یک مسافر می پوشد پزشکی ماسک در Grand Central station در تاریخ 5 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

دیوید دی Delgado

این است CNBC 24 ساعت زنده وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت شرق. این به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

اینجا امروز کلید عناوین:

  • نیویورک با اعلام وضعیت اضطراری به عنوان موارد ایالت صعود به حداقل 89.
  • واشنگتن را شناسایی کرده اول آن presumptive مورد.
  • ایتالیا در حال آماده سازی برای قفل کردن منطقه لومباردی که شامل کشور مالی hub میلان.
  • یک هتل استفاده می شود به عنوان یک coronavirus قرنطینه سقوط در چین ترک ده ها تن به دام افتاده در زیر آوار.
  • پاپ لغو اصلی خود را ظاهر عمومی و جریان آنها را آنلاین.

در اینجا آخرین آمار و ارقام جهانی و ایالات متحده آمریکا در مجموع:

  • مجموع موارد در سراسر جهان: بیش از 105 ، 000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز
  • مجموع مرگ و میر در سراسر جهان: حداقل 3,558 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز
  • کل ایالات متحده در مورد: حداقل 434 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط NBC News.
  • مجموع مرگ و میر در ایالات متحده: حداقل 19 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط NBC News.

6:52 pm: ما موارد بالا 400 به عنوان متحده اعلام شرایط اضطراری

مقامات در ایالات متحده گزارش کرده اند 434 موارد coronavirus و 19 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط NBC News. چندین ایالت را اعلام شرایط اضطراری در پاسخ به این ویروس از جمله کالیفرنیا و فلوریدا, ایندیانا, کنتاکی, مریلند, New York, یوتا و واشنگتن است. پنسیلوانیا صادر کرده است یک فاجعه اعلام و شهر Austin ایالت تگزاس صادر محلی فاجعه اعلام شده است. – کیمبال

6:33 pm: نیویورک را تایید می کند بیش از ده مورد جدید

نیویورک شناسایی 13 موارد اضافی از conronavirus با توجه به فرمانداری آوردن ایالت مجموع به 89. این موارد جدید در حال تمام واقع در شهرستان Westchester.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام وضعیت اضطراری در روز قبل از آن در تلاش برای جلوگیری از گسترش سریع ویروس. اضطراری اعلام خواهد شد اجازه می دهد که دولت برای خرید تجهیزات و استخدام کارگران بیشتر به سرعت و به راحتی به کمک سلامت بخش مانیتورینگ بیماران تحت self-قرنطینه کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. – کیمبال Newburger

6:27 pm: کاخ سفید در بیانیه ای در CPAC شرکت کنندگان تست مثبت

کاخ سفید آگاه است که یک فرد که با حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس دارای آزمایش مثبت برای ویروس شام به وزیر مطبوعات استفانی گریشام اما هیچ نشانه ای وجود دارد که رئیس جمهور تهمت یا معاون رئیس جمهور پنس تا به حال هر گونه تماس با فرد است.

“در این زمان هیچ نشانه ای وجود دارد که هر دو رئیس جمهور تهمت یا معاون رئیس جمهور پنس ملاقات با و یا در مجاورت نزدیک به شرکت کنندگان” گریشام گفت. “رئیس جمهور پزشک و ایالات متحده سرویس مخفی کار کرده اند از نزدیک با کارکنان و سازمان های مختلف برای اطمینان از هر احتیاط گرفته شده است به نگه داشتن خانواده اولین و کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم است.” – کیمبال

6:18 pm: اول presumptive در مورد DC

واشنگتن سلامت عمومی آزمایشگاه شناسایی اولین presumptive مورد کوروناویروس در پایتخت کشور, شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد در یک پست در توییتر. – کیمبال

5:53 pm: شرکت کنندگان در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس آزمایش مثبت

فردی که با حضور سیاسی محافظه کار عمل کنفرانس در اواخر ماه فوریه تا به آزمایش مثبت برای coronavirus.

فرد در معرض ویروس قبل از حضور در CPAC با توجه به محافظه کار آمریکا و اتحادیه که فرستاده می شود فرد به این کنفرانس است.

هارمونیک گفت: این فرد تا به حال هیچ تعامل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس در طول این رویداد. مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس در هر دو تحویل بیانات در CPAC.

فردی است که در حال حاضر تحت قرنطینه در نیوجرسی با توجه به هارمونیک. – کیمبال

5:40 pm: hariri کنفرانس جهانی موکول

این hariri اتحاد دوباره آن 23rd, کنفرانس سالانه در ماه جولای 7-10 نگرانی در مورد کوروناویروس.

“حتی اگر شرکت کنندگان ثبت نام و تعهدات از سخنرانان اصلی بودند پیشی سال های گذشته ما احساس مهم بود که به این تصمیم در حال حاضر به ما کمک کلید اجزای تشکیل دهنده بر این اساس طرح” گفت: Michael Klowden, hariri مدیر عامل شرکت.

این کنفرانس گرد هم می آورد رهبران کسب و کار, سیاست تکنولوژی و رسانه ها در هر سال است. این hariri تاسیس شد توسط مایکل Milken بود که محکوم به تقلب اوراق بهادار و شناخته شده بود به عنوان “junk bond پادشاه” در 1980s. Milken اخیرا عفو توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. – کیمبال

5:02 pm: عربستان سعودی می خواهد مردم پس از رسیدن از چهار کشور به خود-قرنطینه

عربستان سعودی خواسته است افرادی که از سفر به لبنان و مصر و ایتالیا و کره جنوبی به خود قرنطینه به مدت دو هفته از بعد از ورود خود را در پادشاهی عربستان رسانه های دولتی به نقل از وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت.

این خواسته مردم که بازدید هر یک از چهار کشور نشان علائم ویروس برای تماس با مقامات.

عربستان سعودی در گزارش جدید کروناویروس موارد یک زن که از ایران از طریق بحرین و زن دیگری که به پادشاهی خلیج فارس از عراق از طریق امارات متحده عربی در نظر گرفتن تعداد کل موارد به هفت. – رویترز

4:40 pm: Salesforce می گوید کالیفرنیا کارکنان به محل کار از خانه

Salesforce در حال حاضر تشویق همه کارکنان خود را در سراسر کالیفرنیا به کار از راه دور در ماه مارس را به عنوان نگرانی های رشد بیش از گسترش coronavirus.

“ما این تصمیم از فراوانی از احتیاط و در خدمت به حفاظت از کارکنان خود را به خانواده ها و جوامع ما” این شرکت در بیانیه ای گفت. “در طول این زمان ما ادامه خواهد داد به پرداخت ما فروشنده ساعتی ارائه دهندگان خدمات که بخش مهمی از خانواده ما است.”

Salesforce سان فرانسیسکو بزرگترین خصوصی, کارفرما, با بیش از 7000 کارمند در شهر.

این می آید سه روز پس از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری پس از coronavirus مربوط به مرگ در دولت است.

Salesforce خواسته کارکنان در واشنگتن نیز به کار از راه دور در روز شنبه با استناد به نگرانی های ایمنی. – لاک

3:52 pm: ایتالیا برای قفل کردن لومباردی و 11 استان

دولت ایتالیا قصد دارد برای قفل کردن سفر در لومباردی با توجه به coronavirus با توجه به پیش نویس یک فرمان نوشته شده توسط CNBC.

لومباردی منطقه از 10 میلیون نفر در شمال ایتالیا است که به میلان, کشور مالی توپی.

دولت ایتالیا همچنین برنامه های سفر مستندات در 11 استان از جمله Modena Parma پیاسنسا رجیو امیلیا, Rimini, Pesaro and Urbino, ونیز, Padua, Treviso, Asti و Alessandria.

با توجه به پیش نویس فرمان مردم باید “کاملا جلوگیری از” سفر به این مناطق به جز در مواقع اضطراری.

ایتالیا یکی از کشورهایی سخت ترین ضربه از coronavirus در خارج از چین است. وجود دارد حداقل 5,883 موارد تایید شده در ایتالیا و حداقل 233 مرگ و میر. – کیمبال

یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس وارد یک ایستگاه مترو در میلان ایتالیا 4 مارس سال 2020 است.

گولیلمو Mangiapane | ایسنا

3:22 pm: FDA سر می گوید 2.1 میلیون آزمون را کشتی به آزمایشگاه توسط دوشنبه

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: مواد 2.1 میلیون coronavirus آزمون خواهد شده اند به غیر عمومی آمریکا labs توسط دوشنبه به عنوان برگ برنده دولت با هدف مقابله با انتقاد است که پاسخ آن به این بیماری شده است کند.

استفان هان FDA کمیسر خبرنگاران در کاخ سفید که تولید کنندگان گفته اند که آژانس آنها بر این باورند که تا پایان هفته آینده آنها می تواند در مقیاس بالا به ظرفیت 4 میلیون و آزمون های اضافی است. – رویترز

3:09 pm: تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده رسیدن به 395 با 19 مرگ و میر

در اینجا آخرین تایید coronavirus مورد اعداد در ایالات متحده با توجه به NBC News داده:

بزرگ شاهزاده خانم: 21 (19 خدمه و 2 مسافر); آریزونا: 5; کالیفرنیا: 84; کلرادو: 8; فلوریدا: 7; گرجستان: 3; هاوایی: 1; ایلینوی: 6; ایندیانا: 1; کنتاکی: 1; ماساچوست: 13; مریلند: 3; در ایالت مینه سوتا: 2; نبراسکا: 14; نوادا: 2; New Hampshire: 2; جدید جرزی: 4; New York: 76; کارولینای شمالی: 2; اوکلاهما: 1; اورگان: 7; پنسیلوانیا: 2; رود آیلند: 2; کارولینای جنوبی: 2; تنسی: 1; تگزاس: 19; یوتا: 2; واشنگتن: 102; ویسکانسین: 1.

شده اند وجود دارد 16 ویروس های مربوط به مرگ و میر در ایالت واشنگتن; 2 در فلوریدا; و 1 در کالیفرنیا است. – Newburger

2:29 pm: مصر کشتی کروز قرنطینه بیش ویروس جدید خوشه

یک کشتی کروز در مصر رود نیل با بیش از 150 گردشگران و محلی خدمه است که در قرنطینه در جنوب شهر اقصر به 45 نفر در هیئت مدیره آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, مقامات گفت.

یک تایوانی-آمریکایی توریستی که قبلا در همان کشتی آزمایش مثبت به هنگام بازگشت به تایوان, سازمان بهداشت جهانی به اطلاع مقامات مصری که پس از آزمایش هر کس در کشتی.

مقامات بهداشتی برای اولین بار متوجه شد که یک دوجین از کشتی مصری خدمه بود قرارداد سرعت گسترش ویروس و گفت: آنها نشان نداد علائم با توجه به یک بیانیه مشترک از کشور مصر, وزارت بهداشت و, که در روز جمعه. – AP

1:29 pm: نیویورک اعلام وضعیت اضطراری

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام وضعیت اضطراری پس از تعداد تایید coronavirus موارد در نیویورک افزایش یافت و به 76.

یازده از موارد در شهر نیویورک و 57 در شهرستان Westchester. نیز وجود دارد که علائم مداوم گسترش از جمله یک جفت از موارد در هر دو Saratoga County و راکلند و همچنین به عنوان چهار در ناسائو شهرستان با توجه به فرماندار.

کشت از موارد در شهرستان Westchester ردیابی بازگشت به یک وکیل از Westchester, بود که دومین مورد تایید شده در دولت است. Newburger

12:57 pm: 30 نفر هنوز به دام افتاده در چین هتل آوار

حدود 30 نفر باقی مانده به دام افتاده و پس از یک هتل استفاده می شود برای coronavirus قرنطینه سقوط در جنوب شرقی بندر چین شهر گوانجو رسانه های دولتی گفت.

حدود چهار ساعت پس از سقوط Quanzhou شهرداری گفت: 38 70 یا بیشتر افرادی که تا به حال شده است در Quanzhou Xinjia هتل نجات داده شده اند.

یک جریان ویدئو ارسال شده توسط دولت مورد حمایت پکن سایت خبری نشان داد نجات کارگران در نارنجی لباس clambering بیش از قلوه سنگ و پیچ خورده steelwork حمل و نقل مردم به سمت آمبولانس. – رویترز

نجات کارگران دیده می شود در سایت که در آن یک هتل استفاده می شود برای رمان coronavirus قرنطینه سقوط در جنوب شرقی بندر چین شهر گوانجو استان فوجیان چین 7 مارس سال 2020 است.

cnsphoto از طریق رادیو فردا

12:26 pm: ایتالیا coronavirus مرگ و میر آهسته موارد جهش

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا آهسته است اما در مجموع تعداد موارد در کشور شروع به پریدن کرد بیش از 1200 مدنی سازمان حفاظت گفت.

مرگ و میر به دلیل عفونی ویروس بودند تا 36 به 233 رئیس آژانس آنجلو Borrelli گفت: در یک کنفرانس خبری. آنها تا 49 روز جمعه در بزرگترین افزایش از آنجا که شیوع این بیماری در ایتالیا.

تعداد کل موارد در کشور بود تا به 5,883 نسبت به 4,636 اعلام کرد در روز جمعه نشان میدهد که سرایت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

Borrelli اضافه شده است که از کسانی که در اصل آلوده 589 تا به حال به طور کامل بهبود یافتند در حالی که 567 بودند تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه.

از سرایت به نور آمد بیش از دو هفته پیش است و با تمرکز بر یک تعداد انگشت شماری از نقاط در شمال ایتالیا اما موارد را در حال حاضر تایید شده است در هر یک از این کشور در 20 منطقه با مرگ و میر ثبت شده در هشت نفر از آنها را. رادیو فردا

10:57 am: موارد در انگلستان افزایش به 206

نهادهای بهداشت و درمان گفت که تعداد تایید ویروس موارد در انگلستان افزایش یافته است از 164 به 206 افزایش 42 پس از جمعه.

دو نفر در بریتانیا کشته شده اند از ویروس وزارت بهداشت و درمان و سلامت عمومی انگلیس آژانس گفت. بیش از 21000 نفر آزمایش شده است برای ویروس. Newburger

بهداشتی کارگران ضد عفونی کلیسای سان دومنیکو ماجیوره در شهر ناپل برای مقابله با خطر عفونت کروناویروس (COVID 19).

KONTROLAB

10:26 am: Amtrak لغو nonstop Acela سرویس بین واشنگتن و نیویورک به دلیل ضعف تقاضا

Amtrak لغو آن nonstop Acela سرویس بین واشنگتن و نیویورک به عنوان تقاضا ضعیف به دلیل نگرانی بیش از ویروس. آن را به حالت تعلیق سرویس شروع روز سه شنبه از طریق مه 26 و تعلیق و تغییر هزینه های موجود و جدید برای رزرو بلیط های خریداری شده قبل از 30 آوریل.

“ما در حال نزدیک نظارت بر coronavirus و اقدام بر اساس راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی” شرکت گفت. – Newburger

9:24 am: 70 نفر به دام افتاده بعد از هتل استفاده می شود برای coronavirus قرنطینه فرو می ریزد در چین

حدود 70 نفر از مردم به دام افتاده در یک سقوط هتل در شهر گوانجو در جنوب شرقی استان فوجیان دولت در شهرستان گفت: در وب سایت خود را.

فرو هتل استفاده می شود برای coronavirus قرنطینه با توجه به رسمی روزانه مردم. این ساختمان فرو ریخت و در حدود 7:30 بعد از ظهر به وقت محلی و 9 ساعت و 23 نفر نجات داده شده اند دولت شهرستان گفت.

هیچ دلیلی برای سقوط داده شد. – رویترز

9:20 am: DC مقامات بهداشتی می گویند هیچ شناسایی خطر ابتلا به AIPAC شرکت کنندگان پس از دو نفر تست مثبت برای ویروس

مقامات روز جمعه تایید کرد که دو نفر که به تازگی با حضور در این کنفرانس توسط آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته در سی تست مثبت برای ویروس. هزاران نفر از مردم با حضور در همایش سیاست.

این سی وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای که وجود دارد شناسایی خطر برای افرادی که در این کنفرانس است.

“همه شرکت کنندگان و اعضای عمومی می خواست به دنبال به خوبی تثبیت راهنمایی پیشگیری مانند ماندن در خانه اگر بیمار و پیش فراخوانی برای یک ارائه دهنده خدمات بهداشت اگر دچار علائم” وزارت بهداشت گفت. – Newburger

8:59 am: پاپ لغو اصلی ظاهر عمومی و جریان آنها را آنلاین

پاپ فرانسیس نمی خواهد آدرس جمعیت از معمول خود را در پنجره مشرف به میدان سنت پیتر واتیکان گفت: با حضور منظم در حال جریان آنلاین به جای.

این حرکت تلاشی است برای جلوگیری از جمعیت از جمع آوری به عنوان coronavirus همچنان به گرفتن ایتالیا با حداقل یک مورد تایید شده در شهر واتیکان.

“این انتخاب لازم برای جلوگیری از خطرات ناشی از گسترش COVID-19 با توجه به جمع آوری” بیانیه ای گفت:.

پاپ نیز نمی خواهد خود را نگه دارید به طور کلی مخاطبان از میدان سنت پیتر در روز چهارشنبه. هر دو آدرس معمولا دیدن هزاران نفر از مردم جمع آوری به شنیدن صدای پاپ. – اسقف

پاپ فرانسیس استقبال مؤمنان به او می رسد به رهبری هفتگی مخاطبان عام در میدان سنت پیتر. به طور کلی مخاطبان برگزار می شود هر چهارشنبه در سنت پیتر مربع است که گنجایش حدود 80.000 نفر است.

SOPA تصاویر

8:37 am: فرانسوی موارد پرش با 103 در یک روز بیش از دو مرگ و میر گزارش شده

دو نفر فوت کرده اند از coronavirus در فرانسه با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان آوردن تعداد کل مرگ و میر به 11. یکی از مرگ و میر بود که در شمال فرانسه و در نرماندی.

تعداد موارد در فرانسه شروع به پریدن کرد بیش از 103 روز گذشته با توجه به وزارت بهداشت. وجود دارد در حال حاضر در مجموع 716 مورد تأیید در فرانسه. کیمبال رویترز

8:28 am: فلوریدا می گوید 2 ساکنان درگذشت

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد اواخر جمعه که دو ساکنان درگذشت در شیوع کروناویروس. موارد اول شناخته شده مرگ و میر در کشور است.

با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان وجود داشته است 11 مثبت جدید کروناویروس موارد در دولت به عنوان جمعه در 9:57 p. m. ET. – وانگ

8:13 am: یکی دیگر از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی مسافری درگذشت, ژاپنی گزارش های رسانه ها

یکی دیگر از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی مسافری کرده و با توجه به NHK ژاپن پخش عمومی. این به ارمغان می آورد مرگ و میر از این کشتی به هفت.

الماس شاهزاده کشتی اعتقاد بر این است این سایت از چه ممکن است برای اولین بار عمده COVID-19 اپیدمی در خارج از چین است. آن را در قرنطینه یک پورت در فوریه. 4 پس از یک مهمان قبلی که نمی باید هر گونه علائم در حالی که روی عرشه کشتی آزمایش مثبت برای ویروس.— اسقف ایسنا

7:12 am: ایتالیایی سیاستمدار تست مثبت برای coronavirus

رهبر ایتالیا شرکت حاکم دموکراتیک پارتی, نیکولا Zingaretti, دارای آزمایش مثبت برای coronavirus او گفت: در یک ویدیو در Facebook شنبه.

“من خوب هستم اما من مجبور به ماندن در خانه برای چند روز آینده,” او گفت:.

ایتالیا در اروپا, کانون coronavirus با حداقل 4,636 مورد تأیید و 197 مرگ و میر ناشی از شنبه. — اسقف

3:39 am: پانزده گردشگران آمریکایی قرنطینه در بانک غرب بیت لحم هتل

پانزده آمریکایی ها شده اند و قرنطینه در بیت لحم هتل بیش از coronavirus نگرانی یک فلسطینی سخنگوی دولت به رویترز گفت.

سخنگوی ابراهیم Melhem وجود دارد گفت: یک هیئت آمریکایی در هتل “و آنها در حال برخورد با توجه به مقررات قرنطینه مثل همه دیگران است که وجود دارد.”

فلسطین در حال حاضر حداقل 22 مورد تأیید ویروس و اعلام وضعیت اضطراری است. — اسقف

یک کارگر کارخانه در کاتماندو در نپال باعث می شود پارچه ماسک صورت. محلی کارخانه های تولید پارچه, ماسک برای دیدار با افزایش تقاضا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

SOPA تصاویر

3:13 am: دانشگاه استنفورد و عضو هیات علمی آزمایش مثبت; در کلاس های حضوری لغو

مقامات در دانشگاه استنفورد اعلام کرده اند که یک عضو هیات علمی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

مدرسه در تماس است کسانی که ممکن است در تماس با فرد و از آنها خواست تا از خود جدا کنند. این عضو هیات مشغول به کار در یک درمانگاه که بسته شده است برای تمیز کردن.

این عضو هیات علمی شده بود به کار پس از نشان دادن علائم دانشگاه استنفورد گفت.

در ضمن در نامه منتشر شده در اواخر پنجشنبه کشيش Persis Drell اعلام کرد که در دو هفته گذشته از زمستان سه ماهه آغاز مارس 9 کلاس در دانشگاه استنفورد نه در فرد.

“به حدی عملی ما خواهد شد در حال حرکت در کلاس های آنلاین به فرمت های در محل در شخص راهنما” Drell گفت. — اسقف

12:40 am: NBA می گوید تیم به دبستان در طرح های احتمالی برای بازی بدون طرفداران

انجمن ملی بسکتبال به توصیه مقامات برای آماده سازی طرح های احتمالی باید از شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش است. NBA گفت: تیم باید شناسایی “اقدامات مورد نیاز اگر آن را به لازم تبدیل شده به یک بازی با تنها ضروری کارکنان در حال حاضر” بدون طرفداران و یا رسانه ها با توجه به یک کپی از یادداشت های به دست آمده توسط CNBC.

این یادداشت گفت: تیم نیز باید “آماده شدن برای امکان اجرای متوسط چک های بازیکنان, تیم, هیات, داوران, و هر کس دیگری که ضروری است به انجام یک بازی در این تیم آرنا.”

یکی از لیگ های اجرایی گفت: CNBC لیگ نشده در نظر گرفته شده لغو و یا بازی کردن بازی ها بدون طرفداران, اما این یادداشت فرستاده شده به سازمان به عنوان یک احتیاط. — جوان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im