Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما در بازار کار می تواند در صورت سابقه و رکورد آسیب رستوران و فروشگاه صنایع از دولت برای کمک

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 201,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 8,007
  • ما موارد: حداقل 6,496
  • ما مرگ و میر: حداقل 114

تمام اطلاعات بالا ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

12:36 pm: coronavirus بحران می تواند تحمیل ضبط-تنظیم خسارت در ما شغل بازار

موج اول بد اقتصادی اخبار به طور مستقیم مربوط به کروناویروس بحران است به احتمال زیاد به از مشاغل بازار است که می تواند تحویل هر چه زودتر به جای بعد.

تقریبا همه از داده های اقتصادی منتشر شده در حال حاضر پوشش دوره های قبل از COVID-19 گسترش شروع به صفر در ایالات متحده برخی از این گزارش اشاره کرده اند در یک رکود به عنوان بدترین ویروس دوره اما میزان آسیب شده است سخت به سنج.

تغییر خواهد کرد که طی هفته آینده و یا تا زمانی که وزارت کار منتشر برگه به صورت هفتگی مدعیان. —Jeff Cox

12:28 pm: Mnuchin می گوید مالیات دهندگان باید فایل توسط 15 آوریل می تواند تاخیر در پرداخت برای 90 روز

وزارت خزانه داری نمی خواهد گسترش مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده برای 2019, بازده, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: در CNBC.

در حالی که خزانه دادن مالیات دهندگان 90 روز تاخیر در پرداخت مقدار بدهکار از سال گذشته شما هنوز هم نیاز به دریافت خود را 2019 مالیات بر درآمد بازگشت فرستاده شده توسط مارس 15, Mnuchin گفت: در یک تماس تلفنی با CNBC Jim Cramer صبح روز چهارشنبه. —Darla Mercado

12:22 pm: چه 1918 پاندمی آنفلوانزا می تواند به دولت در مورد کوروناویروس

از بسته شدن مرزها به اجباری قرنطينه دولت ها در سراسر جهان در حال گرفتن مراحل شدید سعی کنید برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

گذشته شیوع ارائه یک طرح برای دولت مرور چالش های COVID-19 است که به بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در روز چهارشنبه.

بیماری های همه گیر مانند آنفلوانزا در سال 1918 ارائه یک غذای آماده کلیدی: ارتباط روشن از دولت فدرال کلیدی است. —الیزابت Schulze

12:18 pm: آمازون فروشندگان بریس برای اخراج و از همه بدتر پس از coronavirus-محصولات مرتبط دریافت اولویت

آمازون فروشندگان انتظار بدترین پس از این شرکت گفت: در این هفته آن را اولویت بندی حمل و نقل از خانواده محصولات اساسی تجهیزات پزشکی و دیگر coronavirus مربوط به محصول بیش از هر چیز دیگری.

در علاوه بر این به خانواده کالاهای اساسی و تجهیزات پزشکی آمازون گفته فروشندگان این اولویت بندی از جمله محصولات نوزاد, سلامت و خانواده, زیبایی و مراقبت های شخصی, مواد غذایی و صنعتی و علمی و لوازم حیوان خانگی.

آمازون تصمیم گیری کمک خواهد کرد که در خدمت خریداران که نیاز به خرید کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر coronavirus-آیتم های مرتبط, اما آن را تهدید می کند به قرار دادن شخص ثالث فروشندگان که ارائه نمی دهد آن دسته از محصولات عمده اتصال برای حداقل چند هفته آینده. بسیاری از خرده فروشان کوچک تکیه در آمازون به فروش محصولات خود را آنلاین و آمار به فروش باعث شده است که برخی کردند و یا اخراج کارکنان برای نرم کردن ضربه. —آنی پالمر

11:59 am: رستوران صنعت می پرسد برای 145 میلیارد دلار دولت بازیابی صندوق

انجمن ملی رستوران است که به درخواست دولت فدرال برای کمک های مالی برای این صنعت آن را به عنوان پیش بینی های فروش کاهش از $225 میلیارد دلار بیش از سه ماه آینده.

در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجلس سنا و نانسی پلوسی عمده میچ مک کانل رهبر این گروه لابی گری در خواست 145 میلیارد دلار بازیابی صندوق از وزارت خزانه داری برای رستوران و مواد غذایی-خدمات صنعت. طرح های دیگر شامل فدرال حمایت کسب و کار وقفه بیمه و مالیات و اقدامات و حوادث بیمه بیکاری. —آملیا Lucas

11:48 am: رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید او نمی خواهد قبول coronavirus ‘پناهگاه در محل سفارش برای شهر نیویورک پس از شهردار می گوید ساکنان برای آماده سازی

یک مرد با یک ماسک هل یک سبد خرید با خواندن نشانه جسد cartte در میدان تایمز منهتن در 17 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او نمی خواهد تصویب یک “پناهگاه در محل سفارش” برای شهر نیویورک, یک روز پس از شهردار, بیل د Blasio گفته ساکنان به آماده شدن برای یکی.

“است که قصد ندارم به اتفاق می افتد — پناهگاه در محل برای شهر نیویورک” کومو گفت: روزانه پادکست توسط نیویورک تایمز. “برای هر شهر یا شهرستان را یک اقدام اضطراری دولت برای تصویب آن است. و من نه آن را تایید ‘پناهگاه در محل.'” —خواهد Feuer

11:39 am: Mnuchin پاکستان برای جلوگیری از 20 درصد بیکاری در coronavirus پاسخ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در روز چهارشنبه ایالات متحده نمی خواهد که 20 درصد بیکاری — شکل او گزارش هشدار سناتور جمهوریخواه در مورد در یک جلسه خصوصی — در صورتی که به دنبال برگ برنده دولت coronavirus طرح است.

“من دیده ام که تعدادی در مطبوعات” Mnuchin گفت CNBC جیم کرامر در یک مصاحبه تلویزیونی. “من در هر راه که می گویند من فکر می کنم ما در حال رفتن به آن را داشته باشند.” —کوین Breuninger

11:31 am: آمریکا مراکز هستند و درخواست از دولت برای کمک به خرده فروشان و رستوران ها بسته فروشگاه

شورای بین المللی مراکز خرید است که نشان دهنده در امریکا, مراکز خرید و مرکز صاحبان مانند Simon Property Group و Kimco با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال کمک. درخواست می آید به عنوان خرده فروشی و رستوران و فروشگاه تعطیلی در حال نصب است.

“این تعطیلی را با قرار دادن مانع فشار بر اعضای ما و ما معتقدیم دولت فدرال اقدام ضروری و مورد نیاز” ICSC مدیر عامل شرکت تام مک گی گفت. —توماس لورن

11:24 am: فروش در وال استریت شتاب داو در حال حاضر پایین 1,400 امتیاز

یک مرد با پوشیدن یک ماسک پیاده روی در بورس نیویورک (NYSE) در 17 مارس سال 2020 در وال استریت در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سهام سقوط شنبه به بازار باقی مانده است بسیار فرار با دولت در پاسخ به کروناویروس خرید اینترنتی هنوز هم اتفاق می افتند. خشونت برگشت در خزانه بازده در پاسخ به پتانسیل $1 تریلیون بسته محرک شدت دستپاچه سرمایه گذاران.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 1,400 امتیاز و یا بیش از 6.5 درصد است. S&P 500 با کاهش 6.1% در حالی که نزدک کامپوزیت تضعیف نزدیک به 5 درصد است. —یون Li فرد ایمبرت

11:20 am: Honda, BMW, دید از گیاهان در ایالات متحده و اروپا

هوندا آمریکای شمالی و BMW در حال بسته شدن گیاهان در سراسر آمریکا و اروپا در این هفته با توجه به پیش بینی کاهش تقاضا برای اتومبیل های مربوط به جهانی شیوع کروناویروس. هوندا گفت: از آن خواهد شد بسته شدن چهار آمریکایی مبتنی بر گیاهان به مدت شش روز با شروع از شنبه با توجه به پیش بینی کاهش تقاضا در بازار.

حدود 27,600 هوندا همکاران در آمریکای شمالی تحت تاثیر قرار خواهد شد این تعلیق موقت از تولید این شرکت گفت: آن را ادامه خواهد داد پرداخت کامل برای همه همکاران آن. در اروپا, BMW اعلام کرد که آغاز شده است به شاتر آن نمایندگی و گیاهان, که خواهد شد در پایان این هفته است. این وقفه به گیاهان است که برنامه ریزی شده به اجرا تا اواسط ماه آوریل این شرکت اعلام کرد. —نوح Higgins-دان

11:15 am: Coronavirus را آلوده نیمی جهانی جمعیت EIU پیش بینی

جدید coronavirus را آلوده نیمی از جمعیت جهان و مرگ و میر تا 3 درصد گفت.

“ما فرض کنیم که این ویروس آلوده خواهد شد حدود 50 درصد از جمعیت جهان; 20% موارد شدید خواهد بود و 1-3% خواهد شد در نتیجه مرگ و میر” تحلیلگران از واحد اطلاعات اقتصادی گفت: در یک توجه داشته باشید.

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر ، EIU پیش بینی رشد جهانی خواهد ایستاد در فقط 1% برای سال 2020 — از چشم انداز خود را از 2.3% قبل از وقوع آغاز شد. آن را علامت گذاری پایین ترین نرخ در جهانی تولید ناخالص داخلی رشد پس از بحران مالی جهانی تحلیلگران اشاره کرد. —چوپان تیلور

11:01 am: Coronavirus زندگی برای ساعت ها در هوا ذرات و روز در سطوح جدید به ما نشان می دهد

میکروسکوپی مشاهده رمان coronavirus.

Ffikretow | گتی ایماژ

جدید کروناویروس می توانید زنده ماندن برای چندین ساعت در هوا ذرات و آخرین روز بر روی سطوح با توجه به بودجه فدرال مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

محققان از موسسه ملی بهداشت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از UCLA و دانشگاه پرینستون بررسی چه مدت COVID-19 باقی مانده در هوا و همچنین در مس مقوا و پلاستیک و استیل ضد زنگ و سپس آن را در مقایسه با سارس coronavirus پدید آمده است که در اواخر سال 2002 و کشته شدن حدود 800 نفر است.

آنها دریافتند که COVID-19 بود و قابل تشخیص در ذرات معلق در هوا تا سه ساعت به چهار ساعت در مس و تا 24 ساعت روی مقوا. جدید کروناویروس همچنین می توانید تاریخ و زمان آخرین تا سه روز بر روی پلاستیک و استیل ضد زنگ دانشمندان به این نتیجه رسیدند اضافه کردن مقدار ویروس در سمت چپ بر روی آن سطوح کاهش می یابد در طول زمان است. —برکلی لاولیس جونیور

10:55 am: داوطلب تهدید به طرح دعوی در دادگاه پس از 3-D چاپ یک $11,000 شیر برای $1

در ایتالیا یک سامری خوب رو می تواند اقدام قانونی برای ارائه یک بیمارستان ویژه دریچه مورد نیاز برای تنفس تجهیزات است که نگه می دارد coronavirus بیماران زنده با توجه به یک گزارش از Techdirt.

Cristian Fracassi با استفاده از یک چاپگر 3D به دریچه بعد از تولید کننده اصلی می تواند با ارائه آنها را با توجه به تقاضا. Fracassi تا به حال به طراحی دریچه های خود را پس از تولید کننده حاضر به ارائه فایل های 3D و او در نهایت اهدا بیش از 100 دریچه به بیمارستان هر یک او هزینه در حدود $1 را.

به طور منظم لیست قیمت شیر است در مورد $11,000 و سازنده تهدید به شکایت Fracassi برای نقض قوانین حق ثبت اختراع ترک او ترس از به اشتراک گذاری فایل 3D با بیمارستان های دیگر که نیاز به شیر. —هانا میلر

10:43 am: با اروپا در حال حاضر coronavirus کانون ترس افزایش بیش از یک تجزیه منطقه یورو

منطقه یورو که در 19 کشور به اشتراک گذاری همان ارز تلاش کرده است به رشد پس از بحران بدهی در سال 2011 است.

در آن زمان بسیار ndebted کشورهای مانند اسپانیا و پرتغال و یونان نمی تواند تامین مالی از بازارهای مالی و پرسید: برای کمک خارجی برای حمایت از اقتصاد خود را.

مشکلات مالی خود را مطرح نگرانی برای بلوک آینده: تحلیلگران هشدار داده شد بیمار مجهز برای مقابله با شوک های مالی است و ممکن است برای زنده ماندن. تقریبا یک دهه بعد همان بحث است دوباره روی میز با منطقه یورو در تلاش برای گرد هم می آیند برای مبارزه با کروناویروس بحران است. —سیلویا عمرو

10:35 am: قانونگذاران تلاش برای حرکت در کاخ سفید فشار برای $1 تریلیون بسته محرک

کاخ سفید و کنگره در حال تقلا برای هش کردن اطلاعات از یک بسته محرک برای کمک به اقتصاد ایالات متحده به طور فزاینده ای آسیب دیده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

وجود داشته است امیدواریم در کاپیتول هیل که کنگره می تواند با تصویب یک معامله این هفته به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک اندازه گیری با بیش از 1 تریلیون دلار در هزینه.

اما -ایران-کنترل سنا هنوز به تصویب یک دوم امداد لایحه در حال حاضر به تصویب دموکراتیک به رهبری خانه ایجاد عدم اطمینان در مورد محرک. —لورن هرش

10:29 am: سناتور. مارکو روبیو می خواهد به ارائه پول کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می توانید نگه دارید پرداخت کارکنان

مارکو روبیو

جو Raedle | گتی ایماژ

این جمهوریخواه فلوریدا گفت CNBC او می خواهد به استفاده از شبکه ای از وام دهندگان برای یک برنامه موجود برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارکنان.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن موثر ترین راه برای دریافت پول نقد به دست از کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می تواند به حفظ حقوق و دستمزد حداقل برای شش هفته دوره,” او گفت:.

ائتلاف حمایت سنا قانون برای مطابقت با مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای $50 میلیارد دلار وام از اداره کسب و کار کوچک. —Matthew J. کوشک

10:15 am: روسیه استقرار دروغ ایجاد هراس در غرب اتحادیه اروپا سند می گوید:

رسانه های روسی مستقر اند “قابل توجه کمپین دروغ” در برابر غرب به بدتر تاثیر coronavirus تولید وحشت و ایجاد بی اعتمادی به گفته اتحادیه اروپا سند دیده می شود خبر داد.

کرملین را رد اتهامات در چهارشنبه گفت: آنها بی اساس و فاقد حس مشترک.

اتحادیه اروپا سند گفت: روسیه کمپین هل دادن جعلی اخبار آنلاین زبان انگلیسی, اسپانیایی, ایتالیایی, آلمانی, فرانسوی و با استفاده از متناقض و گیج کننده و مخرب گزارش آن را سخت تر برای اتحادیه اروپا به برقراری ارتباط پاسخ آن به این بیماری همه گیر. —رادیو فردا

10:11 am: Coronavirus مستند در حال حاضر ؟ این مرد توضیح داد قرنطینه استراتژی با یک سطل آب و آن را رفته ویروسی

یک خانه ساخته شده فیلم نشان دادن یک مرد در حیاط خلوت خود را با استفاده از یک سطل آب به توضیح انگلیسی, استراتژی دولت برای مقابله با کروناویروس ویروسی رفته است. رابرت Isaacs, یک پزشک, ارسال شده تصویری از خود و پر کردن بطری های پلاستیکی برای کمک به توضیح دهید که چگونه و انگلستان خدمات بهداشت ملی می تواند تحت الشعاع اگر coronavirus موارد در کشور اوج.

در این ویدئو او را پر می کند یک سطل بزرگ آب است که او می گوید نشان دهنده جمعیت بریتانیا. او سپس به تدریج هرچه به این بطری های پلاستیکی که نشان دهنده بیمه خدمات درمانی.

“وجود دارد یک تعداد کمی از مردم صحبت کردن در مورد استراتژی دولت در COVID و تعجب که چرا ما در حال بستن همه چیز را در حال حاضر. ایتالیا انجام داده است هر کس دیگری آن را انجام داده است. چرا ما انجام نمی آن ؟ آن است که ضد شهودی پس از آن مرتب کردن بر اساس ارزش unwrapping اما آن را به یک مقدار مشخصی از حس” او می گوید.

لوسی Handley

10:03 am: کاخ سفید به دنبال $45.8 میلیارد دلار برای پوشش ‘پیش بینی نشده’ coronavirus هزینه برای دولت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست اضافی $45.8 میلیارد دلار از کنگره برای پوشش “پیش بینی نشده” هزینه های متحمل شده توسط سازمان های دولتی در پاسخ به این رمان coronavirus بحران است.

که درخواست جداگانه از بودجه موجود درخواست است که می تواند در مجموع بیش از $1 تریلیون دلار به عنوان مقامات در هر سطح از دولت کار شامل coronavirus.

سرپرست دفتر مدیریت و بودجه راسل Vought گفت: در نامه ای به مجلس سنا که پول اضافی استفاده خواهد شد “به آدرس مداوم آمادگی و پاسخ تلاش است.” —کوین Breuninger

9:59 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما را از مرز با کانادا به ترافیک غیر ضروری با توجه به کروناویروس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) مذاکرات با کانادا نخست وزیر جاستین ترودو در طول جلسه عمومی نشست ناتو در گرو هتل در واتفورد شمال لندن در دسامبر 4, 2019.

نیکلاس Kamm | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده را به طور موقت نزدیک مرز خود را با کشور کانادا به ترافیک غیر ضروری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“ما خواهد بود با رضایت متقابل به طور موقت بسته ما در شمال مرز با کانادا به غیر ضروری ترافیک” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت یک روز پس از اتحادیه اروپا به توافق نزدیک مرزهای خارجی آن برای غیر شهروندان و دو روز پس از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام محدودیت های مشابه در مرزهای کشور. —دن منگان

9:50 am: سرمایه گذار لایحه Ackman توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن را تعطیل کشور گفت: بازار سهام ‘افزایش می یابد’

Pershing مربع لایحه Ackman به نام از رئیس جمهور برای بستن مرزهای کشور و پیشنهاد آمریکایی ها یک ماه تعطیلات مالیاتی “،”

“لحظه ای که شما ارسال هر خانه برای شکستن بهار و نزدیک مرزهای عفونت رای خواهد افت بازار سهام افزایش می یابد و ابرها خواهد بالابر” Ackman نوشت.

سرمایه گذاران هشدار داد که تاخیر بیشتر به چنین خاموش کردن ادامه خواهد داد به فاجعه هزینه های زندگی انسان و فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن به “لطفا هر کس در خانه در حال حاضر است.” —توماس فرانک

9:42 am: ژاپنی آنفولانزا مواد مخدر می تواند موثر در درمان coronavirus گزارش می گوید

این عکس گرفته شده در فوریه 20, 2020 نشان می دهد پزشکان به دنبال در یک ریه CT تصویر در یک بیمارستان در یونمنگ شهرستان خیگن در شهر مرکزی چین هوبئی استان است.

خ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

چینی پزشکی مقامات ادعا کرده اند مواد مخدر در ژاپن استفاده می شود برای درمان گونه های جدید آنفلوآنزا به نظر می رسد موثر برای کسانی که مبتلا به کروناویروس ژاپن شبکه دولتی NHK گزارش شده است.

ژانگ خینمین مدیر چین مرکز ملی بیوتکنولوژی و توسعه گفت: favipiravir مواد مخدر در حال تولید نتایج مثبت در طول آزمایش های بالینی در ووهان و Shenzen. به گزارش روز سه شنبه گفت: 340 بيمار گرفته در آزمایش های بالینی.

“این یک درجه بالایی از ایمنی است و به وضوح موثر در درمان” ژانگ به خبرنگاران گفت:. —سام مردیت

9:38 am: اسکاتلند می گوید مدارس را از روز جمعه

اسکاتلند را در مدارس از روز جمعه و مردم باید فرض کنیم آنها دوباره باز خواهد شد تا پایان ترم تابستان اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت.

ولز نیز گفت: مدارس می تواند در روز جمعه. —رادیو فردا

9:35 am: Cannes Lions تبلیغات جشنواره تا اکتبر به تعویق افتاد

نمایندگان انتظار در خط در Cannes Lions جشنواره بین المللی خلاقیت و جشنواره کن فرانسه ژوئن 2019

Cannes Lions

این Cannes Lions جشنواره بین المللی خلاقیت آگهی صنعت عمده جوایز جشنواره و کنفرانس در فرانسه برگزار شد هر یک از تابستان است به تعویق انداختن آن در ماه ژوئن کنفرانس با توجه به coronavirus برگزارکنندگان چهارشنبه اعلام کرد.

این جشنواره است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اکتبر. 26-30. سازمان کنفرانس گفت که می گذرد, حمایت ترتیبات و رزرو خواهد شد بیش از رول و معتبر باقی می ماند. —مگان گراهام

9:30 am: داو فرو 1,300 امتیاز به عنوان کشش از بی سابقه نوسانات همچنان ادامه دارد

سهام سقوط روز چهارشنبه به بازار باقی مانده است بسیار فرار با دولت در پاسخ به کروناویروس خرید اینترنتی هنوز هم اتفاق می افتند.

وال استریت شده است در یک اقدام بی سابقه غلتکی سوار coaster میان coronavirus آشفتگی با S&P 500 نوسانی 4 درصد و یا بیشتر در هر دو جهت برای هفت جلسه متوالی. این تاپ رکورد قبلی از شش روز از ماه نوامبر سال 1929 با توجه به LPL مالی. S&P 500 است که 25% آن رکورد از طریق روز سه شنبه نزدیک است. —فرد ایمبرت, یون لی

9:22 am: کل ما موارد گزارش شده در 6,496 با اکثر در نیویورک در 1,708

9:18 am: بن برنانکی و جانت یلن اصرار به تغذیه به فراتر از اقتدار و خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ

سابق فدرال رزرو صندلی بن برنانکه و جانت یلن توصیه می کنند که بانک مرکزی همچنان در تلاش برای تقویت اقتصاد در برابر coronavirus تهدید و حتی نشان می دهد که آن را فراتر از قدرت آن در حال حاضر برخوردار است.

در فایننشال تایمز در مقاله دو می گویند که تغذیه باید به دنبال قدرت بیشتر است که آن را می دهد قدرت خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ در بالای Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار آن در حال حاضر برنامه ای برای خرید. —Jeff Cox

9:11 am: آنچه آمریکا می توانند یاد بگیرند که از چین را با استفاده از روبات و پزشکی از راه دور

به عنوان کشور در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 خط مقدم پزشکی کارگران در حال استقرار روبات پزشکی از راه دور و فن آوری های دیگر برای کمک به مهار بیماری همه گیر. چین و اسپانیا را با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر مردم در طول مستند مبارزات در حالی که در کره جنوبی مستقر آنها را برای کمک به ضد عفونی کردن مناطق در دائگو یک بیماری همه گیر در کانون.

Antwork یک شرکت ژاپنی صنعتی هواپیماهای بدون سرنشین ساز ترا هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز, پزشکی نمونه و قرنطینه مواد در چین Xinchang در ماه فوریه در اوج این بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه در یک بیمارستان صحرایی کارکنان توسط روبات های باز در Hongshan مرکز ورزشی در ووهان چین که در آن همه گیر آغاز شد. لقب هوشمند بیمارستان صحرایی تسهیلات یک پروژه مربوط به ووهان هاربین بیمارستان, چین, همراه, و CloudMinds یک ساز از ابر رباتیک سیستم های مستقر در چین و ایالات متحده هوشمند بیمارستان صحرایی محاکمه با هدف تسکین خسته بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران حتی به عنوان شیوع این بیماری در چین کاهش در هفته های اخیر. —تیم Hornyak

8:06 am: مدیکر و مدیکید مدیر توضیح می دهد که تهمت به منظور گسترش پزشکی از راه دور

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت به گسترش پزشکی از راه دور بسیار مهم است برای همه آمریکایی سالمندان حتی کسانی که در حال تجربه مسائل مربوط به سلامت نامربوط به کوروناویروس. “آنها لازم نیست که به سفر. آنها را مجبور به نشستن در یک اتاق انتظار,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.” برای سالمندان که در حال تجربه COVID-19 علائم آن را نیز اجازه می دهد تا آنها را به برقراری ارتباط با پزشکان خود را بدون خطر گسترش آن به دیگران است. “این یک بازی changer,” او گفت:. —کوین Stankiewicz

8:00 am: کلینیک مایو مدیر عامل اطمینان ‘وجود دارد قابل عرضه هواکش’

کلینیک مایو مدیر عامل Gianrico Farrugia روز چهارشنبه گفت ایالات متحده می تواند به اندازه کافی هواکش برای درمان انتقادی COVID-19 بيمار اگر آمریکایی ها نگاهی اجتماعی فاصله به طور جدی به اندازه کافی. “وجود دارد قابل عرضه هواکش. آنها همیشه ممکن است در جای مناسب او گفت:” در CNBC “Squawk Box.” در حالی که آن را غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه بسیاری از ایالات متحده را Farrugia گفت: “کمتر از موارد ما در ایالات متحده کمتر هواکش ما در حال رفتن به نیاز و اگر ما می توانید از فضایی که در طول زمان پس از آن من فکر می کنم ما باید به اندازه کافی هواکش.” —کوین Stankiewicz

7:42 am: در سراسر جهان موارد بالا 200,000

COVID-19 مورد پیشی گرفتن از 200 ، 000 در سراسر جهان به عنوان جدید کروناویروس همچنان به گسترش در خارج از چین اصلی کانون شیوع.

تعداد کل موارد در حال حاضر در 201,436 از 7:30 p. m. و در روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز. آن را شمارش 8,008 مرگ و میر و 82,071 بهبود موارد است.—خواهد Feuer

7:24 am: Absolut Vodka-صاحب Pernod Ricard برای کمک به ایجاد ضد عفونی کننده دست

فرانسوی premium الکل شرکت Pernod Ricard که محصولات شامل Absolut Vodka است که ارائه خدمات خود را به انجام برسانند تقاضا در سراسر جهان برای ضد عفونی کننده دست. در ایالات متحده این شرکت تبدیل خواهد شد امکانات تولید در کنتاکی غرب ویرجینیا و تگزاس به ژل. آن است که در نظر گرفتن اقدامات مشابه در اسپانیا و ایرلند و سوئد قصد دارد برای انجام این کار در بریتانیا است. در فرانسه حق بیمه مشروب ساز اهدای 70,000 لیتر الکل به Labratoire کوپر عمده تامین کننده ضد عفونی کننده دست. —لورن هرش

7:19 am: آتی سهام افت بی سابقه ای در میان نوسانات

آتی سهام با اشاره به ضرر و زیان بزرگ در premarket تجاری به بازار باقی مانده است بسیار فرار با دولت در پاسخ به کروناویروس خرید اینترنتی هنوز هم اتفاق می افتند. خشونت برگشت در خزانه بازده در پاسخ به پتانسیل $1 تریلیون بسته محرک کمک به unnerve سرمایه گذاران.

حدود 6:42 p. m. و های آتی میانگین صنعتی داو جونز نشان داد که بیش از 1000 نقطه از دست دادن در باز است. —فرد ایمبرت, یون لی

7:14 am: Mnuchin هشدار از 20 ٪ میزان بیکاری در آمریکا

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ارائه سخنان در coronavirus بسته امداد پس از جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار در راسل ساختمان در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است.

تام ویلیامز | CQ رول تماس | گتی ایماژ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هشدار سناتور جمهوریخواه که در این کشور نرخ بیکاری می تواند آمار 20 درصد اگر آنها موفق به عمل در یک پیشنهاد coronavirus بسته نجات یک فرد آشنا با درهای بسته جلسه گفت.

Mnuchin ملاقات با سناتورهای برای متقاعد کردن آنها به تصویب $1 تریلیون بسته محرک اقتصادی که ارسال پول نقد به آمریکایی ها در عرض دو هفته و backstop شرکت های هواپیمایی و شرکت های دیگر. خزانه گفت: Mnuchin بود و نه ارائه یک پیش بینی است اما تلاش برای نشان دادن پتانسیل خطرات ناشی از انفعال. —رویترز

6:54 am: Ikea به طور موقت نزدیک فروشگاه ها در اروپا و آمریکای شمالی

سوئد, صفحه اصلی, خرده فروش, Ikea است به طور موقت نزدیک فروشگاه ها در, هلند, بلژیک, پرتغال, آمریکا و کانادا است. فروشگاه در دانمارک در حال حاضر به طور موقت بسته رویترز گزارش داد. انگلستان و ایرلند فروشگاه ها باز باقی می ماند در حال حاضر. — هالی Ellyatt

6:48 am: ایران در مرگ و میر از coronavirus جهش به 1,135

ایران مرگ و میر از coronavirus صعود به 1,135 با 147 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته یک وزارت بهداشت گفت: با توجه به تلویزیون دولتی رویترز گزارش داد. تعداد کل افراد آلوده در سراسر کشور رسیده است 17,361.

“متاسفانه وجود دارد 1,192 موارد افراد آلوده در 24 ساعت گذشته. … لطفا دنبال دستورالعمل و ماندن در خانه” ایران, معاون وزیر بهداشت, علیرضا Raisi گفت. —هالی Ellyatt

6:09 am: تویوتا برای متوقف کردن خروجی در بیشتر گیاهان در اروپا

یک سال 2020 تویوتا هایلندر پایین می رود خط در خودروساز گیاه در جنوب ایندیانا.

تویوتا

تویوتا گفت: این برنامه ریزی برای متوقف کردن خروجی در وسایل نقلیه بیشتر گیاهان در اروپا است. در بیانیه این خودروساز ژاپنی گفت: آن متوقف شده بود عملیات در گیاهان در انگلستان و لهستان از جمعه و کسانی که در آن سایت رو چک خواهد بود متوقف پنج شنبه. عملیات در آن محل در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد. عملیات در ترکیه سایت خواهد بود معلق از شنبه اما ایالات متحده گیاهان نه تحت تاثیر قرار شده است تا کنون این شرکت اعلام کرد. —هالی Ellyatt

6:02 am: مشاهیر ‘تور’ رسانه های اجتماعی در میان لغو

5:30 am: اتحادیه اروپا نزدیک مرزهای خارجی برای 30 روز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>