Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما موارد بالا 1 میلیون به عنوان کومو تشریح معیارهای برای بازگشایی نیویورک

رهبران کسب و کار و مقامات دولتی در حال ساخت برنامه ای برای بازگشایی بخش از اقتصاد است. در ضمن اقامت در خانه شیوه های در حال ارسال و فروش کالاهای مصرفی و تهدید صنایع و مشاغل. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 3 میلیون نفر در سطح جهان از شیوع شروع با بیش از 1 میلیون از این موارد در ایالات متحده از اواسط بعد از ظهر روز سه شنبه.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 213,273
  • ما موارد: بیش از 1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 57,266

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:44 pm: بیش از 52 دلار میلیارد دلار در امداد وام مصوب ظهر

ایالات متحده کسب و کار کوچک دولت گزارش آن را به حال تایید شده بیش از $52 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک امداد وام در حدود یک روز و نیم پس از برنامه راه اندازی مجدد.

SBA گفت که از 1 p. m. و آن را به تصویب رسانده 475,000 وام کسب و کار کوچک برای چک Protection Program (PPP) در سراسر 5,100 وام دهندگان. جامعه بانک ها با کمتر از 10 میلیارد دلار در دارایی های در حال حاضر دیده می شود 331,119 وام مصوب در مجموع نزدیک به 30 میلیارد دلار.

SBA شده است پردازش برنامه های کاربردی برای وام پس از 10:30 صبح دوشنبه پس از کنگره مجاز اضافی $310 میلیارد دلار برای امداد رسانی برنامه. —رویترز

2:20 pm: مدیر عامل گوگل می گوید کارکنان بازگشت به کار نمی افتد حداقل تا ژوئن 1

الفبای مدیر عامل سوندار پیچای شروع بحث در مورد برنامه های این شرکت اجازه می دهد تا کارگران بازگشت به کار با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان دوشنبه که مشاهده شد با CNBC.

در ایمیل پیچای گفت که کارگران انتظار می رود “مبهوت” و “تدریجی” به دفتر بازگشت اما هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد حداقل تا ژوئن 1. Alphabet, پدر و مادر, شرکت گوگل, برنامه ریزی شده است به گزارش درآمد سه ماهه اول خود را پس از زنگ.

این شرکت خواهد شد که کارگران بازگشت “به تدریج” به کاهش اضطراب در اطراف ترک خانه پیچای اضافه شده است. “هر کس در یک سایت را در یک بار” او گفت:. “وجود خواهد داشت بدون one-size-fits-all رویکرد و راهنمایی های خاص متفاوت خواهد بود از محل به محل.” —جنیفر الیاس

2:07 pm: ما coronavirus موارد بالا 1 میلیون

پزشکی کارگران حمل بیمار از آمبولانس به دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان در واشنگتن دی سی, ایالات متحده آمریکا, در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

تینگ شن | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده به عنوان کشور چنگ زدن با تقریبا یک سوم از تمام جهانی مورد ساخت آن را بدترین شیوع در جهان, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بخش بزرگی از ایالات متحده Covid-19 موارد باقی می ماند در ایالت نیویورک که در آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در حال حاضر در حال تست در حدود 20000 نفر در روز به این ویروس است و کار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دو برابر این تعداد است.

این ویروس به لمس هر ایالت در ایالات متحده اخلال در زندگی روزانه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها به عنوان دولت و رهبران محلی را توقیف غیر ضروری کسب و کار سعی کنید برای جلوگیری از همه گیر قرار دادن تعداد بی سابقه ای از مردم ، —برکلی لاولیس جونیور

1:46 pm: بریتیش ایرویز هشدار می دهد به عنوان بسیاری از 12,000 شغل برای رفتن

بریتیش ایرویز برنامه ای برای برش به عنوان بسیاری از 12 ، 000 شغل در پاسخ به کروناویروس بحران این بدان معناست که تعداد مسافر را در سال برای بازیابی صاحب آن بین المللی تثبیت خطوط هوایی خبر داد.

IAG, که همچنین دارای Iberia Aer Lingus و Vueling گزارش سه ماهه اول عامل ضرر و زیان قبل از موارد استثنایی از 535 میلیون یورو ($580 میلیون دلار) در مقایسه با سود 135 میلیون سال پیش. درآمد کاهش یافته است 13 درصد به 4.6 میلیارد یورو رسید. IAG هشدار داد این انتظار نتایج بدتر در یک بیانیه همچنین تنظیم برنامه گسترده بازسازی در BA. —رویترز

1:31 pm: Cuomo تشریح معیارهای برای بازگشایی نیویورک

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو برشمرد 12-طرح گام به بازگشایی بخش هایی از دولت در حالی که تلاش برای نگه داشتن این بیماری همه گیر کوروناویروس از شعله ور کردن دوباره.

“این یک واقعیت مبتنی بر داده محور بازگشایی طرح برای مناطق است که آنها را امن نگه دارید و اجازه می دهد که اقتصاد برای بازگشایی در فاز” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سیراکیوز. دولت زیر دستورالعمل های تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که نیاز به محلی و مقامات دولتی را به نمایش مستمر کاهش Covid-19 موارد بیش از دو هفته است.

اگر عفونت های جدید ادامه خواهد داد به سقوط کومو گفت: برخی از بخش های دولت را ملاقات CDC دستورالعمل مه 15, اما “نه نیویورک نه downstate مگر اینکه یک معجزه اتفاق می افتد.”

این طرح برای بازگشایی, نیویورک, کانون Covid-19 بحران در ایالات متحده نیاز به احداث منطقه انزوا و امکانات برای نظارت بر شیوع و استخدام یک استخر اختصاصی به اصطلاح تماس ردیاب برای ردیابی گسترش ویروس. —کوین Breuninger یاس کیم نوح Higgins-دان

1:19 pm: پاپ خواستار ویروس مستند اطاعت از میان کلیسا و دولت بحث

پاپ فرانسیس منجر شب زنده داری عید پاک جمعی در کلیسای سنت پیتر با مشارکت عمومی با توجه به شیوع کروناویروس در واتیکان

Remo Casilli من فردا نیوز

پاپ فرانسیس به waded کلیسای دولتی بحث در مورد ویروس-تحمیل مستندات مذهبی, خدمات, تماس سهشنبه برای “احتیاط و اطاعت” به دولت پروتکل برای جلوگیری از عفونت از افزایش دوباره.

فرانسیس’ درخواست تجدید نظر آمد فقط دو روز پس از اسقف ایتالیایی به تلخی شکایت کرده است که دولت ایتالیا ارائه شده هیچ مقررات برای توده ها به سر در آن برنامه ریزی برای بازگشایی, ایتالیایی, کسب و کار, اجتماعی و ورزشی زندگی شروع ممکن است 4.

در حالی که روشن نیست اگر فرانسیس در نظر گرفته شده برای ارسال پیام های مختلف از اسقف درخواست تجدید نظر خود را برای اطاعت و احتیاط در خط با قبلی خود تماس برای محافظت از آسیب پذیر ترین و منافع اقتصادی را به صندلی عقب به همبستگی.

در همان زمان فرانسیس قطعا chafed در این مستند گفت: در اوایل که او احساس او در یک “قفس” و تاسف بیشتر که به تازگی کلیسا واقعا “کلیسا” بدون یک جامعه وفادار و در حال حاضر دولت از آیینهای کلیسا. —آسوشیتد پرس

1:10 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را ثبت سفارش بر روی ویروس های مربوط به مسئولیت مشکلات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ” و ” امضای یک دستور اجرایی که در آدرس کارفرما مسئولیت مسائل که بوجود آمده از شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن سوال از خبرنگاران در دفتر بیضی شکل به عنوان او در دیدار با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: سفارش را مجبور به انجام با گوشت عرضه و که دولت او مشغول به کار بود, با, مرغ, تولید کننده مواد غذایی تایسون.

مقامات دولت و برخی از جمهوری خواهان در کنگره گفته اند که کسب و کار است که در حال بازگشایی نیاز به مسئولیت حفاظت از پرونده های حقوقی کارکنان ممکن است فایل اگر آنها را تبدیل به بیمار است.

آنها بازیگران آن لازم است و شرط لازم برای کسب و کار به اعتماد به نفس آنها نیاز به بازگشایی شده است. —رادیو فردا

12:59 pm: بزرگترین مرکز مالک آماده بازگشایی 49 خواص

Haywood بازار, Greenville, South Carolina.

مایک Kalasnik | WikipediaCC

بزرگترین مرکز مالک در ایالات متحده در حال آماده سازی برای باز کردن تعدادی از خواص آن در سراسر کشور به عنوان کشورهای مانند کارولینای جنوبی و گرجستان شروع به بازگشایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به داخلی یادداشت که به دست آمده توسط CNBC.

Simon Property Group بازگشایی 49 از آن مراکز و خروجی مراکز دوشنبه از طریق جمعه این یادداشت گفت: از جمله Haywood بازار در گرینویل کارولینای جنوبی و لنکس مربع در آتلانتا.

ساعت کسب و کار در این مراکز و مراکز خروجی محدود خواهد شد به ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه و ظهر تا 6 بعد از ظهر یکشنبه به اجازه می دهد برای تمیز کردن یک شبه, با توجه به یادداشت. سیمون گفت: آن را به طور منظم پاکسازی بالا لمسی مناطق مانند دادگاه مواد غذایی, جداول, پله برقی, درب دستگیره های الکترونیکی و دایرکتوری ها. و آن را تشویق فروشندگان به انجام همان در فروشگاه خود را.

ضمن سیمون گفت: آن را تشویق خریداران را به خود درجه حرارت قبل از رفتن به بازار. در بازار آن را به رایگان تست دما در دسترس به مشتریان با استفاده از مادون قرمز دماسنج آن را گفت.

رایگان سی دی سی تایید ماسک و دست مطابق با اصول بهداشتی بسته نیز در دسترس خواهد بود به خریداران که برای آنها بخواهید. سیمون گفت: آن را تشویق خریداران به پوشیدن ماسک یا نوعی از پوشش در حالی که آنها در فروشگاه. سیمون است الزامی کارکنان خود را ماسک می پوشند در حالی که آنها در حال کار و “معافیت های مکرر برای شستن دست.” —توماس لورن

12:48 pm: Stay-at-home سفارشات در حال احیای آب پرتقال فروش

Coca-Cola Co.’s دقیقه و به سادگی نارنجی برند پرتقال آب میوه نشستن بر روی صفحه نمایش در یک سوپر مارکت در پرینستون ایالت ایلینوی است.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

پس از سال ها از کاهش آب پرتقال مصرف پناهگاه در محل سفارشات که آمریکایی ها مجبور به ماندن در خانه هستند و منجر آنها را به نوشیدن بیشتر از صبحانه اصلی.

در هشت ماه منتهی به مارس 18, خرده فروشی, خرید و فروش آب پرتقال افزایش 33.5 درصد نسبت به یک سال پیش با توجه به نیلسن داده است.

آب پرتقال مصرف ضربه اوج خود در سال 1998 با شکوه در 6.1 گالن سرانه با توجه به داده ها از ایالات متحده وزارت کشاورزی اقتصادی پژوهش و خدمات است. 2017 با مصرف کنندگان نوشیدن 60 درصد کمتر آب پرتقال سال های پس از واکنش در مورد آن درست مزایای بهداشت و درمان و طیف وسیع تری از گزینه های از آب و مخلوط. —آملیا Lucas

12:34 pm: سهام سقوط برای اولین بار در 5 روز به رهبری آمازون و tech سهام

12:27 pm: بالا آگهی شرکت به تشریح بخش های کسب و کار ضربه بیشتر با این بیماری همه گیر

12:13 pm: Coronavirus می تواند کشتن بیش از 3 میلیون نفر در کشورهای آسیب پذیر

یک دختر می ایستد در نزدیکی یک زن در زیر آوار یک ساختمان آسیب دیده در تهران برگزار می شود شهر Nairab در شمال غربی سوریه به منطقه ادلب سوریه 17 آوریل سال 2020 است.

خلیل Ashawi | ایسنا

Coronavirus می تواند آلوده به یک میلیارد نفر و کشتن 3.2 میلیون نفر در 34 “بحران متاثر از کشورها” به عنوان تشدید بیماری همه گیر انسان دوستانه بحران های بین المللی کمیته نجات گفت: در یک گزارش جدید.

این تجزیه و تحلیل شامل کشورهای در مناطق جنگی مانند افغانستان و سوریه و همچنین کشورهای مبتلا مداوم فقر قبل از همه گیر از جمله یونان و ونزوئلا است.

“این اعداد باید به عنوان یک بیدارباش تماس بگیرید: کامل ویرانگر و نامتناسب وزن این بیماری همه گیر است و در عین حال احساس می شود در جهان بیشترین شکننده و جنگ زده کشور” مدیر کمیته دیوید میلیبند در بیانیه ای گفت:.

IRC, گزارش جدید “یک اندازه متناسب نیست همه: کاهش COVID-19 انسانی تنظیم می گوید:” آن برآورد محافظه کار. سازمان حساب نمی برای محدود کردن دسترسی به مراقبت های بهداشتی در بسیاری از کشورها آن را مورد تحليل قرار گرفت. این گزارش می گوید جنوب سودان به عنوان مثال فقط چهار هواکش و 24 واحد مراقبت های ویژه. —خواهد Feuer

12:02 pm: گرجستان می دهد خرده فروشی یک نگاه اجمالی از آنچه بازگشایی اقتصاد را مانند

خرده فروشان نزدیک به تماشای مصرف کننده واکنش در گرجستان آن را به عنوان میان ایالات متحده برای اولین بار برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد آن است.

سالن ورزشگاه و تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی جمعه با سینما و رستوران ها مجاز به باز دوشنبه. در حالی که مقامات بهداشت و دولت ها از نزدیک نظارت بر تحولات در مناطق که در حال بازگشایی هستند خرده فروشان.

این کشور را غیرضروری فروشگاه خرده فروشی در بخش بسته شده است یک ماه یا بیشتر برای اولین بار در تاریخ. آن است که غیر ممکن است بدانید که چگونه مصرف کنندگان خواهد شد واکنش نشان می دهند به یک حالت عادی اگر آنها بازگشت به فروشگاه و چگونه عادات ممکن است تغییر کرده است.

غیرضروری مکان های خرده فروشی نشده است با توجه به متهور به بازگشایی در هلو دولت و زمانی که مقامات بلند تعطیلی آن باقی مانده است دیده می شود که خرده فروشان را انتخاب کنید تا بلافاصله بازگشایی شده است. —کورتنی ریگان

11:53 am: مشاورین رود بریده بریده کارکنان به عنوان همه گیر اصطبل سفر

مشاورین گزارش تخمگذار کردن بیشتر کارکنان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تلفات در صنعت مسافرت.

این آخرین نشانه ای از چگونه بحران است تغییر عادات و تأثیر نیروی کار است. این معلوم نیست چه دامنه اخراج خواهد شد اما سفر تجارت انتشار Skift گزارش شده است که آنها را تحت تاثیر قرار دهد 25 درصد از مشاورین در نیروی کار جهانی از جمله 600 آمریکا کارکنان. کل اخراج می تواند در اطراف 1,000, Skift گزارش با استناد به منابع. این شرکت در حدود 4,200 کارکنان با توجه به شرکت براده. —لورن Feiner

11:35 am: ‘معقول اعتماد به نفس’ سوزش معده داروی فاموتیدین می تواند کمک به مدیر عامل می گوید:

Northwell سلامت مدیر عامل شرکت مایکل Dowling گفت که دانشمندان در حال کار بر روی یک داروی آزمایشی برای فاموتیدین مشترک سوزش سر دل دارو باید “معقول اعتماد به نفس” است که این دارو ممکن است باعث تفاوت در درمان Covid-19 بيمار.

“این یکی از آزمایش های بسیاری انجام می دهیم اما به اعتقاد ما در دو هفته آینده و یا بنابراین ما باید برخی از نتایج بالقوه قادر به بگویید که آیا آن کار می کند یا نه” Dowling گفت CNBC.

Dowling وجود دارد گفت: حدود 200 نفر در حال حاضر ثبت نام در آزمایشی که با استفاده از نه بار مقدار فاموتیدین که کسی که معمولا برای درمان سوزش سر دل, به عنوان اولین گزارش شده توسط مجله ساینس. فاموتیدین عنصر مشترک موجود در Pepcid یک دارو سوزش معده. —نوح Higgins-دان

11:13 am: Dr. Anthony Fauci به ما هشدار می دهد می تواند ‘در سقوط بد’ اگر درمان کار نمی کند

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هایی در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید جمعه, مارس 17 سال 2020 در واشنگتن است.

الکس براندون | AP

ایالات متحده “می تواند در صورت سقوط بد” اگر محققان نمی پیدا کردن یک درمان موثر برای مبارزه با کروناویروس در آن کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت. ویروس قطعا دوباره در ایالات متحده حتی به عنوان موارد شروع به تثبیت Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در مصاحبه ای با اقتصادی باشگاه از واشنگتن ،

Covid-19 است “نه رفتن به ناپدید می شوند از سیاره خود گفته کارشناسان بیماری های عفونی در حال یادگیری در مورد چگونه به آن را حذف رفتار با تماشای در حال ظهور شیوع بیماری در کشورهای دیگر مانند آفریقای جنوبی که شروع خود را برای ورود به فصول سرد. “در ذهن من آن را اجتناب ناپذیر است که ما یک بازگشت ویروس و یا شاید حتی که آن را هرگز دور رفت,” او گفت:.

Fauci همچنین هشدار داد در برابر کشورهای بازگشایی کسب و کار در موعد مقرر گفت: علت آن می تواند “ارتجاعی به ما حق بازگشت در همان قایق است که ما در چند هفته پیش.” —برکلی لاولیس جونیور, Kevin Breuninger

10:25 am: مواد غذایی بانک ها در حال بسته شدن و از دست دادن نیروی کار خود را

یک داوطلب اماکن گوش ذرت و یک کیسه پرتقال از برداشت دوم مواد غذایی بانک مرکزی فلوریدا به عقب یک ماشین.

عکس | پل هنسی | NurPhoto | گتی ایماژ

مواد غذایی بانک ها سازندگان: به عنوان آنها در تلاش برای رقابت با کروناویروس و ارائه مواد غذایی, کمک به میلیون ها نفر از مردم است. داوطلب کمک به کاهش یافته به دلیل اجتماعی فاصله و ترس از ابتلا و گسترش بیماری است.

برای مقابله با چالش ها در آورده با شیوع مواد غذایی, بانک ها باید در محل قرار داده و پروتکل های جدید برای حمل و تحویل مواد غذایی و حفظ یک منبع ثابت. اما این چالش ها را منتقل مقدار از بار بر روی بانک های مواد غذایی خود را که منجر به بالا رفتن سرسام آور هزینه های عملیاتی و عدم اطمینان در مورد چگونه آنها قادر خواهید بود برای پاسخ.

“وجود دارد هرگز به اندازه کافی پول” گفت: نیکوکار ژان Shafiroff یک عضو هیئت مدیره از شهر نیویورک ماموریت جامعه که در خدمت کودکان و خانواده ها زندگی می کنند یا در زیر سطح فقر. —یلنا Dzhanova

10:15 am: قیمت خانه بودند به دست آوردن مقاومت جدی فقط قبل از خاموش شدن تا 4.2%

قیمت خانه بودند نه تنها افزایش در ماه فوریه دستاوردهای شد افزایش به طور پیوسته. در سراسر کشور, قیمت 4.2 درصد بالاتر سالانه برای این ماه از 3.9% افزایش در ماه ژانویه با توجه به S&P CoreLogic مورد-Shiller صفحه اصلی شاخص قیمت است.

10-شهرستان کامپوزیت افزایش 2.9 درصد در سال در ماه فوریه از 2.6 درصد در ماه قبل است. 20-شهر کامپوزیت افزایش 3.5 درصد از 3.1%.

قیمت ها در ماه فوریه سوخت قوی خریدار تقاضای بسیار تنگ عرضه و در نزدیکی پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن. در حالی که نرخ هنوز هم کم و عرضه است و حتی پایین تر تقاضا به طور چشمگیری کاهش یافته و با توجه به Covid-19 و اقتصادی shutdown. —Trulia

9:55 am: ویروس می تواند باعث ایجاد یک جدید بیماری التهابی در کودکان

مقامات بهداشتی در انگلیس هشدار داده اند که Covid-19 می تواند باعث یک جدید و نادر بیماری التهابی در کودکان است.

بریتانیا اطفال در بخش مراقبت جامعه گفت: خدمات بهداشت ملی هشدار داده و آن را به تعداد کمی از کودکان بدحال ارائه با “غیر معمول تصویر بالینی.”

جامعه اشاره کرد که بسیاری از, اما نه همه — از کودکان با علائم جدید التهابی بیماری تشخیص داده شده بود با Covid-19. نوسازی و تشبیه به سندرم شوک سمی و کاوازاکی بیماری است.

سندرم شوک سمی است نادر, بیماری تهدید کننده زندگی ناشی از باکتری به بدن و انتشار مواد سمی و مضر. علائم عبارتند از: درجه حرارت بالا یک آفتاب سوختگی-مانند بثورات جلدی و علایم شبه آنفولانزا مانند سردرد و گلو درد. کاوازاکی بیماری باعث تورم از خون قلب و عروق تاثیر می گذارد کودکان زیر سن 5 با توجه به بیمه خدمات درمانی. علائم شامل خارش و غدد متورم در گردن خشک یا ترک خورده و قرمز انگشتان دست یا پا. —چوپان تیلور

9:41 am: JetBlue نیاز مسافران به پوشیدن ماسک

JetBlue Airways هواپیماهای در حال تصویر در خروج از دروازه در John F. Kennedy International Airport در نیویورک است.

فرد Prouser | ایسنا

شرکت های هواپیمایی پله تا سیاست های خود را به اطمینان حاصل شود که مسافران و کارکنان پوشیدن ماسک صورت در هیئت مدیره.

شروع دوشنبه همه JetBlue Airways مسافران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن در صورت پوشش دقیقترین سیاست تا کنون در ایالات متحده و یکی است که به شرح زیر نیویورک-بر اساس هواپیمایی نیاز است که خدمه پرواز پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش در حالی که در وظیفه. آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی دلتا اوایل روز دوشنبه گفت: آنها نیاز به هزار نفر از کارکنان به پوشیدن ماسک و ارائه ماسک برای مسافران است.

هواپیمایی اتحادیه های کارگری بارها خواستار حمایت قوی تر در برابر coronavirus. در حالی که مسافرت هوایی در آمریکا پایین است برخی از 95% از یک سال پیش به دلیل ویروس و اقامت در خانه سفارشات در سراسر جهان خدمه پرواز باید نگرانی در مورد ابتلا به این ویروس در کار و به دنبال فدرال روش. —لسلی Josephs

9:35 am: داو تظاهرات بیش از 300 نقطه سر به مدت 5 روز رگه برنده

سهام به شدت افزایش یافت که سرمایه گذاران همچنان خوش بینانه در مورد چشم انداز متحده بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. میانگین صنعتی داو جونز معامله 365 امتیاز بالاتر یا 1.5% قرار دادن آن بر روی سرعت برای آن پنج روز برنده خط از ماه ژانویه است. S&P 500 صعود 1.4% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 0.9 درصد بوده است.

یک بخشی از بازگشایی اقتصاد — در آلاسکا, گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس و دیگران — افزایش تمایلات سرمایه گذار با برخی ایالات متحده کسب و کار آماده برای بهره مندی از اولین موج از مصرف کنندگان در حال ظهور از coronavirus رانده شده است. —فرد ایمبرت مگی فیتزجرالد

9:28 am: Quest Diagnostics رول مستقیم به مصرف کننده آنتی بادی آزمون

تلاش تشخیص اعلام کرد که افراد هم اکنون می توانید جست و خیز یک دکتر مراجعه کنید و سفارش coronavirus آنتی بادی آزمون آنلاین در یک فشار به گسترش Covid-19 غربالگری.

یک تست آنتی بادی نشان می دهد که آیا کسی در معرض شده است و یا به طور بالقوه تا به حال coronavirus و توسعه آنتی بادی برای مبارزه با عفونت. آن را تضمین نمی کند مصونیت اما پزشکان می گویند یک مثبت آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که یک بیمار ممکن است برخی از سطح از حفاظت در برابر عفونت مجدد. آزمون هزینه $119 با توجه به تلاش و تحقیق در وب سایت.

تلاش گفت: این نمایش بيماران آنلاین برای تعیین اینکه آیا یک آزمایش پادتن مناسب است و سپس آنها را می فرستد به خون کشیده شده و در یکی از آن 2,200 آزمایشگاه. نتایج در دسترس هستند در عرض دو روز پس از یک نمونه خون گرفته شده است ، —نوح Higgins-دان

9:21 am: Mnuchin می گوید کسب و کار کوچک وام های بالای 2 میلیون خواهد بود حسابرسی

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 2, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC دولت را ممیزی هر شرکت و گرفتن بیش از 2 میلیون دلار از وام کسب و کار کوچک برنامه.

دولت را “بررسی کامل” وام قبل از ارائه کسب و کار, بخشش برای بودجه Mnuchin گفت: “Squawk Box.” این برنامه در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک با کمتر از 500 اجازه می دهد تا شرکت ها به وام های خود را ببخشند ارائه آنها صرف بودجه در حقوق و دستمزد و مزایا اجاره و آب و برق.

این برنامه رو واکنش پس از چند شرکت فاش آنها گرفته بود از این وام برای کمک به آب و coronavirus بحران است. دولت بعد از صدور دستورالعمل روشن برای محدود شرکت قادر به درخواست برای وام. —لورن هرش

9:15 am: فورد انتظار برای بازگشایی اروپایی گیاهان دوشنبه

فورد موتور انتظار دارد برای شروع به بازگشایی آن به اروپا گیاهان در روز دوشنبه. گیاهان توقیف شده اند از تاریخ 19 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

فورد به اجرا در 19 امکانات تولید در اروپا از جمله سرمایه گذاری مشترک. گیاهان کدام مورد استخدام 59,000 مردم خواهند شد به تدریج با استانداردهای جهانی در اجتماعی فاصله کارکنان بهداشت و ایمنی اقدامات با توجه به شرکت.

فورد همچنین گفت: آن را ارائه کارکنان در اروپا با یک شخصی “مراقبت از کیت” که شامل یکبار مصرف ماسک صورت استفاده مجدد دماسنج و بهداشتی دیگر موارد.

کارکنان در nonproduction مکان در اروپا شروع خواهد شد به بازگشت در یک رویکرد مرحله به مرحله شروع دوشنبه فورد گفت. —مایکل Wayland, نغمه وارنر

8:52 am: وزیر خزانه داری Mnuchin می گوید آن را “ظالمانه” برای لس آنجلس لیکرز را به یک وام کسب و کار کوچک

رسمی بازی توپ استوار خالی دادگاه.

Jayne کامین-Oncea

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: او شگفت زده شد که لس آنجلس لیکرز — یکی از بهترین و شناخته شده ترین و موفق بسکتبال franchises — در زمان یک وام طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و هوا coronavirus بیماری همه گیر.

“من از طرفداران بزرگ از این واقعیت است که آنها در زمان 4.6 میلیون دلار,” Mnuchin گفت CNBC “Squawk Box.” “من فکر می کنم که ظالمانه است.”

Mnuchin اضافه شده او “هرگز انتظار می رود در یک میلیون سال است که لس آنجلس لیکرز” را چنین وام. وی همچنین گفت خوشحالم که در این تیم بازگشت پول “و یا آنها را به حال مسئولیت.”

لیکرز بودند دوم ثروتمندترین تیم در انجمن ملی بسکتبال ورود 2020 با یک ارزیابی $4.4 میلیارد دلار با توجه به فوربس. —فرد ایمبرت

8:18 am: پزشکان اصرار آمریکایی ها برای به دست آوردن یک زندگی را

پزشکان در سراسر ایالات متحده در حال پیوستن به وکلا و مشاوران مالی در اصرار آمریکایی ها برای ایجاد اسناد ضروری است که می تواند کمک به ارائه دهندگان خدمات پزشکی هماهنگی بهتر مراقبت از خود. یک فرم پیشرفته بخشنامه و یا زندگی خواهد شد که متحده خواسته های خود را برای مراقبت های پزشکی. یکی دیگر از سند قانونی بهداشت و درمان-مراقبت از پروکسی و یا وکالتنامه نام کسی را به انجام خواسته های خود را و تصمیم گیری های پزشکی اگر شما ناتوان شدن.

“Covid-19 تاثیر می گذارد هر کسی. هیچ کس در امان است و یا ایمنی بدن گفت:” دکتر سارا نوریس که سران مراقبت تسکینی در بیمارستان کودکان مونته فیور در برانکس. —شارون Epperson

8:12 am: ترکیه با هدف بازگشایی اقتصاد شروع اواخر ماه مه

مردم پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در خیابان Istiklal در 14 آوریل سال 2020 در استانبول یک روز پس از ترکیه رئیس جمهور دستور داد یک مستند تازه آخر هفته آینده هشدار حرکت خواهد تحمیل شود تا زمانی که لازم است برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

Ozan کوز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ترکیه دولت با هدف به آغاز بازگشایی اقتصاد در اواخر ماه مارس و با هدف جلوگیری از موج دوم عفونت کروناویروس یک مقام ارشد گفت. —رویترز

7:50 am: درآمد سه ماهه گزارش ها نشان می دهد مصرف کنندگان جوراب زنانه ساقه بلند, شرکت ها, کشیدن راهنمایی

کشت از شرکت ها گزارش درآمد سه ماهه نتایج قبل از بازار باز است. با کروناویروس در سراسر جهان و وادار کردن سخت مستندات در طول سه ماهه گذشته این گزارش نشان می دهد مصرف کنندگان جوراب زنانه ساقه بلند در کالاهای خانگی و شرکت های مردد به دنبال هدایت به عنوان همه گیر آویزان سیاستهای مالی آینده.

در اینجا برخی از آنچه که شرکت در گزارش سه شنبه صبح:

3M — 3M گزارش سه ماهه اول سود و درآمد است که در صدر وال استریت انتظارات به عنوان تقاضا برای تجهیزات ایمنی و تمیز کردن محصولات مشخصی. این شرکت گفت که دیدم ترکیبی از نتایج در سراسر بخش های آن به خصوص “قوی” اعداد در آن شخصی واحد ایمنی داده نقش آن در تولید کلید N95 ماسک ماسک.

پپسی —پپسی گزارش خود را در سه ماهه اول تعدیل سود افزایش 10% به عنوان مصرف کنندگان مواجه نگردند تا در آن نوشیدنی و تنقلات آماده به صرف زمان بیشتری را در خانه. این شرکت کشیده مالی خود را تا سال 2020 چشم انداز با استناد به “عدم قطعیت در ارتباط با مقدار و مدت Covid-19 همه گیر در کسب و کار ما.”

شرکت داروسازی مرک خطوط هوایی جنوب غربی و غول صنعتی کاترپیلار همچنین گزارش نتایج صبح روز سه شنبه. —سارا سالیناس توماس فرانک آملیا Lucas

7:48 am: قطره روغن 13 درصد در ظرفیت ذخیره سازی ترس و ضعف تقاضا

7:21 am: آلمانی اشتغال بررسی کاهش مییابد و تاریخی کم

یک خانم پیاده گذشته نشانه ای در برلین آلمان مردم را به ماندن در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

عجیب و غریب اندرسن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آلمان در حال تجربه یک “بی سابقه” کاهش سطح اشتغال آلمانی اقتصادی موسسه Ifo گفت: به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید رشد در اروپا موتور.

Ifo اشتغال فشارسنج کاهش یافته و به 86.3 امتیاز در ماه آوریل رسیده 93.4 امتیاز در ماه مارس است. آخرین مطلب نشان دهنده یک “تاریخی کم” که در آن هر چهار بخش تولید و ساخت و ساز و خدمات و تجارت) رو به شدت کاهش اشتغال است.

“شده است وجود دارد هرگز چنین مشخص شده کاهش فشار سنج خود را که مربوط به افزایش بیکاری در آلمان” Ifo موسسه روز سه شنبه گفت. —سیلویا عمرو

7:15 am: آرژانتین ممنوعیت پروازهای تجاری تا سپتامبر. 1

نمای هوایی از بوئنوس آیرس بین المللی فرودگاه خورخه نیوبری با ریشه هواپیما در 14 آوریل سال 2020 در بوئنوس آیرس, آرژانتین.

گتی ایماژ | گتی ایماژ

آرژانتین پیشنهاد به ممنوعیت تمام داخلی و پروازهای بین المللی از طریق به سپتامبر.1 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور آلبرتو فرناندز اداره روز دوشنبه گفت: این طرح به حالت تعلیق در فروش بلیط برای تمام پروازهای تجاری به و از آرژانتین بیش از چهار ماه آینده هشدار به کسانی که نادیده گرفتن قوانین جریمه خواهد شد.

تنها پروازهای باری که حمل و کسانی که درگیر در بازگشت از شهروندان اجازه خواهد داشت به فعالیت دولت گفت. —سام مردیت

7:13 am: Pfizer و فروش سه ماهه پاییز 8 درصد آن را به عنوان مسابقه به توسعه coronavirus واکسن

کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley (R-IA) صحبت می کند در طول یک فروم در مورد آینده مراقبت های بهداشتی و قیمت گذاری دارو در امریکا توسط شرکت Pfizer و Axios در 5 ژوئن 2019 در واشنگتن, DC.

Mark Wilson | گتی ایماژ

فایزر گزارش های درآمدی است که ضرب و شتم وال استریت و مجددا آن سال درآمد ارشاد به عنوان داروسازی کار می کند به منظور توسعه یک واکسن برای جلوگیری از coronavirus.

در داروسازی گزارش تعدیل سود 80 سنت در هر سهم 7 سنت بالاتر از وال استریت تحلیلگران نظرسنجی توسط Refinitiv رود. این شرکت در گزارش درآمد حاصل از 12 میلیارد دلار بالاتر از $11.8 میلیارد دلار انتظار می رود.

سهام این شرکت شد تا نزدیک به 2 درصد در premarketing تجارت.

فایزر برآورد آن را به طور بالقوه می تواند تولید میلیون ها نفر از coronavirus دوز واکسن در پایان این سال است. —برکلی Lovelace

6:56 am: یونان صرف 10 سال تفکر که همه چیز نمی تواند بدتر و سپس ویروس آمار

دو افسر پلیس در حال صحبت کردن در مقابل پارلمان یونان در نوع جدیدی از کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در, آتن, یونان در آوریل 24 سال 2020 است.

NurPhoto

خوش به حال فقط بازگشت به یونان پس از 10 سال از بحران مالی شدید مشکل برخی از ناآرامی های مدنی و غم انگیز چشم انداز اقتصادی. اما همه گیر جهانی است که در حال حاضر ساخت یونانیان حتی بیشتر نگران آینده خود را.

یونان درخواست کمک مالی از 10 سال پیش در آوریل 2010. که فقط شروع یک کار طولانی و دردناک بحران است. یونان مجبور به تحمل در مجموع سه نجات در اجرای برنامههای سختگیرانه ریاضتی متصل شده است که فقط به پایان رسید در ماه اوت سال 2018 است.

اما اقتصاد است و پس از نشان داده شده است نشانه هایی از بهبود. تولید ناخالص داخلی ضربه 1.9% در سال گذشته و نرخ بیکاری در ایستاده بود 17.3% — و زیر 27.5% دیده می شود در سال 2013; با توجه به داده ها از اروپا آمار ،

مداوم شیوع کروناویروس در مورد معکوس که بهبود متوسط. صندوق بین المللی پول پیش بینی 10 درصد انقباض در تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری 22.3% برای یونان در سال 2020 است. —سیلویا عمرو

5:36 am: آلمان عفونت رای دادن لبه های بالاتر پس از مستند اقدامات کاسته

برلین, آلمان – مارس 23: صدراعظم آلمان آنگلا مرکل (CDU) نشسته در مجلس در تاریخ 23 آوریل سال 2020 در برلین آلمان است. آلمان هنوز در ابتدای coronavirus همه گیر خواهد شد و باید با آن زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی صدراعظم گفت.

Maja Hitij

آلمان coronavirus عفونت نرخ لبه تا باعث سر از کشور را بیماری های عفونی موسسه به اصرار مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در میان یک آرامش مستند اقدامات است.

آلمان virus نرخ تولید مثل به نام “R” رای دادن یا ارزش است که در حال حاضر در 1.0 در آلمان با توجه به Lothar Wieler رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت داشتن افزایش یافته است از 0.7 در اوایل این ماه.

“R” رای به این معنی است که به طور متوسط هر یک نفر با این ویروس یک فرد دیگر. نگه داشتن این نرخ زیر 1.0 یک هدف در طول coronavirus بیماری همه گیر. —هالی Ellyatt

5 هستم: اندونزی گزارش 415 موارد جدید و 8 مرگ و میر

اندونزی گزارش 415 عفونت های جدید رویترز گزارش با در نظر گرفتن تعداد کل موارد در کشور به 9,511.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto همچنین گزارش هشت جدید, مرگ و میر, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 773. —هالی Ellyatt

4:40 am: اسپانیا روزانه مرگ و میر می افتد

RT: سردخانه کارگران پوشیدن دنده محافظ دیده می شود در سن ژوعن د لا کروز funeral home, در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سگبیا, اسپانیا, مارس 23 سال 2020 است.

سوزانا ورا | ایسنا

اسپانیا گزارش 301 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیش از 24 ساعت گذشته را از 331 مرگ و میر گزارش روز دوشنبه وزارت بهداشت گفت. که به ارمغان می آورد به طور کلی مرگ و میر به 23,822. تعداد کل موارد افزایش یافته است به 210,773 از 209,465 روز قبل. که افزایش 1,308.

جدا از داده های موسسه ملی آمار حاکی از اسپانیا نرخ بیکاری به 14.4 درصد در سه ماهه اول سال از 13.8 درصد در سه ماهه قبلی به عنوان یک نتیجه از مستند های اعمال شده در اسپانیا در اواسط ماه مارس. —هالی Ellyatt

4:20 am: سوئدی بانک مرکزی دارای نرخ ثابت اما می گوید آن را آماده به قطع اگر لازم

مردم راه رفتن در Strandvagen در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر. – سوئد که مانده است باز برای کسب و کار با یک نرم تر با رویکرد مهار COVID-19 گسترش بیشتر از اروپا در مارس 27, 2020 تجمعات محدود به 50 نفر از 500.

جاناتان NACKSTRAND

سوئد بانک مرکزی, بانک مرکزی سوئد تصمیم گرفته است برای نگه داشتن نرخ بهره خود را در 0 ٪ و همچنین حفظ coronavirus کمک های مربوط به اقدامات بدون اضافه کردن بیشتر کمک اما آن گفت که آماده بود به انجام بیشتر در صورت نیاز.

“آن تلقی نمی شد توجیه در این نقطه در زمان به سعی کنید به افزایش تقاضا با کاهش مخزن میزان زمانی که رکود در اقتصاد است که با توجه به اعمال محدودیت ها و نگرانی های مردم در مورد گسترش عفونت” به بانک مرکزی سوئد در بیانیه ای گفت شنبه.

“این حکومت نه از احتمال که نرخ بهره را کاهش در تاریخ بعد در صورتی که این تلقی یک اقدام موثر برای تحریک تقاضا و حمایت از توسعه تورم در فاز بهبودی.”

سوئد bucked روند مجموعه در بسیاری از کشورهای اروپایی با اعمال سخت مستند. به جای آن توصیه عمومی برای اقامت و کار از خانه در صورت امکان. رئیس آن اپیدمیولوژی گفت: CNBC در هفته گذشته که پایتخت استکهلم می تواند به عنوان برای گله ایمنی در هفته. — هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا روزانه مرگ و میر می افتد; آلمان virus نرخ تولید مثل افزایش می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>