Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: بازارهای آمریکا آماده نیست برای ‘موج دوم,’ اسپانیا در موارد بالا 200,000

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2,416,100
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 165,939
  • ما موارد: بیش از 759,700
  • ما مرگ و میر: حداقل 40,683

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:38 am: پوتین می گوید روسیه هنوز به اوج خود رسیده

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت که این کشور موفق شده است برای جلوگیری از Covid-19 بحران, اما اوج شیوع این است که هنوز هم به آینده.

تعدادی از روسیه را تایید کرد coronavirus موارد پیشی گرفته 47,000 روز دوشنبه با مرگ و میر 405. (ببینید اضافی مطلب زیر در مورد روسیه است.) —رادیو فردا

7:25 am: برگر, زنجیره ای, Shake Shack به بازگشت به $10 میلیون وام دولت

زاینده رود گفت: آن را بازگشت به $10 میلیون وام کسب و کار کوچک آن را دریافت کرده و از دولت ایالات متحده, ساخت, برگر, زنجیره ای عمده شرکت به دست برگشت پول با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک سوار کردن coronavirus بحران است.

این شرکت قادر به افزایش سرمایه اضافی مدیر عامل سفت Garutti و بنیانگذار دنی مایر گفت: در یک پست وبلاگ. در هفته گذشته مطرح شده آن حدود 150 میلیون دلار در سهام ارائه شده است.

دولت 2.2 تریلیون دلار کمک بسته است و با هدف کمک به شرکت های کوچک نگه داشتن پرداخت کارکنان خود را و صورتحساب های اساسی در آتن به طوری که آنها قادر به بازگشایی به سرعت زمانی که بهداشت عمومی اجازه می دهد تا.

Shake Shack گفت پول آن را دریافت می تواند مجددا اخذ به رستوران های مستقل “که به آن نیاز دارید (و) بدست نمی هر گونه کمک.” —رادیو فردا

6:50 am: ما بازار نیست و قیمت در یک ‘قابل توجه موج دوم’ می گوید: سیتی بانک خصوصی

عمده شاخص های سهام ایالات متحده ممکن است بهبود خود را از پایین ترین نرخ های اخیر اما سیتی بانک های خصوصی هشدار داد که این بدترین حالت ممکن است بیش از.

“در صورتی که ما باید یک کار بسیار مهم موج دوم بیماری در ایالات متحده آمریکا است که باعث بیشتر خاموش کردن اقتصاد … که واضح نیست قیمت به بازار” دیوید Bailin ارشد بانک سرمایه گذاری افسر گفت: “CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“چیز دیگری که ممکن است قیمت به بازار است این واقعیت است که این ویروس ممکن است یکی دیگر از 18 تا 24 ماه واقعا به چرخه را از طریق جهان و در نهایت باید یک واکسن,” او اضافه شده است. —ین ن لی

6:07 am: پوتین فاصله خود را از روسیه شیوع, اما آن را هنوز هم می تواند آسیب های سیاسی و اجتماعی

مردم در ماسک های پزشکی در میدان سرخ در مرکز مسکو در میان COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اعلام کرده است در هفته در محل کار و خواست مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 coronavirus. کافه ها, رستوران ها, مراکز خرید و پارک ها بسته در مسکو.

سرگئی Bobylev

روسیه را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر در حال آمدن است تحت افزایش نظارت و به طور بالقوه می تواند آسیب های اعتبار و مشروعیت رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و کرملین ،

روسیه مسلما آهسته به رسمیت شناختن است که این بیماری همه گیر شد از آمدن به این کشور و حتی آن را به عنوان به سرعت در حال گسترش در میان همسایگان خود و در ایتالیا و اسپانیا و آلمان و فرانسه است.

روز یکشنبه روسیه را دیدم و بزرگترین آن روزانه افزایش جدید تایید موارد با آن بحران پاسخ به گزارش مرکز 6,060 موارد جدید آوردن تعداد کل موارد به 42,853. تعداد مرگ و میر گزارش شده کم باقی مانده است, اما با مجموع مرگ و میر در 361. —هالی Ellyatt

5:37 am: اسپانیا تایید موارد پیش افتادن از 200,000, وزارت بهداشت می گوید:

بهداشت و درمان کارگران چرخ یک بیمار به یک تریاژ چادر در ابن میمون مرکز پزشکی در بروکلین شهر نیویورک, ایالات متحده, مارس 19 سال 2020 است.

مایکل ناگل | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

تعداد افراد مبتلا در اسپانیا پیشی گرفته است 200,000 کشور وزارت بهداشت گفت.

وزارت گفت: تعداد موارد افزایش به 200,210 از 195,944 موارد در روز یکشنبه. تعداد کل مرگ و میر رسیده 20,852 از 20,453 روز قبل.

اسپانیا پیشی گیرد ایتالیا که 178,972 تایید موارد به عنوان بدترین آمار کشور در اروپا و دوم بدترین آمار کشور در جهان پس از آمریکا است که تقریبا 800000 تایید موارد با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. —هالی Ellyatt

4:30 صبح: اتریش خواستار تعلیق قوانین اتحادیه اروپا در کمک به دولت در میان coronavirus بحران

قواعد اتحادیه اروپا در کمک به دولت به حالت تعلیق برای کشورهایی مانند اتریش که نشان داده اند همبستگی با آمار کشورهای عضو در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اتریش وزیر دارایی Gernot Bluemel روز دوشنبه گفت:.

“این همبستگی را نمی توان یک خیابان یک طرفه است. ما همچنین می خواهید قادر به نشان دادن همبستگی ما با خود شرکت و در نتیجه تقاضا است که این بحران استفاده می شود برای همبستگی که ما تعلیق اتحادیه اروپا کمک های دولت رژیم برای مدت بحران” Bluemel گفت: در یک کنفرانس خبری رویترز گزارش داد. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا تایید موارد پیش افتادن از 200,000, وزارت بهداشت می گوید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>