Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما عفونت بالا 700,000 نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو خواستار فدرال تست کمک

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان ها در زیر به وقت شرق. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2,259,317
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 154,694
  • ما موارد: بیش از 706,779
  • ما مرگ و میر: حداقل 37,079

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

1:20 pm: ترکیه coronavirus موارد پیشی, ایران, بالاترین در خاورمیانه

ترکیه را تایید کرد coronavirus موارد افزایش یافته است به 82,329 وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: سبقت های همسایه ایران برای اولین بار به ثبت بالاترین مجموع در خاورمیانه است.

افزایش 3,783 موارد در 24 ساعت گذشته نیز تحت فشار قرار دادند و ترکیه را تایید کرد شمارش در چند صد چین که در آن رمان coronavirus اول پدید آمده است.

Koca گفت: 121 نفر جان گرفتن مرگ و میر به 1,890. در مجموع 1,822 مردم بهبود از coronavirus تا کنون و تعدادی از تست های انجام شده طی 24 ساعت آمد به 40,520 وزیر گفت.

وزارت کشور همچنین گفت: آن را گسترش محدودیت در سفر بین 31 شهرستانها برای بیشتر از 15 روز با شروع از نیمه شب روز شنبه. —رادیو فردا

12:21 pm: نیویورک بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش کومو خواستار فدرال تست کمک

فرماندار نیویورک اندرو کومو می دهد خود را در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس بحران در 17 آوریل سال 2020 در Albany, New York.

متی Cavanaugh | گتی ایماژ

ایالت نیویورک همچنان به دیدن یک کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان از coronavirus و مرگ و میر ناشی از عفونت های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

اما با توجه به نیاز به signficantly گسترش آزمایش Covid-19 در دولت کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی به نام دولت فدرال برای کمک به نیویورک آزمایشگاه به دست آوردن مواد شیمیایی مورد نیاز برای انجام این آزمون.

کومو گفت که بازگشایی دولت کسب و کار و دیگر فضاهای عمومی نیاز به تعداد زیادی از coronavirus تست از در حال حاضر در حال انجام به منظور اطمینان حاصل کنید که ویروس نیست پخش در بیش از حد بالا نرخ. —دن منگان, تاکر و هیگگینس

12:13 pm: ایتالیا روزانه مرگ و میر پایین ترین سطح از آوریل 12

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش 482 کمترین افزایش روزانه از مارس 12, در حالی که تعداد موارد جدید و پایدار بود در 3,491 مدنی سازمان حفاظت گفت.

مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 575 روز جمعه از 525 روز قبل با 3,493 موارد جدید ثبت شده است. روزانه برگه از مرگ و میر و موارد گسترش گسترده وضعیت پایدار در محل طی 13 روز.

این فلات است که بطور قابل توجهی پایین از قله رسیده در اطراف پایان ماه مارس است اما روند نزولی است اقدام به عنوان سریع که امیدوار بود در یک کشور است که در مستند برای تقریبا شش هفته.

روز شنبه تعداد مرگ و میر مشخص شده کمترین روزانه افزایش از روز یکشنبه گذشته هنگامی که آن را ایستاده در 431. کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 گل رز به 23,227 دوم بالاترین در جهان پس از ایالات متحده است. تعداد موارد تایید شده بود در 175,925. —رادیو فردا

11:42 am: چگونه برای به دست آوردن بازپرداخت در سفر و دیگر معاملات ساخته شده قبل از همه گیر

به عنوان روز پنج 5.245 میلیون آمریکایی های بیشتری در زمینه, برای اولین بار ادعا می کند برای بیمه بیکاری با توجه به وزارت کار. جدید براده را بحران مجموع به بیش از 22 میلیون در فقط چهار هفته به پایان این دهه به علاوه توسعه اقتصادی. اقتصاددانان انتظار اخراج به ادامه نصب در هفته های آینده به عنوان stay-at-home سفارشات نشان می دهد هیچ نشانه ای از بودن برداشته.

تحت که اقتصادی cloud بسیاری از مصرف کنندگان قادر به داشتن افکار دوم در مورد برنامه های تابستانی. و دلایل خوب: متوسط تعطیلات تابستان ساعت در $1,979 اساس یک نظرسنجی از bankrate.com شخصی مالی سایت.

“حتی اگر شما قادر به سفر فکر نمی کنم آن را به هر کسی که احساس بهتری به تعطیلات رفتن آنها نمی توانیم” گفت: برنامه ریز مالی خبره رز Swanger از توصیه های مالی در Knoxville, Tennessee. “شما می آیند و احساس گناه تر از همیشه.”

اما شما می توانید پول خود را به عقب ؟ آن بستگی دارد. کارشناسان به اشتراک گذاری راهنمایی برای کمک به شما سعی می کنید برای دریافت بازپرداخت. —Ilana Polyak

11:35 am: کانادا, آمریکا گسترش مرز محدودیت برای 30 روز

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) مذاکرات با کانادا نخست وزیر جاستین ترودو در طول جلسه عمومی نشست ناتو در گرو هتل در واتفورد شمال لندن در دسامبر 4, 2019.

نیکلاس Kamm | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: ایالات متحده و کانادا توافق کرده اند که برای حفظ مرز خود بسته به سفر غیرضروری برای 30 روز. ترودو گفت: آن را به نگه داشتن مردم در هر دو طرف مرز امن در میان همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چهارشنبه گذشته که آمریکا و کانادا مرز خواهد بود و در میان مرزهای باز و می گوید ایالات متحده و کانادا در حال انجام به خوبی در دست زدن به این بیماری همه گیر. ایالات متحده بیشتر مورد تأیید و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشور در جهان است.

ایالات متحده و کانادا توافق ماه گذشته برای محدود کردن گذرگاه های مرزی به سفر ضروری میان همه گیر اما که توافق شد با توجه به اتمام می رسد این هفته آینده. نزدیک به 200 ، 000 نفر که صلیب مرز روزانه در زمان عادی.

رانندگان کامیون و کانادایی است که زندگی در آمریکا را برای بخشی از سال و در حال بازگشت به کانادا در میان کسانی که معاف از زمان ممنوعیت سفر. کانادا می فرستد 75 درصد از صادرات آن به آمریکا و حدود 18 درصد از آمریکایی-صادرات به کانادا. —آسوشیتد پرس

11:00 am: می تواند شما را به PTSD از خود بیماری همه گیر ، در دراز مدت سلامت روان اثرات coronavirus

تجربه شدید فلش بک کابوس تحریک پذیری و خشم و ترس ؟ در مواجهه با یک رویداد آسیب زا مانند Covid-19 همه گیر آن مشترک به این راه احساس. در حالی که بسیاری از افراد مرتبط با اختلال استرس پس از سانحه با چیزی مانند جنگ آن را مزمن یک اختلال روانی است که می تواند رخ می دهد در افرادی که تجربه کرده اند و یا شاهد یک رویداد آسیب زا مانند یک حادثه جدی حمله تروریستی یا حمله فیزیکی.

پس از شیوع سارس در سال 2003 هر دو بهداشت و درمان کارگران و افرادی که خود قرنطینه به نمایش گذاشته علائم اختلال استرس پس از سانحه (PTSD).

این Covid-19 همه گیر می تواند یک اثر مشابه با توجه به کارشناسان. حتی اگر شما نمی بالینی مبتلا به PTSD شما ممکن است یک واکنش عاطفی به تروما Covid-19 که می تواند تا مدت ها پس از حادثه. —Cory Stieg

10:59 am: ما موارد همچنان به دور سبقت گرفتن تعداد موارد در هر کشور دیگر در سراسر جهان

10:49 am: این Covid-19 پاسخ باید تعادل آزادی های مدنی و بهداشت عمومی — در اینجا چگونه

این Covid-19 همه گیر است و به سختی به چهار ماه اما گروه های آزادی های مدنی در حال حاضر احساس خطر چگونه برخی از دولت ها پاسخ دهد.

در آغاز بحران ، مقامات چینی استفاده از نرم افزار برای مرتب کردن شهروندان به رنگی دسته بندی قرمز و زرد و سبز — مربوط به سطح خود را از خطر برای داشتن ویروس. کسانی که در گروه سبز بيشترين آزادی حرکت. زرد و قرمز به معنای این است که شهروندان می توانند خود را محروم از ورود به رستوران ها و مراکز خرید.

این نوع از “داده های بزرگ” که کارشناسان مواجه نیست قبل از اینکه در قبل از بیماری های همه گیر و آن را چالش جدید را به عنوان به خوبی به عنوان فرصت. در اینجا برخی از راه های جدید بهداشت عمومی مداخله ابزار می تواند به خطر اندازد یک فرد حقوق. —کریستینا فار

10:36 am: گوچی طرح به بازگشایی نمونه فعالیت های آن در سایت ایتالیایی

یک زن با پوشیدن گوچی کمربند و کیسه دیده می شود در طول هفته مد پاریس در سپتامبر سال 2018

مسیحی Vierig | گتی ایماژ

Kering مد نیروگاه گوچی طرح به بازگشایی نمونه اولیه فعالیت در یکی از اصلی سایت های ایتالیایی در هفته آینده پس از رسیدن به یک توافق با اتحادیه های کارگری در سلامت و اقدامات ایمنی برای کارگران آن را گفت. اکثر کسب و کار و تولید سایت های بسته شده اند در سراسر ایتالیا تحت یک مستند های اعمال شده توسط دولت در ماه مارس به دلیل coronavirus اضطراری است.

دشوار محدودیت در حرکت و بسته شدن بسیاری از فعالیت های اقتصادی را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 3 مه اما هنوز هیچ برنامه مشخص به چه حد و یا چگونه به تدریج آنها خواهد شد و سپس آرام شود.

گوچی یکی از بزرگترین و لوکس توسط برچسب فروش در بیانیه ای گفت: یک گروه کوچک از کارگران از سر گرفته خواهد ساخت نمونه های اولیه برای کالاهای چرمی و کفش طرح در آن ArtLab سایت در نزدیکی فلورانس از مارس 20.

سخنگوی گفت حدود 10% از سایت 1000 نیروی کار قوی خواهد به بازگشت به کار در این مرحله است. —رادیو فردا

10:31 am: این بیماری همه گیر در حال تغییر است راه مردم جشن رویدادهای مهم و تعطیلات

به عنوان بهار تعطیلات و رویدادهای آمدن و رفتن بسیاری از در حال پیدا کردن راه هایی برای جشن عملا به دوستان و خانواده و اعضای جامعه از طریق ویدئو کنفرانس و رسانه های اجتماعی.

در اینجا این است که چگونه چند نفر در سراسر ایالات متحده در حال تطبیق خود را از سنت ها و جشن های زندگی در طول یک بیماری همه گیر. —Addie یوسف

10:16 am: این مشاوران مالی اعمال شده برای PPP وام. آنها به اشتراک گذاشتن برخی از درس های آموخته شده

بیش از 1.6 میلیون کسب و کارهای کوچک دریافت بخشایش وام از طریق $349 میلیارد چک حفاظت از برنامه. مشاوران مالی مستقل نیز برای اعمال این برنامه امید به افزایش حقوق و دستمزد خود را به عنوان درآمد حاصل از دارایی های تحت مدیریت طول می کشد یک ضربه.

هر چند PPP برنامه است و در حال حاضر از بودجه کنگره ممکن است دوباره پر کردن گلدان. ادامه تجمع خود اسناد و مدارک لازم و دریافت به دانستن جامعه خود بانک فقط در مورد.

در اینجا سه درس از مشاوران استفاده شود که بودجه بنابراین شما آماده هستید که این فرصت را برای کمک های مالی به داعش ، —Darla Mercado

10:10 am: ما girds آن ماهواره ارتباطات زیرساخت در فضا در طول همه گیر

به عنوان ترافیک تجاری را افزایش می دهد, مقامات ایالات متحده نگران درگیری های سیاسی در اعماق فضا.

در طول COVID-19 pandemic, ردیابی و حفاظت از ملت ما ماهواره از اتفاقی تصادف یا هدفمند دخالت حیاتی است.

در حال حاضر چهار GSSAP ماهواره ها در مدار با دو برنامه ریزی شده برای راه اندازی این سال است. آنها بخشی از به طور فزاینده ای شدید خیره در فضا فراتر کم مدار زمین: از geosynchronous orbit یا جغرافیایی خارج به ماه. —سارا Scoles ویژه به CNBC.com

9:44 am: بریتانیا گزارش شده است که خانههای گلی خالی راه های جدید برای حمایت مالی کسب و کار

بریتانیا با توجه به اعطای کمک مالی جدید ساز و برای کمک به شرکت های آسیب دیده از coronavirus اسکای نیوز گزارش داد و گفت که فرد وام به شرکت ها می تواند همراه با هم به اوراق بهادار. وزیر دارایی Rishi Sunak در حال حاضر مجموعه ای از طیف وسیعی از طرح های مختلف برای کمک به شرکت ها از طریق یک ملی مستند است که به طور موثر توقیف بخش های بزرگی از جهان پنجمین اقتصاد است.

Sunak بود در حال حاضر با توجه به برنامه اضافی برای کمک به ارائه وام به شرکت در بخش دیده می شود به عنوان یک ماده در کمک به اقتصاد مانند حمل و نقل هوایی خرده فروشی و مهمان نوازی اسکای نیوز گزارش با استناد به یک سند منتشر شده به شهر لندن موسسات توسط وزارت مالیه.

در مورد گزارش وزارت مالیه گفت: “ما همیشه به راه هایی برای بهبود بسته اما هیچ تصمیم گیری گرفته شده است.” —رادیو فردا

9:41 am: اسپانیا به پایان فصل فوتبال بدون هواداران در استادیوم

دومینیک Faget | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مسابقات فوتبال و دیگر رویدادهای ورزشی در اسپانیا برگزار خواهد شد در سالن خالی حداقل تا پایان تابستان شهردار مادرید گفت. خوزه لوئیس مارتینز-Almeida گفت: Onda Cero ایستگاه های رادیویی که بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد “نمی تواند تحت کنترل” در آن به حوادث بزرگ جمعیت به سر به طور معمول.

“در بهار و تابستان وجود خواهد داشت نه هر گونه حوادث با جمعیت در اسپانیا و احتمالا در پاییز یا” مارتینز-Almeida گفت. “بدیهی است از آنجا که این وضعیت را نمی توان به طور کامل تحت کنترل است. ما را مجبور به تغییر عادات و رفتارهای حتی پس از اجازه برای رفتن به خیابان.”

اسپانیا شده است یکی از سخت ترین-آمار کشور با بیش از 190,000 تایید موارد Covid-19 پشت تنها در ایالات متحده بیش از 20 ، 000 نفر در این کشور اروپایی.

لیگ اسپانیا نیست انتظار به سر حداقل تا پایان ماه مه. رئیس جمهور خاویر Tebas است گفت که او انتظار دارد به بازی چند بازی در خالی استادیوم و این لیگ نیز در حالات دیگر از جمله بازی بدون طرفداران از طریق سقوط.

“مسابقات فوتبال بدون هواداران در تابستان این امکان تا زمانی که سلامت و ایمنی شرایط در حال مشاهده” مارتینز-Almeida گفت. —آسوشیتد پرس

9:26 am: در اینجا چیزی است که زندگی پس از پناهگاه در محل ممکن است مانند نگاه در ما

ایالات متحده و بقیه جهان در حال از نزدیک به تماشای به عنوان چینی و کره جنوبی شهروندان تلاش برای بازگشت به زندگی عادی و تلاش به گمان آنچه بازیابی ممکن است به آنها بگویید در مورد آینده خود را.

سازمان دیده بان ویدیو زیر برای کسب اطلاعات بیشتر. —مگدلنا Petrova

9:15 am: بازار سهام در حال افزایش در امید به یک داروسازی راه حل ها به ویروس

هر چند بزرگ-بلیط و هزینه های کسب و کار کوچک ارائه وام های کوتاه مدت امداد رسانی به سرمایه گذاران می گویند یک coronavirus درمان شماره 1 go-ahead سیگنال آنها در حال انتظار برای به پرش به بازار در نیروی.

این مسابقه به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن تا کنون شامل عمده داروسازان Johnson & Johnson, Pfizer و مدرن.

که bullishness در مورد یک داروسازی راه حل در صفحه نمایش کامل در این هفته هنگامی که یک گزارش اعلام کرد که بیمارستان شیکاگو با استفاده از جلعاد را remdesivir در یک دادگاه به نظر می رسد به سهولت Covid-19 علائم در اکثر بیماران تحت درمان با این دارو.

“به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست که یک قوی درمان یا واکسن شما تحت cloud دوم-موج خطر و مردم محتاط تر در مورد نحوه تعامل آنها گفت:” یکی از استراتژیست بازار. —توماس فرانک

9:10 am: تایید ما موارد همچنان به صعود

8:53 am: شهر نیویورک کسب و کار باز ماندن با تبادل به تلاش های امدادی و رفتن مجازی

در سراسر شهر نیویورک کسب و کار به سختی شبیه خود قبل از انجام عملیات. طراحان مد هستند دوخت ماسک صورت به جای لباس رستوران ها باید تبدیل به فروشگاه های مواد غذایی و مشروب در حال ساخت الکل که بیش از حد قوی برای نوشیدن.

صاحبان کسب و کار شده اند تعیین مکان تقاضا منتقل شده در طول Covid-19 بحران و بدانند راه به حرکت کسب و کار خود را همراه با آن است.

برای بسیاری از نیویورکی, این یک احساس است که خواستار بازگشت به 9/11 زمانی که کل شهر بود و محوری را به یک واقعیت جدید و همسایه ها مشغول به کار به شکل از چگونه برای کمک به یک دیگر. این بار نیویورک در حال بازسازی از یک فاصله امن از هم جدا و اغلب بیش از اینترنت. —لورن Feiner

8:25 am: سازمان ملل بحث کاهش مستند به عنوان مشکلات اقتصادی رشد می کند

مردم راه رفتن و گذشته قرمز و سفید هشدار پلیس نوار در Plainpalais محل در ژنو در مارس 16, 2020, در این مستند با توجه به این رمان coronavirus Covid-19.

فابریس Coffrini | خبرگزاری گتی ایماژ

افزایش بیکاری مواجه و با بسیاری از شهروندان خود را در تلاش برای پایان می رسد دیدار با دولت ها در سراسر جهان در حال کشتی با کی و چگونه به کاهش محدودیت های طراحی شده برای کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس. اجباری مستندات برای جلوگیری از گسترش این ویروس جدید که تا کنون آلوده بیش از 2.2 میلیون نفر و برای آن هیچ واکسن آورده اند گسترده سختی.

در یک بیانیه مشترک از 13 کشور از جمله کانادا و برزیل و ایتالیا و آلمان خواستار همکاری جهانی برای کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

“این بسیار حیاتی است که ما با هم کار کنند برای صرفه جویی در زندگی و معیشت” گفتند.

که همچنین شامل بریتانیا, فرانسه, اندونزی, مکزیک مراکش, پرو, کره جنوبی, سنگاپور و ترکیه گفت: آن متعهد شد به “همکاری با همه کشورها به هماهنگی در بهداشت عمومی سفر تجاری اقتصادی و مالی اقدامات لازم به منظور به حداقل رساندن اختلالات و بازیابی قوی تر است.” —آسوشیتد پرس

8:15 am: سوئیس مرگ و میر می رسد 1,111 با عفونت افزایش به 27,404

سوئیس مرگ و میر از این کروناویروس جدید رسیده 1,111 مردم این کشور در آژانس بهداشت عمومی گفت: افزایش از 1,059 یک روز پیش از آن.

تعداد زیادی از مردم با نشان دادن تست مثبت برای این بیماری افزایش یافته و به 27,404 آژانس گفت: از 27,078. —رادیو فردا

8:00 am: هلند موارد صلیب 31,000 با 142 جدید مرگ و میر

هلند گزارش اضافی 1,140 جدید کروناویروس موارد مقامات بهداشت و درمان گفت: آوردن تعداد کل Covid-19 عفونت به 31,589.

هلندی مقامات بهداشت نیز ثبت 142 جدید مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus رویترز گزارش داد. — سام مردیت

7:20 am: اسپانیا در صدر تلفات 20,000

اسپانیا coronavirus تلفات صعود به 20,043 کشور وزارت بهداشت گفت: با توجه به چند رسانه ای, گزارش از 19,478 در روز جمعه.

دوم تنها به ایالات متحده در سراسر جهان, اسپانیا, ثبت بیشترین تعداد از coronavirus موارد در اروپا است. — سام مردیت

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

6:35 am: نیجریه رئیس جمهور رئیس ستاد میرد پس از عقد قرارداد Covid-19 سخنگوی میگه

رئیس ستاد به نیجریه رئیس جمهور آبا Kyari سالگی پس از ابتلا به کروناویروس دولت سخنگوی رسمی تایید از طریق توییتر در روز شنبه.

Kyari بود که گزارش خود را در 70s تا به حال شده است دریافت درمان برای Covid-19 اما درگذشت روز جمعه انتخابات ریاست جمهوری, سخنگوی Garba شهو گفت.

به تاریخ غرب کشور آفریقایی ثبت 493 موارد از coronavirus با 17 مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. — سام مردیت

5:40 صبح: ایران سوابق اضافی 73 مرگ و میر

ایران تایید کرده است 73 بیشتر مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته گزارش رویترز روز شنبه به نقل از یک وزارت بهداشت رسمی.

به تاریخ جمهوری اسلامی ثبت کرده است 80,868 عفونت Covid-19. — سام مردیت

یک مرد می پوشد یک ماسک تنفسی پس از مرگ و جدید تایید موارد نشان از coronavirus در قم, ایران در فوریه 25 سال 2020 است.

Stringer | Anadolu Agency via Getty Images

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>