Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: USNS راحتی crewmember تست مثبت اسپانیا می بیند یک چشم انداز مثبت در مرگ و میر

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,359,300
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 75,945
  • ما موارد: حداقل 368,449
  • ما مرگ و میر: حداقل 10,993

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:42 pm: آخرین ما مورد شمارش

8:19 am: نخست وزیر بوریس جانسون ‘ثبات’ اما همچنان در بخش مراقبت های ویژه

یک سخنگوی نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون گفت که او “پایدار” و “ارواح خوب” اما همچنان در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر دوشنبه بعد از ظهر.

صحبت با خبرنگاران, سخنگوی جانسون گفت: تا به حال دریافت اکسیژن درمان بود اما تنفس بدون هر گونه کمک. —هالی Ellyatt

8:09 am: Walgreens برای باز کردن 15 درایو از طریق آزمایش سایت برای coronavirus در سراسر 7 متحده

Walgreens برنامه ای برای باز کردن 15 درایو از طریق تست مکان برای coronavirus در سراسر هفت متحده شروع شد و این هفته است.

این سایت خواهد بود در آریزونا و فلوریدا, ایلینوی, کنتاکی, لوئیزیانا, تنسی و تگزاس داروخانه های زنجیره ای در انتشار اخبار گفت. آنها را با استفاده از Abbott Laboratories,’ سریع COVID-19 تست.

Walgreens در انتشار اخبار گفت که آن را به انتخاب سایت های جدید با وزارت بهداشت و خدمات انسانی بر اساس پیش بینی نقاط داغ برای موارد COVID-19. آن گفت که انتظار دارد برای تست تا 3000 نفر در هر روز در سراسر سایت.

تست رایگان برای افرادی که با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را معیار. سریع COVID-19 آزمون که در سایت استفاده خواهد شد ارائه نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در عرض 13 دقیقه. —ملیسا Repko

7:10 am: USNS راحتی crewmember تست مثبت

یک افسر نظامی در کنار USNS راحتی نیروی دریایی کشتی بیمارستانی واقع در اسکله 90 برای مراقبت از بیماران مربوط به dr. motte-19 در 31 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

پابلو Monsalve | گتی ایماژ

Crewmember در بیمارستان نیروی دریایی کشتی فرستاده شده به شهر نیویورک به اصل درمان noncoronavirus بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه نیروی دریایی گفت.

“Crewmember است جدا شده از بيماران و دیگر crewmembers,” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت به NBC. “وجود دارد هیچ تاثیری به راحتی ماموریت و این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی برای آسایش برای دریافت بيماران است. کشتی پروتکل های زیر و با در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه crewmembers و بیماران در هیئت مدیره است.”

راحتی که لنگر انداخت در منهتن طرف غرب مستقر شد برای از بین بردن این شهر بیمارستان از noncoronavirus بیماران. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق روز دوشنبه اجازه می دهد تا 1000 تخت بیمارستان کشتی مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار.

کشتی تا به حال استفاده شده است برای درمان فقط تعداد انگشت شماری از بیماران بدون COVID-19 منجر به انتقاد شده است که آن را کم و یا هیچ کمک به بیمارستان بحران در نیویورک است. —خواهد Feuer

6:55 am: VW قصد دارد به بخشی از بازگشایی یک گیاه در اسپانیا در آوریل 20

فولکس واگن امیدوار است به بخشی از بازگشایی کارخانه خود را در اسپانیا, Navarra منطقه در 20 آوریل پس از بسته شدن آن در اواسط ماه مارس سخنگوی گفت.

این گیاه در شمال اسپانیا باید بازگشایی با یکی از آن روزانه سه شیفت کار چهار روز در هفته اول, گیاه سخنگوی گفت. هدف این است که برای اضافه کردن یک دوم تغییر هفته بعد بسته به اینکه چگونه به خوبی عرضه زنجیره ای کار می کند, او گفت:.

همه کارگران خواهد پوشیدن ماسک و دستکش و گیاه را ضد عفونی می تواند به شدت او اضافه شده است. این گیاه در اطراف 4,800 کارگران و تولید Polo T-Cross مدل. —رویترز

6:30 am: یکی دیگر از انگلستان وزیر خود ايزوله گزارش های رسانه ها

وزیر امور خارجه بوریس جانسون و محیط زیست, منشی, Michael Gove ترک 10 خیابان داونینگ در 15 ژوئن 2017 در لندن ،

Chris J Ratcliffe | گتی ایماژ اخبار | گتی ایماژ

انگلستان وزیر کابینه مایکل گوو رفته به خود انزوا به مدت هفت روز پس از یک عضو از خانواده اش پایین آمد با علائم COVID-19 اخبار آسمان و دیگر آژانس های خبری گزارش شده است.

گوو آخرین در یک رشته از انگلستان سیاستمداران و مقامات که از خود جدا و پس از آنها یا اعضای خانواده نمایش داده می شود علائم و نشانه های این ویروس است. نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های پس از coronavirus علائم بدتر دوشنبه. —هالی Ellyatt

5:30 am: اسپانیا می بیند و چشم انداز مثبت در مرگ و میر روزانه

سردخانه کارکنان با پوشیدن ماسک صورت حمل و نقل یک تابوت از COVID-19 coronavirus قربانی در لا Almudena گورستان در مارس 04, 2020 در مادرید اسپانیا است.

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

اسپانیا گزارش 5,478 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد به 140,510 وزارت بهداشت گفت.

تعداد مرگ و میر افزایش یافته است 743 موارد به 13,798 که بالاتر از 637 مرگ و میر ثبت شده از روز قبل ، —هالی Ellyatt

4:47 am: ژاپن اعلام وضعیت اضطراری آماده در نزدیکی $1 تریلیون محرک

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد با اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با کروناویروس عفونت در مراکز عمده جمعیتی و پرده برداری از یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین ($990 میلیارد دلار).

آبه اعلام وضعیت اضطراری با هدف قرار دادن سرمایه توکیو و شش دیگر استان — حسابداری برای حدود 44 درصد از ژاپن جمعیت — برای یک دوره از حدود یک ماه رویترز گزارش داد.

“ما تصمیم به اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ما در نظر گرفته است که سریع گسترش coronavirus در سراسر کشور می توانست تاثیر زیادی بر روی زندگی و اقتصاد گفت: پیش از آن.

کابینه خود را نیز نهایی کردن بسته محرک — که برابر با 20 درصد از اقتصاد ژاپن خروجی — به کوسن تاثیر بیماری همه گیر در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است. — هالی Ellyatt

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>