این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 873,767
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 43,288
  • ما موارد: حداقل 189,633
  • ما مرگ و میر: حداقل 4,081

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:09 am: تایگر وودز و فیل مایکلسون coronavirus امداد گلف بازی می تواند اتفاق می افتد در مه

تایگر وودز و فیل مایکلسون در نگاه قبل از بازی: ببر در مقابل فیل در سایه Creek Golf Course در 23 نوامبر 2018 در لاس وگاس, نوادا.

هری چگونه | گتی ایماژ

NFL آیکون های تام بردی و Peyton Manning ملحق خواهد شد superstars تایگر وودز و فیل مایکلسون در یک گلف بازی سازمان یافته توسط AT&T را WarnerMedia و PGA Tour یک فرد آشنا با این مذاکرات را تایید کرد به CNBC.

بازی سوراخ سوراخ شدن مایکلسون-بردی برابر جنگل-منینگ خواهد بود نادر رویداد ورزشی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس که موجب شده است بازی لغو و تعلیق در سراسر ورزش حرفه ای.

کسی که درخواست نمی تواند به عنوان شناخته مذاکرات ستیللینگ در حال نهایی گفت: این رویداد به احتمال زیاد اتفاق می افتد و ممکن است به نفع خیریه. —جباری جوان

8:58 am: بریتانیا بانک ضایعات سود سهام به عنوان رکود ترس ساخت در سراسر اروپا

برخی از بریتانیا بزرگترین وام دهندگان به توافق قراضه میلیارد پوند پرداخت به سهامداران زیر فشار از بانک مرکزی انگلیس (BOE).

بارکلیز سانتاندر لویدز NatWest, Standard Chartered و HSBC تایید اواخر روز سه شنبه که آنها را نمی خواهد پرداخت سود سهام در سال 2020 و پس از آن بانک مرکزی مشخصاتش سازمان تنظیم مقررات (PRA) خواست انگلیسی, بانک های تجاری برای حفظ سرمایه به منظور کمک به حمایت از اقتصاد در طول این احتمال رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک مرکزی انگلیس نیز خواست بانک به خندق پاداش برای مدیران ارشد. —الیوت اسمیت

8:26 am: داو آتی سقوط 800 امتیاز

8:19 am: ما شرکت های برش 27,000 شغل قبل از بدترین coronavirus خاموش کردن آمار

شرکت ها کاهش می یابد payman توسط 27,000 در اوایل ماه مارس قبل از بدترین coronavirus-اقتصادی ناشی از توقف با توجه به یک گزارش از ADP و مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

ضرر و زیان واقعی برای ماه بودند به مراتب بدتر به عنوان نشان داده شده توسط میلیون ها نفر از افرادی که در حال حاضر در زمینه نرخ بیکاری. روز چهارشنبه گزارش دوره را پوشش می دهد از طریق مارس 12.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز پیش بینی کرده بود از دست 125,000 شغل. اما, مارس ADP تعداد نیز روز جمعه گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی پوشش دوره های قبل از دولت نهاد اجتماعی فاصله اقداماتی که باید تعطیل کردن بخش های بزرگی از اقتصاد ایالات متحده.

ماه مارس ADP شماره می آید پس از یک ماه فوریه افزایش 179,000 تجدید نظر پایین تر از در ابتدا گزارش 183,000. —Jeff Cox

7:19 am: برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه شاقول 24%

وام گیرندگان بیشتر refinancing به صرفه جویی در پول در پرداخت های ماهانه در حالی که پتانسیل homebuyers پشتیبان گیری سریع دور از خرید به عنوان شیوع کروناویروس قرار می دهد ترمز در خرید و فروش خانه.

رانده شده به طور کامل توسط refinancing وام نرم افزار افزایش حجم 15.3% آخرین روز از هفته گذشته با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن تنظیم فصلی شاخص. حجم 67 درصد بالاتر از یک سال پیش هنگامی که نرخ بهره بالاتر است.

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه کاهش یافت و 11 درصد در هفته گذشته بودند و 24 درصد کمتر از یک سال پیش. عوامل املاک و مستغلات و homebuilders گزارش کرده اند افت شدید منافع خریدار و خانه های باز و مدل خانه های سازندگان:. برخی از خریداران بالقوه در حال انجام تورهای مجازی اما تقاضا است و نه حتی نزدیک به نرمال بهار حجم. —Trulia

6:36 am: اسپانیا بیش از 100,000 موارد ثبت روزانه مرگ و میر

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت چرخ به بیمارستان لاپاز در 23 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

دنیس دویل | گتی ایماژ

اسپانیا در حال حاضر 102,136 coronavirus موارد آن به وزارت بهداشت گزارش شده است و همچنین تعداد مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته افزایش رکورد 864 نفر است. آورده است که این کشور شمار کشته شدگان به 9,053. تعداد کل موارد یافت 7,719 از شنبه. —هالی Ellyatt

6 am: بریتانیا خواستار بیمارستان برای افزایش تست

انگلستان وزیر بهداشت خواسته است تا بیمارستان ها به استفاده از لوازم یدکی فضای آزمایشگاهی برای تست خط مقدم و از خود جدا خدمات درمانی کارکنان برای coronavirus نگرانی از عدم تست برای مراقبت از سلامت کارگران و به طور بالقوه غیر ضروری کارکنان غیبت.

وزیر بهداشت مت هنکاک به نام برای تست بیشتر از ارائه دهندگان خدمات سلامت با عنوان فشار رشد می کند دولت بیش از آن مقدار کمی از آزمایش در مقایسه با کشورهای دیگر مانند آلمان است. یکی دیگر وزیر دولت مایکل گوو گفت: انگلستان تا به حال برای رفتن “بیشتر و سریع تر” برای افزایش تست. —هالی Ellyatt

5:03 am: اندونزی افتتاح اورژانس بیمارستان در جزیره خالی از سکنه

اندونزی سلامت رسمی مانیتور به عنوان مسافر از پرواز بین المللی خود را متوسط بررسی می شود به عنوان آنها عبور حرارتی اسکنر مانیتور به محض ورود در Adisucipto فرودگاه بین المللی در 23 ژانویه 2020 در یوگیاکارتا کشور اندونزی است.

Ulet Ifansasti | گتی ایماژ

اندونزی قصد دارد برای باز کردن یک coronavirus اورژانس بیمارستان در جزیره خالی از سکنه از Galang هفته آینده گزارش رویترز. مقامات repurposed سابق دوران جنگ ویتنام اردوگاه پناهندگان به سرعت کمک به بهبود بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت.

اندونزی ثبت کرده است 1,677 موارد coronavirus به عنوان چهارشنبه و 157 مرگ و میر — بالاترین میزان مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. آن را اعتقاد بر ميزان آلودگی در اندونزی جمعیت از 260 میلیون می تواند قابل ملاحظه ای بالاتر در حالی که آمار رسمی از اواسط ماه مارس نشان می دهد که این کشور تا به حال تنها حدود 12 تخت بیمارستان هر 10 ، 000 مردم است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا در حال حاضر بیش از 100 ، 000 موارد می بیند رکورد روزانه مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im