این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

متحده در سراسر ایالات متحده در حال بازگشایی بعد از coronavirus مستندات به منظور جلوگیری از گسترش ویروس در حال کاسته رغم این کشور دیدن آن مرگبارترین روز در رکورد با توجه به اطلاعات جمع آوری شده در جمعه توسط سازمان بهداشت جهانی است. وارن بافت نشان داد در برکشایر هاتاوی برای اولین بار مجازی نشست سالانه در روز شنبه که او به فروش می رسد تمام شرکت هواپیمایی سهام و نمی بینم هر مقدار و در هر خرید عمده میان coronavirus عقب نشینی در سهام.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 244,911
  • ما موارد: بیش از 1.1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 66,570

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

4:30 pm: Pompeo می گوید: “مقدار قابل توجهی از شواهد ویروس پدید آمده از آزمایشگاه

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: ABC “این هفته” وجود دارد “مقدار قابل توجهی از شواهد” که کروناویروس جدید پدید آمده از یک آزمایشگاه در چین است.

“بهترین کارشناسان تا کنون به نظر می رسد فکر می کنم آن را انسان ساخته شده است. من هیچ دلیلی برای کافر که در این مرحله” Pompeo گفت: اما ارائه هر گونه جزئیات در مورد شواهد. اما وقتی مصاحبه کننده اشاره کرد که آنچه آمریکا و سرویس های اطلاعاتی تا به حال به این نتیجه رسیدند Pompeo گفت: “من دیده ام چه جامعه اطلاعاتی گفته است. من هیچ دلیلی برای این باور است که آنها آن را کردم اشتباه است.”

وزارت امور خارجه ایالات متحده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن در Pompeo نظرات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او تا به درجه بالایی از اعتماد به نفس coronavirus شیوع نشات گرفته از یک آزمایشگاه است. اما مقامات اطلاعاتی ایالات متحده گفت: آنها به این نتیجه رسیدند که این ویروس بود “نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.” —Riya Bhattacharjee رویترز

ساعت 4: NRA میسازد کردن کارکنان کاهش حقوق در سراسر هیئت مدیره

Wayne LaPierre, مدیر ارشد اجرایی انجمن ملی سلاح آمریکا (NRA) صحبت می کند در طول NRA نشست سالانه اعضا در ایندیاناپولیس, ایالات متحده روز شنبه, آوریل 27 2019.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است مجبور انجمن ملی تفنگ برای خاموش کردن ده ها تن از کارکنان لغو آن کنوانسیون سالانه و رها مالی و تیراندازی حوادث که به طور معمول خواهد بود مهم به تجمع پایه آن در انتخابات سال آسوشیتد پرس گزارش داد.

بر اساس این گزارش این سازمان که حدود 5 میلیون اعضای گذاشته یا furloughed ده ها تن از کارکنان تحمیل چهار روز هفته کاری برای برخی و کاهش حقوق در سراسر هیئت مدیره از جمله برای مدیر عامل وین LaPierre.

“لغو نشست سالانه معنیداری تاثیر مالی اما فراتر از آن بحران بهداشت و درمان باعث شده است که ما برای به تعویق انداختن بی شماری جمع آوری کمک های مالی و عضویت در حوادث همراه با مسابقات سمینارهای آموزشی و دیگر جریان درآمد — کسانی که اختلال اصلی رانندگان ما در فرایند تصمیم گیری گفت:” اندرو Arulanandam سخنگوی NRA. “مانند هر کسب و کار دیگر و غیر انتفاعی و ما مجبور به انتخاب های دشوار در این محیط جدید اقتصادی است.” —Riya Bhattacharjee آسوشیتد پرس

3:20 pm: تعداد coronavirus مرگ و میر کاهش می یابد و در ایتالیا

یک حفاظت مدنی عضو sanitizes تابوت یک قربانی COVID-19 در آشیانه که در آن 18 تابوت صبر کنید برای حمل و نقل به فلورانس توسط ارتش ایتالیا به سوزانده شود در 7 آوریل سال 2020 در روستای Ponte San Pietro نزدیکی برگامو, ایتالیا.

Marco Di Lauro | گتی ایماژ

ایتالیا دیدم کوچکترین عدد از coronavirus مرگ و میر ناشی از مارس 10, عمران سازمان حفاظت گفت. مرگ و میر از این Covid-19 آهسته به 174 روز یکشنبه از 474 روز شنبه. روزانه تعداد موارد نیز کاهش یافت و به 1,389 روز یکشنبه از 1,900 در روز شنبه. ایتالیا شده است در مستند بیش از هر کشور دیگر اروپایی. –فیتزجرالد رویترز

2:54 pm: وارن بوفه به شرکت های هواپیمایی یکی دیگر از شانس. دیگر نه

میلیاردر سرمایه گذار وارن بوفه داده است تا سهام خود را در شرکت های هواپیمایی تعطیل از آمریکایی دلتا غربی و ایالات.

بوفه حال را کنار بگذارید شک و تردید خود را در مورد صنعت هواپیمایی در سال 2016 در حال رفتن به تبدیل شدن به یکی از بزرگترین سهامداران در آمریکا چهار تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی. این “شگفتی” حتی در نظر گرفته داشتن خود شرکت هواپیمایی در یک نقطه.

Coronavirus اتحادش را تغییر لحن خود را با این حال. —آنی نوا لسلی Josephs

2:27 pm: Cuomo تماس وابستگی به چین برای PPE ‘مسئله امنیت ملی’

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به نام ایالات متحده تکیه بر چین برای تجهیزات حفاظت شخصی یک مسئله امنیت ملی پس از ضربه سخت متحده در غرب مانند نیویورک تا به حال به نوبه خود به پکن برای تامین طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این یک مسئله امنیت ملی به من,” کومو گفت. “شما باید قادر به دریافت ماسک و لباس و هر چه پزشکی تجهیزات شما نیاز دارید به طوری که این کشور می تواند اجرای یک سیستم مراقبت های بهداشتی در وسط یک اورژانس است.”

“شما نمی تواند وابسته به چین به تجهیزات اساسی برای صرفه جویی در زندگی در ایالات متحده این چیزی است که این پایین آمد به” فرماندار گفت.

کومو اعلام کرد یک کنسرسیوم با شش دیگر ایالات شمال شرقی به توسعه منطقه ای عرضه زنجیره ای برای PPE و تجهیزات پزشکی در یک پیشنهاد به تقاضای کل و درایو کردن قیمت. —اسپنسر کیمبال اما Newburger

12:53 pm: روح خطوط هوایی نیاز به مسافران سایش پوشش صورت در هنگام سفر

روح خطوط هوایی نیاز مسافران به سایش پوشش صورت در هنگام سفر, شروع, on May 11. مسافر بدون صورت را پوشش نمی شود مجاز به هواپیما-هواپیمایی گفت.

عمده خطوط هوایی ایالات متحده روز پنجشنبه گفت: آنها نیاز مسافران به پوشیدن ماسک صورت onboard هواپیما خود را به عنوان حامل مراحل را به سعی کنید برای حفظ سلامت مسافران و خدمه. —Melodie وارنر

12:26 pm: محصولات مراقبت از پوست شرکت شاهد رکورد فروش در ماه آوریل به عنوان تقاضا برای محصولات سلامتی افزایش

منبع: تولا

تولا نیویورک-بر اساس مراقبت از پوست شرکت در حال حاضر در تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا به عنوان مصرف کنندگان در خانه ماندن و سرمایه گذاری و حتی بیشتر در بهداشت و سلامتی.

Purveyors در پاک کردن زیبایی فضای بازار به طور کلی ارائه محصولات عاری از مواد شیمیایی سمی و نامطلوب مواد تشکیل دهنده مانند سولفاتها و پارابنها. تولا ارسال شده 400% افزایش فروش در آوریل در مقایسه با سال قبل — بهترین مارس در آن شش سال سابقه-و فروش آن از ماه مارس است.

“پاک (زیبایی) چیزی است که در حال حاضر که ما گفته است که مهم است به سازمان دیده بان گفت:” لاریسا جنسن معاون رئیس جمهور و مشاور زیبایی در NPD یک شرکت تحقیقات بازار است که آهنگ مصرف کننده در روند. “من باور دارم که در شرایط امروز تنها شتاب که مکالمه و تقویت اهمیت آن است.” —Melodie وارنر

12:05 pm: Southwest Airlines مدیر عامل شرکت می گوید: “ما در یک نقطه کم’

باب Levey | CNBC

خطوط هوایی جنوب غربی’ هواپیماهای “تقریبا خالی” گفت: مدیر عامل Gary کلی. هنوز هم او معتقد است که وضعیت بهبود خواهد یافت در ماه های آینده.

“ممکن است بهتر خواهد بود از ماه آوریل است. من فکر نمی کنم در ماه ژوئن خواهد بود یک ماه خوب اما امیدوارم از آن خواهد شد کمی بهتر از مه” کلی CBS گفت: “چهره ملت است.”

“وجود دارد رزرو در محل” او گفت: “اما کسانی که به راحتی می تواند لغو شود. این واقعا یک روز در یک زمان.” خطوط هوایی جنوب غربی در حال حاضر دریافت 3.2 میلیارد دلار در فدرال کمک های اولیه و کلی گفت که او را برای اعمال دیگر دولت وام اما “ما نمی دانیم که اگر ما آن را.”

“من فکر می کنم که ما باید آنچه که ما نیاز به دیدن ما راه را از طریق” او گفت:.

نه هر کس است تا خوش: میلیاردر سرمایه گذار وارن بوفه در روز شنبه اعلام کرد او با فروش همه سهام خود را در شرکت های هواپیمایی از جمله 10 درصد از سهام خود در خطوط هوایی جنوب غربی. —آنی نوا

11:37 am: فضای صنعت ورود حداقل یک سال و نیم تقلا’ با توجه به coronavirus می گوید موشک آزمایشگاه مدیر عامل

موشک آزمایشگاه مدیر عامل پیتر بک می ایستد با یک شرکت خود الکترون راکت.

موشک آزمایشگاه

بسیاری از شرکت ها در صنعت فضا دیده می شود عملیات خرد کردن به خزیدن در دو ماه گذشته به دلیل coronavirus بحران است. موشک آزمایشگاه مدیر عامل پیتر بک CNBC گفت که این تنها “اوایل روز” از بحران به صورت یک صنعت است که شاهد رونق بیش از دهه گذشته است.

در حالی که او همچنان امیدوار است که برخی از خلاق و همچنین بودجه شرکت ها ممکن است همچنان به جلو هل دادن بک هشدار داد: “این یک سال و نیم تقلا شاید حتی طولانی تر است.” بک یکی از با تجربه ترین مدیران در میان آخرین نسل از فضای سرمایه گذاری پس از ساخته شده است موشک آزمایشگاه به یک شرکت چند وجهی. —Melodie وارنر

11:20 am: جلعاد مدیر عامل شرکت می گوید remdesivir در دسترس برای coronavirus بیماران این هفته

Gilead Sciences’ remdesivir مواد مخدر خواهد بود در دست coronavirus بیماران در اوایل این هفته شرکت بیوتکنولوژی مدیر عامل شرکت گفت:.

“ما اهدا عرضه کل است که ما در زنجیره تامین ما و ما که به دلیل ایمان و تشخیص درد و رنج انسان, نیاز انسان به اینجا می خواهم به مطمئن شوید که هیچ چیز می شود در راه این گرفتن برای بیماران” جلعاد علم مدیر عامل دانیل o’day CBS گفت: “چهره ملت است.”

نتایج اولیه از جلعاد را مطالعه نشان داد که حداقل 50 درصد از coronavirus بیماران تحت درمان با پنج روز دوز remdesivir بهبود یافته است. غذا و دارو در روز جمعه اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای remdesivir برای درمان Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. —Melodie وارنر

11:06 am: مدارس آنلاین دریافت شانس خود را برای درخشش به عنوان سنتی دانشگاه تعطیل

آنلاین مدارس به طور معمول در خدمت دانش آموزان بزرگتر که در حال ایجاد توازن میان کار و مسئولیت های خانوادگی. در حال حاضر این مدارس جذب مخاطبان گسترده تر از جمله بالا اخیر-فارغ التحصیلان مدرسه که رفته اند به سنتی چهار موسسه در سال قبل از بیماری همه گیر.

کالج های آنلاین را ساخته اند گام های بلندی در آموزش از راه دور ارائه شده در طول دهه گذشته در حالی که مدارس دیگر در حال حاضر در تلاش برای رسیدن به سرعت. آنلاین مدارس مزایای اضافی مانند قیمت و همچنین کوتاه تر جلسات که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شروع دیر و پایان سریع تر است. —Melodie وارنر

10:37 am: Kudlow نمی ارتکاب به دور سوم از بودجه برای PPP وام کسب و کار کوچک

لری Kudlow مدیر ملی ایالات متحده آمریکا در شورای اقتصاد صحبت می کند به اعضای رسانه ها در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز دوشنبه 6 آوریل سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ | گتی ایماژ

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow گفت که کاخ سفید ساخته شده است که هیچ تصمیم گیری در ارائه بودجه بیشتر برای اورژانس برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

پرسیده شده توسط سی ان ان جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه” آیا دور سوم از بودجه مورد نیاز است Kudlow گفت: “ممکن است” اما متعهد به کمک های بیشتر برای PPP و یا بودجه برای دولت های ایالتی و محلی.

اولیه $349 میلیارد دلار برای چک حفاظت از برنامه در 2.2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت در مارس خسته بود در عرض چند روز. دور دوم این برنامه راه اندازی شد دوشنبه گذشته تاکنون ارائه وام به ارزش بیش از $175 میلیارد دلار از مجموع $310 میلیارد کنگره مجاز در آخرین امداد بسته است. —Melodie وارنر

9:59 am: آمریکایی ها برای پرداخت TV sports آنها دریافت نمی کند نباید انتظار بازپرداخت هر زمان به زودی

بیش از 80 میلیون خانواده های آمریکایی هنوز کابل یا ماهواره ای تلویزیونی و در حال پرداخت به صورت زنده تلویزیونی ورزشی آنها دریافت نکرده اند برای تقریبا دو ماه. حدود 20 استاندارد ماهانه کابل لایحه می توان به پرداخت برای ورزش و نیویورک دادستان کل Letitia جیمز استدلال این هفته است که آمریکایی ها نباید مجبور به پرداخت این پول است.

کابل مدیران ممکن است مایل به بازپرداخت به مشتریان, اما تنها در صورتی که برنامه نویسان است که آنها برای ورزش آنها را بازپرداخت. اگر ورزش فصل به طور کامل لغو می شود آن را ممکن است لیگ را بازپرداخت برنامه نویسان برای تلویزیون هزینه. در آن صورت برنامه نویسان احتمال بازپرداخت توزیع کنندگان و توزیع کنندگان خواهد اعتبار مصرف کنندگان است. —Melodie وارنر

9:44 am: شهرهای کوچک و روستایی و بیمارستان ها می تواند هفته دور از coronavirus اوج

مرد نگاهی گاو در یک stockyard در Lexington, نبراسکا, ایالات متحده آمریکا, در روز جمعه, آوریل 24 سال 2020 است. نبراسکا کسب و کار است که باید گذاشته کارگران در طول coronavirus بحران می تواند مجبور به بازپرداخت اعتبار مالیاتی و مشوق های دیگر آنها را دریافت کرده اند از طریق متحده کسب و کار اصلی-برنامه های تشویقی وزارت امور خارجه درآمد گفت.

دن Brouillette | بلومبرگ | گتی ایماژ

بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19 شروع به کاستن سرعت در برخی از شهرستانها و در عین حال آن را می تواند ویروس هفته به اوج در بیشتر جوامع روستایی در سراسر ایالات متحده آمریکا, مقامات بهداشتی هشدار می دهند. این ویروس همچنین دارای پتانسیل بیشتر مرگبار در بسیاری از جوامع روستایی که در آن یک بخش بزرگتر از جمعیت مسن تر هستند و باید شرایط بهداشتی اساسی مانند چاقی و دیابت است که می تواند قرار داده و آنها را در خطر ابتلا به بیماری های جدی و یا مرگ.

آن را در زمان کمتر از سه هفته به سالن شهرستان برای تبدیل شدن به نبراسکا بزرگترین نقطه داغ از Covid-19 موارد است. این منطقه گزارش خود اولین مورد از coronavirus در اواخر ماه مارس فقط به عنوان شیوع صعودی شد و در حال حاضر به بیش از 1000 مورد از Covid-19 همانطور که از جمعه. —Melodie وارنر

7:27 am: ویتنام گزارش اولین coronavirus مورد در نه روز

ویتنام گزارش اول خود را تایید coronavirus مورد در نه روز به روز یکشنبه آوردن آن گزارش موارد مثبت به 271 آن وزارت بهداشت گفت. ویتنام گفته است باید اجرا سختگیرانه قرنطینه و تماس با ردیابی اقدامات اولیه در این دوره از بیماری همه گیر quarantining شهرها با موارد مشکوک در اوایل فوریه با استفاده از کمک های نظامی و نظارت است. این کشور گزارش کرده است هیچ coronavirus مرگ و میر. —ناتاشا Turak, Saheli روی Choudhury

6:00 am: Roche انتظار دارد که به بیش از 100 میلیون بادي آزمون ماهانه تا پایان سال جاری

یک عکس نشان دادن آرم سوئیس غول دارویی Roche در بازل.

SEBASTIEN BOZON | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سوئیس داروسازی Roche گفت: به این ترتیب قادر به تولید “به طور قابل توجهی بیش از 100 میلیون نفر از آن جدید آنتی بادی آزمون ماهانه تا پایان سال 2020 به دو برابر فعلی خود را تولید.

روشه در اوایل روز یکشنبه دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو تصویب آن تست که متکی بر مصرف داخل وریدی نمونه خون برای تشخیص اینکه آیا کسی که قبلا آلوده شده است با کروناویروس و اینکه آیا آنها آنتی بادی به دفاع در برابر آن است.

روشه گفت: آن Elecsys ضد SARS-CoV-2 آنتی بادی آزمایش یک ویژگی بیشتر از 99.8% معنی بسیار کمی مثبت کاذب آزمایش و که می تواند کمک به ارزیابی مردم پاسخ ایمنی به ویروس. این شرکت گفت که در حال حاضر آغاز شده حمل و نقل جدید آنتی بادی آزمون به بالا آزمایشگاه در سطح جهان است. —ناتاشا Turak, Saheli روی Choudhury

5:59 am: ایران تلفات توسط 47 به 6,203

ایران مرگ و میر از coronavirus افزایش 47 به 6,203 از شنبه تا پنج شنبه این کشور را وزارت بهداشت گفت:. موارد در ایران بالاترین از هر در خاورمیانه افزایش در روز یکشنبه به 97,424. —ناتاشا Turak, Saheli روی Choudhury

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: Roche انتظار دارد که به بیش از 100 میلیون بادي آزمون ماهانه تا پایان سال 2020.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de