دولت و مقامات وزارت بهداشت در حال تلاش برای حمله به یک تعادل بین بازگشایی اقتصاد و رفع موج دوم از عفونت. داروسازی مدرن دریافت “بسیار مهم” تایید FDA برای فاز 2 محاکمات خود را کانديد واکسن. یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 264,111
  • ما موارد: بیش از 1.2 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 73,431

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:08 am: دانشگاه در نظر شهریه یخ در میان همه گیر

کالج ویلیام و مری

خواهد پرایس/ساخت و ساز در عکاسی/Avalon/گتی ایماژ

به عنوان فشار اقتصادی بر خانواده ها بدتر برخی از کالج ها قول داده اند که برای حفظ شهریه برای همه دانش آموزان بدون تغییر برای سال آینده.

کالج ویلیام و مری دلاور دره در دانشگاه پنسیلوانیا, کانزاس, شهرستان دانشگاه و دانشگاه مرکزی میشیگان در میان سایر مدارس سراسر کشور به تازگی اعلام کرد اقدامات لازم برای توقف در مقطع کارشناسی شهریه و هزینه های.

هنوز شهریه یخ ممکن است به اندازه کافی برای جلب دانش آموزان به عنوان نگرانی های مالی تبدیل شدن به برترین. تعداد فزاینده ای از دانشجویان می گویند که از راه دور یادگیری است و نه فقط به ارزش هزینه. –جسیکا Dickler

10:00 am: گزارش موارد جدید در سواحل شرق

9:57 am: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قفسه دقیق CDC راهنمای برای بازگشایی این کشور

17-گزارش صفحه ایجاد شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری تیم با گام به گام مشاوره به مقامات در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی رستوران ها و دیگر مکان های عمومی کنار گذاشته شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آسوشیتد پرس گزارش داد.

در این سند قرار بود منتشر شده جمعه گذشته اما دانشمندان گفتند که این گزارش “هرگز نور روز را مشاهده کنید,” یک CDC گفت: با توجه به AP. به طور کلی آن است که CDC نقش به پیشنهاد دولت و مقامات محلی هدایت و علم مبتنی بر اطلاعات در بهداشت عمومی بحران.

سابق سازمان غذا و دارو رئیس و CNBC نویسندگان دکتر اسکات Gottlieb که قفسه بندی از این گزارش جالب و گفت: “طنز در اطراف CDC نه صدور آن را بازگشایی هدایت هر چه دلیل است که بسیاری از کسب و کار به معنای واقعی کلمه نمی تواند بازگشایی بدون آن به دلیل CDC یک بالفعل تنظیم کننده در بحران بهداشت عمومی. CDC باید نشر چتر آن سند به انتشار جزئیات بیشتر صنعت خاص هدایت است.” —تری کالن

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

9:45 am: شاخص Nasdaq Composite با چرخش مثبت برای سال داو جهش 300 امتیاز

شاخص ها در اوایل معاملات به عنوان سرمایه گذاران در اقتصاد ایالات متحده به زودی بازگشایی. میانگین صنعتی داو جونز معامله 304 امتیاز بالاتر و یا بیش از 1٪. S&P 500 به 1.5 درصد همراه با نزدک کامپوزیت. فناوری های سنگین نزدک نیز مثبت برای سال 2020 است.

جزئیات به روز رسانی در بازارهای آمریکا فعالیت توسط CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. —Melodie وارنر

9:22 am: منحنی از موارد گزارش شده نشان می دهد نشانه های مسطح

8:58 am: خطوط هوایی اروپا هشدار می دهند این می تواند سال برای تقاضا به گزاف گویی

IAG — شرکت مادر بریتیش ایرویز Vueling و ایبریا — و AirFrance-KLM انصراف خود را از درآمد پیش بینی برای سال به دلیل عدم اطمینان در مورد زمانی که سفر را به حالت عادی بازگشت.

“ما در حال برنامه ریزی برای یک معنی بازگشت به سرویس در جولای سال 2020 در اولین بسته کاهش مستندات و محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان” IAG مدیر عامل شرکت ویلی والش در بیانیه ای گفت.

“با این حال ما انتظار نداریم که تقاضای مسافر برای بازیابی به سطح 2019 قبل از 2023 در اولین.”

AirFrance-KLM همچنین هشدار داد که آن را “چندین سال” برای بازگشت به قبل از coronavirus تقاضای مسافر.

جزئیات بیشتر در AirFrance-KLM و IAG سه ماهه در نتیجه از CNBC سیلویا عمرو. —Melodie وارنر

8:30 صبح: یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری

یکی دیگر از 3.17 میلیون آمریکایی ظ مدعیان بیکاری پشتیبانی در هفته گذشته تعداد کل ادعا می کند در سراسر هفت هفته به بیش از 33 میلیون نفر است.

اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار می رود شمارش از 3.05 میلیون. برای مطالعه بیشتر در این مدعیان اطلاعات از CNBC Jeff Cox. —سارا سالیناس

8:12 am: kohl’s آغاز می شود reopenings در سرعت به 25 درصد از فروشگاه های برگشت هفته آینده

کول اعلام کرد که بازگشایی فروشگاه در سراسر اضافی 10 متحده در روز دوشنبه داشتن بازگشایی شد در حال حاضر در چهار ایالت آرکانزاس کارولینای جنوبی یوتا و اوکلاهاما — در اوایل این هفته. مدیر عامل میشل Gass گفت: حدود 25 درصد از سرمه فروشگاه باز خواهد شد هفته آینده اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده.

ساعت های عامل تا اطلاع ثانوی خواهد بود به کاهش 11 صبح تا 7 بعد از ظهر این شرکت گفت: وجود خواهد داشت و اختصاصی, خرید ساعت در محل در خطر افراد از جمله حامله مشتریان هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت 11 صبح تا ظهر. خرده فروش خواهد بود بستن تمام اتصالات اتاق تا اطلاع ثانوی.

کول همچنین گفت: هنوز هم خواهد بود و پذیرش آمازون بازده — یک برنامه نورد آن را به همه مکان های سال گذشته در یک بخش جداگانه ای از هر فروشگاه.

کول می پیوندد یک لیست در حال رشد از خرده فروشان از جمله macy’s, Nordstrom و شکاف که در حال قرار دادن برنامه در محل به فروشگاه ها را به بالا و در حال اجرا خاموش شدن ناگهانی در اواسط ماه مارس. آن باقی مانده است دیده می شود اگر خریداران آماده به عقب بر گردیم. —توماس لورن

7:41 am: FDA تایید مدرن واکسن برای مطالعه فاز 2

غذا و داروی آمریکا مورد تایید Covid-19 کانديد واکسن از داروسازی مدرن برای ورود به یک فاز 2 دادگاه.

آزمایشی را شامل 600 شرکت کنندگان و یک “گام مهم” نسبت به پتانسیل کامل ترخیص از دسته اول به عنوان اوایل به عنوان سال 2021 ، سهام مدرن رسید در اخبار.

بیشتر بخوانید درباره مدرن را اعلام و آینده محاکمه از CNBC را Feuer. —سارا سالیناس

6:20 am: مقامات آلمانی احتیاط بحران است و هنوز

مقامات آلمانی هشدار داده اند که coronavirus بحران است و هنوز با وجود تلاش های به طور فزاینده ای باز کردن اقتصاد و زندگی عمومی به عنوان تعدادی از عفونت های جدید روند رو به پایین.

“ما در حال زندگی پس از بیماری همه گیر در حال حاضر — و نه ما در زندگی در وسط یک بیماری همه گیر است که با ما خواهد بود در حالی که — حداقل برای این سال و این که بسیار خوش بینانه” Helge براون آنگلا مرکل رئیس ستاد گفت Deutschlandfunk رادیو با توجه به گزارش رویترز.

آلمان ثبت کرده است 168,162 موارد ویروس و 7,275 مرگ و میر کمتری از مرگ و میر نسبت به سایر کشورهای اروپای غربی از جمله فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و انگلیس

لارس Schaade معاون رئیس جمهور از رابرت کخ موسسه هشدار داده است که این امکان وجود دارد که این کشور می تواند موج دوم از عفونت به عنوان محدودیت ها برداشته و “هنگامی که رفتار انسان می شود آرام دوباره به طوری که وجود دارد این است که تعداد بیشتری از انتقال.”

آلمان شروع به لغو محدودیت چند هفته پیش این امکان کوچکتر مغازه ها به بازگشایی شده است. مدارس بازگشایی شد در اوایل این هفته. مرکل راه اندازی کرده است یک “ترمز اضطراری” مکانیسم اجازه می دهد برای تمدید محدودیت در مورد عفونت انتخاب کنید تا دوباره. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه نوشته های ثبت روزانه موارد جدید, انگلستان, اقتصاد می تواند کوچک در 14 ٪ در این سال

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de