وال استریت گرفتن یک نگاهی به یکی دیگر از دسته ای از درآمد سه ماهه گزارش روز چهارشنبه با جنرال موتورز CVS سلامت و وندی تمام ارائه به روز رسانی جلوتر از بازار باز است. دیزنی گزارش یک ماهه دوم سال برای پارک ها و کشتی که آن را ارائه نتایج پس از زنگ در روز سه شنبه ضبط 58 درصد کاهش در سود عملیاتی برای آن بدست آورد. کارشناسان بهداشت و درمان در حال وزن پژوهش در یک برنامه به طور بالقوه بیشتر مسری سویه از ویروس متحده و دولت های محلی در ادامه به سهولت بسته شدن.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.6 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 257,818
  • ما موارد: بیش از 1.2 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 71,078

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:52 am: دکتر اسکات Gottlieb می گوید coronavirus جهش مطالعه ثابت نمی کند’ جدید فشار بیشتر مسری

دکتر اسکات Gottlieb تاکید کرد به CNBC نیاز به احتیاط در اطراف یک مطالعه جدید نشان می دهد که گونه جدیدی از کروناویروس می تواند بیشتر مسری از فشار اصلی پدید آمده است که در ووهان چین. “این ثابت نمی کند که این گونه جدید که در واقع بیشتر عفونی” گوتلیب گفت: مطالعه منتشر شده توسط محققان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

گوتلیب استدلال کرد که کار بیشتری باید انجام شود فراتر از مطالعه اولیه که هنوز کارشناسی. او گفت: آن را تنها بر اساس محاسباتی تجزیه و تحلیل و “ما نمی هر گونه اطلاعات دیگر به حمایت از آن از جمله کشت سلولی داده است.” —کوین Stankiewicz

افشا: Gottlieb است CNBC عامل که بر روی تخته از Pfizer و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

9:46 am: مشتریان با عجله به CVS برای نسخه و ملزومات رانندگی داروخانه های زنجیره ای فروش

به عنوان همه گیر تشدید CVS مشتریان دستور 90 روز نسخه پر داروها اولیه و ذخیره کردن بر روی ملزومات در مقابل فروشگاه ها.

که تغییر در الگوهای خرید led به 9 درصد پرش در داروخانه های زنجیره ای را از همان فروشگاه فروش در سه ماهه اول سال مالی.

مشتریان استفاده از خدمات دیجیتالی رسید, بیش از حد, CVS اجرایی لری مرلو گفت: در یک درآمد تماس بگیرید. مجازی بازديد با CVS’ فوری خدمات مراقبت دقیقه درمانگاه هستند تا 600 درصد نسبت به سه ماهه مشابه در سال پیش, او گفت:. صفحه اصلی تحویل نسخه هستند تا بیش از 1000%. و این شرکت دیدم چهار برابر افزایش مشتریان اضافه کردن مقابل فروشگاه آیتم ها مانند کاغذ توالت به نسخه خود را تحویل.

مرلو گفت: این شرکت هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه همه گیر ممکن است تغییر مشتریان در دراز مدت عادات. اما او گفت: “ما انتظار داریم که عناصر جدید امروز هنجار تبدیل خواهد شد بخشی از فردا هر روز روال است.” —ملیسا Repko

9:04 am: نگرانی بیش از coronavirus رها در سال 2020 نوسان متحده CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش می یابد

دیترویت ساکنان خط به آزمایش می شود به صورت رایگان برای coronavirus بیماری (COVID-19) در شفیلد مرکز در دیترویت, میشیگان, مارس 28 سال 2020 است.

ربکا کوک | ایسنا

حدود 68 درصد از احتمال رای دهندگان در شش کلید 2020 نوسان متحده گفت که آنها را “تا حدودی” و یا “بسیار” نگرانی های جدی در مورد Covid-19 جدید, CNBC/تغییر پژوهش های نظرسنجی ها یافت می شود. سهم غوطه ور از 76 درصد در اواسط ماه آوریل است.

ترس در میان جمهوری خواهان کاهش یافته در حالی که دموکرات نگرانی ماند در مورد همان. تنها 39% از ایران رای دهندگان پاسخ دادند که آنها را “تا حدودی” و یا “بسیار” نگرانی های جدی در یک اسلاید از 55 درصد زمانی که ایالات متحده از بازی بررسی گذشته گرفته شده در مارس 17 و 18.

حدود 7 در 10 جمهوریخواهان گفت: اثرات این بیماری همه گیر در حال گرفتن بهتر و نه بدتر. تنها 12 درصد از پاسخ دهندگان دموکرات گفت: همان.

سهم بیشتری از دموکرات ها از جمهوری خواهان گفت: آنها با در نظر گرفتن طیف وسیعی از اقدامات احتیاطی در هنگام وقوع و از درگیر شدن در اجتماعی فاصله به پناه گرفتن در خانه و با پوشیدن یک ماسک صورت ،

این نظرسنجی مورد بررسی 3,544 به احتمال زیاد رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین از 1 تا 3 و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.7 درصد است. —یعقوب Pramuk

8:41 am: وندی مشتریان ایالات متحده در حال بازگشت

وندی مشتریان شروع به دوباره برای Frosties و همبرگر. در حالی که این شرکت هفتگی در همین فروشگاه برای فروش در ایالات متحده باقی می ماند منفی هفته گذشته همان فروشگاه فروش تنها کاهش 2.1%.

با وجود بیشتر مصرف کنندگان خوردن صبحانه در خانه وندی فروش آمریکا در حال گرفتن افزایش از صبحانه منو که راه اندازی در سراسر کشور در ماه مارس است.

وندی ایالات متحده کسب و کار آمار پایین آن در اوایل ماه آوریل با همان فروشگاه فروش ياوه 25.8%.

در ادامه مطلب وندی در سه ماهه اول نتایج از CNBC آملیا لوکاس. —آملیا Lucas

7:46 am: ما غذاهای مدیر عامل شرکت می گوید این صنعت را بهبود می یابند

7:03 am: آلمان فدرال و دولت های ایالتی موافق در مسیر کاهش محدودیت

بایرن مونیخ – آلمان راه اندازی شده در سراسر کشور سیاست است که مردم باید در پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت در فروشگاه ها و حمل و نقل عمومی پس از کاهش مستند اقدامات است.

الکساندر Hassenstein/گتی ایماژ

دولت آلمان و 16 متحده توافق کرده اند که در یک مسیر برای بازگشایی بخش های بزرگی از اقتصاد با توجه به سند مشاهده کرد.

مغازه ها می توانید بازگشایی و برخی از ورزش می توانند رزومه با شرایط خاص مدارس را به تدریج بازگشایی و دولت تصمیم خواهد گرفت که خود به خود در مورد بازگشایی رستوران ها و هتل ها و سالن های ورزشی با توجه به سند مورخ سه شنبه. رویترز گزارش داد این سند آماده شد فدرال معاونت رئیس Helge براون و سران منطقه ای chancelleries برای یک کنفرانس تلفنی آنگلا مرکل است که با توجه به برگزاری با دولت premiers در روز چهارشنبه.

متحده تصمیم خواهد گرفت که آیا به بازگشایی دانشگاه ها, میله, نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی زحمت کش مهربان, تئاتر, سینما و دیسکو بر اساس عفونت سطح رویترز گزارش داد. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا روزانه مرگ و میر افزایش می یابد دوباره اتحادیه اروپا برای دیدن تیز اقتصادی کاهش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de