Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما موارد بالا 900,000, Birx اجتماعی می گوید: فاصله گذشته از طریق تابستان

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.9 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 203,534
  • ما موارد: بیش از 939,000
  • ما مرگ و میر: حداقل 53,934

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:44 am: Mnuchin امید PPP کسب و کار کوچک وام صندوق خواهد شد ‘اجرا از پول به سرعت’

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin روز یکشنبه گفت که او نگران به دور دوم حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه در حال خشک به سرعت.

“به نظر من این مهم نیست از چه مدت آن طول می کشد. در واقع من فکر می کنم هر چه زودتر این پول پرداخت شده است بهتر” Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

“دور اول نهفته حدود 30 میلیون نفر از کارگران. من فکر می کنم این دور خواهد بود در مورد همان” او گفت:. “است که می شود نزدیک به 50 درصد از خصوصی نیروی کار. بنابراین من در واقع امید ما را به سرعت به طوری که ما می توانید دریافت کنید که پول به کارگران جیب.”

کنگره تصویب یکی دیگر از $310 میلیون دلار برای برنامه هفته گذشته پس از مقدار اولیه زد در کمتر از دو هفته.این برنامه مورد انتقاد قرار گرفت برای اجازه دادن به برخی از بزرگ عمومی شرکت برای دریافت وام منجر وزارت خزانه داری به انتشار به روز رسانی دستورالعمل های است که تشویق این شرکت ها برای بازگشت وام. Mnuchin گفت که او انتظار می رود حجم وام به طور متوسط به پایین به طور قابل توجهی” برای دور دوم.

Mnuchin همچنین در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که بیشتر از 600 دلار در هفته به اضافه مزایای بیکاری به عنوان بخشی از مراقبت در عمل “نه یک راه حل دراز مدت.”

هنگامی که اضافه شده به مزایای بیکاری پرداخت متحده سود اضافی به معنی برخی از دستمزد پایین کارکنان را بیشتر در بیکاری نسبت به آنها انجام کار به طور بالقوه ساختن آن دشوار برای کارفرمایان به rehire و آشنایی با قوانین PPP. — جسی پوند

10:14 am: آذر آینده نامشخص در HHS

آینده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر نامشخص است پس از یک گزارش که اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به او شلیک.

وال استریت ژورنال گزارش روز شنبه مقامات با توجه به از بین بردن آذر با استناد به شش منابع آشنا با این بحث. سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere انکار کرد که هر گونه حرکت قریب الوقوع بود گفت: “هر گونه گمانه زنی در مورد پرسنل غیر مسئولانه است و انحراف از کل ما-از-پاسخ دولت به Covid-19.”

در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن آذر از انتقاد در ماه گذشته گفت: در توییتر که آذر به حال “کامل اعتماد به نفس” از خود و معاون رئیس جمهور مایک پنس. —جسی پوند

9:54 am: آسیب های اقتصادی است و ضربه زدن به پایین ترین سطح از دستمزد بگیران سخت ترین

اقشار کم درآمد که بستگی به صنعت خدمات برای مشاغل در حال گرفتن بزرگترین ضربه از خاموش شدن اقتصاد است که رانده شده توسط خدمات مانند هتل ها و کافه ها و رستوران ها. آنها در سخت ضربه بخش خرده فروشی و وابسته به دیگران قادر به فروشگاه و ناهار خوردن و سفر, فعالیت های آن تمام شده است به شدت محدود و در طول زمان خاموش شدن است.

در حالی که برنامه های دولت متمرکز شده و در نگه داشتن مردم شناور که آواره شده اند با تلاش برای محدود کردن coronavirus گسترش درد به احتمال زیاد طولانی مدت است.

“بزرگترین ضربات بدن هستند به سفر, صنعت, صنعت خرده فروشی از بخش صنعت مراقبت های بهداشتی است که در خط مقدم مبارزه با ویروس. کسانی که به طور کلی کم-شغل پرداخت بنابراین مردمی در پایین بخشی از درآمد توزیع ثروت در حال رفتن به دریافت آبش با این گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. “بدون شک در مورد آن است.” —Jeff Cox

9:40 am: اجتماعی فاصله اقدامات خود ادامه خواهد داد ‘از طریق تابستان,’ Birx می گوید:

کاخ سفید مشاور بهداشت دکتر دبورا Birx گفت: ان بی سی نیوز’ چاک تاد در “ملاقات با مطبوعات” که آمریکایی ها نیاز به ادامه با استفاده از اجتماعی فاصله اقدامات حتی اگر همه گیر تضعیف پایان ممکن است.

“اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان واقعا اطمینان حاصل شود که ما محافظت از یک دیگر همانطور که ما حرکت را از طریق این مراحل” Birx گفت.

Birx نیست معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته فاکس نیوز روز جمعه که “با یادبود روز آخر هفته ما را تا حد زیادی این بیماری کروناویروس پشت سر ما است.” Birx گفت که پنس بیانیه آمده بر اساس مدل های کاخ سفید نیروی کار نگاه کرده است که در آن با استفاده از داده ها از دیترویت و لوئیزیانا. — جسی پوند

9:32 am: Pelosi می گوید کمبود پول نقد دولت های محلی دریافت کمک های مالی در آینده امداد لایحه

مجلس نانسی پلوسی گفت که بعد از coronavirus بسته امداد را شامل ایالتی و محلی بودجه در تقاضای بالا در سراسر کشور.

پرسید: اگر آمریکا یک خطای تاکتیکی در حمایت از آخرین بسته کمک که شامل نمی شود ایالتی و محلی بودجه پلوسی گفته سی ان ان جیک Tapper به “فقط آرام.”

“ما باید دولت و محلی است و ما باید آن را در یک راه قابل توجهی,” پلوسی گفت.

کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور تهمت امضا نزدیک به 500 میلیارد دلار coronavirus کمک بیل در هفته گذشته که ارائه $370 میلیارد برای کسب و کارهای کوچک, $75 میلیارد برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای آزمایش. دموکرات ها تا به حال خواستار 150 میلیارد دلار برای آمریکا و دولت های محلی که در قانون اما جمهوری خواهان با موفقیت رد کرد که پول است. — اما Newburger

9:03 am: موارد گزارش شده و مرگ و میر در ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>