Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما در صدر تلفات 20,000, فرمانداران تماس برای 500 میلیارد دلار بیشتر در کمک

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,760,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 107,000
  • ما موارد: بیش از 519,400
  • ما مرگ و میر: حداقل 20,000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

4:20 pm: هر دولت ایالات متحده در حال حاضر تحت یک فاجعه بزرگ اعلام

کل کشور در حال حاضر تحت یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از ایالات متحده تلفات رسید که بالاترین در جهان در روز شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه اعلامیه برای وایومینگ در روز شنبه می آید که 22 روز پس از فاجعه اعلامیه در نیویورک, کانون virus.

تمام 50 ایالت و همچنین جزایر ویرجین ایالات متحده جزایر ماریانای شمالی در واشنگتن دی سی گوام و پورتوریکو را دریافت فدرال فاجعه اعلام شده است. ساموآ آمریکا است یکی از خاک ایالات متحده است که تحت یک فاجعه بزرگ اعلام شده است.

تعیین شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال اجازه می دهد تا کشورها و مناطق برای دسترسی به وجوه فدرال برای کمک به مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است. مقامات دولتی و پزشکان شده است رقابت برای لوازم ضروری مانند هواکش و تجهیزات حفاظت فردی به عنوان بیمارستان دست و پنجه نرم کردن با کمبود. —اما Newburger

ساعت 4: به عنوان coronavirus محدودیت های خیابان های خالی در سراسر جهان, حیات وحش پرسه زدن بیشتر به شهرستانها

در این عکس گرفته شده در مارس 26, 2020, سگ های ولگرد جمع آوری در یک جاده خلوت در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در کلکته.

سرکار Dibyangshu | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان مردم در سراسر جهان باقی می ماند در داخل خانه به سرعت گسترش coronavirus حیوانات در حال مصرف بیش از خیابان های خالی.

طاووس قدم زدن در خیابان های روندا در کشور اسپانیا; یک باند بز سرگردان در اطراف یک شهر ساحلی در شمال ولز; یک پوما صعود از کوه آند به سانتیاگو, شیلی; و شغالها صدای یورتمه رفتن اسب در اطراف سان فرانسیسکو.

در حالی که برخی از حیوانات جالب سرگردان و یا با بهره گیری از آرام دیگران گرسنه هستند چرا که آنها به تبدیل شدن به وابسته به گردشگران که خوراک آنها رفتار میکند.

مثلا اوباش macaques در تایلند استفاده می شود که برای تغذیه شدن توسط بازدید کنندگان در حال حاضر باید به دفع کردن برای خود. بسیاری از آنها با توسل به brawling در خیابان های خالی در یک جستجو از جان گذشته برای مواد غذایی است.

Sika گوزن در پارک نارا یک مقصد توریستی محبوب در ژاپن به شدت با تکیه بر هزاران نفر از گردشگران که خوراک آنها کراکر برنج. اما این پارک در حال حاضر خالی و آهو شروع به جستجو در اطراف شهر را برای غذا در معرض خطر از گرفتن ضربه توسط اتومبیل و یا بلع پلاستیک زباله. نگاهی به گالری اینجا. —آدم Jefferey اما Newburger

یک گارد امنیتی خوردها sika گوزن در یک معبد در روز 12 مارس سال 2020 در نارا ژاپن است. مانند تعدادی از نقاط توریستی در سراسر کشور, در نارا محبوب شهر باستانی که در آن رومینگ رایگان deer یک جاذبه برای گردشگران شاهد یک کاهش در تعداد بازدید کننده در هفته های اخیر در میان نگرانی از شیوع کروناویروس (COVID-19). برخی از گروه های گوزن را آغاز کرده اند رومینگ در این شهر منطقه مسکونی به علت کمبود مواد غذایی تا حدی تغذیه از گردشگران با توجه به گزارش های رسانه ها.

Tomohiro Ohsumi | گتی ایماژ

3:46 pm: ما در صدر تلفات 20,000

3:30 pm: Michael Avenatti منتشر شده از نیویورک زندان بیش از coronavirus نگرانی

افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti بود که به جرم تلاش برای گرفتن بیش از 20 میلیون دلار از نایک بود به طور موقت آزاد شده از یک زندان فدرال در شهر نیویورک به دلیل نگرانی بیش از coronavirus مقامات میگویند.

Avenatti به گزارش بازگشت به زندان در 90 روز ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز Selna اظهار داشت: در سفارش خود را.

قبل از Avenatti مجاز به ترک شهری مرکز تادیبی قاضی Selna گفت: او را به قرنطینه برای 14 روز و ارسال به سلامت غربالگری برای اطمینان از او ندارد coronavirus.

او خواهد شد به خانه حبس در خانه یکی از دوستان در لس آنجلس. 1 میلیون دلار اوراق قرضه نوشته شده بود به امن خود را آزاد کند. —NBC News

3:05 pm: نیویورک آغاز شده است به دفن افراد در گورهای دسته جمعی در جزیره هارت

هواپیماهای بدون سرنشین تصاویر بدن را نشان می دهد در حال به خاک سپرده شد در نیویورک هارت جزیره که در آن وزارت اصلاحات در برخورد با بیشتر تدفین به طور کلی در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع بیماری در شهر نیویورک ایالات متحده, آوریل 9 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

2:30 pm: پس از چند ماه در فضا فضانوردان در بازگشت به جهان را تغییر داد

دو فضانورد ناسا روز جمعه گفت آنها انتظار آن را دشوار خواهد بود به بازگشت به چنین شدت تغییر جهان هفته آینده پس از بیش از یک سال و نیم در ایستگاه فضایی بین المللی.

اندرو مورگان گفت: خدمه در تلاش است تا در حفظ و در بالای این بیماری همه گیر ، اما آن را سخت به درک آنچه که واقعا در رفتن و چه در انتظار او اشاره کرد که او نه ماه ماموریت به پایان می رسد جمعه بعدی.

“این کاملا سورئال برای ما برای دیدن کل این وضعیت اتفاق می افتند در این سیاره در زیر” جسیکا گفت: Meir که اولین زن راهپیمایی فضایی در پاییز گذشته. “ما می توانیم به شما بگویم که زمین هنوز هم به نظر می رسد فقط به عنوان خیره کننده به عنوان همیشه از اینجا به طوری که آن را دشوار است به این باور همه تغییراتی که صورت گرفته است از آنجا که هر دو از ما بوده تا اینجا.” —آسوشیتد پرس

2:05 pm: نیوجرسی فرماندار اسلش همه اتوبوس و نور راه آهن حمل و نقل 50 درصد

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی در روز شنبه اعلام کرد یک فرمان اجرایی برای کاهش ظرفیت در تمام سیستم های حمل و نقل به نصف و خواسته همه مسافران به سایش پوشش صورت.

علاوه بر این منظور نیاز به NJ حمل و نقل و حمل و خصوصی برای تامین کارگران خود را با دستکش و پوشش صورت.

“در حال حاضر برای بسیاری از ما ضروری کارگران حمل و نقل عمومی است که چگونه آنها را وادار به کار می کنند و ما نیاز به حفاظت از آنها در طول آن سفر” مورفی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

سفارش نیاز به نیوجرسی حمل و نقل “و همه حامل های خصوصی به کاهش ظرفیت در تمام قطار و اتوبوس و راه آهن نور وسایل نقلیه و paratransit وسایل نقلیه به 50 درصد از آنها حداکثر” مورفی گفت.

مورفی بیشتر گسترش اجرایی جهت رستوران کارگران و مشتریان. او اعلام کرد که هر کسی از رفتن به رستوران ها و کافه ها را انتخاب کنید تا takeout سفارشات باید پوشیدن ماسک. رستوران ها و کافه ها نیز ملزم به پوشش صورت و دستکش به مواد غذایی خود را-پرسنل خدمات. تمام سفارشات موثر خواهد بود آوریل 13 در 8 p. m. —یاس کیم

1:30 pm: انگلستان coronavirus مرگ و میر نزدیک 10,000 به عنوان وزیر می گوید PM جانسون باید استراحت

بریتانیا COVID-19 کشته و نزدیک 10,000 روز شنبه پس از مقامات بهداشتی گزارش دیگری 917 بیمارستان, مرگ و میر, در حالی که یک وزیر ارشد گفت: نخست وزیر بوریس جانسون نیاز زمان به عنوان بهبود او از اینکه به طور جدی بیمار با این ویروس.

بریتانیا در حال حاضر گزارش 9,875 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس پنجم بالاترین شماره ملی در سطح جهان است. روز شنبه افزایش روز دوم در حال اجرا است که تعداد مرگ و میر افزایش پیدا کرده بیش از 900.

تقریبا از 80 ، 000 نفر در بریتانیا باید آزمایش مثبت برای این ویروس در میان آنها جانسون است که در مراحل اولیه بهبودی در یک بیمارستان پس از گذراندن سه شب در بخش مراقبت های ویژه.

خیابان داونینگ گفت جانسون “در ادامه به ایجاد بسیار خوب پیشرفت” اما وزیر کشور Priti پاتل گفت: آن حیاتی او هم به طور کامل بهبود می یابند. —رادیو فردا

1:03 pm: کنگره خواهان رد دموکراتیک تماس به صورت گسترده تر coronavirus امداد

این دو مقام جمهوری خواهان در کنگره آمریکا قول داد در روز شنبه به مخالفت دموکراتها خواستار افزایش یک پیشنهاد 250 میلیارد دلار بیل برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با اضافه کردن پول برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی.

در این بیانیه از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و مجلس نمایندگان جمهوری خواه رهبر کوین مک کارتی یک روز پس از بالا سنا دموکرات چاک شومر گفت که او و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برنامه ریزی برای برگزاری مذاکرات دو حزبی در این لایحه هفته آینده.

“کارگران آمریکا در بحران هستند” مک کانل و مک کارتی گفت. “این را نمی خواهد کنگره را در تاریخ و زمان آخرین کلمه در Covid-19 اما این مهم برنامه نیاز به بودجه در حال حاضر. کارگران آمریکایی نمی تواند به عنوان استفاده می شود سیاسی به گروگان گرفتند.”

جمهوری خواهان مجلس سنا روز پنج شنبه موفق به رم از طریق یک 250 میلیارد دلار افزایش در وام برای کسب و کارهای کوچک رنج می برند با توجه به شیوع. دموکرات حمایت از 250 میلیارد دلار در بودجه جدید اما می خواهم به کنار برخی از وام برای جامعه و اقلیت های متعلق به بانک ها است.

از 250 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام های که می تواند به نوبه خود به دولت-پرداخت کمک های مالی اگر شرایط خاصی برآورده خواهد بود علاوه بر این به $349 میلیارد دلار در حال حاضر اختصاص داده شده توسط کنگره در $2.3 تریلیون امداد و اندازه گیری, گذشت ماه گذشته. —رادیو فردا

12:47 pm: ما coronavirus بالاترین مرگ و میر در جهان حتی به عنوان بستری شدن در بیمارستان در نیویورک کانون

ایالات متحده پیشی ایتالیا در روز شنبه به عنوان کشوری با بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

حداقل 18,860 که مردم از این ویروس در ایالات متحده آمریکا ایتالیا دچار 18,849 مرگ و میر; اسپانیا ثبت کرده است حداقل 16,353 مرگ و میر و فرانسه تایید کرده است 13,197 مرگ و میر.

در همین حال فرماندار نیویورک اندرو کومو در روز شنبه گفت: بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسید plateauing در ایالت نیویورک, کانون شیوع در ایالات متحده است. در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه گفت: 783 نفر از این ویروس در نیویورک روز جمعه آوردن دولت تلفات به 8,627. —مگ گراهام

12:38 pm: رژیم صهیونیستی است. کومو را هل در نیویورک شهردار تعطیلی مدارس تا پایان سال تحصیلی

12:21 pm: ایتالیا روزانه coronavirus مرگ و میر و موارد جدید فشار بالاتر

یک نقاشی دیواری اختصاص داده شده به تمام ایتالیایی پزشکی کارگران به تصویر می کشد یک پرستار cradling ایتالیا و خواندن ‘به همه شما… با تشکر از شما!’, بر روی یک دیوار از Papa Giovanni XXIII بیمارستان در 25 مارس سال 2020 در برگامو در نزدیکی میلان ایتالیا بود.

امانوئله Cremaschi | گتی ایماژ

مرگ و میر ناشی از Covid-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 619 روز شنبه از 570 روز قبل و تعداد موارد جدید صعود به 4,694 از قبلی 3,951.

روزانه مرگ و میر بود که بالاترین سطح از آوریل 6 و افزایش عفونت بزرگترین پس مارس 4.

پس از کاهش, از قله های اطراف پایان ماه مارس در ایتالیا روزانه مرگ و عفونت برگه کاهش یافته است اما در حال سقوط به شدت به عنوان امیدوار بود توسط ایتالیایی ها که در مستند برای یک ماه.

تعداد رسمی مورد تأیید صعود به 152,271 سوم-بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده آمریکا و اسپانیا. —رادیو فردا

12:12 pm: فرمانداران هوگان و کومو برای تماس های اضافی 500 میلیارد دلار کمک به کشورهای

فرمانداران لری هوگان مریلند و اندرو کومو نیویورک با صدور دو حزبی تماس شنبه برای اضافی $500 میلیارد دلار در فدرال کمک برای ایالات متحده و سرزمین های برخورد با کروناویروس.

هوگان یک جمهوری خواه است رئیس ملی انجمن فرمانداران و کومو یک دموکرات است معاون صندلی. این دو در بیانیه ای گفت: صبح روز شنبه که اجرای stay-در-خانه سفارشات و بهداشت عمومی اقدامات را “منجر به فاجعه بار آسیب به اقتصاد از دولت است.”

“در صورت عدم وجود محدودیت مالی پشتیبانی از حداقل 500 میلیارد دلار از دولت فدرال ایالات متحده را مجبور به مقابله با چشم انداز کاهش قابل توجهی انتقادی به خدمات مهم در سراسر این کشور مانع بهداشت بهبود اقتصادی و—به نوبه خود—ما تلاش جمعی به مردم بازگشت به کار” در بیانیه ای گفت:. —آسوشیتد پرس

11:55 am: بدون مرکزی پیش بینی گسترش مدل متحده در حال ایجاد خود چیز درهم و برهم از پاسخ برنامه

11:48 am: حیوانات نجات در حال رفتن به نیاز به کمک بیشتر از همیشه هنگامی که coronavirus محدودیت ها برداشته

کاربران در Meow سالن حیوان خانگی گربه در پنجره گربه کافه.

صدای گربه سالن

واقع در پایین سمت شرق منهتن یک فروشگاه با یک میز منحصر به فرد در پنجره. ساده چوب لبه است متعادل در چهار بزرگ سفید نامه که طلسم از کلمه “صدای گربه.”

در یک روز معمولی نیویورک قدم زدن در خیابان ها می تواند نقطه adoptable گربه sunning خود سامانه بر روی میز و یا چرت زدن در زیر “M” و یا در داخل “O.”

این روزها صدای گربه سالن شهر نیویورک اولین کافه گربه نمی کند خانه یک گربه. درهای خود را در حال توقیف مانند بسیاری از کسب و کارهای کوچک در این شهرستان با توجه به شیوع کروناویروس. این گربه که پس از اقامت در داخل یا اتخاذ شده است یا رفته به زندگی در خانواده ها.

“ما اساسا در مکث که احساس می کند واقعا عجیب و غریب” کریستینا Ha, صاحب صدای گربه سالن گفت: “به نظر می رسد کمی مانند کسانی که فیلم های ترسناک که در آن محل رها شده است. آن را بسیار برای شما آشنا است, اما آن را نمی همان.”

صدای گربه سالن مانند دیگر حیوانات نجات در سراسر کشور شاهد افزایش فرزندخواندگی و پرورش برنامه در اواخر فوریه و اوایل مارس به عنوان افراد آماده برای تمدید در خانه باقی می ماند. در حال حاضر در هکتار شگفتی اگر او قادر به بازگشایی پس از همه گیر اببس. —سارا Whitten

11:37 am: Coronavirus نیروهای کالج سعی کنید مطالعه در خارج از کشور و در خانه ماندن

با کروناویروس آغاز مسافرت های بین المللی ممنوعیت ها و دانشگاه ها تعطیل کالج ها و دانشگاه ها به دنبال راه های جایگزین برای ارائه به دانش آموزان ادامه داد: فرصت های علمی از جمله یاد همهجانبه در خارج از کشور مطالعه و تجربه است.

یکی از گزینه های: تحصیل در خارج از خانه.

در دانشگاه بوفالو دکتر مارا Huber مدیر مدرسه در یادگیری تجربی شبکه به ارمغان آورده است گروه به تانزانیا به مطالعه توانمندسازی زنان برای بیش از ده سال است. این سقوط در پی گیر او راه اندازی این برنامه تقریبا.

“من فکر کردم آن زمان خوبی برای پررنگ باشد و به طور کامل در آغوش چشم انداز ما مشغول به کار بود به سمت” Huber گفت. “دانشگاه باید روابط با جوامع در سراسر جهان و من فکر می کنم از آن زمان به استفاده از فن آوری به دانش آموزان دسترسی به این تجارب است.” —سالی Barrett

11:19 am: SoftBank مدیر عامل شرکت مادر می گوید او را تامین 300 میلیون ماسک در هر ماه به ژاپن

مردم با پوشیدن facemasks به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus را به یک پیاده روی در پارک اوئنو در توکیو در 11 آوریل سال 2020 است. توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: در 10 آوریل که دولت شهری را درخواست بسیاری از کسب و کار از جمله باشگاه های شب کارائوکه سرو و سرو pachinko شیطان پین بال دزد به تعلیق عملیات از 11 آوریل در وضعیت اضطراری بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

Kazuhiro Nogi | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

SoftBank مدیر عامل گروه Masayoshi پسر گفت که او امن است ماهانه عرضه 300 میلیون ماسک صورت برای ژاپن از ماه مه پس از رسیدن به یک معامله با خودرو الکتریکی چینی ساز شرکت BYD که همچنین شروع به تولید ماسک.

سافت عرضه خواهد شد و دو نوع مختلف از ماسک در ابتدا برای کارکنان پزشکی با همکاری دولت ژاپن به “ماسک تیم” راه اندازی برای مقابله با کمبود با توجه به شیوع کروناویروس پسر گفت در توییتر.

پرداختن به عرضه بحران است یک اولویت برای دولت است که آغاز خواهد شد ارائه دو قابل شستشو ماسک به خانواده ها در هفته آینده — یک حرکت است که به طور گسترده ای مورد انتقاد در رسانه های اجتماعی به عنوان ناکافی است. —رادیو فردا

11:05 am: فکر آنها نمی خواهد واجد شرایط برای کمک به کسب و کارهای کوچک می تواند در از دست میلیون ها نفر در محرک

“هنگامی که ما منظور ما از غیر ضروری بود که ما روز خانه پاک” گفت: سوزانا کامرون, 30, صاحب ساقه یک فروشگاه گل در بروکلین نیویورک.

بعد از فروشگاه نزدیک مجبور شد در پاسخ به کروناویروس همه گیر مادر تنها گفت که او سعی محوری با مجازی گل ها و کارگاه های آموزشی رایگان تماس با ما, تحویل, اما کسب و کار به سرعت به حرکت آمد.

“روز بعد من اجازه بیشتر از کارکنان بروید.”

کامرون گفت که او می دانست که کسب و کار نمی تواند آب و هوا دو ماه بدون کار. گل, بهار فصل اوج است. “از یک جریان نقدی پایه ای که مخل,” کامرون گفت.

“من با تکیه به این واقعیت است که من به برخی از صرفه جویی در کسب و کار و در واقع آن را برای رفتن به یک خونریزی و من امیدوارم که ما آن را به طرف دیگر” او گفت:.

امید وجود دارد: به عنوان مالک انحصاری کامرون است واجد شرایط برای دولت چک حفاظت از برنامه ها برای کمک به زنده ماندن اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19. —جسیکا Dickler

10:42 am: ایتالیا قصد دارد بیشتر ویروس, تست, تماس, ردیابی

ایتالیایی صلیب سرخ کارکنان با استفاده از یک thermoscanner به بررسی دمای بدن مسافران پس از رسیدن به Termini ایستگاه قطار در طول Coronavirus اضطراری در 9 آوریل سال 2020 در رم ایتالیا.

آنتونیو Masiello گتی ایماژ

ایتالیا قصد دارد برای افزایش تست برای coronavirus و استفاده داوطلبانه تماس با ردیابی هر زمان که آن را خارج از یک مستند است که در حال حاضر در اثر حداقل تا آوریل 3.

ایتالیا به ویژه کمیسر ویروس اضطراری دومنیکو Arcuri گفت SKYTG 24 وجود دارد خواهد بود اجباری آزمایش خون به راه اندازی یک سیستم “ایمنی گذرنامه.”

داوطلبانه تماس با ردیابی تلفن همراه برنامه اجازه خواهد داد که مردم را به می دانم که اگر آنها در تماس با کسی که مثبت برای ویروس. سپس آنها را آزمایش می تواند در تلاش برای محدود کردن گسترش بیشتر ویروس.

این آزمایش خون شناسایی ضد بدن هنوز در حال توسعه است. Virologists هشدار داده اند این آزمون را نمی خواهد ثابت کند اما ایمنی را به یک تصویر لحظهای که آیا یک فرد شده است در تماس با این ویروس. اگر یک آزمایش پادتن مثبت است آزمایش های بیشتری مورد نیاز خواهد بود به می دانم که اگر این ویروس هنوز هم فعال است.

هدف مقامات بهداشت عمومی است برای تعیین چه مدت ایمنی نسبت به ویروس طول می کشد. —آسوشیتد پرس

10:28 am: هواپیمایی, نقدی, کمک های مالی ارائه شده توسط دولت فدرال می تواند نیروی حامل را در بدهی بیشتر

دو هفته پس از کنگره تصویب 50 میلیارد دلار کمک مالی از شرکت های هواپیمایی که اختصاص حامل دریافت 25 میلیارد دلار در مستقیم, نقدی, کمک های مالی, معلوم کسانی که کمک های مالی می تواند نیاز به خطوط هوایی را بیشتر بدهی. مدیران در چندین خطوط هوایی ایالات متحده بگویید CNBC اولیه کمک مالی ارائه می دهد توسعه یافته توسط دولت فدرال در روز جمعه فراخوان 30 درصد از پول ارائه شده به در قالب وام های کم بهره از وزارت خزانه داری.

ساختار ارائه می دهد گرفتار شده خطوط هوایی ایالات متحده ، “این چیزی است که کنگره تصویب” گفت: یکی از صنعت های اجرایی خواست که به شناسایی شود با توجه به بحث های مداوم بین شرکت های هواپیمایی و وزارت خزانه داری. “کمک قرار بود از 25 میلیارد دلار به صورت نقدی کمک های بلاعوض و 25 میلیارد دلار در وام.”

نقدی کمک مالی ارائه می دهد توسعه یافته به بزرگترین شرکت های هواپیمایی در روز جمعه نیز با چند مهم مقررات از جمله اخراج جمعی از کارکنان شرکت هواپیمایی از طریق سپتامبر 30th, یک شرط هواپیمایی انتظار می رود به عنوان کنگره نهایی 50 میلیارد دلار در کمک های اولیه. به عنوان یک نتیجه تمام حامل مرتکب شده اند نه تخمگذار کردن کارکنان برای شش ماه آینده. —فیل LeBeau

10:10 am: نیویورک شهرستان, مدارس دولتی بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی

راسل سیج دبیرستان, بسته, گوگل, کلاس درس ثبت نام.

لیندزی نیکلسون آموزش و پرورش تصاویر | گتی ایماژ

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در روز شنبه اعلام کرد که شهر نیویورک مدارس دولتی باقی خواهد ماند و بسته باقی مانده از سال تحصیلی به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

“پس به شما بگویم که ما نمی تواند ما مدارس را برای باقی مانده از این سال تحصیلی دردناک است. اما من نیز می تواند به شما بگویم که آن چیزی که حق انجام” شهردار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

برای جلوگیری از گسترش بیشتر از coronavirus 1.1 میلیون دانش آموز در کشور بزرگترین سیستم مدرسه خود را ادامه خواهد داد آموزش از راه دور برای سه ماه آینده. حدود 1800 نفر در مدارس این شهرستان تعطیل در مارس 16 و انتظار برای بازگشایی آوریل 20, پس از رخصتی بهار.

“بدترین اشتباه ما می تواند به ما پا کردن گاز و در نهایت در یک وضعیت که در آن این بیماری تا به حال تجدید حیات و تهدید ما حتی بیشتر از” د Blasio گفت. “ما نه میخوام اجازه می دهد coronavirus به شروع به حمله به ما و حتی بیشتر و مطمئن شوید که آن را نمی کند ما باید محتاط باشد. ما باید هوشمند در مورد حرکت می کند ما را.”—اما Newburger, گل یاس, کیم

9:51 am: انگلستان coronavirus بیمارستان تلفات توسط 823 به 8,937

Coronavirus مرگ و میر در انگلیسی بيمارستان افزایش بیش از 24 ساعت گذشته توسط 823 به کل از 8,937 مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه.

کسانی که درگذشت سالخورده بودند بین 11 و 102 سال و 33 تا به حال شناخته شده بیماری زمینهای NHS انگلستان گفت. —رادیو فردا

9:39 am: عید پاک و عید فصح را جشن گرفتند در یک “جهان وارونه’ به کلیساها و کنیسه نزدیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

کلیسای جامع سنت جان الهی به عنوان تصویر در 7 آوریل سال 2020 در نیویورک است.

BRYAN R. SMITH

سنت جان الهی یکی از بسیاری از مسیحی و یهودی در خانه عبادت است که توقیف این هفته به عنوان جماعت جشن عید پاک و تعطیلات عید فصح آنلاین در میان پناهگاه در محل سفارشات و اجتماعی-فاصله اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از بیماری کروناویروس از گسترش و حتی بیشتر به خصوص در سخت-آمار شهر نیویورک است. وجود دارد 94,409 تایید coronavirus موارد در این شهرستان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز حسابداری برای حدود 20 ٪ از سراسر کشور مورد مجموع 501,615.

Brooklyn Heights کنیسه وابسته به اتحادیه اصلاحات یهودیت است پخش شبات خدمات به عبادت در ایمنی از خانه های خود را از طریق جریان زندگی می کنند. خاخام ارشد سرژ Lippe برگزار عید فصح Seder با ده ها تن از شرکت کنندگان از طریق ویدئو کنفرانس بر روی پلت فرم زوم. در حالی که Lippe, 55 بود سپاسگزار برای تعامل با جامعه خود او در مقایسه با تجربه به زیر آب با توجه به تاخیر زمانی و محدودیت در شنوایی.

“عید فصح شده است کاهش یافته و محدود” Lippe گفت. “این یک روز تعطیل که برای یهودیان صحبت از آزادی و آزادی, اما ما نه احساس به خصوص آزاد یا آزاد در این فصل است.” —اسپنسر کیمبال

9:31 am: اسپانیا مرگ و میر کاهش می یابد و جلوتر از مستند شل شدن

اسپانیا ثبت شده پایین آن یک روز افزایش در مرگ و میر ناشی از کوروناویروس از مارس 23 روز شنبه به عنوان هزاران نفر از کسب و کار آماده برای بازگشایی زیر یک شل از سراسر کشور مستند محدودیت.

یک شبه مرگ و میر 510 آورده تعداد کل مرگ و میر به 16,353 وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. تایید موارد عفونت صعود به 161,852 از 157,022 یک روز پیش از آن.

کاهش سرعت یک نشانه امیدوار اسپانیا است که دچار سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس پس از ایتالیا و ایالات متحده است.

در آغاز آوریل, شبانه, مرگ, شمارش رز به عنوان بالا به عنوان 950 قریب به اتفاق خدمات بهداشت ملی و وادار کردن مقامات منطقه ای برای راه اندازی سردخانه موقت در یک سالن هاکی روی یخ و منسوخ ساختمان های عمومی. –رادیو فردا

9:16 am: هر 15 ثانیه: شیوع تحت الشعاع نیویورک اضطراری سیستم

نمایی از یک گروه از پرستاران رفتن به تغییرات خود را در NYU Langone بیمارستان در منهتن شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا در طول coronavirus همه گیر در 10 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

Coronavirus بحران مالیات شهر نیویورک 911 سیستم مانند قبل از هرگز.

اپراتورهای جدید تماس در هر 15.5 ثانیه است. دست پاچه صدای بگویم از عزیزان در کاهش سلامت. وجود انبوه قلبی دستگیری و تنفسی شکست و دیگران که نیاز به اطمینان که صرف عطسه نیست نشانه آنها آلوده شده است.

این سیستم آنقدر غرق در این شهرستان آغاز شده است ارسال متن و صدای هشدار خواست مردم تنها به 911 تماس بگیرید “برای تهدید کننده زندگی شرایط اضطراری است.”

به عنوان شهر مبهوت از طریق آن مرگبارترین هفته از این بیماری همه گیر آن پاسخ اضطراری سیستم و ارتش از اپراتورهای کنندگان و خدمه آمبولانس در حال تحت فشار قرار دادند به آستانه.

سازمان آتش نشانی گفت: به طور متوسط بیش از 5,500 آمبولانس درخواست هر روز حدود 40 درصد بالاتر از حد معمول گرفتی کل حجم تماس در سپتامبر. 11, 2001.

“هنگامی که شما قطع با یک تماس با یکی دیگر میآید در” گفت: اپراتور 911 Monique قهوه ای است. “هیچ وقت برای یک دقیقه استراحت.”

“آن را بازگشت به عقب nonstop” گفت: اعزام ویرجینیا Creary. —آسوشیتد پرس

8:55 am: بوریس جانسون ساخت بسیار خوب پیشرفت’

نخست وزیر بوریس جانسون ساخت “بسیار خوب پیشرفت” در بهبودی خود را از Covid-19 میگویند.

جانسون بود نقل مکان کرد و از بخش مراقبت های پس از سه شب در روز پنج شنبه و داونینگ استریت در روز جمعه گفت: او موفق شده بود شروع به راه رفتن اگر چه خود را بازیابی شد و در مرحله اولیه است.

“نخست وزیر همچنان به بسیار خوب پیشرفت” یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت. —رویترز

8:39 am: چرا متحده در حال مناقصه در برابر یکدیگر و دولت فدرال برای دریافت مهم لوازم پزشکی

به عنوان تولید کنندگان در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تقاضا برای ماسک و دستکش و روپوش برای حرفه ای پزشکی متحده در حال مناقصه در برابر یکدیگر و دولت فدرال برای تامین.

وضعیت اقتصادی آمریکا توانایی برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در طول زمان نیاز شدید در حالی که همچنین رانندگی کردن هزینه ها.

“همه در تلاش برای خرید همان چیزهایی است که یک راه موثر برای انجام این کار گفت:” کیسی صدا, معاون مدیر, لوئیزیانا, فرماندار, دفتر امنیت کشور و آمادگی در موقعیت های اضطراری. در گذشته شرایط اضطراری مانند توفان کاترینا در دولت مشغول به کار از نزدیک با مقامات منطقه ای برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و با اتکا بر آژانس برای تهیه لوازم. اما در یک وضعیت بی سابقه ای است که اثرات نه فقط لوئیزیانا اما کل کشور, نقشه راه است murkier.

“واقعی وجود دارد عدم شفافیت یا نه دولت فدرال قادر خواهد بود به فشار از سطح خود را پایین حداقل به ما حالت” صدا گفت. —لورن Feiner

8:32 am: S&P 500 به بازگشت 25% در کمتر از سه هفته با بهبود چشم انداز در شیوع

8:24 am: Coronavirus نابسامانی طبقه New Orleans, مردی گراس, گروه

در یک شهر ویران شده توسط coronavirus شیوع اعضای Zulu krewe یکی از گروه هایی که حامیان مردی Gras رژه و توپ باید پرداخت قیمت سنگین. چهار برادرانه سازمان اعضای درگذشت از coronavirus مربوط به عوارض گفت: Zulu جمهور Elroy A. James. دو نفر دیگر را نیز درگذشت و پس از همه گیر آغاز شد هر چند معلوم نیست اگر مرگ خود باعث شد توسط ویروس, او گفت:.

اضافی از 20 آزمایش مثبت است. برخی از آنها خود quarantining در برخی بیمارستان بستری شد و منتشر شد در حالی که دیگران هنوز در بیمارستان بستری جیمز گفت.

“کاربران در حال تماس هر روز چک کردن هر یک از دیگر:” چگونه این عضو انجام می دهند ؟ چگونه این عضو خانواده انجام شده است؟'” او گفت:.

آن را نیز گرفته و تلفات مالی. بسیاری از Zulu اعضای کار در بخش مهمان نوازی و از کار هستند و جیمز گفت: یک مشکل گسترده در یک شهر با اقتصاد ارتباط تنگاتنگی با رستوران ها و کافه ها و کاباره ها در حال حاضر تا حد زیادی توقیف با توجه به این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

“زولو واقعا کوچک از شهر New Orleans” گفت: دولت بهداشت ، تروی کارتر دیرین Zulu عضو. “ما ساخته شده است تا از هر اجتماعی و اقتصادی در پس زمینه است که شما می توانید تصور کنید. اعضای ما از همه اقشار مختلف از زندگی است.” —آسوشیتد پرس

8:15 am: هند به گسترش در سراسر کشور مستند

جانبازان پوشیدن facemasks نگرانی بیش از این گسترش COVID-19 رمان coronavirus رسیدن به دعا در معبد طلایی در امریتسار در 13 مارس سال 2020 است.

Narinder Nanu | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نارندرا نخست وزیر هند تصمیم گرفته است به گسترش در سراسر کشور مستند به مقابله با گسترش coronavirus دهلی دولت رئیس جمهوری گفت: بدون گفتن چه مدت تمدید خواهد بود.

مودی قبلا در این روز برگزار می شود یک ویدیو کنفرانس با چند دولت وزیران. دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: مودی به حال “گرفته شده است (یک) درست تصمیم به گسترش است () مستند” بدون به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر.

“اگر آن متوقف شده است و در حال حاضر تمام دستاوردهای از دست رفته خواهد بود. به تحکیم آن است که imp (مهم) برای گسترش آن” Kejriwal گفت در توییتر.

هند 21-day مستند به پایان می رسد در روز سه شنبه اما چند متحده بود خواست مودی به گسترش آن حتی به عنوان نگرانی افزایش یافته است که خاموش است قرار داده و میلیون ها نفر از مردم فقیر از کار و مجبور به خروج از کارگران مهاجر از شهرها به روستاها. —رادیو فردا

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: ما موارد تصویب 500,000 اسپانیا تلفات آبشار سوم بعد مستقیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>