Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ترکیه می بندد ایران مرز کره جنوبی در آماده باش

مردم ماسک پس از مرگ و جدید تایید موارد نشان از coronavirus در تهران در فوریه 21 سال 2020 است.

Anadolu Agency

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

9:45 am: رئیس صندوق بین المللی پول می بیند منفی اقتصادی از ویروس حتی اگر شیوع موجود

Coronavirus که در چین نشات گرفته خواهد شد که تاثیر منفی بر اقتصاد جهانی حتی اگر آن را به سرعت مهار و این امر می تواند عاقلانه برای آماده شدن برای مهم تر عواقب رئیس صندوق بین المللی پول گفت. صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva در بیانیه صادر شده پس از یک جلسه نشست از 20 اقتصاد بزرگ خواستار اقدام هماهنگ برای مهار انسانی و اقتصادی تاثیر این ویروس.

9:21 am: کارناوال ونیز به متوقف شد با توجه به شیوع

دو روز گذشته از کارناوال ونیز که به تساوی گردشگران از سراسر جهان لغو شده به دلیل شیوع کروناویروس رئیس منطقه ونتو لوکا Zaia گفت. رویدادهای برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در تالاب شهرستان ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. “اما در این شب وجود خواهد داشت ممنوعیت کارناوال ونیز و همچنین در تمام رویدادهای ورزشی و همچنین تا 1 مارس فراگیر” Zaia گفت.

9:15 am: ترکیه نزدیک به ایران, مرز توقف پروازهای

ترکیه نزدیک مرز خود را با ایران به عنوان یک اقدام احتیاطی برای توقف پتانسیل گسترش coronavirus پس از آن کشور گزارش شده 43 مورد از این بیماری ترکیه, وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت. تمام بزرگراه ها و خطوط راه آهن بسته خواهد شد که از 5 p. m. به وقت محلی در روز یکشنبه و پروازها از ایران به حالت تعلیق درآمد.

6:52 am: کره جنوبی در آماده باش تایید ششم مرگ

کره جنوبی مطرح آن coronavirus هشدار به “بالاترین سطح” را به عنوان موارد به افزایش ادامه داد. ششمین فرد فوت شده از coronavirus در کره جنوبی, این کشور مراکز بیماری و کنترل و پیشگیری گفت: یکشنبه شب. کره جنوبی موارد جدید شروع به پریدن کرد بیش از 169 آخر هفته, آوردن مجموع آن آلوده به 602.

6:07 am: چین یازدهم می گوید coronavirus وضعیت هنوز هم “جدی و پیچیده”

نخست وزیر چین شی جین پینگ گفت: coronavirus وضعیت در چین است که هنوز هم “جدی و پیچیده” با توجه به انتخاب و ترجمه رسانه های دولتی. او همچنین گفت که این کشور حفظ خواهد یک “محتاطانه” سیاست های پولی و معرفی سیاست جدید اقدامات در موقع راه رویترز گزارش داد.

یازدهم گفت: این بیماری همه گیر شد و عمده بهداشت عمومی اورژانس با “سریعترین گسترش وسیع ترین طیف وسیعی از عفونت ها و سخت ترین پیشگیری و کنترل در چین” پس از تاسیس جمهوری خلق چین, به گزارش رسانه های دولتی.

چین است که کانون جدید coronavirus با 76,936 موارد و 2,442 مرگ و میر در سرزمین اصلی به عنوان Feb. 22. بسیاری از کسب و کار و مدارس باقی می ماند بسته با اقتصاددانان پیش بینی کاهش سرعت رشد اقتصادی این کشور از $1.4 میلیارد دلار است.

— CNBC Weizhen قهوهای مایل به زرد, Natasha Turak و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>