این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.93 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 276,860
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,283,846) اسپانیا (222,857) ایتالیا (217,185) انگلستان (212,629) و روسیه (187,859).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 9:43 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

11:05 am: وزارت امور خارجه آمریکا عازم بازگشایی برنامه

وزارت امور خارجه ایالات متحده آغاز اجرای طرح بازگشایی در هفته گذشته, اسناد داخلی به دست آمده توسط CNBC نشان داد.

در این طرح آغاز شد که در مارس 1, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo دقیق سیاست در سفر telework چهره و پوشش و اجتماعی فاصله گرفته است.

تحت عنوان “دیپلماسی قوی” این است که یک نقشه راه با هدف بازگرداندن عملیات برای 13,000 دیپلمات های ایالات متحده و 11,000 کارمندان دولت. سه مرحله به مرحله استراتژی مطابق با راهنمایی از کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری با توجه به اسناد بازدید CNBC. — آماندا Macias

10:47 am: مشهور شعبده باز روی شاخ می میرد از coronavirus

زیگفرید Fischbacher و روی شاخ سمت راست, جشن اولین تولد پنج نفر از آنها توله ببر در Siegfried & Roy Secret Garden & زیستگاه دلفین در سراب در آوریل 12, 2009 در لاس وگاس, نوادا.

دنیس Truscello | WireImage

“امروز جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو اما من از دست داده اند بهترین دوست” Fischbacher گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید.”

شاخ آزمایش مثبت برای coronavirus در اواخر ماه آوریل است. این جفت ارز را سرگرم در لاس وگاس برای چندین دهه و بهترین و شناخته شده برای کار خود را با شیر و ببر. — جوانا قهوهای مایل به زرد

9:17 am: ما نمایندگان مجلس تماس برای تایوان را شامل می شود که در

دانش آموزان با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این Covid-19 coronavirus به عنوان آنها خود را جمع آوری ناهار در Dajia مدرسه ابتدایی در تایپه در 29 آوریل سال 2020

سام یه | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قانونگذاران ایالات متحده در حال تماس برای بیش از 50 کشور برای حمایت از تایوان گنجاندن در سازمان بهداشت جهانی به عنوان آنها اصرار سازمان ملل به جای مبارزه با این بیماری همه گیر در بالا سیاست, به گزارش رویترز،.

تایوان است که یک عضو سازمان ملل متحد با توجه به چین اعتراض. مانند تایوان است نه بخشی از آن که یک آژانس سازمان ملل متحد.

“به عنوان جهان کار می کند برای مبارزه با گسترش COVID-19 رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ووهان چین آن را هرگز مهم تر بوده است به اطمینان حاصل شود همه کشورها اولویت بندی جهانی ایمنی و بهداشت بیش از سیاست” از رهبران کنگره امور خارجه کمیته گفت: در نامه ای در روز جمعه با توجه به انتخاب. — جوانا قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

9:01 pm: سرمایه گذاران در انتظار گزارش های که روشن بازگشایی اقتصاد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de