Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما تایید می کند 14 جدید موارد repatriates مسافران کشتی کروز

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

4:45 pm: چینی بهداشتی رسمی گزارش ادعا می کند coronavirus است ‘پیشگیری و درمان’

Coronavirus شیوع است که آلوده بیش از 70 ، 000 نفر و باعث 1,770 مرگ و میر در چین است که هر دو “پیشگیری و درمان” با توجه به رسمی از این کشور را ملی کمیسیون بهداشت.

Guo Yanhong یک بیمارستان رسمی دولت در ملی چین کمیسیون بهداشت تحویل این سخنان را در روز کنفرانس مطبوعاتی گزارش رویترز در روز دوشنبه.

نظرات خود را می آیند و در مدت کوتاهی پس از آن کمیسیون گزارش 105 اضافی مرگ و میر و 2,048 جدید تایید موارد COVID-19 از Feb. 16.

به ارمغان می آورد که این کشور به طور کلی و در مجموع به 70,548 مورد تأیید و 1,770 مرگ و میر به گفته مقامات. (نگاه کنید 8:50 a. m. به روز رسانی).

4:10 pm: ما تایید می کند 14 مورد از coronavirus از مسافران در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز

ایالات متحده تسهیل بازگشت داوطلبانه بیش از 300 شهروندان ایالات متحده و فوری خود را به اعضای خانواده که مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

در طول روند تخلیه و بار مسافران بود متحرك کشتی است که در حال حاضر قرنطینه در ژاپن در بندر یوکوهاما مقامات ایالات متحده گفته اند که متوجه 14 مسافر تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پس از مشورت با وزارت بهداشت و خدمات انسانی, وزارت امور خارجه تصمیم به اجازه می دهد این 14 نفر “بودند که در انزوا و جدا از سایر مسافران و همچنان بدون علامت باقی می ماند در این هواپیما برای تکمیل روند تخلیه.”

این پرواز که ترک ژاپن در حدود 4:30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه فرود آمد در ایالات متحده آمریکا صبح روز دوشنبه. همه مسافران را در حال حاضر باقی می ماند تحت قرنطینه برای 14 روز.

“مسافران که نشانه توسعه در پرواز و کسانی که با آزمايش مثبت باقی خواهد ماند جدا شده در پرواز و حمل و نقل خواهد شد به یک مکان مناسب برای ادامه انزوا و مراقبت از” بیانیه ای گفت:.

ما مسافران کشتی سوار در یک هواپیما در فرودگاه هاندا در توکیو در 17 فوریه سال 2020 پس از پیاده در یوکوهاما از الماس شاهزاده کشتی کروز که در آن مردم در حال قرنطینه در هیئت مدیره به دلیل ترس از جدید COVID-19 coronavirus.

KAZUHIRO NOGI | خبرگزاری گتی ایماژ

4:00 pm: چین در نظر گرفتن یک برنامه برای به تأخیر انداختن کلید اقتصادی جلسه

کمیته دائمی برای چین بالا مقننه را ملاقات بعدی شنبه, فوریه. 24 و در نظر گرفتن یک پیش نویس پیشنهادی برای به تعویق انداختن جلسه سوم از 13th, ملی, با توجه به وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا.

کنگره جلسه انتظار می رود برای شروع 5 مارس کلیدی رویداد سالانه در پکن که در چین منتشر اقتصادی آن اهداف برای سال, از جمله تولید ناخالص داخلی.

از آنجا جدید پنومونی-likevirus شروع به گسترش در چند هفته گذشته مقامات چینی را دلسرد محلی از سفر و جمع آوری با هم. پکن شهرداری از دولت جمعه اعلام کرد که هر بازدید کننده های جدید به این شهرستان باید قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود. — ساناز چنگ.

2:50 pm: استرالیا به تخلیه بیش از 200 شهروندان از الماس شاهزاده کشتی کروز

1:35 pm: مالزی میله ورود MS Westerdam مسافران کروز آمریکایی پس از آزمایش مثبت برای ویروس

12:50 pm: 78 درصد از شرکت های کار بحران با توجه به خاموش شدن Amcham بررسی می یابد

نزدیک به نیمی از شرکت های نظرسنجی توسط اتاق بازرگانی آمریکا در شانگهای گزارش جهانی خود را عملیات رنج می برد از خاموش کردن در چین یک نظرسنجی از 109 کنندگان در شانگهای سوژو نانجینگ و بیشتر منطقه دلتای رود یانگ تسه پیدا کرده است.

78 درصد از این شرکت ها می گویند که آنها لازم نیست که نیروی انسانی کافی برای تولید کامل در حالی که 30 درصد گفت: چالش های لجستیکی خواهد بود بزرگترین نگرانی آنها با توجه به نظرسنجی که روز دوشنبه منتشر شد.

11:30 am: مسافران کشتی کروز لنگر انداخت در کامبوج به دنبال پس از یک آزمون مثبت

هیجان زده مسافران پیاده از MS Westerdam. کشتی کروز وارد کامبوج در 14 فوریه سال 2020 پس از اینکه رشته برای دو هفته.

پائولا برونشتاین | گتی ایماژ

همه مسافران که در حال حاضر متحرك از کروز کشتی لنگر انداخت در کامبوج در حال حاضر در حال پیگیری پس از یک مسافر آمریکایی آزمایش مثبت با توجه به گزارش رویترز.

Holland America Line گفت: این کار با دولت ها و مقامات بهداشتی برای پیگیری دیگر 1,454 مسافران که داده شده بود رفتن پیش به سفر با مقامات کامبوج پس از چک های بهداشتی انجام شد. بسیاری مجبور به ترک کشور, یکشنبه, این گزارش گفت:. کشتی 802 خدمه.

MS Westerdam در حال صرف تقریبا دو هفته در دریا پس از رد شدن توسط پنج کشور در ترس است که مسافران آن را می تواند آلوده قبل از پذیرفته شدن توسط کامبوج.

10:35 am: حمایت بیشتر برای افزایش کسب و کار آمار شیوع

بانک مرکزی چین نرخ بهره در آن وام میان مدت در روز دوشنبه در یک پیشنهاد برای حمایت از کسب و کار است که وضعیتی وخیم از اختلال در فعالیت است.

که به دنبال چندین حرکت در چند هفته گذشته برای حمایت از کسب و کار. روز جمعه چین گفت: آن را تحمل بیشتر وام های بد و همچنین گفت: آن را عرضه کرده است بیش از $76.9 میلیارد دلار اعتبار است.

10:00 am: مواد غذایی بیشتر شرکت های ارائه ‘تماس با ما’ تحویل در چین

مک دونالد استارباکس و سریع دیگر شرکت های مواد غذایی در چین در حال افزایش خود را “تماس با ما” تحویل و وانت, خدمات به عنوان شیوع ادامه با توجه به گزارش رویترز.

مشتریان می توانید انتخاب کردن برای سفارش آنلاین و سفارشات خود را قرار داده خواهد شد در یک موقعیت برای وانت — بدون تماس انسان با توجه به گزارش.

8:50 am: چین گزارش 105 اضافی مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش وجود دارد 105 اضافی مرگ و میر و 2,048 جدید تایید موارد از Feb. 16.

به ارمغان می آورد که این کشور به طور کلی و در مجموع به 70,548 مورد تأیید و 1,770 مرگ و میر به گفته مقامات.

8:10 am: سنگاپور کاهش رتبه تولید ناخالص داخلی به علت ویروس به احتمال زیاد به صرف بزرگ در بودجه سالانه

7:30 am: Hubei, گزارش 100 مرگ و میر بیشتر و 1,933 موارد جدید

چین هوبئی استان گفت: آن را تایید کرده است 1,933 جدید کروناویروس موارد و 100 مرگ و میر بیشتر از Feb. 16. آن گفت که این ویروس آلوده 58,182 مردم در این استان و کشته 1,696 مردم در این منطقه است.

هوبئی است که مرکز شیوع و که در آن اکثر موارد و مرگ و میر قرار دارد. —وانگ

مشتریان چینی پوشیدن ماسک محافظ به آنها خط تا تک فایل به خرید کوفته در مغازه های محلی در 16 فوریه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

11:30 am: شهروندان آمریکایی شروع به تخلیه قرنطینه کشتی کروز در ژاپن

آمریکا مسافران قرنطینه در الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن شروع به تخلیه در روز یکشنبه. مقامات گفتند که گرفته می شود در یک پرواز چارتر به یکی از دو نظامی ایالات متحده در پایگاه هوایی که در آن آنها را تحت یک 14 روز در قرنطینه.

مسافران خواهد بود غربالگری علایم قبل از سوار شدن. آمریکایی ها که تصمیم به بازگشت منشور پرواز خواهد بود قادر به سفر به آمریکا تا مارس 4, با توجه به سفارت آمریکا در توکیو.

مقامات ژاپن گفت: قرنطینه روی عرشه کشتی باید در پایان Feb. 19. وجود دارد 355 مورد از این ویروس تایید شده که از روز شنبه با حدود 3,700 مجموع مسافران و خدمه در هیئت مدیره. —Newburger

10:50 am: چین شرکت های دارویی به فروش Favipiravir مواد مخدر به عنوان ویروس های بالقوه درمان

ژجیانگ Hisun دارویی یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارویی در چین دریافت کرده است تصویب به شروع به فروش Favipiravir به عنوان یک درمان بالقوه برای این ویروس با توجه به یک شرکت تشکیل پرونده. این شرکت هنوز هم باید ادامه بالینی از داروی ضد ویروسی است که در حال توسعه توسط تویاما شیمیایی ژاپن و پس از آن بازدید از بازار است. —Newburger

6:21 am: تایوان تایید مرگ انسان با هیچ سابقه شناخته شده از سفر به چین

تایوان گفت: یک مرد در 60s با سابقه هپاتيت B و دیابت درگذشت ویروس. این اولین مرگ در این جزیره است. مرد درگذشت شنبه پس از نزدیک به دو هفته در بیمارستان اما آیا تاریخ شناخته شده و از سفر به چین است.

مقامات بهداشت در حال بررسی چگونه او آلوده شد. تایوان دارای 20 مورد تأیید ویروس. —Newburger

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ایالات متحده شروع به تخلیه قرنطینه کشتی کروز در ژاپن

— CNBC ین ن لی و اما Newburger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>