Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: TSA نمایش قطره به 10 سال اخیر اسپانیا رنج می برد کمترین تلفات هنوز

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 873,767
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 43,288
  • ما موارد: حداقل 189,633
  • ما مرگ و میر: حداقل 4,081

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

10:36 am: خانه انبار می پرسد کارکنان برای بررسی temperaturebefore کار محدودیت ترافیک مشتری

یک کارمند می پوشد یک پرتقال Home Depot, Inc. صحن در یک فروشگاه در نیویورک است.

علامت Kauzlarich | بلومبرگ | گتی ایماژ

صفحه اصلی انبار توزیع دماسنج به کارکنان که کار در فروشگاه ها و مراکز توزیع. بهبود صفحه اصلی خرده فروش است که به درخواست کارکنان برای استفاده از تب سنج پیشانی در خانه برای بررسی تب یک علامت COVID-19.

Home Depot را نیز محدود به تعدادی از مشتریان به 100 نفر در یک زمان. دیگر مشتریان خواسته خواهد شد که به صبر در خارج باقی می ماند و اجتماعی فاصله از یک دیگر سخنگوی شرکت سارا گورمن گفت. فروشگاه خود را به طور متوسط 100 متر مربع است.

صفحه اصلی انبار در حدود 400,000 کارکنان فروشگاه در ایالات متحده آمریکا —ملیسا Repko

10:12 am: در ماه مارس شاخص تولید ISM سیگنال انقباض به عنوان coronavirus اقتصاد بازدید

آمریکا فعالیت های تولیدی قرارداد در ماه مارس به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به فشار اقتصاد آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط موسسه مدیریت عرضه نشان داد.

ISM شاخص تولید کاهش یافت و به 49.1 ماه گذشته از 50.1 در ماه فوریه است. فعالیت پایین رانده شده توسط یک شیب تند کاهش سفارشات جدید و تولید داده ها نشان داد.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس و شوک در بازارهای جهانی انرژی نهفته در تمام بخشهای تولیدی گفت:” تیموتی Fiore صندلی موسسه مدیریت عرضه در بیانیه ای. —فرد ایمبرت

10:02 am: کروناویروس یک ” مشترک نامرئی دشمن و هماهنگ تلاش های مورد نیاز ناتو را رئیس می گوید:

ادامه بحران بهداشتی یک “مشترک نامرئی دشمن” و همزمان پاسخ مورد نیاز است, دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت CNBC.

پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در چین نسبت به پایان سال گذشته coronavirus آلوده به 880,000 مردم و کشته شدن حداقل 43,500 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این ضعف سیستم های سلامت فرستاده کشورها به مستند و باعث پولی و مالی اقدامات از مقامات.

او گفت: سازمان پیمان آتلانتیک شمالی است (ناتو) وظیفه اصلی بود برای اطمینان از سازمان های تروریستی و دیگر دشمنان نمی شد بهره گیری از این بیماری همه گیر, اما آن را نیز تا به حال نقش مهمی در حمایت از تلاش های غیر نظامی برای مقابله با گسترش این بیماری است. —ابیگیل Ng

9:52 am: Comcast مدیر عامل برایان رابرتز وعده 500 میلیون دلار برای کارکنان که شغل نهفته coronavirus

Comcast اجرایی برایان رابرتز متعهد است 500 میلیون دلار برای حمایت از کارکنان به عنوان coronavirus قرنطينه به طور موقت تعطیل واحدهای کسب و کار.

رابرتز گفت: Comcast را کنار 500 میلیون دلار در پرداخت هزینه و مزایای کارمندان “که در آن عملیات شده اند متوقف و یا نهفته است.” او همچنین گفت که پیوستن به Comcast مدیران ارشد — رئیس امور مالی مایک کونق Comcast Cable مدیر عامل دیو واتسون NBCUniversal مدیر عامل جف شل و آسمان مدیر عامل جرمی Darroch — در اهدای 100% از حقوق خود را به سازمان های خیریه برای حمایت از coronvirus تلاش های امدادی.

Comcast دیده است آن پهن باند استفاده سنبله به عنوان آمریکایی ها تا حد زیادی به ماندن در خانه در طول COVID-19 قرنطينه. —الکس شرمن

9:41 am: موارد گزارش شده در ایالات متحده پیشی کشورهای دیگر

9:33 am: داو بلغزد 800 امتیاز برای شروع سه ماهه دوم به عنوان تهمت اروپا و آمریکا بسیار دردناک دو هفته’

سهام به شدت کاهش یافت و در روز چهارشنبه به عنوان وال استریت شروع سه ماهه دوم در ترش توجه داشته باشید در میان نصب نگرانی از شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شنبه شب متحده باید آماده برای یک “بسیار دردناک دو هفته” از شایع coronavirus. مقامات کاخ سفید در حال طرح ریزی بين 100000 240,000 ویروس مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

داو کاهش یافت و 410 امتیاز یا 1.8% در حالی که S&P 500 از دست 1.6% به بدترین سه ماهه اول اجرای برنامه در تمام دوران است. داو کاهش یافت و بیش از 23 درصد در سه ماهه اول که همچنین بزرگترین پاییز فصلنامه از سال 1987. S&P 500 با کاهش 20 ٪ در سه ماهه اول آن بدترین سه ماهه اول و تا کنون بزرگترین افت فصلی از سال 2008. —فرد ایمبرت مگی فیتزجرالد

9:27 am: مسافران از طریق TSA بازرسی کاهش یافته و به 10 سال اخیر شنبه

اداره امنیت حمل و نقل گفت: 146,348 مسافران رفت و از طریق یک TSA ایست بازرسی در سه شنبه, تنظیم یک رکورد جدید کم برای 10 سال گذشته است. در مورد 2.03 میلیون مسافر بودند به نمایش در آمد و در همان روز به یک سال پیش از آن. —Melodie وارنر

9:09 am: تایگر وودز و فیل مایکلسون coronavirus امداد گلف بازی می تواند اتفاق می افتد در مه

تایگر وودز و فیل مایکلسون در نگاه قبل از بازی: ببر در مقابل فیل در سایه Creek Golf Course در 23 نوامبر 2018 در لاس وگاس, نوادا.

هری چگونه | گتی ایماژ

NFL آیکون های تام بردی و Peyton Manning ملحق خواهد شد superstars تایگر وودز و فیل مایکلسون در یک گلف بازی سازمان یافته توسط AT&T را WarnerMedia و PGA Tour یک فرد آشنا با این مذاکرات را تایید کرد به CNBC.

بازی سوراخ سوراخ شدن مایکلسون-بردی برابر جنگل-منینگ خواهد بود نادر رویداد ورزشی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس که موجب شده است بازی لغو و تعلیق در سراسر ورزش حرفه ای.

کسی که درخواست نمی تواند به عنوان شناخته مذاکرات ستیللینگ در حال نهایی گفت: این رویداد به احتمال زیاد اتفاق می افتد و ممکن است به نفع خیریه. —جباری جوان

8:58 am: بریتانیا بانک ضایعات سود سهام به عنوان رکود ترس ساخت در سراسر اروپا

برخی از بریتانیا بزرگترین وام دهندگان به توافق قراضه میلیارد پوند پرداخت به سهامداران زیر فشار از بانک مرکزی انگلیس (BOE).

بارکلیز سانتاندر لویدز NatWest, Standard Chartered و HSBC تایید اواخر روز سه شنبه که آنها را نمی خواهد پرداخت سود سهام در سال 2020 و پس از آن بانک مرکزی مشخصاتش سازمان تنظیم مقررات (PRA) خواست انگلیسی, بانک های تجاری برای حفظ سرمایه به منظور کمک به حمایت از اقتصاد در طول این احتمال رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بانک مرکزی انگلیس نیز خواست بانک به خندق پاداش برای مدیران ارشد. —الیوت اسمیت

8:26 am: داو آتی سقوط 800 امتیاز

8:19 am: ما شرکت های برش 27,000 شغل قبل از بدترین coronavirus خاموش کردن آمار

شرکت ها کاهش می یابد payman توسط 27,000 در اوایل ماه مارس قبل از بدترین coronavirus-اقتصادی ناشی از توقف با توجه به یک گزارش از ADP و مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

ضرر و زیان واقعی برای ماه بودند به مراتب بدتر به عنوان نشان داده شده توسط میلیون ها نفر از افرادی که در حال حاضر در زمینه نرخ بیکاری. روز چهارشنبه گزارش دوره را پوشش می دهد از طریق مارس 12.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز پیش بینی کرده بود از دست 125,000 شغل. اما, مارس ADP تعداد نیز روز جمعه گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی پوشش دوره های قبل از دولت نهاد اجتماعی فاصله اقداماتی که باید تعطیل کردن بخش های بزرگی از اقتصاد ایالات متحده.

ماه مارس ADP شماره می آید پس از یک ماه فوریه افزایش 179,000 تجدید نظر پایین تر از در ابتدا گزارش 183,000. —Jeff Cox

7:19 am: برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه شاقول 24%

وام گیرندگان بیشتر refinancing به صرفه جویی در پول در پرداخت های ماهانه در حالی که پتانسیل homebuyers پشتیبان گیری سریع دور از خرید به عنوان شیوع کروناویروس قرار می دهد ترمز در خرید و فروش خانه.

رانده شده به طور کامل توسط refinancing وام نرم افزار افزایش حجم 15.3% آخرین روز از هفته گذشته با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن تنظیم فصلی شاخص. حجم 67 درصد بالاتر از یک سال پیش هنگامی که نرخ بهره بالاتر است.

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه کاهش یافت و 11 درصد در هفته گذشته بودند و 24 درصد کمتر از یک سال پیش. عوامل املاک و مستغلات و homebuilders گزارش کرده اند افت شدید منافع خریدار و خانه های باز و مدل خانه های سازندگان:. برخی از خریداران بالقوه در حال انجام تورهای مجازی اما تقاضا است و نه حتی نزدیک به نرمال بهار حجم. —Trulia

6:36 am: اسپانیا بیش از 100,000 موارد ثبت روزانه مرگ و میر

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت چرخ به بیمارستان لاپاز در 23 مارس سال 2020 در مادرید اسپانیا است.

دنیس دویل | گتی ایماژ

اسپانیا در حال حاضر 102,136 coronavirus موارد آن به وزارت بهداشت گزارش شده است و همچنین تعداد مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته افزایش رکورد 864 نفر است. آورده است که این کشور شمار کشته شدگان به 9,053. تعداد کل موارد یافت 7,719 از شنبه. —هالی Ellyatt

6 am: بریتانیا خواستار بیمارستان برای افزایش تست

انگلستان وزیر بهداشت خواسته است تا بیمارستان ها به استفاده از لوازم یدکی فضای آزمایشگاهی برای تست خط مقدم و از خود جدا خدمات درمانی کارکنان برای coronavirus نگرانی از عدم تست برای مراقبت از سلامت کارگران و به طور بالقوه غیر ضروری کارکنان غیبت.

وزیر بهداشت مت هنکاک به نام برای تست بیشتر از ارائه دهندگان خدمات سلامت با عنوان فشار رشد می کند دولت بیش از آن مقدار کمی از آزمایش در مقایسه با کشورهای دیگر مانند آلمان است. یکی دیگر وزیر دولت مایکل گوو گفت: انگلستان تا به حال برای رفتن “بیشتر و سریع تر” برای افزایش تست. —هالی Ellyatt

5:03 am: اندونزی افتتاح اورژانس بیمارستان در جزیره خالی از سکنه

اندونزی سلامت رسمی مانیتور به عنوان مسافر از پرواز بین المللی خود را متوسط بررسی می شود به عنوان آنها عبور حرارتی اسکنر مانیتور به محض ورود در Adisucipto فرودگاه بین المللی در 23 ژانویه 2020 در یوگیاکارتا کشور اندونزی است.

Ulet Ifansasti | گتی ایماژ

اندونزی قصد دارد برای باز کردن یک coronavirus اورژانس بیمارستان در جزیره خالی از سکنه از Galang هفته آینده گزارش رویترز. مقامات repurposed سابق دوران جنگ ویتنام اردوگاه پناهندگان به سرعت کمک به بهبود بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت.

اندونزی ثبت کرده است 1,677 موارد coronavirus به عنوان چهارشنبه و 157 مرگ و میر — بالاترین میزان مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. آن را اعتقاد بر ميزان آلودگی در اندونزی جمعیت از 260 میلیون می تواند قابل ملاحظه ای بالاتر در حالی که آمار رسمی از اواسط ماه مارس نشان می دهد که این کشور تا به حال تنها حدود 12 تخت بیمارستان هر 10 ، 000 مردم است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا در حال حاضر بیش از 100 ، 000 موارد می بیند رکورد روزانه مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>