Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما مرگ و میر بالا 10,000 وام مسکن صنعت در آستانه ‘هرج و مرج کامل’

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,309,439
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 72,638
  • ما موارد: حداقل 347,003
  • ما مرگ و میر: حداقل 10,335

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:25 pm: زمین پایان furloughs تقریبا همه کارکنان خرده فروشی

زمین تا پایان اعلام کرد که آن را تا به حال گرفته شده اقدامات متعدد به منظور کاهش هزینه های میان coronavirus همه گیر از جمله furloughing تقریبا 100% از آن خرده همکاران و حدود 70 درصد از شرکت کارکنان. را شروع کردند مارس 28 و انتظار می رود که به گذشته از طریق حداقل آوریل 1 برای بسیاری از کارگران است.

این خرده فروش لباس و گفت: این امر در ادامه به صندوق بیمه حق بیمه از furloughed کارکنان. این شرکت همچنین متعهد دیگر کاهش هزینه های چنین به عنوان به طور موقت کاهش کارکنان حقوق پایه. زمین تا پایان مدیر عامل و رئیس جمهور جروم Griffiths او را دیدم پایه حقوق و دستمزد به طور موقت کاهش می یابد 50%. خرده فروش نیز به طور موقت به حالت تعلیق در شرکت 401 (k) مطابقت و کاهش جبران خسارت برای هیئت مدیره در حالی که کاهش هزینه های سرمایه به حدود 20 میلیون دلار در سال 2020 از 40 میلیون دلار در سال 2019. زمین تا پایان همچنین گفت که آن 26 فروشگاه در آمریکا است که بسته مارس 16, بسته باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی. —هانا میلر

2:10 pm: رم اضطراری وام خرد کردن وام دهندگان قرار دادن میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک در معرض خطر

روز جمعه دولت آمریکا سعی در راه اندازی $349 میلیارد چک حفاظت از برنامه به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند. PPP در حال اجرا را از طریق موجود سیستم بانکی از اداره کسب و کار کوچک وام دهندگان. برخی از بانک ها نیست آماده است. برخی از آنها در حال حاضر هولناک.

بانک مرکزی آمریکا تایید کرد که آن را دریافت کرده است برنامه های کاربردی از 177,000 کسب و کارهای کوچک و در مجموع $32.6 میلیارد دلار تامین مالی است. ولز فارگو گفت: آن را در ظرفیت خود را برای تخصیص تحت برنامه.

در ضمن خشم بیش از هر دو این برنامه ها در حال ساخت در کسب و کار کوچک جامعه است. آنها حتی نمی دانند که نیمی از آن. به عنوان برنامه رول بیشتر بیشتر نقص هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آشکار. این گیج کننده قانون به نفع شرکت هایی که در حال حاضر روابط با وام دهندگان و برگ بسیاری از آسیب پذیر ترین کسب و کار. —الیزابت MacBride

2:04 pm: Airbus توقف هواپیما تولید در آلاباما به دلیل COVID-19

ایرباس است توقف تولید باریک-بدنه هواپیما در کارخانه خود در موبایل علا., امکانات فقط در ماه پیش از آن امید را تا سطح شیب دار برای دیدار با تقاضا.

مکث گذشته از این هفته تا مارس 29. اروپایی رقیب برای بوئینگ نیز توقف تولید و مونتاژ در برمن و اشتدته امکانات تا مارس 27 مارس 11 بود.

بوئینگ در روز یکشنبه گفت: این امر گسترش تولید shutdown در سیاتل-منطقه کارخانه به طور نامحدود آخرین فشار در هوا و فضا غول و تامین کنندگان خود را به عنوان COVID-19 بازدید تولید و تقاضا برای هواپیما. —لسلی Josephs

2:00 pm: سان فرانسیسکو اعلام سایت آزمون جدید برای کارگران خط مقدم

هوایی هواپیماهای بدون سرنشین نظر خالی Powell Street, ماشین کابل چرخش در مارس 30, 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرد افتتاح یک کروناویروس جدید مرکز آزمایش به نام CityTestSF که اولویت بندی خواهد شد اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

جدید سایت آزمون باز می شود دوشنبه در اسکله 30-32 در این شهرستان با هدف انجام 200 COVID-19 آزمون در پایان هفته.

“ما به خصوص در رابطه با بهداشت از خط مقدم ما کارگران هستند زیرا یک بخش ضروری از شهر ما پاسخ به این بهداشت عمومی اورژانس” نژاد گفت. “آنها در حال انجام کاری در و روز را به امن نگه داشتن ما و شهرستان ما را در حال اجرا است.” —هانا میلر

1:54 pm: قانونگذاران آمریکا برای رای گیری از طریق پست در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس

متحده در حال به تعویق انداختن انتخابات و نمایندگان مجلس در حال تلاش برای کشف کردن راه برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در وسط یک بیماری همه گیر.

یک لایحه در نظر گرفته شده در کنگره نیاز متحده به اجرای رای گیری غایب در مواقع اضطراری به هر دلیلی از جمله برای coronavirus بیماری همه گیر.

مجلس نانسی پلوسی گفت: سه شنبه گذشته این کشور نیاز به حرکت به سوی یک “رای الکترونیکی” سیستم به شهروندان یک راه امن به پای صندوق های رأی رفتند در حالی که coronavirus باعث می شود آن را خطرناک به جمع.

“همین دلیل است که ما می خواستم به منابع بیشتر در این لایحه که فقط امضا شده توسط رئیس جمهور برای به دست آوردن این منابع به ایالات متحده به منظور تسهیل در واقعیت زندگی: که ما در حال رفتن به باید بیشتر رای توسط ایمیل” پلوسی گفت: MSNBC. —خوزه Sepulveda لیندزی Jacobsen

1:45 pm: Cooperstown, New York در میان بسیاری از گردشگری وابسته به شهرهای کوچک نیروبخش برای یک سال سخت

در این Feb. 1, 2019, فایل, عکس, ملی بیس بال تالار مشاهیر و موزه می ایستد در Cooperstown, n. y. روز شنبه, مارس 14 سال 2020 سالن گفت: آن را به عموم مردم آغاز یکشنبه در 5 p. m. با توجه به شیوع کروناویروس.

هانس Pennink | AP

عنوان غربی از شهر نیویورک را به شما — به عنوان مناظر بالا افزایش آپارتمان ها و مراکز نوار راه را برای جنگل ها و مزارع لبنی — به Cooperstown, New York, صفحه اصلی, به ملی بیس بال تالار مشاهیر و موزه.

آن است که در اینجا در یک روستای از 1700 سال-دور ساکنان که در آن صدها هزار نفر گله هر تابستان به افتخار قهرمانان دوران کودکی خود را در یک محل شناخته شده به دور و گسترده ای به عنوان بیس مکه.

اما گسترش coronavirus در سراسر کشور و به ویژه در نیویورک را تهدید به از خط خارج سالن از شهرت را القاء آخر هفته یکی از شهر بزرگترین سالانه moneymakers. این بیماری در حال حاضر مجبور Cooperstown رویاهای پارک به یکی از بزرگترین کشور کوچک لیگ مسابقات به لغو آن سال 2020 فصل در حال حاضر سنگین به شهر درآمد.

گردشگری محور مقصد از آتلانتیک سیتی نیوجرسی به کیپ کاد ماساچوست که به احتمال زیاد به احساس تاثیر ویروس ها و تلاش های دولت برای مهار گسترش آن در طول اوج فصل تابستان است. —توماس فرانک

1:37 pm: اروپا حرکت نزدیک تر به استفاده از بحران صندوق برای کمک به کشورهای در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس

وجود دارد در حال رشد است و خوش بینی است که وزرای دارایی منطقه یورو خواهد شد تصویب بودجه جدید به کشور, کشتی با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما بخش بیش از به اصطلاح “تاج اوراق قرضه” است به احتمال زیاد باقی می ماند.

اقتصاد کشورهای اروپایی هستند در یک وقفه پس از بسیاری از دولت های ملی اجرا مستندات به کاهش تعداد عفونت از COVID-19 ویروس پدید آمده است که در چین در اواخر سال 2019. مردم گیر شده است در صفحه اصلی برای تقریبا یک ماه معنی غیر ضروری کسب و کار درهای خود را بسته اند و در سراسر اکثر کشورهای اروپایی.

اقتصادی و فشار سیاسی است مطرح پیر تفرقه در میان کشورهای اروپایی. اما سه مستقر در بروکسل مقامات که نمی خواهم نام برد و با توجه به حساسیت موضوع CNBC گفت که کشورهای عضو در حال حاضر در حال حرکت به سمت یک توافق است.

“ما تقریبا وجود دارد” اتحادیه اروپا رسمی از یکی از بزرگترین اقتصاد اتحادیه اروپا گفت: CNBC از طریق تلفن. —سیلویا عمرو

1:30 pm: که می گوید coronavirus واکسن و درمان تحقیقات ‘شتاب در سرعت باور نکردنی’

تحقیقات برای توسعه واکسن و درمان برای مبارزه با کروناویروس است “شتاب در سرعت باور نکردنی,” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“ویروسی در ژنوم نقشه برداری شد و در اوایل ژانویه و مشترک در سطح جهانی را فعال کنید که آزمون به توسعه و تحقیقات واکسن برای شروع او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی از سازمان در ژنو مقر. او گفت: بیش از 70 کشور پیوسته اند که دادگاه برای سرعت بخشیدن به تحقیقات در درمان موثر و “حدود 20 موسسات و شرکت ها در حال مسابقه به توسعه یک واکسن.”

دکتر مایک رایان که مدیر اجرایی برای شرایط اضطراری برنامه گفت: یک دادگاه در جریان خواهد نگاه پیشگیری در مراقبت های بهداشتی کارگران برای دیدن اگر شواهدی وجود دارد از دادن دوزهای پایین تر از مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین را کاهش می دهد, خطر آلوده شدن در مراقبت های بهداشتی محیط زیست است. —برکلی لاولیس جونیور

1:21 pm: Cuomo دو برابر حداکثر جریمه برای شکستن اجتماعی فاصله قوانین به $1,000 به نیویورک موارد افزایش

مردم گله به رودخانه هادسون پارک با وجود دستور دولت به لحاظ اجتماعی فاصله و ماندن در خانه در شهر نیویورک در میان Coronavirus همه گیر در 5 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او دو برابر به $1,000 حداکثر جریمه برای نقض سخت اجتماعی فاصله قوانین به معنای آهسته گسترش مرگبار coronavirus.

دلیل: بیش از حد بسیاری از نیویورکی نیست تا این قوانین به طور جدی به او گفت.

“آن را در مورد خود و زندگی” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی. “شما لازم نیست که حق به خطر زندگی شخص دیگری.”

“شما لازم نیست که حق رک و پوست کنده به مراقبت های بهداشتی کارکنان و افرادی که به معنای واقعی کلمه به قرار دادن زندگی خود را در خط و معتاد به اسب دوانی و یا بی پروا با آنها. شما فقط لازم نیست که حق” کومو گفت. —کوین Breuninger خواهد Feuer

1:14 pm: CDC می گوید: سه تا از بچه ها باید از درگذشت مشکوک به کروناویروس در آمریکا به عنوان برخی از کودکان به شدت بیمار

زن با کودکان با پوشیدن ماسک محافظ به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus COVID-19 در خیابان در کیف, اوکراین, در تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

Maxym Marusenko | NurPhoto via Getty Images

برخی از کودکان بستری شده اند و یا بدتر پس از تبدیل شدن به آلوده coronavirus مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت. حداقل سه فرزند فوت کرده اند.

در آن عمده گزارش به دنبال در COVID-19 همه گیر و تاثیر آن بر کودکان CDC تجزیه و تحلیل موارد تایید شده از تمام 50 ایالت منطقه کلمبیا و چهار از مناطق ایالات متحده رخ داده است که بین فوریه.12 و 2 آوریل. U. S مقامات بهداشت مورد بررسی قرار 149,760 مواردی که سن شناخته شده بود و متوجه شد که 2,572 از موارد یا 1.7% شد کمتر از 18.

حداقل 73 درصد از کودکان مبتلا به علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس با توجه به CDC یافته است. حدود 5.7 درصد از کودکان یا 20 درصد از کسانی که برای آنها بستری شدن وضعیت شناخته شده بود در بیمارستان بستری شد, این آژانس گفت. —برکلی لاولیس جونیور

1:09 pm: لیدی گاگا اعلام کرد کنسرت به نفع کسی که تماس Billie Eilish پل مک کارتنی و التون جان بیشتر به انجام

هنرمندان از سراسر جهان را گرد هم می آیند برای یک جهانی تلویزیونی ویژه در حمایت از مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس لیدی گاگا گفت: در طول یک سازمان جهانی بهداشت تماس بگیرید.

این خواننده گفت: ویژه برگزار خواهد مارس 18 و درآمد حاصل را نسبت به بودجه تجهیزات حفاظتی برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

“همه ما بسیار سپاسگزار برای همه مراقبت های بهداشتی حرفه ای در سراسر کشور و جهان است که در خط مقدم در طول COVID-19” او گفت: در تماس است.

این رویداد خواهد شد که توسط Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel و استفان کلبرت و ویژگی های شخصیت از “Sesame Street” و همچنین تعدادی از مهمانان موسیقی. —سارا Whitten

12:55 pm: Wayfair سهام افزایش 37 درصد به عنوان coronavirus درایوهای فروش مبلمان اداری و دکوراسیون خانه

Wayfair سهام رسید بیش از 37 درصد پس از مبلمان آنلاین شرکت گفت: آن کسب و کار پررونق است که مردم مبله کردن خانه خود را در دفاتر و یا تزئین در حالی که آنها در حال تعطیل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Wayfair گفت: در آزادی مطبوعات است که زمانی که آن را وارد ماه مارس درآمد ناخالص رشد کمتر از 20 درصد شبیه به روند طی ماه های ژانویه و فوریه. اما با پایان ماه, رشد بیش از دو برابر شده است. Wayfair گفت: این روند ادامه داشت به ماه آوریل است.

خیلی از کشور منتقل شده به کار از خانه و یا از راه دور یادگیری به عنوان ادارات و مدارس, نزدیک به سعی کنید برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. برخی از مصرف کنندگان که نیاز به صنوبر تا خانه خود دفاتر — شده اند و به دنبال آنلاین برای راحت تر صندلی یا یک میز ایستاده. با بسیاری از آجر و ملات فروشگاه به طور موقت توقیف, Wayfair بهره مند است از برآوردن این نیاز است. —توماس لورن

12:43 pm: داو تظاهرات 1,200 امتیاز به عنوان ما coronavirus مورد نرخ رشد به نظر می رسد به کم کردن سرعت

سهام شروع به پریدن کرد بازگشت از تیز ضرر و زیان در هفته گذشته به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده به نظر می رسد به کم کردن سرعت.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 1200 نقطه بالاتر یا بیشتر از 5 درصد است. S&P 500 به 5.5 درصد در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 5.4%. —فرد ایمبرت سیلویا عمرو

12:36 pm: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو را بپرسید تهمت اجازه می دهد تا coronavirus بیماران در کشتی نیروی دریایی راحتی

این USNS راحتی عبور مجسمه آزادی به عنوان آن را وارد بندر نیویورک در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک ایالات متحده, مارس 30 سال 2020 است.

برندان McDermids | ایسنا

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت که او را از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اجازه می دهد نیروی دریایی آمریکا کشتی بیمارستانی به راحتی مورد استفاده قرار گیرد برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس, برای از بین بردن فشار در شهر نیویورک سیستم بیمارستان.

به راحتی 1000 تخت بیمارستان کشتی در حال حاضر این است که از منوی view در سمت غرب منهتن.

کشتی در حال حاضر در حال استفاده در درمان تعدادی از بیماران بدون COVID-19. طرح اصلی برای کشتی بود و به درمان نیست coronavirus بیماران.

“من قصد دارم به تماس رئیس جمهور این بعد از ظهر و از او بخواهید به تغییر به راحتی از غیر COVID به COVID,” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. —دن منگان خواهد Feuer

12:29 pm: که می گوید این ویروس گسترش می تواند یک تا سه روز قبل از شروع علائم

سازمان بهداشت جهانی گفته مقامات coronavirus گسترش می تواند بدون علامت در بیماران حدود یک تا سه روز قبل از شروع علائم.

“این بسیار مهم است به یاد داشته باشید که حتی اگر شما قبل از علامت شما هنوز هم باید برای انتقال از طریق قطرات است. شما هنوز هم باید به این ذرات عفونی است که بیرون آمدن از بینی و دهان خود را” دکتر ماریا ون Kerkhove این که تیم رهبری در کروناویروس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از سازمان در ژنو مقر.

او گفت: مدل شیوع نشان می دهد که وجود دارد “تعداد زیادی از ناشناخته انتقال است.” او تاکید کرد کسانی که به رسمیت شناخته نشده از بیماران نیست بدون علامت. —نوح Higgins-دان

12:19 pm: ایتالیا گزارش کمترین افزایش روزانه از موارد جدید در سه هفته

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 636 بیش از 100 بالاتر از قبلی روزانه شمارش از 525 مدنی سازمان حفاظت گفت: اما تعداد موارد جدید به شدت کاهش یافت.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 آمد به 16,523 بالاترین در جهان است.

تعداد کل تایید موارد افزایش 3,599 به 132,547 کمترین روزانه افزایش از مارس 17, تاکید امیدوار است که این بیماری ممکن است در عقب نشینی با تشکر از سراسر کشور مستند معرفی شده در مارس 9.

قبل از دوشنبه, روزانه, را افزایش می دهد پس مارس 17 تا به حال تمام شده است در طیف وسیعی از 4,050-6,557. —رادیو فردا

12:03 pm: شهر نیویورک ممکن است مجبور به دفن coronavirus قربانیان در زمین های عمومی به عنوان مرگ و میر پایمال سردخانه

پزشکی کارگران پاک کردن بدن از یک کامیون یخچال خارج از بروکلین بیمارستان در 31 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

استفانی کیت | گتی ایماژ

شهر نیویورک در حال آماده سازی برای دفن مرده COVID-19 بيمار در موقت توطئه در زمین تا زمانی که این شهر morgues و گورستان می گرفتن تا به سرعت در حال افزایش coronavirus مرگ و میر, شهردار, بیل د Blasio گفت.

“اگر ما نیاز به انجام به طور موقت تدفین قادر به جزر و مد بیش از این برای عبور از بحران و پس از آن کار با هر یک از خانواده خود به ترتیبات مناسب ما توانایی انجام این کار” د Blasio گفت: در اخبار جلسه از بروکلین نیروی دریایی حیاط. “بدیهی است که ما باید مورد استفاده قرار گیرد در طول تاریخ توسط هارت جزیره است.”

هارت جزیره واقع شده است در شمال شرقی برانکس در شهر نیویورک است. بیش از 1 میلیون نفر به خاک سپرده شد در این جزیره با توجه به وب سایت شهر. این شهرستان می گوید آن است که شهر نیویورک را در گورستان عمومی و بخش اصلاح موفق تدفین در این جزیره گذشته 150 سال است. بسیاری از کسانی که به خاک سپرده شده در این جزیره باقی می ماند ناشناس با گورهای بینام. —خواهد Feuer نوح Higgins-دان

11:57 am: Coronavirus بحران ‘بهانه ای’—املاک و مستغلات مدیر عامل می گوید: کسانی که می توانند باید پرداخت اجاره خود را

Coronavirus همه گیر باید استفاده نمی شود به عنوان یک دلیل برای همه برای جلوگیری از پرداخت اجاره, مدیر عامل یکی از این کشور بزرگترین توسعه دهندگان املاک و مستغلات گفت: CNBC.

“این یک کل اکوسیستم است. مردم است که می تواند پرداخت نیاز به پرداخت” شرکت های مرتبط’Jeff بلو گفت: “Squawk Box” ، “صاحبخانه نیاز به کمک به کسانی که نمی توانند و پس از آن بانک ها باید به کمک کسانی که صاحبخانه هستند که صدمه دیده توسط مردم است که نمی تواند پرداخت اجاره.”

“این که چگونه این کل چیزی که من فکر می کنم برای حل و فصل کنید” اضافه شده Blau.

Blau شرکت دارای یک مجموعه ارزش بیش از 60 میلیارد دلار است و در پشت پروژه هایی مانند نیویورک, هادسون متری. همچنین صاحب بزرگترین نمونه کارها خصوصی مقرون به صرفه مسکن در ایالات متحده با خواص در 24 متحده است.

بلو گفت: مربوط به شرکت های جمع آوری شده در حدود 88 درصد از آن مسکونی اجاره است که با توجه آوریل 1. حدود 95% تجاری اجاره پرداخت شد اما تنها 26 درصد از خرده فروشی مستاجران انجام داده اند تا او گفت:. —کوین Stankiewicz

11:47 am: Coronavirus وام مسکن نجات: ‘وجود دارد رفتن به هرج و مرج کامل’ می گوید: صنعت مدیر عامل

یک ائتلاف گسترده ای از وام مسکن و تامین مالی رهبران صنعت در روز شنبه با ارسال یک درخواست به فرابورس درخواست به شدت به پول نقد مورد نیاز برای نگه داشتن وام مسکن سیستم در حال اجرا به عنوان درخواست از وام گیرندگان برای فدرال وام مسکن تحمل برنامه ریختن در نرخ هشدار دهنده.

مراقبت حکم عمل است که همه وام گیرندگان با دولت مورد حمایت رهن—حدود 62 درصد از همه اول رهن وام مسکن با توجه به شهری موسسه—اجازه داده می شود به تاخیر حداقل 90 روز از پرداخت های ماهانه و احتمالا تا یک سال را به ارزش.

کسانی پرداخت می شود ساخته شده در زمان بعد از طریق برنامه پرداخت. کنندگان در حال اعطای پرداخت deferrals به وام گیرندگان با هیچ سوالات پرسیده شده به عنوان مورد نیاز توسط قانون اما کنندگان هنوز هم مجبور به پرداخت وام مسکن به دارندگان اوراق قرضه.

در زمان عادی آنها را به اندازه کافی برای پوشش این پرداخت و در واقع در پایان سال گذشته وام مسکن نرخ کوتاهی بود در نزدیکی یک رکورد کم با توجه به CoreLogic. در حال حاضر که نرخ بالا رفتن سرسام آور است و کنندگان لازم نیست که تقریبا به اندازه کافی پول نقد برای پوشش آن پرداخت به دارندگان اوراق قرضه. —Trulia

11:34 am نخست وزیر بریتانیا: بوریس جانسون ‘در روحیه خوبی’ پس از بستری در بیمارستان برای coronavirus آزمون

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “در ارواح خوب” یک روز پس از او در بیمارستان بستری شد برای coronavirus آزمون.

Johnson, 55, آزمایش مثبت برای COVID-19 بیش از یک هفته پیش ادعا او تا به حال توسعه یافته “علائم خفیف” از جمله درجه حرارت بالا و سرفه.

“آخرین شب در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه coronavirus علائم” انگلستان رهبر توییتی دوشنبه. “من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و حفظ همه امن است.” —رایان براون

11:26 am: جانت یلن می گوید سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی می تواند با کاهش 30 درصد و نرخ بیکاری است که در حال حاضر در 12%-13%

سابق فدرال رزرو صندلی جانت یلن گفت: اقتصاد در تلاطم یک “کاملا تکان دهنده” رکود که منعکس است و در عین حال در زمان داده.

اگر آن بود به او گفت: نرخ بیکاری احتمالا می تواند به عنوان بالا به عنوان 13 درصد در حالی که به طور کلی انقباض اقتصادی در حدود 30٪.

“اگر ما تا به حال یک موقع بیکاری آمار نرخ بیکاری احتمالا خواهد بود تا 12 یا 13% در این نقطه و حرکت بالاتر” یلن گفت CNBC سارا ایسن در یک “Squawk در خیابان” ، او گفت: تولید ناخالص داخلی پایین است “حداقل 30% و من دیده ام به مراتب بالاتر از اعداد است.”

تعداد کسانی که او گفت: نگاه مانند افسردگی اگر آنها “در فرم های مختلف” از رکود بزرگ. —Jeff Cox

11:15 am: مارکو روبیو انتظار دارد که مجلس سنا به تصویب حداقل یک coronavirus امداد لایحه

سناتور اذعان آنها را مجبور به تصویب یکی دیگر از اورژانس لایحه ای را برای محدود کردن آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس دیابت مارکو روبیو گفت.

فلوریدا از حزب جمهوری خواه رئیس مجلس سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی کمیته گفت: کنگره به احتمال زیاد به گسترش قطعه از 2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت ماه گذشته. روبیو انتظار اضافی بازیابی لایحه پس از قانونگذاران ارزیابی خرابه شیوع برگ در پی آن است.

“اشتها وجود دارد,” او گفت: در CNBC “Squawk Box” ، “من فکر می کنم هر کس صحبت کردم به رسمیت می شناسد ما در حال رفتن به رفتن به عقب و انجام بیشتر و احتمالا بیش از یک بار.”

دولت تنها شروع سریع در زمان rocky اجرای بزرگترین اورژانس هزینه های بسته بندی در تاریخ ایالات متحده است. طراحی شده برای تقویت منابع برای یک سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی و بلانت اقتصادی تخریب به عنوان COVID-19 اسپرد قانون شامل تقویت مزایای بیکاری $350 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک و 500 میلیارد دلار وام و کمک های مالی برای شرکت ها ، دولت و شهرداری ها, در میان دیگر اقدامات. —یعقوب Pramuk

11:06 am: کشیش می گوید مسیحیان برای عمل اجتماعی فاصله به عنوان عید پاک روش: یکی از این سخاوتمندانه ترین چیز شما می توانید انجام دهید”

برجسته کشیش کاتولیک به نام وفادار به عمل اجتماعی فاصله این هفته اوج لنت در مقایسه با برخی دیگر از رهبران مذهبی که به نام برای کلیساها را باز باقی می ماند به عنوان عید پاک روش و coronavirus گسترش می یابد.

“یکی از راه های از نوع علاوه بر انجام کارهای خوب برای همسایگان خود است که به عمل اجتماعی فاصله و در خانه بمانند و به مردم دیگر این بیماری” پدر جیمز مارتین کشیش یسوعیون و نویسنده گفت: CNBC در صبح روز دوشنبه.

همه رهبران مذهبی در حال ارائه مشاوره همان به عنوان مارتین. در حالی که بسیاری از کلیساها تصمیم به انجام خدمات خود را عملا برخی از آنها در ادامه به برگزاری گردهمایی با وجود هشدارهای از دولت فدرال و رهبران دولت برای جلوگیری از تماس با افراد دیگر. —کوین Breuninger

10:57 am: نیویورک شهرستان خواهد شد به اندازه کافی N95 ماسک برای هفته اما هنوز هم چهره دیگر coronavirus کمبود de Blasio می گوید:

شهر نیویورک دریافت 600,000 N95 ماسک های دوشنبه, در بالای 200,000 دولت فدرال فرستاده جمعه به این شهر بیمارستان ها به اندازه کافی ماسک این هفته حتی به عنوان رهبران محلی تقلا برای پر کردن شکاف در دیگر منابع لازم برای مبارزه با کروناویروس, شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:.

این شهر را دریافت کرده 291 جدید مراقبت های بهداشتی کارگران از دولت فدرال از 1,450 درخواست de Blasio گفت. این شهر هنوز هم در معرض کمبود بیمارستان لباس و هواکش. او گفت: NYC بیمارستان ها استفاده می شود 1.8 میلیون در بیمارستان لباسهای هفته گذشته و استفاده خواهد شد حدود 2 میلیون دلار در این هفته.

“این یکی از مناطق که در آن ما در حال دیدن یک مشکل واقعی فولاد لباسهای. ما سیستم بیمارستان به اندازه کافی برای این هفته اما برخی از بیمارستان های خصوصی و خانه های پرستاری در حال اجرا هستند کم و این منطقه ما بسیار نگران” de Blasio گفت: ایستاده در خارج از بروکلین نیروی دریایی حیاط.

دکتر اریک وی رئیس کیفیت افسر در شهر بهداشت عمومی سیستم نیویورک بهداشت + بیمارستان ها گفت: آنها در حال تست هیدروکسی کلروکین و درمان های دیگر برای دیدن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای نجات بیماران است.

“ما در حال حاضر سعی کنید فقط در مورد هر چیزی برای نجات بیماران,” او گفت:. او همچنین گفت: این شهرستان است که تلاش برای گسترش آن تست برای COVID-19 آن را بیشتر در دسترس به شهر مراقبت های بهداشتی کارگران است. —نوح Higgins-دان ویلیام Feuer

10:40 am: مراسم کمک به استخدام 5,000 کارکنان جدید

Rite Aid اعلام کرد که قصد دارد به استخدام 5,000 کارکنان جدید به صورت کامل – و-نقش زمان در فروشگاه های سراسر کشور. موقعیت عبارتند از صندوقداران تکنسین داروخانه و مرکز توزیع همکاران.

این شرکت قبلا تاسیس یک “قهرمان برنامه” است که افزایش دستمزد کارکنان ساعتی با 2 دلار در هر ساعت شروع Mar. 15. پرداخت افزایش است انتظار می رود به حداقل طریق ممکن است 2. زمان خرده فروشی مدیریت فروشگاه از جمله داروسازان مرکز توزیع و مدیریت RediClinic حرفه ای و همکاران و همچنین دریافت “جایزه قهرمان” از $1,000. —هانا میلر

10:36 am: ناوارو می گوید که او واجد شرایط است به مخالفت با Fauci در coronavirus درمان: “من یک دانشمند اجتماعی’

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت که او واجد شرایط است به مخالفت با دکتر Anthony Fauci در coronavirus پژوهشی چون “من یک دانشمند اجتماعی.”

“پزشکان اختلاف نظر در مورد چیزهایی که همه از زمان. من مدارک تحصیلی از نظر نگاه به علم است که من یک دانشمند اجتماعی, دکترا” ناوارو گفته سی ان ان جان برمن در طول یک مصاحبه تلویزیونی. “من درک می کنم که چگونه به خواندن مطالعات آماری که آیا آن در پزشکی, قانون, اقتصاد و یا هر چیز دیگری.”

ناوارو است که کاخ سفید و مدیر تجارت و تولید سیاست و Fauci منجر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984. ناوارو به دست آورده یک دکتری اقتصاد از دانشگاه هاروارد, با توجه به کاخ سفید.

این دو بنا به گزارش مقامات درهم بیش کاخ سفید پیام در هیدروکسی کلروکین یک لوپوس و آرتریت روماتوئید مواد مخدر در حال مطالعه برای امکان COVID-19 استفاده در طول یک جلسه در اتاق وضعیت در روز شنبه.

Fauci گفت که تحقیقات در اثربخشی دارو در برابر جدید کروناویروس بود حدیثی در حالی که ناوارو در مقابله با آن “علم نه حکایت” با توجه به اخبار سایت Axios که اولین گزارش در منفجر کردن. —تاکر و هیگگینس

9:58 am: Coronavirus با مضمون نقاشی های دیواری از سراسر جهان

یک مرد اجرا می شود در مقابل یک نقاشی دیواری از یک شخصیت از “ارباب حلقه ها” که دارای یک رول کاغذ توالت و می گوید: “من گرانبها” در طول coronavirus (Covid-19) شیوع در Mauerpark در برلین آلمان در 25 مارس سال 2020 است.

عضو Hosbas | Anadolu Agency | گتی ایماژ

هنرمندان در سراسر جهان در حال بهره برداری از خلاقیت خود را برای کمک به پیدا کردن راه های جدید برای مقابله با تاثیر جهانی همه گیر.

نوازندگان که تا به حال به لغو تور کنسرت ها به جای حرکت آنلاین برای ارتباط با مخاطبان خود ارائه بداهتا اجرای برنامه در رسانه های اجتماعی و جریان ویدئویی زنده است. برخی از آنها حتی نوشتن جدید کروناویروس و قرنطینه الهام گرفته از آهنگ ها به ما کمک می کند شستن دست ما است.

چند نویسندگان با استفاده از تازه کشف شده خود را در خانه به پایان رمان خود را. و پس از آن وجود دارد گرافیتی و نقاشی دیواری هنرمندانی که مشغول نقاشی بسیار باور نکردنی coronavirus الهام گرفته از آثار بر روی دیوار ها و ساختمان ها در سراسر جهان است. —آدم جفری

9:50 am: رئیس جراح در بیمارستان نیویورک تشبیه هفته آینده در coronavirus مبارزه به جنگ: این است “ما فلوجه’

سر از عمل جراحی در یکی از نیویورک بالا بيمارستان تشبیه هفته آینده از COVID-19 شیوع به جنگ گفت: پزشکان در مورد مبارزه با “ما Gettysburg, ما, Somme ما ایوو جیما ما خه Sanh ما را کشتند.”

نیویورک–Presbyterian Hospital/دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در منهتن است که در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر در شهر نیویورک است. جراح-in-chief دکتر کریگ اسمیت محرک یادداشت به کارکنان به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای به عنوان یک یورش COVID-19 بيمار پور به بیمارستان.

مقامات و اپیدیولوژی ردیابی گسترش ویروس هشدار می دهند که این هفته می تواند در میان کشنده ترین و در عین حال در شهر نیویورک است. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 67,551 مردم در این شهر و کشته شدن حداقل 3,048 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. —ویلیام Feuer

9:33 am: افزایش شاخص سهام به شروع هفته داو تظاهرات 900 امتیاز

سهام شروع به پریدن کرد در روز دوشنبه به عنوان وال استریت بازگشت از یک تند فروش در هفته گذشته است.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 900 امتیاز بالاتر و یا بیش از 4 درصد. S&P 500 به 3.8% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 3.7%.

هفته گذشته عمده به طور متوسط خود را ارسال سومین کاهش هفتگی در چهار. داو تضعیف 2.7% در حالی که S&P 500 از دست 2.1%. شاخص Nasdaq Composite با بسته هفته گذشته به پایین 1.7%. سهام نیز در بازار قلمرو به عنوان نگرانی از شیوع کروناویروس عملا تعطیل اقتصاد جهانی و مرطوب احساسات در سراسر سود شرکت. —فرد ایمبرت سیلویا عمرو

9:26 am: یک دست دادن طعم و مزه و بو ممکن است بهترین راه برای گفتن اگر شما coronavirus مطالعه جدید نشان می دهد

اگر آزمون در دسترس نیست و از دست دادن طعم و مزه و بو می تواند بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا کسی قرارداد coronavirus, با توجه به u. k. محققان.

یک تیم تحقیقاتی در کالج کینگ لندن ارزیابی واکنش بیش از 400 ، 000 نفر گزارش یکی یا بیشتر مشکوک به علائم COVID-19 به یک برنامه.

این دادهها نشان داد که 59 درصد از کسانی که تست مثبت برای این ویروس گزارش از دست دادن بو و طعم در مقایسه با تنها 18 درصد از کسانی که آزمایش منفی برای این بیماری است. این نتایج محققان گفته بودند “بسیار قوی” در پیش بینی مثبت COVID-19 تشخیص از گزارش خود از تب.

این به نظر می رسد نشان می دهد که یک دست دادن طعم و بوی باید افزودن به لیست مشترک coronavirus علائم. تا به حال مقامات بهداشتی مانند که باید گفت تب سرفه های خشک و خستگی علائم به مراقب است.

به طور کلی توصیه برای کسانی که صفحه نمایش علائم COVID-19 است به ماندن در خانه به منظور کاهش خطر گسترش آن به دیگران و تماس خود را به مرکز درمانی. —سام مردیت

9:19 am: Tyson Foods اعزام از طریق راه رفتن درجه حرارت اسکنر در سه سایت های ایالات متحده

تایسون مواد غذایی است که با استفاده از پیاده روی را از طریق مادون قرمز دمای بدن اسکنر در سه گیاهان پردازش در تلاش برای نگه داشتن coronavirus را از سایت های خود و حفظ ثبات در ایالات متحده عرضه مواد غذایی.

این اسکنر می توانید کارکنان متوسط آنها به عنوان راه رفتن به داخل ساختمان. تایسون به CNBC منحصر به فرد در نگاه اول تصویری از نحوه راه رفتن را از طریق اسکنر کار می کنند.

“یک گاو تسهیلات در نبراسکا تولید مواد غذایی به اندازه کافی هر روز برای خوراک 18 میلیون نفر است. ما یک نقش حیاتی برای ادامه به خوراک ملت است. ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ کارکنان امن” تایسون معاون ارشد بهداشت و ایمنی تام Brower گفت CNBC. —فرانک هلند

9:08 am: بانک مرکزی امریکا می بیند پررونق نجات وام تقاضا با برنامه های کاربردی برای نزدیک به 10 درصد از سهم

بانک مرکزی آمریکا گفت: آن را دیده شدید تقاضا برای نجات اضطراری وام با برنامه های فعلی در حال حاضر حسابداری برای حدود 10 درصد از کل مبلغ اختصاص داده شده توسط کنگره است.

بانک تایید کرد که آن را دریافت کرده است برنامه های کاربردی از 177,000 کسب و کارهای کوچک و در مجموع $32.6 میلیارد دلار تامین مالی است. کنونی بانک مرکزی آمریکا, تعداد برنامه های کاربردی خود را و نشان نمی مبالغ کوچک کسب و کار دولت را تایید کرده است.

بانک عمده بود وام دهنده به راه اندازی و راه اندازی پورتال آن برای چک حفاظت از برنامه اگر آن را به سرعت هولناک با درخواست.

هرج و مرج و گسترده تقاضا ناشی از این ملت را صاحبان کسب و کار کوچک که درهم به درخواست صندوق نجات از ترس آنها می تواند دست در تاریخی $350 میلیارد برنامه. —توماس فرانک

8:12 am: CVS راه اندازی درایو از طریق تست سریع در رود آیلند و گرجستان

CVS سلامت گفت: از آن خواهد شد در حال اجرا دو درایو از طریق coronavirus تست مکان و امید به انجام بیش از 1000 تست در روز است.

این سایت ها در جورجيا در آتلانتا و در دوقلو رودخانه کازینو در نزدیکی پراویدنس, رود آیلند. آنها را با استفاده از Abbott Laboratories,’ سریع COVID-19 تست و آزمایش به بیماران در دسترس است که با دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و دولت های ایالتی. هر دو سایت دارای پارکینگ بزرگ است که می تواند به جای چندین خطوط از اتومبیل.

این سایت جدید باز خواهد شد به تمام بیماران اما به منظور دریافت یک قرار ملاقات برای تست مشتریان مورد نیاز خواهد بود به preregister و prequalify آنلاین. هیچ کس را پذیرفته و بدون preregistering. —برتا کومبس

7:47 am: ژاپن آبه پرده ‘عظیم’ coronavirus محرک اقتصادی به ارزش 20 ٪ از تولید ناخالص داخلی

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد متعهد در روز دوشنبه به رول کردن بی سابقه ای بسته محرک اقتصادی برابر با 20 درصد تولید اقتصادی به عنوان دولت خود را متعهد به “تمام مراحل” به نبرد تعمیق خرید اینترنتی از coronavirus رویترز گزارش داد.

بسته به تایید کابینه در روز سه شنبه را در مجموع 108 تریلیون ین ($989 میلیارد دلار) به مراتب بیش از یک در وارد شده یادی از سال 2009 بحران مالی در مجموع 56 تریلیون ین در اندازه با هزینه های مالی از 15 تریلیون ین. —رویترز

7:24 am: چین و پاکستان برای تقویت کنترل در مرزهای زمینی به عنوان موارد افزایش

چین کار می کنند بیشتر به جلوگیری از واردات coronavirus موارد از طریق مرزهای زمینی خود با دولت چین در بیانیه ای گفت پس از یک جلسه به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ.

خطر ابتلا به ویروس بودن وارداتی به چین از طریق مرزهای زمینی افزایش است و تعداد این موارد بیش از حد آن ثبت شده در فرودگاه به تازگی بیانیه ای گفت:. از 38 وارداتی موارد با علائم ثبت شده در سرزمین اصلی چین در پنج شنبه, 20 وارد شده بود در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ پس از سفر زمینی از شهر ولادی وستک در کشور همسایه روسیه پرواز به شهر ولادی وستک از مسکو. —رویترز

7:11 am: آلمان تساوی قصد دارد برای پایان دادن به مستند

یک مرد و یک زن با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن و گذشته تبلیغات یک فروشگاه کفش به طور موقت فروش ماسک صورت و ضد باکتری محصولات بهداشتی در برلین در تاریخ 16 مارس سال 2020 است.

توبیاس شوارتس | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آلمان کشیده شده است تا یک لیست از اقدامات از جمله تعهد به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, محدودیت در مجامع عمومی و سریع ردیابی عفونت زنجیر که مقامات فکر می کنم باید اجازه می دهد زندگی به بازگشت به حالت عادی پس از مستند برنامه ریزی شده پایان مارس 19.

پیشنهاد مندرج در پیش نویس یک اقدام برنامه ریزی شده توسط وزارت کشور و سند و دیده رویترز می گویند این اقدامات باید به اندازه کافی برای نگه داشتن تعدادی از افراد آلوده شده توسط هر فرد زیر 1 حتی به زندگی عمومی مجاز است به تدریج به سر.

برای این که ممکن است مکانیزم باید در محل برای پیگیری بیش از 80 درصد از مردم یک فرد آلوده در تماس با ظرف 24 ساعت پس از تشخیص. در بازگشت مدارس خواهد بود قادر به بازگشایی منطقه ای بر اساس دقیق و کنترل مرز خواهد بود, آرام, کاغذ گفت. —رویترز

7:06 am: اپل برای تولید 1 میلیون سپر چهره های هر هفته

اپل طراحی و تولید سپر چهره های پزشکی کارگران مدیر عامل شرکت تیم کوک گفت: در روز یکشنبه. این شرکت با هدف تولید 1 میلیون سپر چهره در هر هفته است.

“ما راه اندازی یک شرکت گسترده تلاش گرد هم آوردن محصول طراحان مهندسی عملیات و بسته بندی تیم ها و تولید کنندگان ما به طراحی تولید و کشتی سپر چهره برای سلامت کارگران” کوک گفت. —Kif Leswing

7:03 am: جی پی مورگان را جیمی Dimon می گوید ما می تواند ظهور از بحران قوی تر

جیمی Dimon مدیر عامل شرکت جی پی مورگان چیس دقیق این بانک قدرت خود را به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده سالانه نامه. او گفت که جی پی مورگان که بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا توسط دارایی آماده است برای التهاب ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر.

“ما باید از این منابع برای خروج از این بحران به عنوان یک قوی تر کشور” Dimon گفت: در این نامه است. “امریکا هنوز مرفه ترین کشور جهان تا به حال دیده می شود.”جی پی مورگان که بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا توسط دارایی آماده است برای التهاب ناشی از بیماری کروناویروس, او گفت:.

در اینجا کامل نامه. —هیو پسر

5:55 am: اسپانیا روزانه تلفات همچنان رو به کاهش

اسپانیا گزارش داد که تعداد تایید coronavirus موارد در کشور تا به حال در صدر 135,302 از 130,759 روز قبل.

این گزارش 637 مرگ و میر دوشنبه از 674 روز گذشته و ادامه روند نزولی پس از یک اوج 950 ثبت شده در روز پنج شنبه. در مجموع 13,055 های مردمی در اسپانیا از ویروس. —هالی Ellyatt

5:15 am: اروپا به نظر می رسد برای مستند استراتژی خروج به عنوان نرخ جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر کاهش می یابد

وجود دارد آزمایشی امیدوار است در اروپا که شیوع کروناویروس می تواند کاهش به عنوان تعدادی از عفونت های جدید و مرگ و میر شروع به کم کردن سرعت با توجه به داده های بیش از آخر هفته.

این ارقام باعث رهبران اروپایی به دنبال یک استراتژی خروج برای ملی مستندات در حالی که اصرار مردم برای حفظ نظم و انضباط در حالی که آشکار بازیابی از شیوع این بیماری در مراحل ابتدایی است. —هالی Ellyatt

4:45 am: انگلستان کاهش فروش خودرو 44 درصد در ماه مارس به صنعت داده ها را نشان می دهد

انگلستان مسافر فروش خودرو در ماه مارس کاهش یافت و 44 درصد در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته به 254,684 واحد جامعه از موتور تولید کنندگان و معامله گران روز دوشنبه گفت:.

این گروه به نمایندگی از بریتانیا در صنعت اتومبیل خود را قطع کرد تا سال 2020 پیش بینی فروش 23 درصد به 1.73 میلیون خودرو به دلیل تاثیر coronavirus بحران است. که 25 درصد کمتر از 2.31 میلیون واحد ثبت نام در 2019. بیشتر چشم انداز خواهد بود منتشر شده در ماه آوریل برای منعکس کردن آخرین شرایط. —هالی Ellyatt

4:33 am: UK رهبر بوریس جانسون ‘خوب’ در بیمارستان وزیر اصرار دارد

نخست وزیر بوریس جانسون حرکات به عنوان او صحبت می کند در طول یک coronavirus کنفرانس خبری در داخل شماره 10 خیابان داونینگ در 19 مارس سال 2020 در لندن, انگلستان.

لئون نیل – WPA استخر | گتی ایماژ

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون “خوب” است و انتظار می رود به پشت در دفتر کار خود در مدت کوتاهی وزیر مسکن رابرت Jenrick بی بی سی گفت. می آید بعد از جانسون بود و بستری در بیمارستان در شب یکشنبه برای آزمون 10 روز پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“او به ماندن در بیمارستان زمانی که او نیاز به انجام این کار, اما من شنیده ام که او را به خوبی انجام می دهند و من خیلی به جلو نگاه به او که پشت در شماره 10 را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Jenrick گفت: رادیو بی بی سی. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا روزانه مرگ و میر کاهش بیشتر; US virus نقاط مهم در تمرکز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>