Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تایسون کرکره گوشت, گیاهان, کره جنوبی به توزیع نقدی

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.6 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 183,820
  • ما موارد: بیش از 842,600
  • ما مرگ و میر: حداقل 46,785

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

7:54 am: هدف می بیند ‘سایبر دوشنبه’-اندازه فروش آنلاین بوم

هدف دیده است یک افزایش شدید در خرید و فروش آنلاین, به عنوان خریداران سعی کنید به زمان محدود در داخل فروشگاه و یا جلوگیری از سفر در مجموع در طول بیماری همه گیر کوروناویروس عامل برایان کرنل گفت.

پس از آن در سه ماهه اول سال مالی شروع Feb. 2 هدف همان است-فروش فروشگاه افزایش یافته است بیش از 7 درصد. به دست آوردن که در مقایسه با افزایش 1.5% در مالی سه ماهه چهارم است و در نتیجه دو برابر شدن آن آنلاین فروش تا حدی جبران کاهش داخل آن تقریبا 1,900 آجر و ملات فروشگاه.

در مصاحبه با Squawk Box صبح روز پنجشنبه کرنل گفت: هدف این است که تلاش برای کشف کردن اگر مشتریان جدید خرید الگوهای اینجا به ماندن است.

“ما صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای درک اینکه چگونه این بیماری همه گیر در حال رفتن به تغییر آینده چگونه مصرف کنندگان آمریکایی فروشگاه, چگونه زندگی می کنند, چگونه کار می کنند, چیزهایی که آنها ارزش” او گفت:. “اما آن را واقعا سخت به پیش بینی هفته.” —ملیسا Repko

7:49 am: یکی دیگر از 4.3 میلیون نفر از کارگران انتظار می رود که در زمینه نرخ بیکاری

7:46 pm: آخرین East Coast نقاط داغ

6:59 am: Tyson Foods کرکره اصلی گوشت خوک, گیاهان سفت به ما عرضه گوشت

تایسون مواد غذایی است که سازندگان: دو گوشت فرآوری گیاهان از جمله بزرگترین آن در ایالات متحده پس از کارکنان آزمایش مثبت برای Covid-19 بیشتر سفت گوشت منابع پس از دیگر عمده کشتارگاه خاموش شدن ناگهانی.

این تعطیلی در حال محدود کردن مقدار از گوشت ایالات متحده می تواند در شیوع و اضافه کردن استرس در کشاورزان که در حال از دست دادن بازارهای خود را برای خوک ها.

مستندات که با هدف جلوگیری از گسترش این ویروس نیز مانع از کشاورزان در سراسر جهان از تحویل مواد غذایی و محصولات به مصرف کنندگان است. میلیون ها نفر از کارگران نمی توانند به مزارع برداشت و کاشت و وجود دارد بیش از حد چند کامیونداران برای حفظ محصولات در حال حرکت است.

Tyson Foods, بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا تامین کننده گفت: آن را به طور نامحدود به حالت تعلیق در آورد عملیات در بزرگترین خوک گیاه در واترلو, آیووا, پس از عامل در کاهش ظرفیت. —رادیو فردا

6:52 am: کره جنوبی برای ارائه یارانه نقدی

یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک صورت نگرانی بیش از COVID-19 رمان coronavirus پیاده روی را از طریق یک بازار در سئول در 22 آوریل سال 2020 است.

اد جونز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کره جنوبی حزب حاکم و دولت در روز پنج شنبه توافق کردند که برای ارائه یارانه نقدی به هر خانوار و نه فقط به خانواده های زیر 30 درصد از درآمد همانطور که قبلا اعلام وزارت مالیه گفت.

وزارت به طور جداگانه گفت: موضوع اضافی اوراق قرضه به صندوق نقدی جزوه. —رادیو فردا

5:41 am: استرالیا را فشار برای بررسی در مجمع بهداشت جهانی

استرالیا را فشار برای تحقیقات بین المللی به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ماه آینده نشست سالانه مجمع بهداشت جهانی تصمیم گیری بدن از سازمان بهداشت جهانی, خود را نخست وزیر گفت: با توجه به رویترز.

استرالیا می خواهد یک بررسی به این که پاسخ به همه گیر و می خواهم برای دیدن این سازمان تقویت شود. —هالی Ellyatt

5:21 am: اسپانیا افزایش شمار تلفات 22,157

سلامت کارگران در درمانگاه بیمارستان تحسین در 8p.m. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در آوریل 22, 2020 در بارسلونا ،

ژاوی تورنت

اسپانیا گزارش کرده است که 440 نفر کشته شده اند از در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 22,157 آن وزارت بهداشت گفت.

مرگ و میر افزایش یافته است کمی از روز شنبه هنگامی که 435 مرگ و میر گزارش شده است. تعداد کل موارد رسیده 213,024 تا 4,635 از روز قبل. —هالی Ellyatt

4:42 am: مرکل می گوید: “چیزهایی که باقی می ماند برای یک مدت زمان بسیار طولانی’ به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد

برلین, آلمان – مارس 23: صدراعظم آلمان آنگلا مرکل (CDU) نشسته در مجلس در تاریخ 23 آوریل سال 2020 در برلین آلمان است. آلمان هنوز در ابتدای coronavirus همه گیر خواهد شد و باید با آن زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی صدراعظم گفت.

Maja Hitij

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: پایان همه گیر است هنوز در چشم و که ما را مجبور به زندگی با ویروس “برای یک مدت زمان طولانی است.”

صحبت به آلمان در مجلس فدرال مرکل گفت: “ما در مرحله نهایی از این بیماری همه گیر اما هنوز در آغاز راه است.”

“ما موفق به کسب زمان” مرکل گفت: با توجه به رویترز ترجمه و اضافه کرد که این استفاده شده بود برای تقویت آلمان سیستم مراقبت های بهداشتی. —هالی Ellyatt

4:30 صبح: منطقه یورو فعالیت های کسب و کار سقوط به ‘تکان دهنده’ نزولی در همه گیر

منطقه یورو و فعالیت های کسب و کار ضربه دیگری کم سابقه در طول مارس در نشانه دیگری است که coronavirus همه گیر است و باعث شدید آسیب های اقتصادی در سراسر منطقه است.

این IHS Markit شاخص مدیران خرید که اقدامات هر دو خدمات صنعت و تولید کاهش یافته و به 13.5 در ماه آوریل با توجه به داده های اولیه. در ماه مارس همان شاخص در حال حاضر ثبت بزرگترین تا کنون ماهانه تنها قطره به 29.7. انقباض در PMI شماره یک رقم زیر 50 — نشان می دهد که احتمال کاهش رشد اقتصادی به طور کلی.

“مارس دیدم بی سابقه آسیب به اقتصاد منطقه یورو در میان ویروس مستند اقدامات همراه با فازها و کاهش تقاضای جهانی و کمبود هر دو کارکنان و ورودی” کریس ویلیامسون مدیر ارشد کسب و کار و اقتصاد در IHS Markit در بیانیه ای گفت:. —سیلویا عمرو

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: چین خواهد داد که بیشتر پول; اسپانیا مرگ روزانه تلفن ثابت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>