وال استریت گرفتن یک نگاهی به یکی دیگر از دسته ای از درآمد سه ماهه گزارش روز چهارشنبه با جنرال موتورز CVS سلامت و وندی تمام ارائه به روز رسانی جلوتر از بازار باز است. دیزنی گزارش یک ماهه دوم سال برای پارک ها و کشتی که آن را ارائه نتایج پس از زنگ در روز سه شنبه ضبط 58 درصد کاهش در سود عملیاتی برای آن بدست آورد. کارشناسان بهداشت و درمان در حال وزن پژوهش در یک برنامه به طور بالقوه بیشتر مسری سویه از ویروس متحده و دولت های محلی در ادامه به سهولت بسته شدن.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.6 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 257,818
  • ما موارد: بیش از 1.2 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 71,078

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:53 am: وندی فروش نشان دادن نشانه هایی از بهبود به عنوان مشتریان بازگشت

همان-فروش فروشگاه در وندی رستوران نشان داد نشانه هایی از بازگشت پس از تانک در ماه مارس و نیمه اول آوریل به عنوان مصرف کنندگان آمریکایی شروع به بازگشت به, برگر, زنجیره ای در هفته های اخیر.

این شرکت هنوز در اقدامات برای اطمینان از نقدینگی خود را از طریق بحران است. این کاهش سود سه ماهه خود را از 12 سنت افزایش به 5 سنت افزایش یافت و 30 میلیون دلار در پتانسیل صرفه جویی در هزینه. آن گفت: این $365 میلیون پول نقد در دست به عنوان از آوریل 3.

در ادامه مطلب وندی در سه ماهه اول نتایج از CNBC آملیا لوکاس. —خواهد Feuer

7:46 am: ما غذاهای مدیر عامل می گوید: مواد غذایی صنعت خدمات را بهبود می یابند

7:03 am: دولت آلمان و ایالات متحده توافق در مسیر کاهش محدودیت

بایرن مونیخ – آلمان راه اندازی شده در سراسر کشور سیاست است که مردم باید در پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت در فروشگاه ها و حمل و نقل عمومی پس از کاهش مستند اقدامات است.

الکساندر Hassenstein/گتی ایماژ

دولت آلمان و 16 متحده توافق کرده اند که در یک مسیر برای بازگشایی بخش های بزرگی از اقتصاد با توجه به سند مشاهده کرد.

مغازه ها می توانید بازگشایی و برخی از ورزش می توانند رزومه با شرایط خاص مدارس را به تدریج بازگشایی و دولت تصمیم خواهد گرفت که خود به خود در مورد بازگشایی رستوران ها و هتل ها و سالن های ورزشی با توجه به این سند که به تاریخ مارس 5. رویترز گزارش داد این سند آماده شد فدرال معاونت رئیس Helge براون و سران منطقه ای chancelleries برای یک کنفرانس تلفنی آنگلا مرکل است که با توجه به برگزاری با دولت premiers در روز چهارشنبه.

متحده تصمیم خواهد گرفت که آیا به بازگشایی دانشگاه ها, میله, نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی زحمت کش مهربان, تئاتر, سینما و دیسکو بر اساس عفونت سطح رویترز گزارش داد. —خواهد Feuer

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا روزانه مرگ و میر افزایش می یابد دوباره اتحادیه اروپا برای دیدن تیز اقتصادی کاهش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de