان کار خواهد بود محور در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش های خرده فروشی و از آنجا که آن دسته از موسسات به طور کامل تعطیل. اما آنها همچنین ضرر و زیان گسترش به طور گسترده تر به تولید و ساخت و ساز.

“این بزرگترین و حاد شوک دیده ایم در پس از جنگ تاریخ است. این کاهش چشمگیر خروجی در یک دوره بسیار کوتاه از زمان گفت:” میشل مایر سر از ایالات متحده آمریکا اقتصاد در بانک مرکزی امریکا. —پتی Domm

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: سان فرانسیسکو اهداف مارس 18 برای برخی از کسب و کار به رزومه کاری به کالیفرنیا رونمایی بازگشایی دستورالعمل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de