این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

نا امید شده توسط مقامات محلی برگزاری بازگشایی کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا Elon Musk گفت: این آخر هفته که شرکت او را “حرکت خود را HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله.” اختلاف بیش از ایمنی و تجارت و بهداشت عمومی بین تسلا و کالیفرنیا در حال پخش است در سراسر ایالات متحده به عنوان متحده همچنان به استراحت و اقامت در خانه سفارشات و بازگشایی کسب و کار. به عنوان کشور بازگشایی تهمت مقامات دولت تحت قرنطینه با چند کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 در روزهای اخیر. این می آید به عنوان AP, گزارش مدیرعامل به خاک سپرده شد CDC مشاوره و راهنمایی برای بازگشایی این کشور است.

  • جهانی در مورد: بیش از 4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 279,609
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.3 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 78,794

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:37 am: بوریس جانسون آماده پنج لایه سیستم هشدار دهنده برای کاهش انگلستان مستند

دو خانواده حفظ اجتماعی فاصله در حالی که صحبت کردن به یکدیگر در خارج از خانه در Hampstead شمال لندن به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ویکتوریا جونز | بهبهان تصاویر | گتی ایماژ

انگلستان در حال تغییر است آن گل سرسبد “در خانه ماندن” شعار “باقی بماند هشدار” رویترز گزارش.

نخست وزیر بوریس جانسون تنظیم شده است به اعلام پنج لایه سیستم هشدار دهنده در انگلستان به عنوان بخشی از دولت نقشه راه برای کاهش مستند اقدامات با توجه به انتخاب.

جانسون برنامه ریزی شده است برای اعلام به روز رسانی در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی که شامل فشار برای افرادی که از خانه کار می کند به بازگشت به کار و کاهش محدودیت اجازه می دهد مردم را به ورزش تنها یک بار در روز با توجه به یک دولت رسمی و رسانه های بریتانیا از طریق رادیو فردا.

“ما نیاز به گسترده تر پیام زیرا ما می خواهیم به آرامی و با احتیاط راه اندازی مجدد اقتصاد و کشور” وزیر مسکن رابرت Jenrick در مصاحبه ای گفت: با توجه به رویترز. —کریس Eudaily

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه موارد بالا 200,000

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de