آوریل شغل گزارش نشان داد نرخ بیکاری سر به فلک کشید 14.7% بدترین شغل زیان پس از پس از جنگ جهانی دوم دوران سوابق به عنوان coronavirus محدودیت توقیف کسب و کار برای ماه قرار داده و میلیون ها نفر از کار. مقامات دولتی در حال حاضر در تلاش برای نخ سوزن بین بازگشایی بخش از اقتصاد و جلوگیری از ظهور مجدد ویروس. به عنوان کشورهای با جاه طلبانه ترین بازگشایی برنامه های مانند گرجستان و تگزاس حرکت رو به جلو اپيدميولوژيستها در سراسر کشور مشتاقانه مطالعه اطلاعات به صورت نشانه هایی از عواقب. اما آن می تواند هفته برای تصمیم گیری به طور آشکار در داده ها به عنوان ویروس گسترش می یابد در میان حامل بدون علامت.

در حالی که این ویروس به نظر می رسد کرم در برخی از کشور اولین نقاط داغ مانند نیویورک نیوجرسی و از Detroit-metro منطقه آن است که به دست آوردن سرعت در جاهای دیگر.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.8 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 269,881
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.2 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 75,670

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:32 am: Moderna مدیر عامل شرکت می گوید عرضه coronavirus واکسن خواهد بود محدود به ما کمک خواهد کرد که تصمیم می گیرید که می شود آن را برای اولین بار

مدرن پیش بینی آن کار خواهد کرد “بسیار نزدیک” با دولت ایالات متحده به تعیین خواهد شد که از دریافت اولین دوز از آن واکسن آزمایشی آن است که اگر ثابت به کار مدیر عامل استفان Bancel گفت CNBC. این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد که سازمان غذا و دارو پاک بالقوه آن واکسن برای فاز 2 آزمایش.

“همه ما خواهد بود عرضه محدود برای مدتی به این معنی که ما نمی خواهد بود قادر به ایجاد به عنوان بسیاری از محصول را به عنوان مورد نیاز خواهد بود برای واکسینه کردن هر کس در این سیاره,” او گفت: در CNBC “Squawk Box.”

خواندن کامل گزارش مدیر عامل شرکت مدرن استفان Bancel مصاحبه از CNBC ویلیام Feuer. —Melodie وارنر

9:13 am: تسلا, Fremont, گیاه سر گرفته خواهد شد ‘محدود عملیات’ روز جمعه

تسلا رئیس دفتر Elon Musk صحبت می کند و در خود شرکت و کارخانه در فرمونت کالیفرنیا.

نوح برگر | ایسنا

تسلا خواهد شد تلاش برای راه اندازی مجدد تولید در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا در بعد از ظهر جمعه مدیر عامل شرکت Elon Musk گفت: کارکنان در یک e-mail ارسال یک شبه. گیاه خواهد از سرگیری “عملیات محدود” با آوردن بازگشت حدود 30% از کارکنان که به طور معمول کار در شیفت گفت: تسلا منابع انسانی رئیس والری کیپر کارگر در یک ایمیل مجزا.

آالمدا کانتی که در آن گیاه واقع شده است و دارای یک پناهگاه در محل سفارش موثر از طریق مه 31, با توجه به بخش بهداشت عمومی اداره سایت.

خواندن گزارش کامل تسلا فرمونت عملیات کارخانه از CNBC Lora Kolodny. —Melodie وارنر

8:43 am: نرخ بیکاری جهش به 14.7% به عنوان یک رکورد 20.5 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل

بازار کار ایالات متحده در ماه آوریل کاهش یافته و به تاریخی سطح به 20.5 میلیون کارگران از کاهش اشتغال بخش غیرکشاورزی ارسال نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور به 14.7 درصد به وزارت کار. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود انتظار اشتغال برای ریختن به 21.5 میلیون نفر و نرخ بیکاری برای رفتن به 16٪.

ماه آوریل نرخ بیکاری در صدر پس از جنگ ثبت 10.8 درصد بود اما کوتاه از رکود بزرگ بالا در برآورد 24.9%. بحران مالی اوج بود 10 درصد در اکتبر 2009.

خواندن گزارش کامل به بازار کار ایالات متحده از CNBC Jeff Cox. —Melodie وارنر

8:10 am: نقاط داغ از موارد جدید در کشورهای جنوب شرقی

7:31 pm: که خواستار تحقیقات بیشتر به نقش ووهان بازار

این عکس گرفته شده در 15 آوریل سال 2020 نشان می دهد فروشنده با پوشیدن ماسک صورت به عنوان پیشنهاد میگو برای فروش در ووهان Baishazhou بازار در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان. هکتور RETAMAL | خبرگزاری گتی ایماژ

هکتور RETAMAL

غذاهای دریایی بازار در ووهان چین نقش مهمی در شیوع اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تعیین اینکه آیا آن را منبع ویروس و یا یک “تقویت تنظیمات” سازمان بهداشت جهانی گفت: با توجه به رویترز.

که مقامات قبلا گفته coronavirus پدید آمده از دریایی بازار در ووهان و به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها پس از آن شروع به پریدن کرد به یک “ميزبان” قبل از آلوده کردن انسان است. دانشمندان همچنان به اجرای آزمایش بر روی حیوانات مختلف اما تا کنون یافت نشد میزبان مسئول شیوع.

“بازار نقش مهمی در صورتی که روشن است. اما آنچه نقش [بود] ما نمی دانیم که آیا آن را منبع و یا تقویت محیط و یا فقط یک تصادف است که برخی از موارد شناسایی شده در داخل و اطراف آن در بازار گفت:” دکتر پیتر بن Embarek که متخصص در ایمنی مواد غذایی و زئونوز ویروس رویترز گزارش داد.

این است که در مذاکرات با چین برای ارسال یک پیگیری ماموریت به کشور به بررسی حیوانات منبع این ویروس که یک مقام رسمی گفت. —خواهد Feuer

7:03 am: اندونزی برطرف ممنوعیت سفر زودتر از برنامه ریزی

اندونزی هنرمند نقاشی دیواری Bayu Rahardian شمار در مقابل آثار هنری خود را در میان COVID-19 coronavirus همه گیر در دپک در 16 آوریل سال 2020 است.

Adek بری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی کاهش ممنوعیت های داخلی هوایی و دریایی سفر زودتر از برنامه ریزی شده با توجه به انتخاب.

این کشور دو هفته پیش در محل قرار داده ممنوعیت در برخی از مسافرت داخلی با قصد نگه داشتن محدودیت در محل تا پایان ماه مه. دولت برداشته کسانی که محدودیت برای اندونزی که در امنیت و دفاع و خدمات بهداشتی و درمانی; کسانی که اورژانس دلایل بهداشتی و کارگران مهاجر در بازگشت به خانه رویترز گزارش داد.

مسافران باید آزمایش منفی برای Covid-19 و باید یک نامه از کارفرمای خود. —سارا سالیناس

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا, به گزارش چشم انداز مثبت در روزانه مرگ و میر; استرالیا برنامه بازگشایی در 3 مرحله

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net