Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آمریکا و چین در برخورد که بیش از تایوان مشارکت در صدر تلفات 500

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:50 pm: ایرفرانس و KLM airlines تمدید ممنوعیت پرواز به چین

هوایی فرانسه روز پنجشنبه اعلام کرد این تمدید تعلیق پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین برای بسیاری از ماه مارس با استناد به نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.

هلندی حامل KLM نیز با تایید این امر گسترش ممنوعیت پرواز به چین به عنوان یک نتیجه از شیوع ویروس. در بیانیه KLM گفت: طولانی شدن زمان تعلیق از آن پروازها به مقصد پکن و شانگهای “و از جمله 15 مارس است.”

پیش از آن در روز (12:55 p. m. به روز رسانی) خطوط هوایی ژاپن و آنا هر دو اعلام کرد کاهش پروازهای بین المللی به چین است.

6:10 pm: ما خواستار که به ‘تعامل مستقیم آمریکا با تایوان باعث چین برای ضربه زدن به عقب

ایالات متحده تحت فشار قرار دادند برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) به “تعامل مستقیم” با تایوان در مبارزه با کروناویروس در روز پنج شنبه باعث سریع ملامت از پکن در سازمان ملل متحد سازمان بهداشت.

اندرو Bremberg سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد در ژنو گفت: این یک “ویژگی های ضروری است که که در حال حاضر قابل رویت بهداشت عمومی داده ها در تایوان به عنوان یک منطقه آسیب دیده و تعامل مستقیم با تایوان مقامات بهداشت عمومی در اقدامات” رویترز گزارش داد.

در پاسخ چین هیئت بیان “قوی نارضایتی” است که برخی از کشورها تا به حال مطرح تایوان مشارکت در که.

تایوان است که یک عضو که با توجه به چین اعتراض. پکن در نظر خود حاکم تایوان یک متمرد استان به ارمغان آورد تحت کنترل آن است.

به طور جداگانه تایوان وزارت امور خارجه سخنگوی جوآن Ou, ناودان چین و این که برای ارائه اطلاعات نادرست در مورد تعداد coronavirus موارد در تایوان است. این که در گزارش روز شنبه که این جزیره تا به حال 13 نفر از هنگامی که وجود دارد تنها 10 که در آن زمان.

تایوان به طور موقت به حالت تعلیق ورود برای همه شهروندان چینی که در سرزمین اصلی چین است.

5:20 pm: فیلیپین بانک مرکزی کاهش نرخ هشدار coronavirus می تواند یک تاثیر منفی در فعالیت های اقتصادی

فیلیپین بانک مرکزی روز پنجشنبه گفت که آن را به حال کاهش نرخ در آن یک شبه معکوس خرید مجدد تسهیلات با 25 واحد به 3.75% اضافه کردن آن آماده شده برای اصلاح نرخ های بیشتر در صورت لزوم برای محافظت از رشد اقتصادی است.

نرخ بهره در وام های یک شبه سپرده و تسهیلات کاهش یافت و به رقم 4.25% و 3.25 درصد بانک مرکزی گفت.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه بانک مرکزی گفت: گسترش coronavirus “می تواند تاثیر نامطلوب بر فعالیت های اقتصادی و ضریب اطمینان بازار در ماه های آینده.”

4:08 pm: چین تایید 19 اتباع خارجی آلوده شده اند

چین وزارت امور خارجه گفت که داده ها را از یک “مرجع صالح” تایید کرد که از ظهر دوشنبه, 19 اتباع خارجی باید قرارداد جدید کروناویروس. دو نفر از آنها درمان شده بود و از بیمارستان مرخص شده در حالی که 17 تحت درمان در انزوا وزارت گفت.

“چین متصل اهمیت بالا برای پرداختن به نگرانی ها و خواسته های اتباع خارجی در چین به ویژه کسانی که در ووهان هوبئی” سخنگوی Hua Chunying گفت: با توجه به رسمی ترجمه.

او افزود که همراه با دولت های محلی وزارت دارای شیوع مربوط به جلسات خارجی سفارتخانه ها و کنسولگری. هوآ مشخص نیست ملیت های آلوده اتباع خارجی. — چنگ

3:03 pm: نینتندو معذرت خواهی می گوید: شیوع کروناویروس ممکن است بر برخی از کنسول های بازی

ژاپنی نینتندو گیم میکر عذرخواهی کرد در روز پنج شنبه و گفت که انتظار دارد اجتناب ناپذیر تاخیر در تولید و حمل و نقل از برخی از محصولات خود را. کسانی که شامل نینتندو سوئیچ ترکیبی کنسول بازی و شادی باهم کنترل کننده است که تولید در چین برای بازار ژاپن.

نینتندو گفت: در آن گزارش درآمد در ماه گذشته که تا پایان سال 2019 آن را به فروش بیش از 52 میلیون واحد از سوئیچ کنسول پس از آن برای اولین بار منتشر شد سه سال پیش.

2:09 pm: تایوان ممنوعیت بین المللی کشتی کروز از تماس در بنادر

تایوان وزارت بهداشت گفت: آن را منع بین المللی کشتی کروز از بنادر است. در روز قبل از آن ژاپن گفت: تایوانی فرد پردازنده قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز در یوکوهاما یکی از ده نفر مبتلا به این ویروس است.

تایوان گفت: در حال حاضر 13 موارد تایید شده در این جزیره است.

1:40 pm: چین ممکن است تاخیر خود در نشست سالانه مجلس با توجه به کروناویروس

چین است که با توجه به تاخیر در نشست سالانه کنگره خلق ملی ساخته شده تا از حدود 3000 نمایندگان در ماه مارس گزارش رویترز با استناد به منابع آشنا با این موضوع. در این جلسه که برنامه ریزی شده است برای دریا. 5 استفاده می شود به تصویب قوانین و پرده اقتصادی چین اهداف برای سال.

12:55 pm: Japan Airlines, آنا به کاهش پروازهای بین المللی به چین

ژاپن شرکت های هواپیمایی گفت: این امر تعلیق برخی از پروازها به مقصد پکن و شانگهای مسیرهای شروع پنج شنبه تا فوریه. 16, 2020. از Feb. 17 بیشتر پروازها خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که دریا. 28 (Mar. 29 برای برخی پروازهای). در ضمن پرواز فرکانس در مسیرهای از توکیو به گوانگژو و دالیان خواهد بود کاهش می یابد.

حامل آن گفت: تا به حال شاهد یک کاهش در تقاضای سفر به عنوان بیشتر کشورهای در حال اجرای محدودیت های مسافرتی در افرادی که به چین سفر در طول دوره های خاص.

رقیب آنا نیز گفت: آن را به طور موقت کاهش یا تعلیق عملیات و از انتخاب و شهرستانها شروع Feb. 10 از جمله پکن و شانگهای. پروازها به مقصد و از توکیو ناریتا در فرودگاه بین المللی به ووهان چین شهر جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده شده بودند به حالت تعلیق در Jan. 23. آنا را کاهش و تعلیق میله میله به ادامه Mar. 28.

11:54 am: قیمت نفت پرش بیش از 1% در طول آسیایی, ساعت

آمریکا قیمت های نفت خام شد تا در اطراف 2.01% به $51.77 در هر بشکه رسید در حالی که معیار جهانی نفت برنت افزایش یافت 1.54% به $56.13. یک شبه انرژی بالا انجام بخش در S&P 500.

قیمت نفت تلاش کرده اند در هفته های اخیر با آمریکا نفت خام پایین تر از 16 درصد در سال و برنت نیز پایین تر تقریبا 16 ٪ است. نگرانی از شرکت کنندگان در بازار است که شیوع کروناویروس می تواند به طور قابل توجهی محدود کردن تقاضا برای نفت به خصوص از چین است. برخی از کارشناسان گفت که می تواند منجر به اوپک و متحدان آن برش تولید به تقویت قیمت ها.

یک کمیته فنی متشکل از اعضای اوپک و شرکای آن تمدید دو روزه دیدار این هفته به پنج شنبه به پیدا کردن یک اجماع در مورد اینکه آیا نفت نیاز تولید کنندگان به اورژانس تولید کاهش است. اوپک و متحدان آن که شامل روسیه در حال حاضر در حال برگزاری 1.8 میلیون بشکه در روز و عربستان با کاهش خروجی آن بیشتر است.

10:35 am: ژاپن نشان می دهد اطلاعات بیشتر در مورد افراد آلوده در کشتی کروز

ژاپن وزارت بهداشت افشا در یک نشست خبری جزئیات بیشتری در مورد ده اضافی مردم در آن گفت: آزمایش مثبت برای این ویروس در هیئت مدیره یک کشتی کروز. با توجه به NBC News, ژاپن گفت: به تازگی آلوده مردم را از آمد:

  • ژاپن: 4 (یک زن در 60s در 70s خود یک مرد در 70s)
  • ایالات متحده: 2 (یک زن در 60 زن دیگر در 70s)
  • کانادا: 2 (یک زن در 60s, یک مرد در 70s)
  • نیوزیلند: 1 (یک مرد در 50s)
  • تایوان: 1 (یک زن در 70s)

وزارت کاهش یافته است به نظر در شرایط خود را و گفت که آنها را به صبر برای تشخیص از امکانات پزشکی.

10:21 am: استرالیا PM: تاثیر اقتصادی در حال رفتن به ‘بسیار مهم’

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون گفت سیدنی 2GB رادیو در روز پنج شنبه که او انتظار دارد که تاثیر اقتصادی از کروناویروس جدید به “بسیار مهم” با توجه به این کشور را افزایش قرار گرفتن در معرض چین از نظر تعداد بازدید کنندگان چینی و دانش آموزان آن را دریافت.

چین و استرالیا بزرگترین شریک تجاری.

“ما نمی توانیم وانمود کنیم هیچ تاثیر به جهانی ویروس بود و ما نمی توانیم وانمود کنیم که ما می توانیم آن را مثل روز قبل از آن بود که ویروس زده” موریسون گفت: اشاره در موارد قبلی از شیوع بیماری های ویروسی, گردشگری در استرالیا, دندانه دار در یکی از سه ماهه قبل از تندرست در آینده.

همانطور که از صبح روز پنج شنبه در استرالیا وزارت بهداشت گفت: وجود داشته است 14 موارد تایید شده در کشور است.

9:45 am: شهر پکن ممنوعیت گروه وعده های غذایی

شهر پکن گفت: مواد غذایی و افراد مجاز به سازماندهی گروه تجمعات و قبلی تنظیم باید لغو و یا به تعویق افتاد. روستایی, تعاونی نیز ممنوع از برگزاری ضیافت آیا برای جشنواره های تولد یا مدرسه تبلیغات.

همانطور که از یکشنبه شب پکن تا به حال بیش از 200 تایید موارد جدید کروناویروس با بیش از نیم با توجه به گروه تجمعات به گزارش رسانه های دولتی. هتل ها و خدمات پذیرایی کمک 11.11 میلیارد یوان (1.6 میلیارد دلار) به پکن تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول سال 2019 یا 20 ٪ از کل در سال, با توجه به داده های رسمی از طریق وزش اطلاعات است. — چنگ

مردان چینی پوشیدن ماسک محافظ آنها به عنوان راه رفتن در تقریبا خالی خیابان خرید در فوریه 2 سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

9:32 am: Qualcomm می بیند ‘قابل توجه عدم قطعیت در اطراف تاثیر coronavirus در زنجیره تامین

Chipmaker کوالکام گفت که شیوع ویروس آن قرار داده و بسیاری از چین تحت تمدید خاموش شدن به طور بالقوه می تواند بر صنعت تلفن همراه است.

“معناداری وجود دارد عدم قطعیت در اطراف تاثیر از coronavirus در گوشی عرضه و تقاضا زنجیره ای” CFO Akash Palkhiwala گفت: سرمایه گذاران در این شرکت آخرین سود تماس بگیرید. کوالکام سهام کاهش یافته و در حدود 4% در گسترش تجارت پس از آن ضرب و شتم برآوردهای تحلیلگران در بالا و پایین خطوط گزارش های درآمدی از 99 سنت سهم در درآمد حاصل از $5.06 میلیارد دلار است.

8:51 am: میلیون ها نفر از جوجه ها در چین می تواند از بین برود

صدها میلیون جوجه در چین را در معرض خطر از بین برود به عنوان خاموش شدن ناگهانی آمار زنجیره تامین. حمل و نقل محدودیت های پیشگیری از مقدار مورد نیاز خوراک دام مانند کنجاله سویا از تحویل به مزارع مرغ با توجه به تحلیلگران و رسانه های دولتی.

وجود دارد بیش از 300 میلیون جوجه در ویروس کانون هوبئی به تنهایی قرار دادن کشاورزان در یک وضعیت وخیم یک مرغ محلی انجمن گفت. قهوهای مایل به زرد

8:12 am: 10 بیشتر coronavirus موارد داخل قرنطینه کشتی کروز در ژاپن

7:33 am: چین گزارش 563 مجموع مرگ و میر و 28,018 موارد تایید شده

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که از شنبه شب در مجموع 28,018 موارد تایید شده اند و 563 نفر کشته شده اند در کشور است. وجود دارد 3,694 جدید تایید موارد است.

وجود دارد 73 اضافی مرگ و میر با بسیاری از آنها در هوبئی استان است.

7:04 am: هوبئی گزارش اضافی 70 مرگ و میر

چین هوبئی استان گزارش شده اضافی 70 کشته و 2,987 جدید تایید موارد مربوط به سرعت گسترش coronavirus تا پایان روز شنبه.

هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گفت که 549 های مردمی در منطقه و در مجموع 19,665 موارد تایید شده اند تا کنون. این استان که در آن پنومونی-مانند ویروس برای اولین بار شناسایی شده است و اختصاص بسیاری از مرگ و میر مرتبط با جدید کروناویروس.

مشاهده ووهان Keting در ووهان مرکزی چین هوبئی. ووهان در مرکز چین هوبئی استان آغاز شده تبدیل سه موجود در سالن از جمله سالن ورزشی و نمایشگاه مرکز به بیمارستان برای دریافت بيماران مبتلا رمان coronavirus (2019-nCoV) به مرکزی برای کنترل اپیدمی گفت: اواخر وقت روز دوشنبه.

گتی ایماژ

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:10 pm: یام چین به طور موقت بسته می شود 30 درصد از چین و فروشگاه ها می توانید ببینید ضرر و زیان

یام چین Holdings که در عمل کلبه پیتزا و KFC در چین به طور موقت بسته شده بیش از 30 درصد از فروشگاه های آن وجود دارد. همان-فروشگاه فروش برای مکان های که ماند باز بکن تا 50 درصد از چینی ها در تعطیلات سال جدید این شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را نمی توانم بگویم که آن مکان ممکن است بازگشایی و یا اینکه آیا آن را نیاز به نزدیک تر. “به دنبال 2020, coronavirus شیوع عمده بهداشتی وضعیت در چین” مدیر عامل جوی وات در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که ایمنی کارکنان و مشتریان یک اولویت است. شیوع این بیماری را یک “تاثیر مواد” در آن سال 2020 فروش و سود — احتمالا حتی دیدن یک سه ماهه و یا سالانه از دست دادن بسته ها در این دوره از شیوع این شرکت اعلام کرد. — راجرز

4:07 pm: نیویورک شهرستان آزمون 5 نفر به صورت بالقوه coronavirus

نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر پنج “بیماران تحت بررسی” برای این ویروس است و در انتظار نتایج آزمایش بر روی چهار نفر از آنها از CDC. “این بدان معنی است که آنها به تازگی در چین و ارائه شده با تب و سرفه و یا تنگی نفس بدون یکی دیگر از علت شایع مانند آنفلوانزا و سایر ویروس های تنفسی شناسایی از طریق آزمایش” آژانس در بیانیه ای گفت. دو جدید بیماران بالقوه هر دو زیر 40. یکی در بیمارستان بستری شده است و تحت انزوا با نظارت روزانه توسط وزارت بهداشت و درمان. نمونه از اولین مورد مشکوک به ارسال به CDC منفی بود گروه قبلا گفته.

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما نمی تواند نگه داشتن ویروس ” خارج از مرز ما,’ نیویورک دارای 2 جدید “بیماران تحت بررسی’

— CNBC کریستین وانگ ساناز چنگ Weizhen قهوهای مایل به زرد کیت راجرز برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر