این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 242,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 9,800
  • ما موارد: حداقل 13,000
  • ما مرگ و میر: حداقل 176

تمام اطلاعات بالا ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:14 pm: Blue Cross Blue Shield ارائه رایگان پزشکی از راه دور برای اعضای

آبی صلیب آبی سپر گفت: آنها در حال گسترش پوشش خدمات پزشکی از راه دور که شامل waiving هزینه های به اشتراک گذاری برای همه خدمات پزشکی از راه دور به صورت کامل-بیمه اعضای.

اسکات Serota جمهور و مدیر عامل شرکت از انجمن که در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که تصمیم گیری ساخته شده بود و در میان coronavirus اپیدمی: “ایمنی و امنیت از اعضای ما – و از همه آمریکایی ها – همچنان اولویت پارامونت ما بی سابقه ای در طول این زمان.” تمام 36 از BCBS برنامه های بهداشتی و BCBS فدرال کارمند برنامه گنجانده شده در این اطلاعیه. —کریستینا فار

7:05 pm: کالیفرنیا تخمین 25.5 میلیون نفر — 56 درصد از دولت را دریافت ویروس در 8 هفته

کالیفرنیا تخمین می زند که بیش از نیمی از دولت — 25.5 میلیون نفر — را دریافت جدید کروناویروس در طول هشت هفته و با توجه به نامه ارسال شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 126 جدید COVID-19 موارد 21 درصد افزایش یافته است. در برخی از نقاط کشور ما مورد ما با نرخ دو برابر شدن هر چهار روز” Newsom نوشت: در نامه مورخ چهارشنبه. Newsom خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به اعزام USNS Mercy Hospital کشتی به بندر لس آنجلس از طریق سپتامبر. 1 برای کمک به با هجوم موارد قابل انتظار.

دولت گزارش داد حدود 699 موارد تایید شده به عنوان از 9 p. m. و جمعه شب با توجه به کالیفرنیا در بخش بهداشت و درمان. Newsom گفت: این ویروس در حال گسترش در جامعه در 23 استان ها در سراسر کشور. این سومین سخت ترین ضربه دولتی در ایالات متحده در پشت ایالت واشنگتن است که 1,376 موارد از 6 p. m. EDT پنج شنبه و نیویورک است که حداقل 5,000 موارد است.—سحر Kopecki

6:55 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن لغو فرد G-7 جلسه تعیین شده برای ماه ژوئن در کمپ دیوید

6:49 pm: به روز رسانی نقشه از ما coronavirus موارد که در مجموع 13,159

6:41 pm: نیکی هیلی استعفا از بوئینگ هیئت مدیره مخالف دولت کمک

6:35 pm: پزشکان و بیماران تعجب می کنم اگر NBA درمان ویژه با کروناویروس آزمون

نمایی از خالی AmericanAirlines Arena قبل از شروع یک بسکتبال NBA فصل به طور منظم بازی بین گرمای میامی و شارلوت هورنتس در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در میامی.

دیوید سانتیاگو | میامی هرالد | گتی ایماژ

پزشکان و بیماران هستند ابراز نگرانی کرد و بازیکنان NBA و افراد مشهور در حال گرفتن ترجیح دسترسی به آزمون برای COVID-19 coronavirus در حالی که عموم مردم و مردم با علائم باید صبر کنید.

هشت روز پیش یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 لحظات قبل از tipoff در برابر اوکلاهما تندر در نهایت منجر NBA را به حالت تعلیق در فصل و آوردن coronavirus به ویژه برای بسیاری از طرفداران ورزش.

پس از coronavirus تشخیص در ایالات متحده به سر به فلک کشید. شهر نیویورک به تنهایی گزارش بیش از 3,600 موارد و بیش از 13000 نفر در سراسر ایالات متحده در حال تایید کرد که COVID-19. از این تعداد حداقل هفت NBA بازیکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به NBA از جمله بروکلین نتس در All-Star کوین دورنت و سه تن از هم تیمی های خود. —جسیکا طلایی

5:45 pm: سنا توافق را منتشر coronavirus طرح امداد تا 1200 دلار در پرداخت های نقدی به افراد

جمهوری خواهان مجلس سنا منتشر شد پیشنهاد خود را برای یک سوم coronavirus بسته امداد به عنوان واشنگتن حرکت می کند به سرعت به سعی کنید به فاجعه اقتصادی.

در 247 صفحه قوانین معرفی شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل شامل پرداخت های نقدی تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج است. مجموع خواهد تا 500 دلار برای هر کودک.

چک بالغ خواهد شروع به فاز بالاتر از 75000 دلار در درآمد ناخالص تنظیم شده بر اساس 2018 مالیاتی. —لورن هرش یعقوب Pramuk

5:30 pm: تخت خواب, حمام و فراتر از آن به حدود نیمی از فروشگاه های آن

این شرکت بسته است حدود 800 تخت حمام و فراتر از فروشگاه تا آوریل 3 که نیست سلامت و مراقبت های شخصی بخش. آن گفت: آن را ادامه خواهد داد عامل حدود 700 اصطلاح ضروری در فروشگاه از جمله آن buybuy نوزاد هارمون و مارک های دیگر, به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه Bed Bath & Beyond stores که سلامت و مراقبت های شخصی بخش.

تخت حمام و فراتر از آن گفت: به طور موقت تعطیل نمایندگی حدود 50 درصد از کل املاک و مستغلات. این گفته نهفته کارگران هنوز پرداخت و دریافت مزایای قابل اجرا در طول این زمان.

“ما یک تیم قابل توجه و قوی احتمالی برنامه های پشتیبانی شده توسط قوی ترازنامه به حرکت این چالش بی سابقه” مدیر عامل علامت Tritton گفت. —توماس لورن, Christina پنیر چدار Berk

5:15 pm: نیویورک 3,615 تایید موارد از جمله یک زندانی در Rikers Island, شهردار de Blasio می گوید:

پزشکی کارگران و دیگر مقامات جمع آوری خارج از بروکلین بیمارستان مرکز که در آن تست برای coronavirus را آغاز کرده است در 19 مارس سال 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

شهر نیویورک 3,615 تایید coronavirus موارد از جمله یک زندانی در Rikers Island, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

امکان COVID-19 سراسر پر جمعیت ایالات متحده سیستم زندان شده است و یک نگرانی عمده در میان مقامات دولتی.

“این زندانی در یک واحد مسکن با زندانیان دیگر تمام شده است برای بررسی علائم” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی افزود که هشت زندانی دیگر علائم و منتقل شده اند به انزوا در بیماری مسری واحد. —Feuer, لاولیس, Higgins-دان

4:50 pm: تسلا به طور موقت تعلیق تولید در منطقه خلیج کارخانه در میان شیوع کروناویروس

ربات Kuka کار در تسلا مدل X در کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا.

ماسون Trinca | واشنگتن پست | گتی ایماژ

تسلا اعلام کرد آن را به طور موقت به حالت تعلیق تولید در فرمونت کالیفرنیا کارخانه در پایان روز در مارس 23. تسلا سهام پایین بود حدود 5% در اخبار.

تسلا گفت: عملیات اساسی در این کارخانه ادامه خواهد داد “برای حمایت از ما خودرو و انرژی به سرویس و شارژ زیرساخت به عنوان کارگردان محلی و ایالتی و فدرال مقامات.”

این شرکت نیز به طور موقت به حالت تعلیق تولید در کارخانه خود در نیویورک علاوه بر این که قطعات و لوازم آن گفت: “لازم برای خدمات.” عملیات در دیگر امکانات ادامه خواهد داد این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات. —لورن Feiner

4:20 pm: آمریکا و مکزیک, مرز محدودیت ها انتظار می رود به عنوان coronavirus اسپرد گزارش می گوید

ایالات متحده انتظار می رود که اعلام محدودیت های سفر در سراسر مرز با مکزیک به عنوان بخشی از این تلاش به ساقه جزر و مد از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به یک گزارش جدید.

این محدودیت به شمار می رود نشان داد جمعه با توجه به گزارش آژانس خبری رویترز که ذکر شده دو نفر از مقامات آشنا با این موضوع.

منابع آن گفت که محدودیت در مرز ایالات متحده و مکزیک خواهد بود شبیه به توافق با کانادا که اعلام شد روز شنبه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. —دن منگان

4:03 pm: داو افزایش 180 امتیاز در بازگشت از 3 سال اخیر

سهام پایان جلسه معاملاتی پیش رو, پاک کردن شیب دار ضرر و زیان از پیش از آن در روز.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 188 امتیاز بالاتر یا کمتر از 1%. S&P 500 بود تا در مورد 0.5% در حالی که نزدک کامپوزیت بهتر با 2.3% افزایش. پیش از آن در جلسه داو پایین بود 721 امتیاز یا بیشتر از 3 درصد است. S&P 500 به طور خلاصه کاهش بیش از 3 درصد به عنوان به خوبی. —سارا سالیناس فرد ایمبرت توماس فرانک

3:47 pm: تویوتا گسترش shutdown از آمریکای شمالی گیاهان

تویوتا گفت: آن را گسترش یک برنامه ریزی دو روز تعطیلی در تمام آمریکای شمالی گیاهان تا آوریل است. روز چهارشنبه خودروساز گفت: این برنامه ریزی به امکانات در مارس 23 و 24. این خودروساز در حال حاضر بازگشایی حفظ گیاهان توقیف تا آوریل 6. تویوتا در حدود 32,000 کارکنان تولیدی در آمریکای شمالی از جمله 23,000 در ایالات متحده یک سخنگوی شرکت گفت. —نوح Higgins-دان

3:44 pm: اسرائیلی دستور داد تا در خانه بماند

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: موضوع سفارشات روز پنج شنبه در وادار کردن اسرائیل به ماندن در خانه برای توقف گسترش coronavirus بحران است.

“تحت این سفارشات شما و اسرائیل و شهروندان ملزم به ماندن در خانه. آن است که دیگر یک درخواست است نه یک توصیه آن است که یک واجب بخشنامه که به اجرا گذاشته خواهد شد توسط مقامات اجرای” بنیامین نتانیاهو گفت که سفارشات را به اثر بعد در روز برای یک هفته.

برخی از کارگران خواهد بود معاف از اقدامات نتانیاهو گفت که در آدرس تلویزیونی و اسرائیلی ها هنوز هم مجاز به فروشگاه برای مواد غذایی و پزشکی است. —رویترز

3:35 pm: چه کلروکين?

Elon Musk رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال eyeing کلروکين به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19. پس چه کلروکين و چرا از آن است که در نظر گرفته شده خیلی امیدوار کننده توسط جامعه علمی?

این دارو شده است در اطراف از 1940s و شناخته شده است که به طور کلی امن و قابل تحمل در خفیف تا متوسط دوز اگر چه می توان آن را سمی در دوزهای بالا. آن استفاده شده است برای درمان مالاریا در علاوه بر این به برخی از اختلالات خود ایمنی. این در دسترس است به عنوان یک generic که به معنی آن می تواند یک مقیاس پذیر و مقرون به صرفه به طور بالقوه درمان است.

برخی از آمار اولیه امیدوار کننده است و برخی از بیوتکنولوژی کارشناسان می گویند این ارزش قرار دادن تحقیقات بیشتر دلار به تحصیل در رشته دارو. اما ما هنوز هم به دور از داشتن یک تایید برای درمان COVID-19 و شواهد پشت کلروکين استوار است. —کریستینا فار

3:15 pm: اپل محدودیت عمده آنلاین خرید از اپل در میان محدودیت عرضه

اپل محدود کردن خرید بخش عمده ای از اپل و دیگر محصولات آن را به عنوان چهره محدودیت عرضه.

فروشگاه آنلاین اپل شروع به محدود کردن مشتریان ایالات متحده به دو واحد از هر مدل آیفون در هر فرد این هفته است. مشتریان هنوز هم می توانید با خرید بیش از دو اپل در یکی از سفارش, اما آنها را به مدل های مختلف — برای مثال دو آی فون 11s و دو آی فون 11 جوانب مثبت.

این محدودیت اعمال می شود به iPhone 8, iPhone 8 Plus, آیفون, XR, آیفون, 11, آیفون, 11 نرم افزار و آی فون 11 Max.

دیگر محصولات از جمله iPad Pro مدل های اعلام شده در چهارشنبه نیز خرید محدودیت. —Kif Leswing

3:01 pm: چگونه به ماندن مالی صدا در طول همه گیر

3:00 pm: شهردار نیویورک, بیل د Blasio دارای یک جلسه

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 2400 نفر در این شهرستان است.

در روز سه شنبه, de Blasio گفت که تصمیم گیری در 48 ساعت که آیا برای شروع یک “پناهگاه در محل” منظور که محل محدودیت های ساکنان که مایل به ترک خانه های خود. د Blasio را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد آنچه از یک پناهگاه در محل سفارش می خواهم در شهر نیویورک است. شما می توانید به تماشای د Blasio کنفرانس مطبوعاتی در اینجا زندگی می کنند. —نوح Higgins-دان

2:58 pm: Connecticut به تعویق انداختن 2020 اولیه

کانکتیکات حرکت خواهد کرد آن سال 2020 اولیه 2 ژوئن از اصل برنامه ریزی شده در مارس 28 در پاسخ به مرگبار coronavirus شیوع رژیم صهیونیستی. ند لمانت اعلام کرد.

“در هماهنگی با کشورهای دیگر و ما از دولت و در تلاش برای انجام در حالی که دموکراسی حفظ بهداشت عمومی اولویت من تصمیم به حرکت اولیه انتخابات ریاست جمهوری ما به ژوئن 2nd,” لمانت توییتی. “من خواهد شد ارائه اطلاعات بیشتر بعد از امروز.”

کانکتیکات 60 نمایندگان برای grabs. —یلنا Dzhanova یعقوب Pramuk

2:49 pm: فرانسه و انگلستان هر گزارش 40 درصد افزایش در مرگ و میر

یک بیمار تحت تنفسی کمک همراهی به دانشگاه استراسبورگ بیمارستان توسط یکی از اعضای کادر پزشکی از سامو-SMUR خدمات اضطراری که پوشیدن لباس محافظ و facemasks در استراسبورگ در تاریخ 16 مارس سال 2020 طول COVID-19 شیوع هدف قرار دادن اروپا است.

پاتریک Hertzog | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش 108 جدید و میر ناشی از کروناویروس در نظر گرفتن مجموع به 372 یا افزایش تقریبا 41 درصد تلفات به شدت افزایش و در عین حال دوباره به عنوان کشور بود و در آن روز سوم از یک مستند با هدف شامل شیوع.

در یک کنفرانس مطبوعاتی بهداشت مدیر آژانس جروم Salomon اضافه شده تعداد موارد افزایش یافته بود به 10,995 از 9,134 در روز سه شنبه است که افزایش 20 ٪ در 24 ساعت.

بریتانیا نیز گزارش داد یک افزایش قابل توجهی در مرگ و میر. تعداد زیادی از مردم در انگلستان که پس از ابتلا به کروناویروس رز به 144 تا 40 درصد در یک روز وزارت بهداشت گفت.

تعداد موارد مثبت افزایش 643 یا 25 درصد به 3,269. —رویترز با سهم از CNBC

2:44 pm: بوریس جانسون می گوید انگلستان می تواند به نوبه خود جزر و مد در برابر coronavirus در عرض 12 هفته

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون گفت: این کشور می تواند به نوبه خود جزر و مد در برابر coronavirus در آینده 12 ماه اگر راست اقدامات گرفته شد.

او بعدها اضافه شده است که او نمی توانست بگوید که آیا این کشور می تواند بر روی یک شیب رو به پایین تا پایان ماه ژوئن است. نخست وزیر اضافه کرد که اقدامات محدود کننده ممکن است مجبور به رفتن بیشتر در لندن با شواهد نشان می دهد این ویروس در حال گسترش است بسیار بیشتر از در پایتخت.

به تاریخ انگلستان حداقل 2,707 موارد coronavirus در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 137 نفر در کشور فوت کرده اند از این بیماری با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز. —مت پرچ هالی Ellyatt

2:28 pm: آمازون نخست شربت خانه به طور موقت بسته به عنوان خرید آنلاین موج

آمازون به طور موقت بسته شد و نخست شربت خانه خدمات تحویل آن را به عنوان چهره های افزایش سفارشات به شیوع کروناویروس.

یک اخطار در بالای نخست شربت خانه وب سایت آمده است: “شربت خانه است به طور موقت بسته شده است. ما مشغول تهیه.” این سرویس به مشترکین نخست دسترسی به تخفیف مواد غذایی و وسایل خانگی که می توانید آنها را پس از آن را به خود را درب تحویل.

آمازون گفت: بسته شدن بود که با توجه به “منظور بالا حجم” و با اشاره به مناطق دیگر از آن سایت که ارائه موارد مشابه از جمله آمازون, تازه, تمام غذاها و مواد غذایی و لوازم خانگی دسته. یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر زمانی که نخست شربت خانه دوباره باز خواهد شد. —آنی پالمر

2:20 pm: منطقه ما هواپیمایی قطب نما تعطیل به عنوان ویروس ارائه موانع غیر قابل عبور’

قطب نما, خطوط هوایی منطقه ای شرکت هواپیمایی است که پرواز برای آمریکا و دلتا گفته است که با خاموش کردن به عنوان تقاضا بلغزد.

Shuttering از قطب نما همراه روز پس از آن پدر و مادر ترانس متحده شرکت های هواپیمایی گفت: کارکنان است که این امر فشار با یک برنامه ریزی بسته شدن آن eponymous هواپیمایی آوریل 1 پس از آن مشتری, ایالات, قطع شبکه خود را. این شرکت هنوز به اجرا در منطقه ای شرکت هواپیمایی GoJet.

در اوایل روز پنج شنبه, American Airlines,’ مدیر عامل داگ پارکر گفت CNBC او هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این صنعت fallout حتی پس از 9/11 زمانی که هواپیمایی در آن به خاموش کردن زیر حملات تروریستی با استفاده از هواپیما تجاری. —لسلی Josephs فیل LeBeau

2:09 pm: حزب دموکرات پیشنهاد لغو 10000 $در بدهی های دانشجویی برای همه وام گیرندگان

حزب دموکرات هستند پیشنهاد که دولت فدرال لغو پرداخت وام دانشجویی در سراسر شیوع و ببخش حداقل 10 ، 000 دلار از بدهی برای هر وام گیرنده.

این طرح توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y., و بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., در میان دیگر دموکرات ها همچنین خواستار متوقف کردن تامین خواسته از دستمزد بازپرداخت مالیاتی و تامین اجتماعی مزایای گذشته به علت وام گیرندگان.

“خانواده و وام دانشجویی وام گیرندگان به شدت نیاز به کمک ما در حال حاضر و ما فقط در آغاز ویرانگر اقتصادی تاثیر این بحران گفت:” سناتور. پتی موری, D-بشویید. در بیانیه ای. —آنی نوا

2:00 pm: نزدیک به 25 میلیون شغل می تواند در سطح جهانی از دست داد

جدید کروناویروس می تواند ادعا کند تا به 24.7 میلیون شغل با توجه به بین المللی کار (ILO) تخمین می زند.

سازمان ملل متحد کار آژانس پیشنهاد این بود که بدترین یا “بالا” سناریو از بیکاری جهانی اما گفت: بین المللی-سیاست هماهنگ پاسخ می تواند به طور قابل توجهی پایین تر تاثیر است. در این مورد آن را برآورد و “پایین” بیکاری سناریو از 5.3 میلیون نفر است. بنابراین محاسبه “اواسط” سناریو از 13 میلیون شغل از دست رفته 7.4 میلیون خواهد بود که در کشورهای با درآمد بالا. —ویکی McKeever

1:47 pm: داو ریباند دوره نقاهت زودتر ضرر و زیان

1:36 pm: واکنش وزارت خارجه به دستور آمریکایی ها به سفر خارج از کشور

وزارت امور خارجه انتظار می رود که اعلام سطح چهار سفر مشورتی استفاده از تمام شهروندان ایالات متحده برای مسافرت های بین المللی در میان مرگبار شیوع کروناویروس, NBC News در گزارش به نقل از دو مقام با آگاهی از این موضوع است.

مشاوره بالاترین در نوع خود خواهد دستور همه آمریکایی ها در خارج از کشور یا بازگشت به ایالات متحده و یا آماده به پناهگاه در محل. سطح چهار مشورتی نیز حکم می کند که آمریکایی ها نمی توانند خارج از کشور سفر. کمتر از یک هفته پیش وزارت امور خارجه به بالا برده مشاوره سفر به سطح سه که برای تماس های شهروندان ایالات متحده را به تجدید نظر در سفر. —آماندا Macias

1:22 pm: ما موارد بالا 10,000 نیویورک منجر به افزایش

1:18 pm: ایتالیا تلفات سبقت چین

یک کارگر انجام عملیات بهسازی برای Coronavirus اضطراری در Piazza dei از مزرعه از معجزات نزدیک به برج پیزا در یک شهر خالی از سکنه در 17 مارس سال 2020 در پیزا, ایتالیا.

لورا Lezza | گتی ایماژ

ایتالیا مرگ و میر و آمار 3,405 معنی این کشور در حال حاضر بیشتر و میر گزارش شده از چین.

مرگ و میر در چین که در آن coronavirus سرچشمه در ووهان در استان هوبئی در اواخر سال گذشته در حال حاضر می ایستد در 3,249 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

پس از فراگیر از طریق چین در اوایل سال 2020 این ویروس به اروپا که در ایتالیا و به خصوص شمال منطقه لمباردی است که به مالی hub میلان — شد کانون. —کاترینا اسقف

1:14 pm: منشور کارکنان این گزارش در ادامه به گزارش دفاتر در برابر دولت دستورالعمل

کارکنان در منشور ارتباطات در ادامه گزارش به مخابرات به دفاتر شرکت های بزرگ طفره رفتن دولت دستورالعمل که آمریکایی ها در جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر با توجه به Tech Crunch گزارش. کارکنان دفاتر در سراسر کشور نشان داده اند که علائم شبه آنفولانزا, بیماری, با توجه به ارتباطات داخلی دیده می شود توسط TechCrunch و کارکنان گفت: خروجی که چندین آزمایش مثبت است.

منشور را تکذیب کرد یکی از تست مثبت گزارش شده توسط TechCrunch و گفت: آن را اعلام کرد مراحل جدید برای کمک به کارکنان در طول بحران از جمله سه هفته دیگر پرداخت می شود زمان برای کارکنان برای “هر COVID-19-مربوط به شخصی نیاز دارید.” منشور نیز به برخی از کارگران این گزینه برای کار از راه دور اگر آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از.

“این مراحل را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه ضروری خدمات ارتباطات به 29 میلیون مشتریان از جمله موسسات مانند بیمارستان ها اولین پاسخ دهندگان و امکانات دولتی که کمک به صاف و منحنی حفاظت از کشور” بیانیه ای گفت:. —لورن Feiner

1:04 pm: کلید دموکرات هویر می گوید خانه را نگاه ‘همه گزینه ها” را به نیشگون گرفتن و کشیدن رای گیری به عنوان ویروس کنگره بازدید

12:53 pm: خرده فروشی گروه می گوید کاخ سفید باید اجازه می دهد کسب و کار کلید مانند کامیون متوقف می شود استراحت, فروشگاه حیوان خانگی به باز بماند

مشتریان خط به فروشگاه در یک فروشگاه Costco در بروکلین به عنوان Coronavirus COVID19, شیوع ادامه دارد در 19 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

Victor J. آبی | گتی ایماژ

عمده و خرده فروشی گروه است که به درخواست کاخ سفید برای روشن کردن آن راهنمایی و کمک به نگه داشتن حیوان خانگی فروشگاه کامیون متوقف می شود استراحت و توزیع مراکز باز است.

در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از فدراسیون ملی خرده فروشی مدیر عامل شرکت متی Shay گفت: برخی از دولت و مقامات محلی در حال سفارش خرده فروشان به تعطیل برای جلوگیری از گسترش coronavirus – اما بسته شدن کسب و کار است که باید باز بماند. آنها گفت: دولت نیز باید روشن CDC دستورالعمل برای محدود کردن تجمعات به کمتر از 50 نفر گفت: آنها باید تقاضای خود را به جعبه بزرگ فروشگاه های فروشنده و یا عمده فروشی باشگاه که در آن فضا وجود دارد برای مردم به گسترش است.

این گروه به نام برای گسترده تر تعریف از “ضروری کسب و کار خرده فروشی.” آنها ذکر شده خرده فروشان است که باید معاف از دستور تعطیلی از جمله حیوان خانگی و فروشگاه ها و مراکز توزیع, مزرعه فروشگاه ها با خوراک دام سخت افزار ایستگاه های گاز و بزرگراه بقیه مناطق برای رانندگان کامیون. —ملیسا Repko

12:47 pm: دندانپزشکان کاهش ساعت به تعویق انداختن روش انتخابی برای مبارزه با کروناویروس

دکتر آلن Ghorashi کاهش می یابد خود را تمرین دندانپزشکی را ساعت این هفته به دلیل coronavirus اما او امیدوار است او هنوز هم می تواند کمک به بیمارانی که نیاز به پر کردن دندان, ایمپلنت یا دیگر کارهای معمول.

او تغییر ذهن خود را بعد از دیدن تازه ترین دستورالعمل از انجمن دندانپزشکی آمریکا اصرار دندانپزشکان در آمریکا برای به تعویق انداختن روش انتخابی و تنها به ارائه مراقبت اورژانس. Ghorashi تمرین دره گروه دندانپزشکی در رامزی, N. J., تنها دیدن اورژانس بیماران برای دو هفته آینده.

دندانپزشک دفاتر در سراسر کشور در حال تغییر شیوه های خود را به چین با این دستورالعمل است. دیگران در حال خاموش کردن به طور کامل. —هانا میلر

12:40 pm: سهام اروپا نزدیک 3 درصد بالاتر در راکی جلسه پس از محرک

بازارهای اروپایی بسته و بالاتر, پس از برخی از نوسانات در طول جلسه با سرمایه گذاران نظارت بر شیوع کروناویروس و هضم سیاست جدید اطلاعیه ها از بانک مرکزی اروپا (ECB) و بانک مرکزی انگلستان (BOE).

پان-شاخص Stoxx 600 بسته تا 2.9% پس از بازگشت دو طرف flatline در طول روز است. مخابرات سهام شروع به پریدن کرد و 5 درصد منجر به سود در حالی که منابع اصلی سقوط 0.4%. —هالی Ellyatt الیوت اسمیت

12:32 pm: Coronavirus $1,000 امداد بررسی طرح حتی نهایی نشده است و کارشناسان می گویند کلاهبرداران در حال حاضر به دنبال پول نقد در

12:22 pm: تهمت به او می گوید که ‘OK’ با منع buybacks به عنوان شرط کمک مالی شرکت های بزرگ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد در مخالفت با محرومیت از شرکت هایی که دریافت کمک های فدرال در طول بیماری همه گیر کوروناویروس از انجام سهام buybacks.

“در آن طول می کشد بسیاری از مردم در این مورد به تانگو اما تا آنجا که من نگران هستم شرایط مانند این خواهد بود که خوب با من” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. —تاکر و هیگگینس

12:13 pm: تسلا را در دمای فرمونت کارخانه کارکنان و دست از ماسک های ایمیل داخلی می گوید:

تسلا در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در آن فرمونت کارخانه مونتاژ خودرو برای جلوگیری از گسترش COVID-19 coronavirus با توجه به پست الکترونیکی این شرکت در آمریکای شمالی رئیس منابع انسانی, والری کارگر فرستاده شده به کارکنان یک شبه. در میان دیگر اقدامات کارکنان خود را در دماهای گرفته شده قبل از آنها وارد کارخانه.

E-mail به کارکنان از منابع انسانی نیز گفت: تسلا خواهد تنظیم مجدد عملیات به عنوان آنجا که ممکن است به فعال کردن “اجتماعی, فاصله,” اجازه می دهد مردم را به نگه داشتن 6 پا جدا از یکدیگر است. ماسک نیز توزیع شده به کارگران در طول روز ایمیل های وعده داده شده. —Lora Kolodny

12:07 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن هدایت FDA برای بررسی اینکه آیا مالاریا مواد مخدر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او کارگردانی غذا و دارو برای بررسی اینکه آیا یک موجود داروی داده شده به بیماران مبتلا به مالاریا نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان این رمان coronavirus.

اعلام روزانه coronavirus جلسه آمد ساعت پس از وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که کاخ سفید عظیم محرک اقتصادی پیشنهاد شامل 500 میلیارد دلار برای پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. —برکلی لاولیس جونیور, Kevin Breuninger

12:03 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره-پایین سرزنش چین برای بیماری همه گیر کوروناویروس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند صحبت می کند در آخرین تحولات از شیوع کروناویروس در حالی که flanked توسط کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ دبی Birx (L) و ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز (R) در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, مارس 19 سال 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

11:55 am: MLS به تعویق انداختن بیشتر مسابقات در نظر هل دادن به عقب پایان فصل

لیگ برتر فوتبال تمدید تعویق افتادن آن مسابقات به منظور دنبال CDC راهنمایی برای به تعویق انداختن حوادث مربوط به بیش از 50 نفر در طول هشت هفته. MLS در بیانیه ای گفت که آن متمرکز شده است در بازی کل 2020 فصل است. این لیگ در حال حاضر در حال بررسی گزینه هایی مانند هل دادن به عقب پایان فصل و بازی MLS Cup در ماه دسامبر است که زمانی که از آن برگزار شد قبل از 2019 فصل است. —هانا میلر

11:48 am: قیمت نفت 23 درصد در آهنگ بهترین روز تا کنون rebounding از چهارشنبه زیان های شیب دار

ایالات متحده نفت افزایش یافت 23 درصد قرار دادن آن در مسیر برای بهترین روز خود را در رکورد چنگ بازگشت بیش از نیمی از این تلفات از روز چهارشنبه شیب اسلاید.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت افزایش 23.4% یا $4.77 به تجارت در $25.12 در هر بشکه رسید. بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت افزایش 9.5 ٪ یا $2.37 به تجارت در $27.29 در هر بشکه رسید. —Pippa استیونس

11:44 am: Cramer: ‘ما نمی توانیم به گربه های چربی پول در هزینه کارگران

CNBC جیم کرامر گفت که هر آنچه اتفاق می افتد در طرف دیگر از coronavirus بحران اجرائی نباید سود بیشتر از کارکنان خود را.

“من می خواهم هر چیزی که محافظت از کارگران” کرامر گفت: “Squawk در خیابان.” “ما نمی توانیم به گربه های چربی پول در هزینه کارگران است.”

این “پول دیوانه” میزبان بود تاسف این مخاطرات اخلاقی از بحران مالی 2008 و زمانی که شرکت کردم کمک مالی و مدیران ارشد کردم مشوق ها به عنوان بسیاری از کارگران شغل خود را از دست. —Matthew J. کوشک

11:30 am: دیزنی هشدار می دهد که coronavirus است که ساخت آن را سخت برای پیش بینی عملکرد آینده

دیزنی سرمایه گذاران هشدار داده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت تاثیر بسیاری از آن بخش کسب و کار است که آن را تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن برای این شرکت به منظور برآورد آن عملکرد آینده.

“ما بسته اند ما پارک; معلق ما کشتی و تئاتر را نشان می دهد; تاخیر در تئاتر توزیع فیلم هر دو در داخل و در سطح بین المللی و با تجربه زنجیره تامین اختلال و فروش آگهی اثرات” این شرکت گفت: در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. —سارا Whitten

11:21 am: بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره را کاهش میدهد دوباره و رمپ تا خرید اوراق قرضه برای مبارزه با کروناویروس تاثیر

بانک مرکزی انگلیس (BOE) کاهش نرخ بهره به 0.1% و ratcheted خود خرید اوراق قرضه برنامه در تلاش برای جبران اقتصادی از شیوع کروناویروس.

در یک جلسه اضطراری بانک مرکزی سیاست های پولی کمیته رای دادند به اتفاق آرا به کاهش هزینه های استقراض با 15 واحد و افزایش بانک مرکزی انگلیس را خرید اوراق قرضه برنامه به £645 میلیارد و 752 میلیارد دلار) تا £200 میلیارد.

بانک مرکزی انگلیس قبلا نرخ بهره 0.25% از 0.75 درصد در آوریل 11. —سام مردیت

11:11 am: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو سفارشات 75 ٪ از غیر ضروری نیروی کار به خانه ماندن به عنوان موارد افزایش به 4,152

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دستور داد 75 درصد از نیروی کار در خدمات غیر ضروری به ماندن در خانه وام مصوب امداد و زمان از دیگر اقدامات است.

کومو گفت: دولت تایید 1,769 موارد جدید در آخرین روز آوردن تعداد موارد تایید شده در نیویورک به 4,152 و هل دادن تعداد کل COVID-19 عفونت در ایالات متحده و بیش از 10 ، 000 بر اساس در دولت جدید مورد تعداد و اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

با توجه به افزایش COVID-19 موارد کومو دستور داد 75 درصد از نیروی کار در خدمات غیر ضروری به ماندن در خانه 25 درصد افزایش از یک روز پیش از آن. خدمات ضروری کسب و کار شامل برخورد با مواد غذایی, داروخانه ها, بهداشت و درمان, حمل و نقل, لوازم و. —برکلی لاولیس جونیور, نوح Higgins-دان

11:08 am: چه باید بکنید اگر شما می توانید خود را اجاره و یا پرداخت وام مسکن

میلیون ها نفر از خانواده های ایالات متحده انتظار می رود که به صورت بار مالی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس. اگر شما رو به کاهش ساعت یا از دست دادن شغل و نگران ساخت خود را اجاره و یا پرداخت وام مسکن در این ماه آرامش — رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وزارت مسکن و توسعه شهری را به حالت تعلیق درآورد “همه سلب حق مالکیت و اخراج” از طریق پایان ماه آوریل است.

که گفت: شما هنوز هم می خواهید به بحث در مورد گزینه های خود را با وام دهنده وام مسکن خود و یا مالک اگر شما تجربه یک اختلال در درآمد خود را. CNBC آن را ارائه می دهد مشاوره در مورد چگونه به مقابله با صاحبخانه و وام دهندگان. —Alicia Adamczyk

11:02 am: رستوران رزرو خرد به توقف

رستوران رزرو شده از طریق OpenTable زمین به توقف در پنج شهرستانها ایالات متحده روز سه شنبه به عنوان رستوران ناهار خوری اتاق محدودیت رفتن به محل با توجه به داده ها از شرکت. هونولولو رستوران رزرو افتاده اند حداقل با کاهش 55 درصد نسبت به یک سال پیش. رزرو منابع پلت فرم تنها آهنگ رزرو نمی takeout و یا تحویل. —آملیا Lucas

10:49 am: L مارک توقف مصرف لباس زیر زنانه جدید سفارشات آنلاین

صاحب راز ویکتوریا و حمام و بدن کار می کند گفته است که تعلیق همه “جدید” سفارشات آنلاین برای لباس زیر زنانه در آمریکا و کانادا از مارس 17 از طریق مارس 29.

L مارک گفت: به جای آن حمام و بدن با این نسخهها کار آنلاین کسب و کار خواهد بود اولویت ضد عفونی کننده دست و صابون فروش. آن گفت: این کسب و کار در حال انجام توسط یک شخص ثالث.

L مارک گفت: همه کارگران را دریافت خواهد پرداخت و مزایا در طول خاموش کردن. آن را در حال حاضر اعلام کرد پیش از آن در هفته آن بسته شدن تمام فروشگاه های خود را به طور موقت. اما از آن است که تلاش برای دریافت برخی از Bath & Body Works مکان را به بالا و در حال اجرا دیر. —توماس لورن

10:31 am: Uber سهام به شدت افزایش پس از شرکت می گوید این مقدار زیادی از پول نقد را از طریق بحران

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi در طول بلومبرگ جهانی انجمن کسب و کار در نیویورک در سپتامبر 25 2019.

شانون استاپلتون | ایسنا

Uber سهام افزایش یافت تا آنجا که 35 درصد پس از شرکت برگزار تماس با سرمایه گذاران قبل از معاملات آغاز کرد و گفت: این شرکت دارای مقدار زیادی از پول نقد در دست به از طریق coronavirus بحران و شاهد رشد در مناطق دیگر از کسب و کار به عنوان سواری سقوط به طور چشمگیری به عنوان مردم در خانه بمانند.

مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi گفت: این شرکت سواری بخش است دیدن یک 60% تا 70% کاهش در مناطق سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر است اما همچنین شاهد رشد در خود مواد غذایی کسب و کار تحویل بارگذاری می خورد.

“ما در حال حاضر شاهد بدترین تاثیر و بهبود در برخی از اماکن” Khosrowshahi گفت: در تماس با تحلیلگران. “هنگامی که همه چیز شروع به حرکت بارگذاری بیش از حد خواهد شد.” —جسیکا Bursztynsky

10:27 am: تهمت می خواهد مستقیم پرداخت 1000 $برای بزرگسالان 500 دلار برای کودکان و نوجوانان در محرک لایحه Mnuchin می گوید:

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گذاشته جزئیات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای ارسال آمریکایی امداد پول به عنوان بخشی از یک بسته محرک اقتصادی به بلانت تاثیر رمان coronavirus بحران است. Mnuchin گفت: در یک شبکه فاکس کسب و کار که طرح ارسال خواهد پرداخت به طور مستقیم به آمریکایی ها در مجموع 500 میلیارد دلار.

که پول را می توان به تقسیم دو تراشه ها جای دادند.

“یکی از اولین خواهد بود 1000 دلار برای هر نفر 500 دلار برای هر کودک است. بنابراین برای یک خانواده چهار که $3,000 پرداخت” Mnuchin گفت. “به محض این که کنگره می گذرد و این ما این را در سه هفته. و سپس شش هفته بعد اگر رئیس جمهور هنوز اضطراری ملی ما به شما ارائه یکی دیگر از $3,000,” Mnuchin گفت. —کوین Breuninger

10:23 am: Coronavirus می تواند کشتن میلیون ها نفر در آمریکا: ‘انجام محاسبات ریاضی,’ CDC مشاور می گوید:

جدید کروناویروس می تواند کشتن میلیون ها نفر در سراسر ایالات متحده گفت: دکتر کاتلین Neuzil مدیر مرکز برای توسعه واکسن در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی.

“آن را نمی خواهد تعجب من,” او گفت: CNBC وقتی پرسید که آیا ایالات متحده می تواند میلیون ها نفر از مرگ و میر. “ما نیاز به آماده شدن برای بدترین.”

Neuzil نشسته در مراکز کنترل بیماری مشورتی کمیته ایمن سازی شیوه ها و بخشی از رهبری تیم از کارشناسان بیماری های عفونی کار با NIH برای تست یک coronavirus واکسن و درمانی برای درمان این بیمار با COVID-19.

“ما 350 میلیون نفر در ایالات متحده و شما انجام محاسبات ریاضی,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.” اگر 70 میلیون نفر هستند و در نهایت با این ویروس آلوده شده و دوباره متعدد دارد امواج از این ویروس پس از آن شما می توانید ریاضی را انجام دهد و سپس شما می توانید وجود دارد.” —خواهد Feuer

10:11 am: Stop & Shop, دیگر grocers ویژه, خرید ساعت برای سالمندان

صف های طولانی شکل در یک فروشگاه مواد غذایی در Waltham, MA در تاریخ 13 مارس سال 2020 به عنوان شهروندان سهام در حال رشد در میان coronavirus موارد است.

سوزان Kreiter | بوستون گلوب | گتی ایماژ

اوایل هر روز صبح مشتریان در Stop & Shop که مسن تر و یا بیشتر در معرض coronavirus خواهد شد که یک راه جدید برای پر کردن یخچال و آشپزخانه: یک ساعت و نیم زمانی که آنها می توانند در فروشگاه قبل از دیگر مشتریان می رسند.

Stop & Shop, Target, Walmart و آمازون متعلق به تمام مواد غذایی هستند و در میان مزارع تست رویکرد جدید سعی کنید برای محافظت از مردم با خطر بالاتر ابتلا به بیمار به عنوان تایید موارد COVID-19 افزایش در سراسر ایالات متحده به عنوان یک آمریکایی آماده برای طولانی مدت باقی می ماند در داخل خانه های خود را, فروشگاه های مواد غذایی کشیده اند جمعیت های بزرگ و دیوانه وار خریداران.

با تعیین زمان خاص اسلات خرده فروشان هدف به آن را آسان تر برای شهروندان ارشد و خریداران با شرایط پزشکی با خیال راحت حرکت از فروشگاه و خرید مواد غذایی و لوازم خانگی ضرورت. —ملیسا Repko

10:07 am: دموکرات ها هشدار می دهند که یک یا دو پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها نمی تواند به اندازه کافی

دموکرات ها در حال آماده سازی خود برای مبارزه بر سر اینکه آیا پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر خواهد بود به اندازه کافی. رهبر اقلیت سنا چاک شومر است در میان کسانی که این استدلال برای گسترش بیمه بیکاری را به عنوان یک منبع کمک.

“تنها $1,000 بررسی کمک خواهد کرد کسی که خود را پرداخت صاحبخانه در مارس اما چه اتفاقی می افتد پس از آن ؟” نیویورک از حزب دموکرات گفت: در اتاق طبقه چهارشنبه. “یک هزار دلار می رود به سرعت اگر شما بیکار. در مقابل گسترش بیمه بیکاری — افزایش-تا بیمه بیکاری — را پوشش می دهد شما را برای یک زمان بسیار طولانی خواهد بود و با ارائه یک مقدار بزرگتر ایمنی net.”

یک دستیار برای شومر را بلافاصله پاسخ دهد که آیا سناتور به مفهوم مخالف پرداخت های مستقیم به طور کامل و یا فقط فرم در حال حاضر مشخص شده است. —لورن Hirsch, Kevin Breuninger

10:01 am: Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور گری کوهن هشدار آمریکا خواهد شد که “بیکاری گسترده بسیار به سرعت’

گری کوهن

Kristoffer Tripplaar | واشنگتن پست | گتی ایماژ

نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش می یابد به سرعت و به طور چشمگیری به عنوان coronavirus به ارمغان می آورد اقتصاد آمریکا به توقف سابق ارشد کاخ سفید مشاور اقتصادی گری کوهن گفت CNBC. “من باور دارم که ما می رویم به بیکاری گسترده بسیار به سرعت” کوهن گفت: “Squawk Box.”

کوهن را به مدت کوتاهی پس از وزارت کار گفت: برای رفع بیکاری افزایش یافت و به 281,000 هفته گذشته افزایش 70,000 از هفته قبل.

سابق گلدمن ساکس رئیس جمهور است نه تنها در پیش بینی ادامه پرش بیکاری است. پانتئون اقتصاد کلان’ ایان Shepherdson قبلا گفته CNBC او فکر کرد که پنجشنبه آینده را برای رفع بیکاری می تواند افزایش یابد و به حدود دو میلیون نفر است. —کوین Stankiewicz

9:56 am: جنرال موتورز, فورد مطالعه آیا کارخانه خودرو می توان به ساخت لوازم پزشکی

جنرال موتورز و فورد موتور در حال مطالعه اینکه آیا آنها می توانند با استفاده از خود کارخانه خودرو برای حمایت از تولید هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس گسترده در سراسر کشور.

مدیر عامل جنرال موتورز مری بارا صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز شنبه در مورد این خودروساز تصمیم به توقف تولید این شرکت در بیانیه ای گفت. “او همچنین نشان داد جنرال موتورز در حال کار برای کمک به پیدا کردن راه حل برای این ملت در طول این زمان دشوار است و پیشنهاد کرده است برای کمک به, و ما در حال حاضر در حال تحصیل در چگونه ما می تواند به طور بالقوه حمایت از تولید تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی” با توجه به این بیانیه.

فورد همچنین تایید کرد این شرکت تا به حال بحث های مقدماتی با دولت است و به دنبال امکان سنجی تولید تجهیزات پزشکی. —نوح Higgins-دان فیل LeBeau

9:53 am: مسطح coronavirus منحنی — این به چه معناست و چرا از آن مهم

سازمان بهداشت جهانی بارها تاکید بر اهمیت “مسطح منحنی” به منظور مقابله با شیوع کروناویروس, دعوت از کشورها در سراسر جهان به اعمال گسترده بهداشت عمومی اقدامات است.

در اپیدمیولوژی, منحنی اشاره به پیش بینی تعداد موارد جدید طی یک دوره از زمان.

در مقایسه با یک شیب افزایش coronavirus عفونت تدریجی سربازان ارتش از موارد را ببینید همان تعداد افراد آلوده اما بدون حد بار سیستم مراقبت های بهداشتی را در هر زمان.

ایده مسطح منحنی است به تلو تلو خوردن تعداد موارد جدید بیش از یک دوره طولانی تر به طوری که مردم باید دسترسی بهتر به مراقبت. —سام مردیت

9:50 am: سه رکن از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد برای انتخاب مجدد در حال فروپاشی همه در یک بار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند و در یک شب “نگه داشتن امریکا تجمع بزرگ” در ویلدوود مرکز کنوانسیون در تاریخ 28 ژانویه سال 2020 در نیوجرسی.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

فقط در طول یک ماه سه رکن زیر بنای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال برای انتخاب مجدد باید همه فرو ریخت. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین طراحی شده بود تحت این فرض که اقتصاد خواهد بود قوی از طریق نوامبر, اما این درست نیست دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین برنامه ریزی برای ایجاد سوسیالیسم مرکزی تمرکز حملات خود را. اما بدون برنی ساندرز به اجرا در برابر این استدلال می شود بسیار کمتر قوی است.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن نفع “تخلیه باتلاق” از دولت است. در حال حاضر او می خواهد آمریکایی ها اعتماد در دولت برای مبارزه با کروناویروس و صرفه جویی در اقتصاد است. —کریستینا Wilkie

9:44 am: بانک مرکزی امریکا می گوید: رکود اقتصادی در حال حاضر در اینجا: ‘شغل از دست خواهد رفت و ثروت نابود خواهد شد’

بانک مرکزی آمریکا هشدار داد که سرمایه گذاران یک coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است و دیگر قابل اجتناب — آن را در حال حاضر در اینجا.

“ما رسما اعلام کرد که اقتصاد کاهش یافته است به رکود اقتصادی … پیوستن به بقیه جهان و آن غوطه” بانک مرکزی امریکا متحده آمریکا اقتصاد میشل مایر نوشت: در یک توجه داشته باشید. “شغل از دست خواهد رفت و ثروت نابود خواهد شد و اعتماد به نفس افسرده.”

این شرکت انتظار دارد که اقتصاد “سقوط” در سه ماهه دوم کاهش 12 درصد است. تولید ناخالص داخلی برای سال کامل خواهد قرارداد 0.8% آن را گفت. —Pippa استیونس

9:32 am: سهام سقوط کمی یک روز پس از داو بسته زیر 20,000 برای اولین بار پس از سال 2017

سهام باز پایین تر ساختمان در جلسه قبلی را شیب دار ضرر و زیان به عنوان coronavirus بحران با شدت گرفتن است.

“بازار به وضوح در حالت وحشت و مجبور liquidations – اما خطرات باقی می ماند اریب به حرکت صعودی و این باید تبدیل به بسیار بیشتر آشکار هنگامی که برخی از پرداخت بدهی مسائل پرداخته” آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی گفت: در یک توجه داشته باشید.

این حرکت را دنبال کرد و در عین حال یکی دیگر از روز خشونت در وال استریت در روز چهارشنبه. داو کاهش یافته است 1 ، 338 پر.46 امتیاز و یا 6.3% در روز چهارشنبه و مسجل اول آن زیر 20,000 پس مارس 2017. داو پایین بود بیش از 2.300 امتیاز در پایین از جلسه. S&P 500 با کاهش 5.2 درصد به 2,398.10 و بسته نزدیک به 30 درصد کمتر از یک رکورد در ماه گذشته به عنوان شاخص غرق شد بیشتر به بازارهای خرس. —فرد ایمبرت توماس فرانک

9:30 am: باغ زیتون پدر و مادر Darden رستوران می کشد چشم انداز درآمد و سود

گرفتن سفارش از یک Darden رستوران, Inc. باغ زیتون.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

Darden رستوران در گزارش سه ماهه سود و درآمد است که در صدر انتظارات تحلیلگران. این شرکت همچنین خود کناره مالی 2020 چشم انداز و خود را به حالت تعلیق سه ماهه سود سهام با استناد به عدم اطمینان مواجه است و به عنوان متحده دستور بسته شدن اتاق ناهارخوری با توجه coronavirus بیماری همه گیر.

Darden به طور کامل کشیده شده پایین آن $750 میلیون تسهیلات اعتباری “از فراوانی از احتیاط.”

“با خروج ما هفت تیر و پول نقد در ترازنامه ما باید حدود 1 میلیارد دلار پول نقد در دست” CFO ریک Cardenas در بیانیه ای گفت. “ما اعتقاد داریم که این ما در موقعیت خوبی برای مقابله با پتانسیل کوتاه مدت نوسانات تحت شرایط کنونی بازار.” —آملیا Lucas

9:26 am: سرمایه گذار ری Dalio برآورد ضرر و زیان در شرکت های بزرگ ایالات متحده را بالا 4 تریلیون دلار

سرمایه گذار ری Dalio گفت CNBC coronavirus شیوع هزینه خواهد شد شرکت های بزرگ ایالات متحده به 4 تریلیون دلار و “بسیاری از مردم در حال رفتن به شکست خواهد بود.”

“آنچه که اتفاق افتاده در طول عمر ما قبل از … آنچه که ما را به یک بحران” Dalio گفت: “Squawk Box” ، “نیز وجود خواهد داشت افرادی که بسیار زیان بزرگ است. وجود دارد نیاز به دولت به صرف پول بیشتر خیلی بیشتر از پول است.”

کل تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در پایان سال 2019 بیش از $21 تریلیون. بنیانگذار بریج همکاران صندوق های تامینی همچنین تخمین زده می شود که شرکت های بزرگ جهانی و ضرر و زیان به مبلغ $12 تریلیون و با توجه به همه گیر.

Dalio گفت: محرک های مالی بسته باید 1.5 تریلیون دلار به 2 تریلیون دلار حداقل بسته به شکل کمک های مالی از قبیل ضمانت وام و اعتبار. —Jeff Cox

8:41 am: Airbnb میزبان از دست دادن را به عنوان لغو شمع

Airbnb میزبان شروع به احساس می کنید تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس زیر تغییر دهید توسط این شرکت به لغو آن سیاست است که اجازه مهمانان سفر بیش از ماه آینده برای دریافت کامل بازپرداخت خود را رزرو فارغ از سیاست های موجود را در محل قرار داده و توسط میزبان برای محافظت از خود در چنین شرایطی است.

که تغییر در حال حاضر هزینه Airbnb میزبان در کالیفرنیا و فلوریدا, کانزاس, یوتا, میشیگان و دولت واشنگتن برای از دست دادن هزاران دلار در رزرو متعدد میزبان گفت CNBC.

در حال حاضر به لغو ادامه و جدید رزرو خشک شدن بسیاری از میزبان در سراسر کشور باید خالی تقویم برای هفته های آینده روبرو هستند نامشخص آتی که به عنوان تاریخ به دلیل برای وام مسکن خود را, نرم افزار, اسکناس, انجمن مالکان هزینه ها و مالیات بر املاک نزدیک است. —سالوادور رودریگز

8:37 am: هفتگی مدعیان پرش از افزایش coronavirus اخراج

تعداد مدعیان بیکاری در آمریکا افزایش یافت و به 281,000 هفته گذشته بازتاب تنها اولین نشانه از تاثیر coronavirus را در ایالات متحده اشتغال تصویر.

که شماره منعکس شده افزایش قابل توجهی از هفته گذشته در 211,000.

شرکت فقط شروع به اعلام coronavirus مربوط به اخراج بسیاری از کسانی که در صنعت مهمان نوازی به طوری که آسیب واقعی احتمالا نمی خواهد شروع به نشان دادن طریق تا هفته آینده این تعداد که شامل دوره از طریق این شنبه. —Jeff Cox

8:08 am: آتی سهام اشاره به ضرر و زیان بیشتر

قراردادهای آتی به عمده شاخص های سهام ایالات متحده با اشاره به ضرر و زیان بیشتر در فضای باز ساختمان در جلسه قبلی را شیب دار ضرر و زیان به عنوان coronavirus بحران با شدت گرفتن است.

از 7:58 p. m. و شاخص میانگین صنعتی داوجونز آتی شد و پایین تر از 500 امتیاز بنحوی باز از دست دادن بیش از 400 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز کاهش یافت.

“بازار به وضوح در حالت وحشت و مجبور liquidations – اما خطرات باقی می ماند اریب به حرکت صعودی و این باید تبدیل به بسیار بیشتر آشکار هنگامی که برخی از پرداخت بدهی مسائل پرداخته” آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی گفت: در یک توجه داشته باشید. —فرد ایمبرت توماس فرانک

7:54 am: یک نفر می میرد هر 10 دقیقه در ایران

یک زن ایرانی می پوشد, یک محافظ ماسک صورت پس از شیوع کروناویروس به عنوان او راه می رود تهران در 5 مارس سال 2020 است.

نازنین طباطبایی | غرب آسیا خبرگزاری طریق رادیو فردا

COVID-19 کشته شدن یک نفر در هر 10 دقیقه در ایران, وزارت بهداشت, سخنگوی توییتی به عنوان مرگ و میر در خاورمیانه بدترین آسیب دیده کشور با صعود به 1,284.

“بر اساس اطلاعات ما در هر 10 دقیقه یک نفر جان خود را از coronavirus و برخی از 50 نفر آلوده شدن با این ویروس در هر ساعت در ایران” kianush می Jahanpur توییتی. —رویترز

7:28 am: اسپانیا زخمی بیش از 200 شبه

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: طرح ملی تلفات افزایش یافت 209 به 767 تلفات از روز قبل به عنوان تعداد کل coronavirus موارد صعود یک چهارم به 17,147. در روز چهارشنبه وجود دارد 13,716 موارد در اسپانیا. —رویترز

7:25 am: ویروس می تواند تحمیل ضبط-تنظیم خسارت در ما شغل بازار

KLH49 | گتی ایماژ

موج اول بد اقتصادی اخبار به طور مستقیم مربوط به کروناویروس بحران است به احتمال زیاد به از مشاغل بازار است که می تواند تحویل هر چه زودتر به جای بعد.

تقریبا همه از داده های اقتصادی منتشر شده در حال حاضر پوشش دوره های قبل از COVID-19 گسترش شروع به صفر در ایالات متحده برخی از این گزارش اشاره کرده اند در یک رکود به عنوان بدترین ویروس دوره اما میزان آسیب شده است سخت به سنج. تغییر خواهد کرد که طی هفته آینده و یا تا زمانی که وزارت کار منتشر برگه به صورت هفتگی مدعیان. آخرین هفتگی بیکاری انتظار می رود در 8:30 a. m. ET. —Jeff Cox

7:08 am: ایتالیا مستند طولانی خواهد بود نخست وزیر می گوید:

دو carabinieres دیده می شود در یک ایست بازرسی در طول شیوع کروناویروس از 18 سال 2020 در میلان, ایتالیا. دولت ایتالیا همچنان به اجرا در سراسر کشور مستند به عنوان اقدامات برای کنترل coronavirus گسترش یافته است. (عکس از اسکله مارکو Tacca/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)

اسکله مارکو Tacca | Anadolu Agency via Getty Images

ایتالیا مستند است به گسترش فراتر از زمان پایان تاریخ مارس 3, نخست وزیر جوزپه کونته گفت: به عنوان تلفات در نرخ ثبت. صحبت کردن با روزنامه ایتالیایی Corriere della Sera, کونته گفت: اقدامات انجام شده برای بستن مدارس و دانشگاه ها و محدود کردن جنبش در سراسر ایتالیا را باید طولانی مدت.

“کل محاصره خواهد شد در” کونته گفت. “اقدامات انجام شده هر دو بسته از [عمومی,] فعالیت ها و آنهایی که مربوط به مدارس تنها می تواند تمدید شود,” او گفت: کاغذ. —هالی Ellyatt

6:33 am اروپا و رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره میشل Barnier است coronavirus

میشل Barnier که منجر اتحادیه اروپا Brexit مذاکرات کرده است قرارداد این ویروس.
اعلام این خبر در توییتر او گفت که او “به خوبی انجام می دهند و در ارواح خوب است.” —هالی Ellyatt

6:20 am: باربری فروش شیرجه رفتن 80%

باربری در حال حاضر بسته داخل میسی پیش از آن در هفته.

منبع: لورن توماس, CNBC

لوکس برند Burberry گفت: خرید و فروش در هفته آخر مارس خواهد غوطه تا 80% به عنوان تاثیر coronavirus بر روی مصرف کنندگان در حال حاضر دیده می شود در چین گسترش یافته است به اروپا و ایالات متحده آمریکا به انگلیسی نام تجاری گفت: مانند-برای-مانند فروش در هفته های آخر آن سال مالی به مارس 28 خواهد بود 70 ٪ تا 80 ٪ و به عنوان نتیجه سه ماهه چهارم فروش خواهد بود 30 درصد پایین تر رویترز گزارش داد. —هالی Ellyatt

6:14 am: Medtronic می گوید آن افزایش یافته است ونتیلاتور تولید 40 درصد

جهانی پزشکی دستگاه تولید Medtronic گفته است که پیشرفت در افزایش ونتیلاتور تولید در سراسر جهان است. این شرکت گفت: این افزایش تولید بیش از 40 درصد و “در مسیر به بیش از دو برابر ظرفیت خود به تولید و عرضه هواکش در پاسخ به نیاز فوری بیماران و سیستم بهداشت و درمان در سراسر جهان” مقابله با کروناویروس. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: بریتانیا آماده برای lockdown; اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره کرده است coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de