Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ویتنام گزارش اولین مورد در نه روز روشه به دو آزمایش پادتن تولید

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

متحده در سراسر ایالات متحده در حال بازگشایی بعد از coronavirus مستندات به منظور جلوگیری از گسترش ویروس در حال کاسته رغم این کشور دیدن آن مرگبارترین روز در رکورد با توجه به اطلاعات جمع آوری شده در جمعه توسط سازمان بهداشت جهانی است. وارن بافت نشان داد در برکشایر هاتاوی برای اولین بار مجازی نشست سالانه در روز شنبه که او به فروش می رسد تمام شرکت هواپیمایی سهام و نمی بینم هر مقدار و در هر خرید عمده میان coronavirus عقب نشینی در سهام.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 244,100
  • ما موارد: بیش از 1.1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 66,300

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:27 am: ویتنام گزارش اولین coronavirus مورد در نه روز

ویتنام گزارش اول خود را تایید coronavirus مورد در نه روز به روز یکشنبه آوردن آن گزارش موارد مثبت به 271 آن وزارت بهداشت گفت. ویتنام گفته است باید اجرا سختگیرانه قرنطینه و تماس با ردیابی اقدامات اولیه در این دوره از بیماری همه گیر quarantining شهرها با موارد مشکوک در اوایل فوریه با استفاده از کمک های نظامی و نظارت است. این کشور گزارش کرده است هیچ coronavirus مرگ و میر.

6:00 am: Roche انتظار دارد که به بیش از 100 میلیون بادي آزمون ماهانه تا پایان سال جاری

یک عکس نشان دادن آرم سوئیس غول دارویی Roche در بازل.

SEBASTIEN BOZON | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سوئیس داروسازی Roche گفت: به این ترتیب قادر به تولید “به طور قابل توجهی بیش از 100 میلیون نفر از آن جدید آنتی بادی آزمون ماهانه تا پایان سال 2020 به دو برابر فعلی خود را تولید.

روشه در اوایل روز یکشنبه دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو تصویب آن تست که متکی بر مصرف داخل وریدی نمونه خون برای تشخیص اینکه آیا کسی که قبلا آلوده شده است با کروناویروس و اینکه آیا آنها آنتی بادی به دفاع در برابر آن است.

روشه گفت: آن Elecsys ضد SARS-CoV-2 آنتی بادی آزمایش یک ویژگی بیشتر از 99.8% معنی بسیار کمی مثبت کاذب آزمایش و که می تواند کمک به ارزیابی مردم پاسخ ایمنی به ویروس. این شرکت گفت که در حال حاضر آغاز شده حمل و نقل جدید آنتی بادی آزمون به بالا آزمایشگاه در سطح جهان است.

5:59 am: ایران تلفات توسط 47 به 6,203

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>