Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تعهدات 200 میلیون پوند در کمک به متوقف کردن موج دوم شیوع

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمام بار زیر در پکن زمان. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1.77 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 108,503
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (526,396) اسپانیا (163,027) ایتالیا (152,271) فرانسه (130,727) و آلمان (124,908)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:00 صبح پکن زمان.

9:07 am: ‘این منجر به ورشکستگی هواپیمایی’ — پرواز اتحادیه خشمگین با خزانه کمک مالی ارائه می دهد

کمتر از 24 ساعت پس از وزارت خزانه داری به طور رسمی تمدید نقدی کمک مالی ارائه می دهد به شش تا از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در ایالات متحده آمریکا اتحادیه به نمایندگی از 120,000 خدمه پرواز است انفجار این حرکت با وخیم هشدار.

“این منجر به ورشکستگی هواپیمایی” گفت: سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز در اتحادیه. “وزارت خزانه داری است که بی ثباتی این صنعت نه کمک به آن را ذخیره کنید.”

نلسون خشم سوخت توسط وزارت خزانه داری تصمیم به 30 درصد از هر نقدی اعطا ارائه یک کم بهره وام قابل پرداخت به دولت فدرال است. که حرکت می کند که گرفتار بسیاری از مدیران شرکت هواپیمایی با تعجب به معنی از 25 میلیارد دلار تصویب شده توسط کنگره برای پول نقد فوری کمک های مالی خواهد شد در واقع $17.5 میلیارد دلار است. دیگر $7.5 میلیارد دلار خواهد بود در حال حاضر وام های شرکت های هواپیمایی را ملزم به پاسخ پرداخت. — فیل LeBeau

8:24 am: سنگاپور گزارش 191 موارد جدید و اضافی مرگ

سنگاپور دیده می شود افزایش تعداد تازه موارد گزارش شده در روزهای اخیر به عنوان ویروس گسترش, ایجاد چندین رشد خوشه که منجر به قرنطینه تقریبا 20,000 اقامت کارگران در هفته گذشته.

به عنوان از ظهر به وقت محلی در 11 آوریل وجود دارد 191 مورد جدید از عفونت که 52 در ارتباط بودند به خوشه شناخته شده و 20 مورد مربوط به بیماران دیگر. شده اند وجود دارد 2,299 مجموع موارد و در میان آنها 528 مردم ساخته شده اند پر بهبود و منتشر شده از بيمارستان و جامعه جداسازی مراکز. فرد دیگری از درگذشت Covid-19 آوردن مجموع مرگ و میر در دولت شهر به هشت.

سنگاپور شدت اقدامات به تازگی به کم کردن سرعت گسترش به طور موقت بسته شدن مدارس و همچنین بسیاری از محل های کار است. سختگیرانه تر اجرای امن فاصله قوانین نیز بوده است در محل قرار داده. — Saheli روی Choudhury

8:05 am: تعهدات 200 میلیون پوند به چه کسانی و دیگر موسسات خیریه

انگلستان اعلام کرد که 200 میلیون پوند ($248.94 میلیون) بسته کمک برای کمک به سازمان های خیریه محلی و سازمان های بین المللی در تلاش های خود را به سرعت گسترش coronavirus در کشورهای آسیب پذیر و در نتیجه جلوگیری از موج دوم از عفونت های آینده به انگلستان

سازمان ملل متحد تنظیم شده برای دریافت £130 میلیون; که سازمان بهداشت جهانی را دریافت خواهد کرد £65 میلیون آن را به عنوان مختصات تلاش های بین المللی برای مقابله با این بیماری همه گیر در حالی که بقیه توزیع خواهد شد در میان UNICEF, UNHCR به برنامه جهانی غذا و صندوق جمعیت سازمان ملل متحد. صلیب سرخ دریافت خواهد کرد یکی دیگر از £50 میلیون برای تلاش های خود را در سخت برای رسیدن به مناطق مانند کسانی که مبتلا به درگیری های مسلحانه در حالی که پوند 20 میلیون به موسسات بین المللی از جمله انگلستان موسسات خیریه.

یک پسر اجرا می شود در گذشته یک نقاشی دیواری حمایت از بیمه خدمات درمانی توسط هنرمند راشل لیست در دروازه های امید و لنگر میخانه در پنتفرکت یورکشایر به انگلستان همچنان در lockdown برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

دنی Lawson | گتی ایماژ

نقدی را کمک به کشورهای فقیر سیستم مراقبت های بهداشتی را به سرعت شناسایی و مراقبت از بیماران با علائم برای به حداقل رساندن انسان به انسان انتقال; که شامل جنگ زده یمن و همچنین بنگلادش است که مسکن مورد 850,000 Rohingya پناهندگان دولت بریتانیا گفت. — Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7 بعد از ظهر: بررسی تعادل خود را: Coronavirus پول محرک شروع به جریان به حساب های بانکی

آمریکایی ها شروع به دریافت نقدی خود را پرداخت مستقیم از طریق سپرده بخشی از 2 تریلیون دلار لایحه تصویب شده توسط کنگره برای تحریک اقتصاد پس از کاهش ناشی از این بیماری همه گیر.

“#IRS واریز اولین تاثیر اقتصادی پرداخت به مالیات دهندگان حساب های بانکی امروز. ما می دانیم که بسیاری از مردم مشتاق به دریافت و پرداخت های خود را; ما همچنان صدور آنها را به عنوان سریع به عنوان ما می توانیم” IRS توییتی در روز شنبه.

متعدد کاربران توییتر نیز ارسال شده در روز شنبه که آنها تا به حال دریافت سپرده. — NBC News

4:20 pm: هر دولت ایالات متحده در حال حاضر تحت یک فاجعه بزرگ اعلام

کل کشور در حال حاضر تحت یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از ایالات متحده تلفات رسید که بالاترین در جهان در روز شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه اعلامیه برای وایومینگ در روز شنبه می آید که 22 روز پس از فاجعه اعلامیه در نیویورک, کانون virus.

تمام 50 ایالت و همچنین جزایر ویرجین ایالات متحده جزایر ماریانای شمالی در واشنگتن دی سی گوام و پورتوریکو را دریافت فدرال فاجعه اعلام شده است. ساموآ آمریکا است یکی از خاک ایالات متحده است که تحت یک فاجعه بزرگ اعلام شده است.

تعیین شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال اجازه می دهد تا کشورها و مناطق برای دسترسی به وجوه فدرال برای کمک به مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است. مقامات دولتی و پزشکان شده است رقابت برای لوازم ضروری مانند هواکش و تجهیزات حفاظت فردی به عنوان بیمارستان دست و پنجه نرم کردن با کمبود. — اما Newburger

3:46 pm: ما در صدر تلفات 20,000

ایالات متحده تلفات رسیده 20,071 با توجه به شمارش از دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده پیشی ایتالیا در روز شنبه به عنوان کشوری با بیشترین coronavirus مرگ و میر در جهان, با توجه به JHU داده است.

حداقل 20,071 که مردم از این ویروس در ایالات متحده آمریکا ایتالیا دچار 19,468 مرگ و میر; اسپانیا ثبت کرده است حداقل 16,353 مرگ و میر و فرانسه تایید کرده است 13,851 مرگ و میر. — مگ گراهام Riya Bhattacharjee

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: ما در صدر تلفات 20,000, فرمانداران تماس برای $500 میلیارد دلار در کمک های اولیه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>