Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: USNS راحتی ورود تساوی جمعیت نزدیک به نیمی از تمام شرکت ها با توجه به اخراج

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 766,300
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 36,873
  • ما موارد: بیش از 153,200
  • ما مرگ و میر: حداقل 2,828

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

4:45 pm: جمعیت جمع آوری به تماشای ورود USNS راحتی در نیویورک نادیده گرفتن فاصله اجتماعی

این USNS راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی ایالات متحده می رسد در بندر نیویورک در طول coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 30 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. (عکس از خوزه پرز/Bauer-Griffin/GC تصاویر)

خوزه پرز | Bauer-Griffin | GC تصاویر | گتی ایماژ

ورود USNS راحتی در بندر نیویورک جلب جمعیت حتی به عنوان شهرستان و مقامات دولتی در حال سفارش ساکنان به عمل اجتماعی فاصله به عنوان coronavirus گسترش می یابد. 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی خواهد بود مسکن بیماران مبتلا مبتلا COVID-19 برای کمک به کاهش فشار نیویورک بیمارستان در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد مردم ازدحام در اسکله 90 برای دریافت عکس ها از کشتی, نقاشی انتقاد.

این USNS راحتی با خواهر کشتی USNS Mercy در حال حاضر مستقر شده اند و لنگر در لس آنجلس که در آن بوده است در خدمت بیماران از روز یکشنبه. —Riya Bhattacharjee

این USNS راحتی می کشد به یک اسکله در منهتن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در منهتن شهر نیویورک, شهر نیویورک, مارس 30 سال 2020 است.

کارلو احدی | ایسنا

4:35 pm: فورد, جنرال الکتریک طرح توجیهی تولید 50,000 هواکش در 100 روز

فورد موتور و GE Healthcare طرح توجیهی تولید 50,000 هواکش ظرف مدت 100 روز در یک مرکز در میشیگان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تولید بحرانی مراقبت از دستگاه ها انتظار می رود برای شروع با ایران خودرو کارگران و اعضای اتحادیه در آوریل 20, با توجه به مدیران در شرکت ها. تسهیلات در فورد Rawsonville اجزای گیاه در ایپسیلانتی ، مایکل. قادر خواهد بود به تولید 30,000 هواکش یک ماه پس از اوایل ماه جولای خبر داد.

فورد انتظار دارد تولید از 1500 تا پایان آوریل 12,000 پایان مارس و 50,000 جولای 4, مقامات گفت. — مایکل Wayland

4:30 pm: L. L. Bean است که از تبادل در به ماسک پزشکی

L. L. Bean است و استفاده از مطالب آن تخت سگ را به پزشکی ماسک مدیر عامل شرکت استفان اسمیت گفت CNBC کورتنی ریگان. “آن را تنفس. آن را بسیار با دوام است. آن را شستشو” اسمیت گفت: با توجه به این ایده از کارکنان که شروع به آزمایش است.

L. L. Bean است که تا کنون ساخت حدود 5000 در هر روز اسمیت گفت. اسمیت همچنین به نام در کنگره به تصویب اضافی اقدامات امداد است که به کمک بیشتر خرده فروشان ایالات متحده آمریکا. اسمیت گفت: نگرانی خود را متمرکز بود در اطراف “میانه بازار خرده فروشی” — و نه شرکت های فروش کالاهای ضروری مانند مواد غذایی و یا کوچک mom-and-pop, فروشگاه ها. این شرکت در اواسط شده “از دست رفته” توسط امداد اقدامات اسمیت گفت. “من فکر می کنم آن را واقعا جدی وضعیت من در واقع فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی توجه” اسمیت گفت. – کوین Stankiewicz

4:15 pm: فرماندار کالیفرنیا در تلاش برای جذب هزاران نفر از کارگران پزشکی با بهداشت و درمان سپاه

تدارکات متخصص 1st Class توارث Littleton از شیکاگو برد ملی پرچمدار در طول صبح رنگ روی بیمارستان کشتی USNS Mercy بود که اعزام به خدمت به عنوان یک ارجاع به بیمارستان به صورت غیر coronavirus بیماری (COVID-19 نفر) در حال حاضر بستری در ساحل مستقر در بیمارستان در لس آنجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده, مارس 29 سال 2020 است.

نیروی دریایی ایالات متحده/متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس Ryan M. Breeden/جزوه طریق رادیو فردا.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که تلاش جدید دوبله کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه به هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی را به میدان برای کمک به حمایت از یک پتانسیل سیل بیماران با COVID-19.

در توییتر Newsom خواسته بازنشسته پزشکان, دانشجویان پرستاری, اعضای پزشکی در واکنش به این فاجعه تیم های پرستاری, دانشجویان پزشکی, دانشجویان پزشکی و دستیاران پزشکی اورژانس و تکنسین های حرفه ای دیگر به ثبت نام برای کار در کالیفرنیا است.

به گزارش وب سایت کسانی که ثبت نام داده خواهد شد و حقوق و دستمزد و قصور بیمه. مکان متفاوت خواهد بود بسته به منطقه ای نیاز دارد. فرماندار سفارش می گوید دولت می تواند تعلیق برخی از گواهینامه و یا مجوز مورد نیاز در طول اضطراری است. —کریستینا فار

ساعت 4: سهام همچنان خود را به دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus غوطه داو جهش 3%

سهام در روز دوشنبه ساختمان قوی و رالی از هفته گذشته به عنوان ایالات متحده توسعه یافته اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 688 امتیاز یا 3.2%. S&P 500 صعود 3.4% در حالی که نزدک کامپوزیت بسته 3.6% بالاتر است. سهام فن آوری, مانند, مایکروسافت, الفبا و آمازون چراغ راه عالی برای وال استریت. مایکروسافت شروع به پریدن کرد و 7 درصد در حالی که الفبا و آمازون صعود 3.3 درصد و 3.4 درصد بود.

داو در حال حاضر 20 درصد از آن coronavirus فروش پایین رسیده روز دوشنبه در حالی که S&P 500 افزایش یافته است بیش از 17 درصد از این سطوح. نزدک است منعکس بیش از 13٪. —فرد ایمبرت

3:55 pm: ویرجینیا تحت اقامت در خانه سفارش تا 10 ژوئن

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم صادر ایالت اقامت در خانه جهت است که بلافاصله موثر است. به منظور گسترش ژوئن 10 تا ساخت آن را یکی از طولانی ترین ایالت حکم اجرا شده تا کنون.

نرتهم توصیه می شود که ساکنان آنها در حال حاضر باید تنها به ترک خانه های خود را برای مواد غذایی, درمان های پزشکی کار یا ورزش.

“آیا رفتن به فروشگاه برای فقط یک چیز” نرتهم گفت. “صبر کنید تا زمانی که شما یک لیست. اگر شما در حال سفر از خارج از کشور, اقامت در قرنطینه به مدت 14 روز. هر گروه سنی نیاز به عمل مسئولانه و در خانه بمانند.” —هانا میلر

3:47 pm: San Francisco گسترش پناهگاه در محل از طریق آوریل

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: منطقه خلیج پناهگاه در محل سفارش تمدید خواهد شد تا زمانی که ممکن است 1.

“ما در حال کار به سرعت گسترش coronavirus در سان فرانسیسکو اما ما می دانیم که چالش های ما در حال رفتن به گرفتن سخت تر. بهداشت عمومی جهت مردم برای ایمن ماندن در خانه های خود را به زودی تمدید شود تا حداقل ممکن است 1. جزئیات بیشتر به زودی می آیند,” نژاد گفت: در یک صدای جیر جیر.

در این قطعنامه که ممنوعیت غیر ضروری در سفرهای خارج از خانه آغاز شده و در نیمه شب در مارس 17 و در ابتدا مجموعه به پایان می رسد در 7 آوریل. سان Francisco 374 تایید موارد COVID-19 و شش مرگ و میر.

سان فرانسیسکو مقامات نیز منتشر شد بیانیه ای در مورد رو به رشد شیوع کروناویروس در داخل لاگونا هوندا بیمارستان. در پاسخ CDC فرستاده است سان فرانسیسکو کنترل عفونت پرستاران از وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی و بیماری های عفونی پزشک و اپیدیولوژی.

لاگونا هوندا بیمارستان در حال حاضر دارای 11 تایید موارد COVID-19. نه از موارد کارکنان و دو نفر. —یاس کیم

3:41 pm: 3M تصدیق برای دیدار با تقاضا برای ماسک صورت

این ساز پس از آن یادداشت ها و چسب نواری نیز سازنده شاید یکی از مهمترین و به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی در جهان در حال حاضر.

یک ماسک صورت.

از 32 میلیارد دلار در ایالت مینه سوتا کنگلومرا 3M یکی از بزرگترین تولید کنندگان در جهان از N95 فیلتر ماسک صورت بوده که در تقاضای بالا در ایالات متحده و در سراسر جهان از شیوع کروناویروس. —رابرت فلک

3:25 pm: AA جلسات مشاوره اعتیاد حرکت آنلاین-اجتماعی فاصله دستورالعمل حد مجاز گروه تجمعات

با اقامت در خانه سفارشات در سراسر ایالات متحده جلسات و جلسات مشاوره برای کسانی که مبارزه با مسائل مربوط به اعتیاد در حال حاضر در حال وقوع آنلاین در طول coronavirus بیماری همه گیر. این نوع از منابع مورد نیاز بیشتر از همیشه با توجه به اعتیاد گروه سلامت روان مشاوران و افرادی که در مبارزه با اعتياد و مسائل.

“من نمی دانم آنچه من انجام داده اند اگر من تا به حال شده است در این وضعیت زمانی که ما دسترسی ندارد به جلسات مجازی” گفت: 26 سال از بروکلین نیویورک که شرکت در الکلی های گمنام. هنگامی که او صحبت می کرد با CNBC او 62 روز هوشیار و برنامه ریزی برای حضور در 90 جلسات در 90 روز اول از هوشیاری.

او گفت: در جلسه اخیر با حضور او از طریق ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم تا به حال بیش از 1000 نفر در آن است. در تجربه جلسات مجازی بسیار شبیه به فرد آنهایی که او رفته به در شهر نیویورک: یک سخنران مذاکرات برای 10 تا 20 دقیقه و پس از آن مردم به اشتراک گذاشتن تجارب خود را اگر آنها در حال حاضر. زوم دارای یک “بالا بردن دست” از ویژگی های است که اجازه می دهد تا مردم را به نشان می دهد اگر آنها می خواهند به صحبت می کنند, اما نه هر کس قادر به در گروه های بزرگ. کمک های مالی از طریق تلفن همراه پرداخت برنامه Venmo به جای یک مجموعه سبد خرید.

“آن را تقریبا بیش از حد آسان است چرا که من می توانید یک جلسه نشسته در رختخواب من” زن گفت. —هانا میلر

3:21 pm: در میان شیوع 49 درصد از شرکت ها با توجه به اخراج بیش از یک سوم انجماد استخدام های جدید

نزدیک به 50 درصد از شرکت ها می گویند که حداقل تا حدودی به احتمال زیاد به اخراج بیش از سه ماه آینده با توجه به کروناویروس COVID-19 در حالی که بیش از یک سوم از شرکت ها (37%) می گویند آنها در حال حاضر برقرار استخدام یخ.

که از یک نظرسنجی آنلاین از بیش از 250 شرکت های مختلف در اندازه و بخش انجام شده از مارس 20-26 توسط چلنجر خاکستری و کریسمس, قدیمی ترین outplacement شرکت در آمریکا است که با این نسخهها کار با شرکت ها در انتقال خدمات برای کارکنان. در آن زمان بررسی راه اندازی coronavirus موارد فقط 18,000 در ایالات متحده آمریکا; شرکت مشاوره کارکنان به محل کار از خانه; ایالات مانند کالیفرنیا و نیوجرسی و کانکتیکات و نیویورک آغاز شده بود به موسسه ایالت stay-at-home سفارشات; و اما غیر ضروری کسب و کار شروع سازندگان:.

چهل و نه درصد از شرکت ها گفت چلنجر خاکستری و کریسمس آنها بسیار یا تا حدودی به احتمال زیاد به اخراج در سه ماه آینده در حالی که 11 درصد گزارش شده آنها انجام داده اند دائم اخراج; یکی دیگر از 7 درصد را در انجام به طور موقت اخراج. —سالی Barrett

3:04 pm: ایتالیا برای گسترش مستند اقدامات تا عید پاک

منطقه اطراف کولوسئوم است خالی از گردشگران در طول Coronavirus اورژانس در مارس 30, 2020 در رم ایتالیا.

آنتونیو Masiello | گتی ایماژ

دولت ایتالیا گفت: این امر گسترش مستند برای جلوگیری از گسترش بیشتر از شیوع کروناویروس حداقل تا عید پاک, وزیر بهداشت روبرتو Speranza در بیانیه ای گفت.

“ارزیابی ما این است که همه مهار اقدامات باید تمدید شود حداقل تا عید (مارس 12). دولت حرکت خواهد کرد و در این جهت” وزیر بهداشت و درمان گفت: پس از جلسه با کمیته علمی.

ایتالیایی ها شده اند تحت مستند به مدت سه هفته و محدودیت بودند با توجه به پایان روز جمعه.

ایتالیا سخت ترین آمار کشور که حساب برای بیش از یک سوم از تمام جهانی مرگ و میر آن دیدم کل مرگ, شمارش افزایش به 11,591 پس از وقوع ظهور در مناطق شمالی در فوریه. 21. —رویترز

2:52 pm: روغن قطره به 18 سال کم به عنوان تقاضای جهانی تبخیر

نفت ایالات متحده کاهش یافته و به 18 سال کم به عنوان تقاضا همچنان برای تبخیر و به عربستان سعودی و دیگر کشورهای عضو اوپک+ سازمان ملل آماده به سطح شیب دار بالا تولید. با بسیاری از نقاط جهان در مستند به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شدت گرفتن تقاضا برای نفت کاهش یافته است خاموش صخره. مردم نیست, سفر و کسب و کار کاهش پیدا کرده است و کاهش نیاز برای سوخت جت و بنزین است.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش 6.6% و یا $1.42 به حل و فصل در $20.09 آن پایین ترین سطح از فوریه 2002. قبلا در این جلسه قرارداد ریختن بیش از 9% به تجارت در جلسه اخیر $19.27. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت کاهش یافت 9.2% به تجارت در $22.63 در هر بشکه, قیمت گذشته دیده می شود در سال 2002.

با وجود WTI را 55% اسلاید در این ماه برخی از تحلیلگران فکر می کنم وجود دارد می تواند حتی بیشتر نزولی در پیش است.

ریموند جیمز تحلیلگر جان فریمن گفت: “کابوس سناریوی” ایجاد شده است و نفت خام می تواند “آزمون 10 دلار/بشکه آستانه.” —Pippa استیونس

2:44 pm: کنگره نمی خواهد به بازگشت به DC تا آوریل 20

2:30 pm: بسیاری از دانشجویان و دیگر بالغ وابسته هستند واجد شرایط برای دریافت یک محرک امداد چک کنید

IRS در حال آماده سازی برای ارسال به اکثر آمریکایی ها یک بار محرک امداد چک در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. اما این لایحه مانع هر کسی که 18 سال و بالاتر که هنوز هم می توان ادعا کرد که افراد وابسته به شخص دیگری اظهارنامه مالیاتی.

در واقع افرادی که می توان ادعا کرد به عنوان یک وابسته به, حتی اگر آنها نمی, نیست واجد شرایط برای پرداخت جانت Holtzblatt ارشد همکار در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز می گوید CNBC آن را یک ایمیل به در.

“مالیات دهندگان مجاز به ادعای یک دانشجوی تمام وقت بین سنین 19 و 24 به عنوان یک وابسته به طوری که پدر و مادر نمی خواهد دریافت 500 دلار برای یک دانشجو, و نه می تواند از دانشجو به طور کلی ادعا $1,200 می گوید:” Holtzblatt. پدر و مادر هنوز هم خود را دریافت $1,200 اگر واجد شرایط. —Alicia Adamczyk

2:17 pm: یاد عکس از USNS راحتی ورود در نیویورک

این USNS راحتی عبور مجسمه آزادی به عنوان آن را وارد بندر نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک ایالات متحده, مارس 30 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

دو روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بخشی در خروج مراسم USNS راحتی در نیروی دریایی ایستگاه نورفولک در 28 مارس عظیم بیمارستان کشتی سفر به نیویورک شهرستان بندر به ارائه بسیار مورد نیاز کمک های پزشکی به یک شهر غرق مبارزه با افزایش موارد ابتلا به کوروناویروس.

به عنوان مثبت COVID-19 موارد در ادامه به افزایش شهر نیویورک در حال حاضر تبدیل Jacob K. Javits Center به طور موقت بیمارستان و راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی برای کمک به از بین بردن فشار. این USNS راحتی تمرکز خود را بر ارائه خدمات پزشکی به کسانی که مبتلا به کروناویروس به عنوان بیمارستان همچنان به مبارزه برای درمان بیماران مبتلا به ویروس است.

در اینجا خلاصه ای از عکس هایی که ایستادگی را به سرپرستی CNBC photo editor. —آدم جفری

2:02 pm: ریچارد برانسون موشک شرکت باکره مدار شروع به جرم تولید هواکش

ریچارد برانسون مستقر در کالیفرنیا موشک شرکت باکره مدار با همکاری محققان پزشکی و توسعه یک ونتیلاتور دستگاهی است که این شرکت قصد دارد به تولید انبوه و ارسال به بیمارستان در سراسر ایالات متحده برای مبارزه با کروناویروس.

باکره مدار دستگاه کمپرس پزشکی ambu کیسه های است که کمک به بیماران مبتلا به COVID-19 به نفس. هواکش تحویل هوا به ریه ها از طریق یک پمپ قرار داده شده است که در نای و اما نصب کمبود دستگاه در ایالات متحده در حالی که باکره مدار مدیر عامل دن هارت که در تصویری که این شرکت در حال همکاری با سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به تایید او گفت که این شرکت امیدوار است “به مفید واحد به بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

شرکت نمی کند باید جدول زمانی دقیق برای زمانی که تایید FDA می آیند. اما باکره مدار امیدوار است که روند تصویب خواهد شد تنها چند روز به عنوان یک دستگاه سقوط تحت FDA “اورژانس با استفاده از مجوز” اقتدار. اقتدار که اساسا اجازه می دهد تا FDA برای پیگیری سریع محدود تایید برای دستگاه های در طول بحران.

باکره مدار انتظار دارد که قادر به ایجاد صدها هزار نفر از دستگاه های هر هفته در آینده نزدیک صنعت فرد آشنا با این وضعیت گفت: CNBC. —مایکل Sheetz

1:58 pm: نتانیاهو اسرائیل را آزمایش منفی برای coronavirus

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل آزمایش منفی برای coronavirus روز دوشنبه پس از یک مشاور پارلمانی تایید شد به حمل ویروس هر چند 70 ساله رهبر باقی خواهد ماند در انزوا سخنگوی گفت.

سخنگوی Ujgfiud Gendelman گفت در توییتر که نتانیاهو و خانواده اش و کارکنان تمام آزمایش منفی اما “او باقی خواهد ماند قرنطینه تا بیشتر دستورالعمل صادر شده توسط وزارت بهداشت است.” —رویترز

1:50 pm: فرانسه می بیند بدترین روزانه مرگ و میر 4 کشور به گزارش 3,000 ویروس مرگ و میر

تمایل پزشکان به یک بیمار پس از رسیدن بر روی یک صندلی چرخدار در پذیرایی از اتاق اورژانس, راه اندازی در یک چادر در حیاط هانری Mondor بیمارستان در Creteil, نزدیکی پاریس در مارس 30, 2020, در روز چهاردهم از یک مستند با هدف مهار گسترش COVID-19 (رمان coronavirus) در فرانسه است.

برتراند Guay | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش 418 جدید و میر ناشی از کروناویروس در نظر گرفتن مجموع به 3,024 یا افزایش 16 درصد و فرانسه و تبدیل شدن به چهارمین کشور برای عبور از 3,000 آستانه مرگ و میر پس از چین و ایتالیا و اسپانیا.

روزانه دولت شمارش تنها حساب برای کسانی که در حال مرگ در بیمارستان اما مقامات می گویند که آنها خواهد شد بسیار به زودی قادر به کامپایل داده های مرگ و میر در خانه های بازنشستگی است که به احتمال زیاد منجر به یک افزایش بزرگ در ثبت مرگ و میر.

سلامت مدیر آژانس جروم Salomon یک کنفرانس خبری گفت که تعداد موارد افزایش یافته بود به 44,550 افزایش 11 ٪ در 24 ساعت. —رویترز

1:48 pm: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو مسائل در سراسر کشور تماس بگیرید برای پزشکان و پرستاران

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به نام در مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر ایالات متحده برای سفر به نیویورک برای کمک به دولت در نبرد آنچه که بدترین شیوع کروناویروس در کشور است.

“کمک به نیویورک. ما هستند که آمار در حال حاضر” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از Jacob K. Javits Center بود که تبدیل به چهار موقت بیمارستان توسط لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده در هفته گذشته. “که امروز آن را در حال رفتن به جایی دیگر … آن است که رفتن به محل کار و راه خود را در سراسر کشور است.” —خواهد Feuer دن منگان برکلی Lovelace

1:29 pm: GM پیشرفت در ساختمان هواکش ماسک به عنوان برگ برنده ستایش خودروساز coronavirus تلاش

جنرال موتورز است که به سرعت در حال حرکت به repurpose قطعات از دو امکانات ایالات متحده آمریکا از خودرو به مراقبت های بهداشتی لوازم در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

جنرال موتورز در تلاش است که دریافت کرده اند خشم و به ستایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شامل تولید FDA-پاکسازی سطح 1 فولاد ماسک در یک مرکز تولید در وارن میشیگان و Ventec VOCSN مراقبت ويژه هواکش در اجزای گیاه در Kokomo Indiana.

خودروساز یکشنبه شب گفت: هر دو پروژه در حال پیشرفت از جمله برنامه های این هفته به شروع ساخت ماسک های جراحی در این مرکز در حومه دیترویت. تولید هواکش در همکاری با واشنگتن بر اساس Ventec زندگی, سیستم, است انتظار می رود برای شروع در اسرع وقت با حمل و نقل شروع به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده. —مایکل Wayland

1:20 pm: داو جهش 500 امتیاز به عنوان coronavirus اقدامات گسترده Johnson & Johnson آگهی دستاوردهای

سهام ساخته شده بر روی یک رشد قوی از هفته گذشته به عنوان ایالات متحده گسترش اقدامات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 500 امتیاز یا 2.2%. S&P 500 صعود 2.4% در حالی که شاخص ترکیبی Nasdaq معامله 2.9% بالاتر است. سهام فن آوری, مانند, مایکروسافت, الفبا و آمازون چراغ راه عالی برای وال استریت. مایکروسافت شروع به پریدن کرد بیش از 5 ٪ در حالی که الفبا و آمازون صعود 2.6 درصد و 3.6 درصد بود. —فرد ایمبرت

1:17 pm: برخی از کارگران نمی خواهد واجد شرایط برای افزایش تا نرخ بیکاری در coronavirus بسته امداد

به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا جمعه به طور قابل توجهی گسترش مزایای بیکاری برای کار آمریکایی است.

قانون می پردازد گذاشته و furloughed کارگران اضافی 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه و گسترش دولت موجود مزایای 13 هفته. این نیز ارائه می دهد مزایای بیکاری به قبلا فاقد صلاحیت گروه مانند فرفره کارگران و مترجمان آزاد است.

در عین حال برخی می تواند دریافت کوچکتر پرداخت بیش از دیگران و یا دست ها در کامپیوتر است.

  • نکته کارگران
  • فرفره خود اشتغالی کارگران بدون پرداخت سوابق
  • کمک های اجتماعی و برنامه های
  • کارگران در ایالت های جنوبی
  • مردم نا امید شده توسط حجم
  • غیر انگلیسی زبان و غیر فعال آمریکایی

حدود 3.3 میلیون نفر ثبت برای اولین بار مدعیان بیکاری در هفته گذشته — شکستن رکورد قبلی در سال 1982 حدود 2.6 میلیون نفر, با توجه به وزارت کار. —گرگ Iacurci

1:09 pm: صاحبان کسب و کار کوچک در صورت تصمیم گیری های دشوار که آنها منتظر دولت وام می رسند

Jeanie رایت شد برنامه ریزی برای یک سال از عمده رشد در سال 2020 با شیرینی کسب و کار آلاسکا چیز شیرین است. شرکت می کند لذیذ نوعی اب نبات پاپ کورن سخن بی معنی وبیهوده و بیشتر از یخچال آب فروش آنلاین و در آن مکان های خرده فروشی.

بخش بزرگی از کسب و کار او می آید از گردشگران سفر به آلاسکا به عنوان دولت تبدیل شده است و عمده کروز مقصد. سپس coronavirus ضربه lobbing ضربه ای بزرگ به صنعت گردشگری است که برخی از 90 ٪ از کسب و کار خود متکی هستند.

“کل صنعت گردشگری در آلاسکا فقط نابود شده است — وجود دارد هیچ کشتی برنامه ریزی شده به کروز در اینجا تا جولای. فصل به طور معمول شروع می شود در پایان ماه آوریل است. مرز به کانادا بسته شده و پروازهای هوایی به شدت تحت تاثیر” Wright گفت. “من فکر نمی کنم بسیاری از مردم می خواهید برای دریافت بر روی یک هواپیما و بیا اینجا.”

رایت مانند بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک در خیابان های اصلی در سراسر کشور است رو به پایین غیر ممکن است تصمیم گیری — مثل اینکه به نگه داشتن او چهار کارکنان در هیئت مدیره یکی از آنها این است که خواهر او مسن تر به عنوان آنها درخواست برای وام های که ممکن است آنها را ارائه می دهد یک فرصت برای شناور ماندن در میان این اختلال ناشی از تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. —کیت راجرز, بتسی بهار

1:02 pm: FEMA می فرستد یخچال کامیون به نیویورک به عنوان موقت سردخانه برای coronavirus قربانیان

میدان تایمز دیده می شود خالی در نیویورک, ایالات متحده آمریکا در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. نیویورک معروف در میدان تایمز بوده است در خواب به علت Covid-19 بیماری همه گیر.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

12:45 pm: انگلستان باعث می شود در برخورد با شرکت های هواپیمایی برای پرواز هزاران رشته استرالیایی صفحه اصلی

دولت انگلیس گفت: این یک معامله با شرکت های هواپیمایی در تلاش برای پرواز به خانه شهروندان بریتانیا که رشته در خارج از کشور.

صحبت های روزانه کنفرانس مطبوعاتی وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر گیر کرده در خارج از کشور, اما تعداد آنها در “صدها هزار نفر.” شرکت های هواپیمایی را لغو swathes از پرواز با برخی از پایه ناوگان خود را به طور کامل — به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس و پس از آن محدودیت های مسافرتی.

هواپیمایی که در توافق هستند بریتیش ایرویز, باکره, easyJet, Jet2 و تیتان ایرویز Raab اضافه شده است. وی گفت: هزینه این پروازها مقرون به صرفه خواهد بود و مردم آسیب پذیر را در اولویت قرار میدهد. U. K گفت: این امر به صرف £75 میلیون (93 میلیون دلار آمریکا) در تلاش است.

Raab ایستاده بود و در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون بود که تایید شده به عنوان داشتن coronavirus هفته گذشته و در حال حاضر خود جدا. —کاترینا اسقف

12:38 pm: دیزنی Iger را چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد به عنوان مدیر عامل جدید طول می کشد تا 50% کاهش پرداخت با توجه به محدودیت coronavirus

بازدید کنندگان با حضور Disney California Adventure پارک در فوریه 25 سال 2020 در آناهایم, کالیفرنیا. Bob Iger بود که مدیر عامل شرکت دیزنی از سال 2005 است که جایگزین توسط باب Chapek که قبلا زد شرکت پارک تجارب و محصولات بدست آورد.

دیوید McNew

دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger را چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود و مدیر عامل جدید باب Chapek را 50% کاهش پرداخت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آمار کسب و کار در سراسر جهان با توجه به یک ایمیل داخلی به دست آمده توسط CNBC.

دیگر مدیران را کاهش دستمزد و همچنین Chapek گفت: در ایمیل. کارکنان در معاونت سطح خواهد شد که حقوق خود را 20 درصد کاهش می یابد معاون ارشد رئیس جمهور با 25 درصد و معاون اجرایی رئیس جمهور و بالاتر از 30% با توجه به ایمیل.

Iger شده است در میان بالا پرداخت می شود مدیران در سرگرمی و رسانه میباشد. در سال 2019 سابق دیزنی مدیر عامل شرکت به دست آورده $47.5 میلیون دلار را از $65.6 میلیون دلار در سال مالی 2018.

Chapek پایه حقوق و دستمزد 2.5 میلیون با توجه به اشتغال قرارداد خود را به تازگی دریافت کرده مدیر عامل شرکت نقش است. او همچنین واجد شرایط برای انگیزه مبتنی بر جبران خسارت از جمله $7.5 میلیون سالانه هدف مبتنی بر پاداش و سالانه صاحبان سهام بر اساس دراز مدت انگیزه اعطای 15 میلیون دلار. آن را بلافاصله روشن است که بخشی از خود را جبران خواهد بود واجد شرایط برای 50% کاهش. —لورن Feiner سارا Whitten

12:27 pm: Coronavirus از دست دادن شغل می تواند در مجموع 47 میلیون نفر نرخ بیکاری و آمار 32 درصد برآورد تغذیه

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر از دست داده اند شغل خود را به دلیل coronavirus بحران و بدترین آسیب است با توجه به فدرال رزرو برآورد.

اقتصاددانان در بانک فدرال سنت لوئیس منطقه پروژه مجموع اشتغال کاهش 47 میلیون که ترجمه به یک 32.1% نرخ بیکاری با توجه به تحلیل های اخیر چگونه چیزهای بد می تواند دریافت کنید.

پیش بینی ها حتی بدتر از سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد بسیار شایع برآورد 30٪. آنها منعکس کننده بالا طبیعت در خطر شغل است که در نهایت می تواند از دست داده و به یک دولت-اقتصادی ناشی از توقف با هدف متوقف coronavirus گسترش یافته است.

“این اعداد بسیار بزرگ با تاریخی استانداردهای اما این است که نسبتا منحصر به فرد شوک است که بر خلاف هر تجربه اقتصاد آمریکا در 100 سال گذشته,” سنت لوئیس فدرال رزرو اقتصاددان Miquel Faria-e-کاسترو نوشت: در یک مقاله پژوهشی ارسال شده در هفته گذشته است. —Jeff Cox

12:19 pm: رژیم صهیونیستی است. کومو استقبال USNS راحتی به نیویورک

آمریکا گارد ساحلی هلیکوپتر پرواز فوق USNS راحتی آن را به عنوان وارد بندر نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک ایالات متحده, مارس 30 سال 2020 است.

مایک Segar | ایسنا

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو استقبال از ورود یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی است که از بین بردن نیویورک بیمارستان برخورد با یک سرعت در حال گسترش بار از coronavirus بیماران.

این USNS راحتی فراهم خواهد کرد حدود 1,000 بیمارستان تخت و 1200 پرسنل به نیویورک کومو گفت در توییتر. از آن خواهد شد مورد استفاده برای درمان بیماران که اصلا COVID-19 به رایگان تا دیگر اتاق بیمارستان برای coronavirus بیماران فرماندار قبلا گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور اعزام در اوایل این ماه از USNS راحتی به نیویورک و او را از دوقلو USNS Mercy به لس آنجلس برای کمک به شیوع بیماری وجود دارد. —خواهد Feuer دن منگان

12:09 pm: متخلفان از مریلند اقامت در خانه سفارش می تواند چهره, زندان, زمان, $5,000 خوب

اعضای مریلند ارتش گارد ملی کار برای راه اندازی یک تریاژ چادر در پارکینگ در خارج از اتاق اورژانس در ظهور بهداشت و درمان بلوط سفید مرکز پزشکی در 19 مارس سال 2020 در سیلور اسپرینگ مریلند.

درو Angerer | گتی ایماژ

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان با صدور یک فرمان اجرایی با اقامت در خانه بخشنامه برای کل دولت است. او گفت: کسانی که به نقض سفارش خواهد بود به اتهام بزه و می تواند تا یک سال زندان و یک $5,000 خوب است. منظور موثر است 8:00 p. m. دوشنبه.

“هیچ مریلند ساکن باید ترک خانه خود را مگر اینکه آن را برای یک کار ضروری و یا برای ضروری دلیل” هوگان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ساکنان هنوز هم مجاز به ترک خانه های خود را برای مواد غذایی و پزشکی و یا پزشکی. دولت قبلا بسته همه غیر ضروری کسب و کار. —هانا میلر

11:54 am: چه کسی می گوید که آمار اولیه نشان می دهد برخی از داروها ممکن است تاثیر در coronavirus اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است

سازمان بهداشت جهانی در انتخابات گفت: تحقیقات اولیه نشان می دهد که برخی از مواد مخدر “ممکن است تاثیر” در مبارزه با کروناویروس اما اطلاعات بسیار مقدماتی و تحقیقات بیشتری باید انجام شود برای تعیین اینکه آیا درمان می تواند قابل اعتماد در مبارزه با COVID-19.

وجود دارد “برخی از داده های اولیه از غیر تصادفی مطالعات مشاهدهای مطالعات نشان می دهد که برخی از مواد مخدر و برخی از کوکتل مواد مخدر ممکن است تاثیر” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان مرکزی. “تعدادی از مواد مخدر” نشان داده اند وعده در درمان دیگر coronaviruses از جمله SARS و MERS که ممکن است مفید در مبارزه با COVID-19, او گفت:.

“برخی از این داروها ممکن است تاثیر طول بیماری, برخی ممکن است تاثیر شدت بیماری و دوز این داروها در زمانی که آنها با توجه به آنچه که بیمار در چه مرحله ای از این بیماری شده است استاندارد” رایان گفت. “ما هرگز تا به حال یک مقایسه گروهی که در آن ما تا به حال تصادفی به روش درمان با دارو یا نه درمان با این دارو.” —برکلی لاولیس جونیور

11:43 am: فدرال شارژ گرجستان با صدور صورت حساب به صورت جعلی COVID-19 سرطان تست ادعا

دادستان فدرال را با عنوان جرم جنایی به اتهام گرجستان مرد به اتهام توطئه برای فریب دادن فدرال و خصوصی از خدمات بهداشتی و درمانی بهره مند شوند برنامه های “با ارسال جعلی تست ادعا می کند” برای coronavirus و ژنتیک سرطان, نمایش, مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

این مرد 49 ساله Erik Santos متهم در شکایت از سوی دفتر دادستان نیوجرسی از یک تعداد از توطئه برای نقض ضد پس زدن قانون و یک تعداد از توطئه برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی. او چهره تا 15 سال در زندان اگر به جرم دو فقره.

دادستان گفت که در طی یک تماس تلفنی در 19 مارس سانتوس توضیح داد که چگونه او مشاهده coronavirus شیوع بیماری به عنوان یک فرصت را به پول.

“[W]hile وجود دارد مردم رفتن را از طریق آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق شما می توانید یا ورشکسته و یا شما می توانید رستگار” سانتوس گفت: در تماس است که با توجه به دادستان. —دن منگان

11:37 am: Cramer هشدار بازار سهام فروشندگان کوتاه در مورد شرط بندی در برابر علم در coronavirus بحران

CNBC Jim Cramer استدلال کرد که بازار سهام در کوتاه فروشندگان نادرست شک توانایی دانشمندان به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

“این یک روز که در آن شما می گویند اگر من کوتاه من شرط بندی در برابر علم نیست شرط بندی در برابر نازدار نگرش بسیاری از مردم در کشور” کرامر گفت: “Squawk در خیابان.”

کوتاه فروشندگان موقعیت خود را در این امید که بازار افت خواهد کرد.

کرامر را به مدت کوتاهی پس از جانسون و جانسون اعلام کرد قصد دارد برای شروع آزمایشات انسانی در یک تجربی COVID-19 واکسن سپتامبر زودتر از دارویی غول قبلا گفته بود. این شرکت همچنین گفت: این واکسن می تواند در دسترس برای اورژانس با استفاده از مجوز در اوایل 2021. —کوین Stankiewicz

11:24 am: Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا لمباردی افزایش حدود 458 در یک روز

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در شمال منطقه لومباردی کانون ایتالیا سرایت افزایش یافته است حدود 458 در یک روز و در 6,818 یک منبع آشنا با داده گفت:.

روزانه مرگ و میر شدند تا از روز شنبه شمارش از 416.

تعداد موارد در منطقه که شامل مالی این کشور سرمایه میلان افزایش برخی از 1,154 به اطراف 42,161 این منبع گفت.

افزایش موارد بسیار کوچکتر از 1,592 موارد جدید ثبت شده در روز یکشنبه و 2,117 موارد جدید در روز شنبه. —رادیو فردا

11:09 am: میسی شروع خواهد شد furloughing اکثر کارکنان این هفته آن را به عنوان copes با فروش قابل توجهی زیان

میسی فروشگاه در شهر نیویورک است.

SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

میسی گفت: اکثر کارکنان آن خواهد بود furloughed آغاز این هفته آن را به عنوان copes با فروش قابل توجه تلفات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

خرده فروش کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از کارکنان را تحت تاثیر قرار furloughs. آن گفت: آن را از دست داده بیشتر از فروش آن حتی به عنوان آن باز می ماند آنلاین و به همین دلیل کاهش ضروری است. فروش کاهش یافت پس از تمام فروشگاه های خود را به طور موقت بسته و از اواسط ماه مارس. خرده فروش است به حالت تعلیق در آن سود کشیده پایین یک خط اعتباری منجمد استخدام و لغو برخی از سفارشات.

“در حالی که این اقدامات کمک کرده اند آن است که کافی نیست” این شرکت در بیانیه ای گفت. —ملیسا Repko

10:58 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما مسئولان باید ‘ایده خوب اگر مالاریا آثار مواد مخدر در سه روز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات بهداشتی آمریکا باید یک “ایده خوب” آیا یک ضد مالاریا مواد مخدر در حال آزمایش به عنوان یک درمان برای COVID-19 موثر در مبارزه با کروناویروس در “سه روز آینده.”

“هیدروکسی کلروکین چیزی است که من تحت فشار بوده اند بسیار سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: صبح روز دوشنبه طی مصاحبه ای در رادیو فردا. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک ایده خوب بیش از سه روز آینده به دلیل آن استفاده شده است در حال حاضر در نیویورک در درخواست من — 1100 مردم. آن استفاده شده است. من فکر می کنم که بهتر از تست آن در آزمایشگاه است. اما پزشکان به من بگویید نه.”

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای درمان COVID-19 و آمریکا مقامات بهداشت انتظار یک واکسن می تواند 12 تا 18 ماه. —برکلی لاولیس جونیور

10:48 am: کارناوال تعلیق یک ماه دیگر از کشتی

کارناوال کروز خط که متعلق به پدر و مادر کارناوال گفت: این تمدید تعلیق آن از آمریکای شمالی عملیات تا زمانی که ممکن است 11. اعلام یک فرمت از 30 روز تعلیق آمریکای شمالی عملیات در ماه مارس اعلام کرد 13.

“به عنوان COVID-19 همچنان به تاثیر بهداشت جهانی و تجارت با عرض پوزش به گسترش ما مکث در عملیات ما تا مارس 11,” کارناوال کروز در بیانیه ای گفت. این شرکت گفت: این کار با مشتریان و آژانس های مسافرتی به بازپرداخت تحت تاثیر خرید. —خواهد Feuer

10:40 am: تاریخی 2 تریلیون دلار مراقبت عمل خواهد بود یک تاسیسات اقتصادی برای فرفره کارگران و مترجمان آزاد

به 2 تریلیون دلار فدرال بسته محرک شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه خواهد بود تاسیسات به بسیاری از فرفره کارگران و مترجمان آزاد است. این قانون می اقدامات بی سابقه ای برای ارائه یک شبکه امنیت اجتماعی برای خود اشتغالی.

آن را ارائه می دهد اضافی 600 دلار در هفته در بیمه بیکاری آوردن هفتگی پرداخت به 800 دلار به 900 دلار در هفته محدوده زمانی که منافع دولت اضافه شده به کارگران از جمله خود اشتغالی. —ایلین Pofeldt

10:05 am: فوریه پیش فروش خانه پرش به بیش از 9 درصد در سال جلوتر از عمده coronavirus تاثیر

فروش در انتظار ثبت نام ارسال شده است در مقابل یک خانه برای فروش در سن Anselmo, کالیفرنیا.

جاستین سالیوان | کالیفرنیا

خریدار تقاضا تقویت شد به طور قابل توجهی فقط قبل از COVID-19 شروع به گسترش آن در سراسر ایالات متحده

فروش خانه در انتظار, که, اندازه, امضا قرارداد موجود در خانه های رز قوی تر از حد انتظار 2.4% در ماه فوریه در مقایسه با ژانویه. فروش شد تا شیب 9.4 ٪ در سال با توجه به انجمن ملی از Realtors. که بالاترین سرعت در دقیقا سه سال است.

“فوریه در انتظار آمار فروش نشان می دهد بازار مسکن شده بود بسیار سالم قبل از coronavirus ناشی از خاموش شدن” گفت: لارنس یون نار اقتصاددان ارشد. “اعداد در هفته های آینده نشان خواهد داد که چقدر سخت بازار مسکن زده شد اما من خوشبین هستم که آینده بسته محرک را کاهش آسیب های اقتصادی ما ممکن است یک V-شکل قوی بازیابی بعد از آن در سال.” —Trulia

9:56 am: مجازی و, انفرادی, صفحه اصلی تور soars میان coronavirus ترس

مثل همه تعامل در عصر COVID-19 صفحه اصلی تور در حال حرکت است و آنلاین و انفرادی. Zillow صفحه اصلی سایت لیست گفت: آن را دیدم 191 درصد افزایش در ایجاد 3D home تورهای در هفته اول ماه مارس در مقایسه با متوسط تعداد ایجاد شده در ماه فوریه ، حتی قبل از coronavirus listings از جمله 3D Home تور ذخیره شده کاربران در 50 درصد بیشتر و در آن خانه به فروش می رسد به طور متوسط 10 ٪ سریعتر.

Redfin املاک و مستغلات کارگزاری دیدم 494% افزایش درخواست برای عامل منجر به خانه تور دو هفته پیش. در آغاز هفته گذشته 18.9% تور درخواست از Redfin.com شد تصویری-چت تورهای تا از 0.2 درصد در آغاز ماه مارس سال 94 برابر افزایش می دهد. —Trulia

9:43 am: USNS راحتی وارد شهر نیویورک به درمان غیر coronavirus بیماران

این USNS راحتی تنظیم شده است به حوض برخی از زمان در حدود ساعت 10 صبح و از آن خواهد شد آماده را در بيماران در عرض 24 ساعت. در حالی که کشتی نمی قادر خواهد بود برای درمان افراد مبتلا COVID-19 آن از 1000 تخت و 12 اتاق عمل آماده هستند برای تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی. —NBC News

9:34 am: داو افزایش 200 امتیاز به عنوان وال استریت همچنان ادامه دارد هفته گذشته جهش ویروس پس از اقدامات گسترده

سهام در روز دوشنبه ساختمان قوی و رالی از هفته گذشته به عنوان ایالات متحده گسترش اقدامات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. میانگین صنعتی داو جونز معامله 227 امتیاز بالاتر یا 1.1%. S&P 500 صعود 1.5% همراه با نزدک کامپوزیت. —فرد ایمبرت

9:30 am: یام مارک های مدیر عامل به چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد سال 2020 به صندوق مدیر کل جوایز

یام مارک های مدیر عامل دیوید گیبس را نبرند استراحت خود حقوق و دستمزد پایه در سال 2020 به صندوق یک بار 1000 دلار پاداش برای این شرکت حدود 1200 رستوران به طور کلی مدیران در سراسر KFC, Pizza Hut, Taco Bell and The Habit Burger Grill.

حقوق و دستمزد خود را نیز خواهد شد کمک به صندوق یام مارک های بنیاد جهانی کارکنان پزشکی صندوق امداد با توجه به دوشنبه نظارتی تشکیل پرونده. صندوق ارائه خواهد شد مشکلات مالی کمک های مالی به کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله شرکت و حق رای دادن کارکنان رستوران. یام طرح نیز قبول کمک های مالی به صندوق.

پادشاه ایستاده بود و به $900,000 از حقوق و دستمزد خود را در این سال به استثنای هر گونه عملکرد مبتنی بر پاداش است. —آملیا Lucas

9:21 am: Facebook مرتکب 100 میلیون دلار برای حمایت از, اخبار رسانه های صدمه دیده توسط ویروس بحران

Facebook متعهد 100 میلیون دلار تامین مالی و تبلیغات صرف به حمایت از سازمان های خبری از جمله ناشران محلی در ایالات متحده وضعیتی وخیم از فشار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. Facebook این کمک مالی شامل 25 میلیون دلار در اورژانس اعطای بودجه برای رسانه های محلی و $75 میلیون دلار صرف بازاریابی برای سازمان های خبری در سطح جهان آن را گفت. شبکه های اجتماعی گفت: در دور اول از آن کمک های مالی رفت و به 50 محلی اتاق های خبر در ایالات متحده و کانادا است. —رویترز

9:15 am: Cepheid سریع coronavirus آزمون در نهایت ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در مکان های تلفن همراه

45 دقیقه COVID-19 آزمون طراحی و توسعه توسط Cepheid در نهایت ممکن است قادر به تعیین نتایج از مکان های تلفن همراه, Dr. David Alland ارشد از بیماری های عفونی در راتگرز’ نیوجرسی دانشکده پزشکی گفت: CNBC. دانشگاه راتگرز است اعتبار آزمون از Cepheid که هفته گذشته دریافت کرده اضطراری مجوز از FDA.

“ما امیدواریم که در نهایت به این آزمون در .. کامیون های تلفن همراه, بنابراین ما می توانید در اطراف تست که راه” Alland گفت: “Squawk Box.” “از آنجا که نتایج بسیار سریع شما می توانید اطلاعات عملی است که ما فکر می کنیم بسیار مفید خواهد بود با تصمیم گیری در مورد قرنطینه امیدوارم مورد درمان است.” —کوین Stankiewicz

9:00 am: چگونه ما پشت افتاد کشورهایی مانند کره جنوبی در coronavirus تست

کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس را متوقف کرده است و جهان در آهنگ های خود و در معرض یک نقطه ضعیف در ایالات متحده آمریکا آمادگی برای بهداشت عمومی اورژانس. در بحرانی هفته اول شیوع این بیماری در ایالات متحده یک مشکل پس از دیگری مانع از پزشکان و درمانگاه و آزمایشگاه در سراسر کشور از تست به اندازه کافی مردم است. در حال حاضر ایالات متحده است ماه پشت در درک دامنه واقعی از ویروس. تست ظرفیت است که در نهایت ramping تا, اما آن را خیلی دیر شده است ؟

8:54 am: آتی سهام افزایش سرمایه گذاران به بند دیگر فرار هفته

سهام ایالات متحده آتی اندکی بالاتر صبح روز دوشنبه پس از رشد سریع در هفته گذشته به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش در نرخ هشدار دهنده در طول تعطیلات آخر هفته.

میانگین صنعتی داو جونز آتی 135 امتیاز بالاتر نشان می دهد باز کردن و به دست آوردن حدود 70 امتیاز. S&P 500 آتی و نزدک 100 آتی نیز کمی افزایش یافت. قبلا آتی به حال با اشاره به افتتاح دستاوردهای.

6 درصد کاهش در قیمت نفت پوش سود برای سهام قراردادهای آتی به عنوان بزرگ کاهش قیمت نفت باعث شده فروش در مناطق دیگر از بازارها است. خام وست تگزاس اینترمدیت آتی از گذشته دیده می شود در $20.28 در هر بشکه رسید. —فرد ایمبرت

8:44 am: آمازون کارگران برنامه ریزی برای اعتصاب در استاتن آیلند انبار به تقاضای حمایت

آمازون انبار کارگران در استاتن آیلند برنامه ریزی برای اعتصاب در روز دوشنبه به تماس توجه به عدم حمایت از کارکنان که در ادامه آمده به کار میان شیوع کروناویروس.

نزدیک به 100 کارگر در تاسیسات شناخته شده به عنوان JFK8 برنامه ریزی برای شرکت در توقف کار. کارکنان خواهد شد راه رفتن و “توقف همه عملیات” تا زمانی که خواسته های خود برای شنیده شدن توسط سایت رهبری گفت: Chris Smalls مدیریت دستیار در JFK8 و رهبری سازمان از اعتصاب.

Smalls و دیگر همکاران گفت: آنها به رشد به طور فزاینده ای نگران آمدن به محل کار پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای این ویروس وجود دارد هفته گذشته است. آمازون سخنگو گفت CNBC آن حمایت از فردی که در قرنطینه و خواسته هر کسی که در تماس با فردی به ماندن در خانه با پرداخت هزینه برای دو هفته. تسهیلات باقی مانده است باز است. —آنی پالمر

8:32 am: دکتر Birx پیش بینی کرد تا 200,000 ما مرگ و میر

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت که او “بسیار نگران در مورد هر شهرستان در ایالات متحده آمریکا” و پروژه های 100,000 تا 200,000 آمریکا مرگ به عنوان بهترین سناریو.

در یک مصاحبه با “امروز” دکتر دبورا Birx ترسناک نقاشی پیام مورد انتظار مرگ و میر انعکاس است که بدون انجام هر گونه اقدامات آنها می تواند آمار به عنوان بالا به عنوان 2.2 میلیون دلار به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود در سراسر ایالات متحده

“من فکر می کنم هر کس می داند در حال حاضر است که شما می توانید از پنج به 50 تا 500 به 5000 موارد بسیار به سرعت” Birx گفت.

“من فکر می کنم در برخی از مناطق مترو ما در اواخر مردم را به پیروی از 15 روز دستورالعمل,” او اضافه شده است. —NBC News

8:21 am: بریتانیا پرنس چارلز, 71, از خود انزوا و در سلامت خوب

انگلیسی, وارث به تاج و تخت شاهزاده چارلز بود که آزمایش مثبت برای coronavirus است از خود و انزوا پس از هفت روز و در سلامت خوب است, او گفت:.

پس از مشاوره با دکتر خود, او در حال حاضر از خود و انزوا خود را Clarence House کرد. او را به از سرگیری جلسات و ورزش را مطابق با دولت و پزشکی دستورالعمل.

اما همسر او Camilla که آزمایش منفی برای coronavirus باقی خواهد ماند و در خود به انزوا تا پایان این هفته در مورد او بیش از حد توسعه علائم. —رویترز

8:16 am: توکیو بازی های المپیک یک تاریخ جدید

توکیو المپیک باز خواهد شد در سال آینده در همان شکاف زمان برنامه ریزی شده برای این بازی.

توکیو سازمان گفت: مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد و در 23 ژوئیه 2021 — تقریبا دقیقا یک سال پس از بازی به علت شروع این سال است. در این سال بازی های برنامه ریزی شده برای باز کردن در تاریخ 24 ژوئیه و اوت. 9. اما در نزدیکی دقیق یک سال تاخیر را ببینید موکول مراسم اختتامیه در اوت. 8.

“برنامه برای بازی کلیدی است برای آماده سازی برای بازی ها” توکیو سازماندهی رئیس کمیته Yoshiro موری گفت. “این تنها سرعت بخشیدن به پیشرفت ما است.” —آسوشیتد پرس

8:12 am: اسرائیل بنیامین نتانیاهو برای رفتن به قرنطینه

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را می گوید او را وارد self-قرنطینه پس از یک دستیار آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دفتر گفت که نتانیاهو دستخوش آزمون و باقی خواهد ماند در قرنطینه تا زمانی که او دریافت نتایج و یا پاک شده است توسط وزارت بهداشت و دکتر شخصی خود. خود را نزدیک مشاوران نیز جدا. دفتر او می گوید: مرحله یک احتیاط قبل از نتیجه گیری از یک بررسی اپيدميولوژيک. نتانیاهو مشاور پارلمانی و امور ریوکا Paluch آزمایش مثبت است.

بیش از 4,300 اسرائیلی ها آلوده شده است با ویروس جدید و 15 فوت کرده اند. —آسوشیتد پرس

8:01 am: آمریکا در موارد سبقت گرفتن جهان

7:59 am: Johnson & Johnson بشر می گوید تست از آن coronavirus واکسن برای شروع در ماه سپتامبر

Johnson & Johnson گفت: تست انسان از آن واکسن آزمایشی برای coronavirus آغاز خواهد شد و سپتامبر است که می تواند آن را در دسترس برای اورژانس با استفاده از مجوز در اوایل 2021.

J&J نیز گفت: آن متعهد شده است بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری همراه با ایالات متحده در سازمان پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت است که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی به شرکت صندوق واکسن پژوهش است. —خواهد Feuer

7:28 am: مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش فاصله دستورالعمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس خود را در یکشنبه شب تمدید اجتماعی ملی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 در تلاش برای نگه داشتن بینی مرگ و میر در ایالات متحده از رسیدن به 100,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن’ قبلا گفته او می خواست این کشور برای بازگشایی, برای کسب و کار با عید پاک. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که شل شدن محدودیت های عید پاک در مارس 12, را در مرگ های غیر ضروری و آسیب های اقتصادی. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده بود که coronavirus مرگ و میر به احتمال زیاد اوج در عرض دو هفته.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده شده است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شب کنفرانس مطبوعاتی. رئیس جمهور ادعا کرد پنج شنبه که عید بود فقط یک “آرمان” و او امیدوار است این کشور خواهد شد “بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1. —اما Newburger

7:25 am: ویرجین آتلانتیک می پرسد برای کمک مالی

سر ریچارد برنسون

گتی ایماژ

ویرجین آتلانتیک خواسته دولت انگلیس به صورت اضطراری کمک مالی در علاوه بر این به کروناویروس بسته شده و در دسترس همه شرکت انگلیسی یک منبع آشنا با این وضعیت گفت.

بریتانیا مبتنی بر ویرجین آتلانتیک است که 51 درصد متعلق به سر ریچارد برانسون سکس و 49 درصد توسط Delta Air Lines ساخته شده یک پیشنهاد به دولت مشاور روچیلد است و امیدوار به دریافت پاسخ اوایل هفته آینده این منبع به رویترز گفت در روز دوشنبه.

این روشن نیست که آیا باکره می تواند دریافت وام های تجاری و تضمین و یا اینکه آیا دولت می تواند سهم عمده ای در خطوط هوایی است. انگلیسی, وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: در یک گزارش از یک جلسه کمیته حمل و نقل منتشر شده در روز جمعه که همه چیز روی میز بود. —رویترز

7:21 am: اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری رئیس تست مثبت

بهداشت و درمان و کارگر در لباس پوشیدن دنده محافظ می گیرد نمونه ای از یک راننده در یک درایو-از طریق تست پوینت برای COVID-19 بیماری در بیمارستان دانشگاه در بورگوس در مارس 28 سال 2020 است.

کسر Manso | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون که منجر پاسخ این کشور به بیماری کروناویروس و حفظ تماس منظم با نخست وزیر پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت برای این ویروس بالا سلامت رسمی گفت.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری روزانه که در آن او جایگزین سیمون خوزه ماریا سیرا گفت: روند روزانه عفونت تغییر کرده بود از آنجا که مقدمه ای از مستند اقدامات با عفونت های جدید در حال حاضر رو به افزایش در حدود 12 درصد در روز در مقایسه با حدود 20 درصد قبل از 25 مارس. —رویترز

7:18 am: ایتالیا مرگ و میر پیشی 10,000 به عنوان نخست وزیر هشدار نسبت به افزایش ‘ملی غرایز’

ایتالیا بدترین آمار کشور توسط pandemic تا کنون در اروپا با بالاترین تعداد مرگ و میر و موارد در میان آن 60 میلیون نفر از شهروندان. در حال حاضر آن را به نخست وزیر هشدار داده است که اروپا انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به ایتالیا.

“اگر اتحادیه اروپا زندگی نمی کنند تا به آن حرفه و نقش آن در این تاریخی وضعیت شهروندان باید اعتماد به نفس بیشتری در آن خواهد شد و یا آنها را به طور دائم از دست دادن آن؟,” نخست وزیر جوزپه کونته خواسته در مصاحبه با ال پایس.

او افزود که این خطر بالاتر ضد اتحادیه اروپا تمایلات بود “آشکار” به عنوان یک نتیجه. “ملی غرایز در ایتالیا بلکه در اسپانیا و جاهای دیگر خواهد شد بسیار قوی تر اگر اروپا است تا به وظیفه” او گفت:. —سیلویا عمرو

7:15 am: اپل تامین کننده Foxconn سود پایین 24 درصد در سه ماهه گذشته از سال 2019

تایوانی سازنده الکترونیک Foxconn گزارش 23.7% کاهش سود در سه ماه گذشته از سال 2019 آن را به عنوان پرانتز برای تاثیر از coronavirus همه گیر است که آمار تقاضا از مشتریان کلیدی مانند اپل.

Foxconn که مونتاژ اپل در کارخانه در چین گزارش داد سود خالص از 1.6 میلیارد دلار با توجه به رویترز محاسبات کمی بالاتر از حد متوسط اجماع برآورد شده توسط Refinitiv. بزرگترین قرارداد الکترونیک تولید کننده نمی دهد هیچ گونه توضیحی برای کاهش در مدت مشابه سال قبل است.

Foxconn در میان تولید کنندگان در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با عواقب coronavirus محدودیت های آن را مختل زنجیره تامین و صدمه زدن به تقاضا است. —رادیو فردا

6:55 am: ما نفت خام نرخهای زیر 20 دلار به عنوان مستندات صدمه دیده تقاضا

قیمت نفت به شدت کاهش یافت, با خام ایالات متحده به طور خلاصه انداختن زیر 20 دلار و نفت برنت ضربه زدن به پایین ترین سطح خود در 18 سال در اوج ترس که جهانی coronavirus shutdown می توانید از آخرین ماه و تقاضا برای سوخت می تواند کاهش بیشتر است.

قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار برای قیمت نفت پایین بود $1.92 یا 7.7% در $23.01 پس زودتر انداختن به $22.58 که پایین ترین سطح از نوامبر 2002. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافته است $1.03 یا 4.8% کاهش به $20.48. قبلا در این جلسه WTI کاهش یافت و به عنوان کم به عنوان $19.92.

قیمت نفت در حال حاضر بسیار پایین است که آن را تبدیل به سود برای بسیاری از شرکت های نفتی فعال باقی می ماند به گفته تحلیلگران و بالاتر-هزینه تولید خواهد شد که هیچ چاره ای اما به بسته تولید به خصوص از ظرفیت ذخیره سازی تقریبا کامل است.

“تقاضای جهانی نفت است که تبخیر در پشت COVID-19-مربوط به محدودیت های مسافرتی و اجتماعی-فاصله اقدامات” گفت: UBS نفت تحلیلگر جیووانی Staunovo. —رادیو فردا

6:43 am: کارناوال را Cunard گسترش تعلیق کشتی به مارس 15

Cunard ملکه مری 2 است که در میان کشتی های ثبت شده در برمودا.

منبع: James D. مورگان | خط Cunard

کارناوال کشتی کروز لوکس اپراتور Cunard گفت: آن را گسترش تعلیق تمام سفرهای یک ماه آوریل تا 15 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. کارناوال همچنین اپراتور از دو coronavirus زده شاهزاده cruises در حال حاضر به طور موقت به حالت تعلیق چند تا از کشتی های خود را به علت نگرانی از گسترش COVID-19 بحران است.

Cunard که تمدید تعلیق از آوریل 11, گفت: آن را ارائه 125% اعتباری برای آینده کروز به مسافران نهفته تعلیق. اعتبار را می توان بازخرید در برابر جدید رزرو قبل از پایان ماه مارس 2022.

پارک اپراتور والت دیزنی و دیگر خرده فروشان نیز تمدید تعطیلی موقت به عنوان بحران بهداشت و درمان بدتر. —رادیو فردا

6:08 am: سوئد در دفاع از خود آرام تر coronavirus استراتژی

در حالی که بقیه اروپا تحمیل محدودیت های شدید در زندگی عمومی و مرزهای بسته و کسب و کار در کشور سوئد است که در نظر گرفتن یک رویکرد آرام تر به شیوع کروناویروس.

بر خلاف همسایگان آن, دانمارک, فنلاند, نروژ, سوئد است مرزهای خود را بسته و یا آن مدارس است. نه آن را بسته و غیر ضروری کسب و کار و یا ممنوع تجمعات بیش از دو نفر به عنوان انگلستان و آلمان.

این کشور منجر اپیدمیولوژی آندرس Tegnell گفت CNBC در روز دوشنبه است که اگر چه در کشور و استراتژی برای مقابله با این ویروس متفاوت بود هدف همان بود.

“نظر من این است که اساسا تمام کشورهای اروپایی در حال تلاش برای انجام همان چیزی که ما در حال تلاش برای کاهش سرعت گسترش تا آنجا که ممکن است برای حفظ سلامت و مراقبت از جامعه کار و … ما نشان داده اند برخی از روش های مختلف برای کاهش سرعت گسترش,” او گفت: CNBC.

“سوئد رفته عمدتا به صورت داوطلبانه اقدامات به دلیل این که چگونه ما در حال استفاده می شود به کار” Tegnell اضافه شده است. “و ما یک سنت طولانی مدت است که آن را با این نسخهها کار به جای خوبی است.” — هالی Ellyatt

5:53 am: بوریس جانسون مشاور ارشد Dominic خروس علائم کروناویروس

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد دومینیک Cummings, علائم کروناویروس و خود منزوی در خانه, آسمان, اخبار روز دوشنبه گفت:.

او شروع به توسعه علائم بیش از آخر هفته و خواهد بود به ماندن در تماس با بقیه خیابان داونینگ تیم خود را در طول دوره قرنطینه شماره 10 را تایید, آسمان صاف گزارش شده است.

جانسون و وزیر بهداشت, مت, Hancock, روز جمعه اعلام کرد آنها باید آزمایش مثبت برای ویروس. پرنس چارلز نیز COVID-19. — هالی Ellyatt

5:02 am: UK مستند می تواند شش ماه گذشته ایالات متحده و اروپا آماده شدن برای دیگر محدودیت

این مستند در انگلستان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس می تواند شش ماه گذشته مقامات دولتی هشدار داد روز یکشنبه به آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی نیز اعلام کرد طولانی مدت محدودیت در زندگی عمومی است.

زبان در انگلستان روزانه کنفرانس مطبوعاتی در آخرین coronavirus اخبار و انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی گفت: یک مستند می تواند در برخی از فرم برای ماه می باشد. “در طول زمان احتمالا بیش از شش ماه آینده ما باید در سه هفته نقد و بررسی” جنی Harries گفت: “ما را ببینید که در آن ما در حال رفتن است.”

“ما نیاز به نگه داشتن که درب و سپس به تدریج ما قادر خواهد بود به امید تنظیم برخی از اجتماعی-فاصله اقدامات و به تدریج همه ما به حالت عادی بازگشت. بنابراین من فکر می کنم سه هفته برای نقد و بررسی دو یا سه ماه برای دیدن اینکه آیا ما واقعا له آن. اما در مورد سه تا شش ماه در حالت ایده آل,” او گفت:. — هالی Ellyatt

اصلاح: نسخه قبلی misidentified یام با نام تجاری مدیر. مدیر عامل شرکت است که دیوید گیبس.

جزئیات CNBC پوشش کامل از منطقه آسیا و اقیانوسیه تیم یک شبه: استرالیا قصد دارد 80 میلیارد دلار بیشتر محرک به عنوان جهانی و موارد عبور از 700 ، 000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>