Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن وزن نیویورک قرنطینه فرانسه سفارشات از 1 میلیارد ماسک

این است CNBC از 24 ساعت در وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: حداقل 640,589
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 29,848
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 115,547
  • ایالات متحده و میر: حداقل 1,841 دفاع کرد گرفته شد

تمام اطلاعات بالا ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

2:40 pm: اسپانیا را دولت خواهد پرداخت غیر ضروری کارگران, اما آنها به زمان

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در روز شنبه اعلام کرد که همه غیر ضروری کارگران باید در خانه بماند و به مدت دو هفته از آخرین دولت اندازه گیری در مبارزه با کروناویروس.

او گفت: کارگران خواهد خود را دریافت معمول حقوق را به را تشکیل می دهند ساعت های از دست رفته در تاریخ بعد.

اندازه گیری خواهد گذشته از 30 مارس تا آوریل 9. —رادیو فردا

2:28 pm: اجتماعی کارگران شکایت دارند که نیویورک بیمارستان آهسته بود برای محافظت از کارکنان

مددکاران اجتماعی در NYU Langone سلامت در منهتن می گویند که بیمارستان رهبران مواد مخدر خود را در حفاظت از کارگران از هر دو قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و در پیشگیری از کارگران گسترش ویروس.

در میان کارکنان بزرگترین شکایت شد اصرار توسط مدیریت است که آنها همچنان در حال آمدن به محل کار به جای داشتن آنها را انجام دهد شغل خود را از راه دور. کارگران نیز شکایت در مورد عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی نا امن شیوه برای مشکلات ناسازگار بودن به تغییرات و کمبود فضای کار برای جلوگیری از آمدن به تماس نزدیک با همکاران است. —دن منگان

2:15 pm: فرانسه خرید 1 میلیارد ماسک صورت بیشتر از چین

فرانسه دستور داده است تا بیش از 1 میلیارد ماسک صورت اکثریت قریب به اتفاق از چین, این کشور, وزیر بهداشت گفت: به عنوان دولت تصدیق به ساخت تا منابع خود را با شیوع کروناویروس نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش.

وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: فرانسه با استفاده از 40 میلیون ماسک صورت هفتگی به عنوان آن جنگ همه گیر و در حال حاضر دارای سه هفته ارزش منابع. —رادیو فردا

1:20 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به قرنطینه برای نیویورک و نیوجرسی و بخش هایی از CT

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به قرار دادن در کوتاه مدت قرنطینه در نیویورک نیوجرسی و بخش های خاصی از کنتیکت به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش است.

“من فکر کردن در مورد که در حال حاضر. ما ممکن است باید آن را انجام دهد اما این امکان وجود دارد که مدتی امروز ما به شما یک قرنطینه” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید سه شنبه. “کوتاه مدت دو هفته در نیویورک احتمالا نیوجرسی و بخش های خاصی از کانکتیکات است.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او نه مورد بحث قرنطینه با رئیس جمهور. —نوح Higgins-دان

12:07 pm: مد پاریس هفته لغو شد

سازمان لغو شده و مد لباس زنانه هفته مد در پاریس به دلیل شیوع کروناویروس, سازمان گفت.

“در پرتو گسترش COVID-19 بیماری همه گیر در سراسر جهان, قوی تصمیم گیری های مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی و سلامت (fashion), خانه ها, کارکنان خود را, و هر کس مشغول به کار در صنعت ما” فدراسیون de la Haute Couture et de la Mode در بیانیه ای گفت.

حوادث بودند با توجه به محل در اواخر ماه ژوئن و اوایل ماه جولای. فدراسیون گفت: آن کار بر روی جایگزین ممکن است. —رادیو فردا

11:58 am: Shellshocked اسپانیا گزارش ثبت 832 جدید مرگ و میر

دو کارگر حمل و نقل یک تابوت در لا Almudena گورستان در مارس 26 سال 2020 در مادرید اسپانیا است. اسپانیا قصد دارد برای ادامه آن اقدامات قرنطینه حداقل از طریق آوریل 11.

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

اسپانیا coronavirus مرگ و میر افزایش رکورد 832 نفر یک شبه به 5,690 به عنوان بیمارستان ها و morgues غرق شد و یک رئیس پلیس مبارزه اشک اعلام همکار مرگ است. دوم تنها به ایتالیا در مرگ و میر در کشور اسپانیا نیز شاهد عفونت افزایش به 72,248 از 64,059 روز قبل از.

به عنوان اسپانیا آماده به آن را وارد کنید هفته سوم از مستند استفاده نشده ساختمان های عمومی شناخته شده به عنوان “doughnut” شد آخرین به تواند تبدیل به یک سردخانه موقت بعد از یک شهر یخ هفته گذشته رسانه های اسپانیایی از جمله روزنامه ال پایس گزارش شده است.

مدنی گارد رئیس خوزه مانوئل سانتیاگو شد و عاطفی به او ادای احترام پرداخت به سر خود سازمان اقدام سریع گروه که از coronavirus در روز جمعه. —رادیو فردا

11:36 am: اقتصاد ایالات متحده آمده است را به متوقف تصاویر ماهواره ای نشان می دهد

تصاویر ماهواره ای همراه با داده های جایگزین می دهد استارک نگاه در ایالات متحده وضعیت در طول coronavirus بیماری همه گیر. این منابع تقریبا تمام است که در حال حاضر در دسترس برای ردیابی دامنه آسیب های اقتصادی پس از رسمی ترین آمار ردیابی رکود را هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

هواپیما های پارک شده استفاده نشده در باند فرودگاه شلوغ ترین بزرگراه های خالی در طول یک ساعت یک عجله بار استراحتگاه تبدیل به شهر ارواح پورت های در حال دیدن تیز قطره در حمل و نقل فعالیت و بیشتر.

کاهش در مصرف کننده ایالات متحده و فعالیت های کسب و کار است آشکار در تصاویر ماهواره ای جمع آوری شده توسط شرکت هایی مانند Maxar Technologies, سیاره آزمایشگاه ICEYE مداری و بصیرت است. —مایکل Sheetz

11:22 am: پنتاگون برای سرعت بخشیدن به روند گارد ملی بودجه

وزیر دفاع علامت Esper مجاز است شتاب روند ارائه بودجه به گارد ملی در حال استفاده توسط متحده در تلاش برای مبارزه با کروناویروس پنتاگون گفت.

در بیانیه پنتاگون گفت Esper تا به حال با ارسال نامه ای به هر فرماندار در روز جمعه زمانی که مجوز ساخته شده بود. آن گفت: وجود یک تعداد از شرایط است که باید به ملاقات کرد قبل از مجوز.

“این مجوز را قادر می سازد خود را به موقع استفاده از گارد ملی برای نجات زندگی و حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی” در این نامه گفت: با توجه به پنتاگون در بیانیه ای. —رادیو فردا

11:12 am: NYC پرستاران خواهش کنم برای دنده محافظ برای مبارزه با شیوع ویروس

پرستار هانا ساترلند تنظیم او تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حالی که در انتظار بیماران جدید در یک درایو از طریق coronavirus تست ایستگاه در کامینگز پارک در 23 مارس سال 2020 در استمفورد ایالت کانکتیکات.

جان مور | گتی ایماژ

پرستاران مبارزه نیویورک شیوع کروناویروس ساخته شده نگران درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظتی و گفت مقامات ادعا کافی منابع در حال سقوط کوتاه از واقعیت است. در یک کنفرانس خبری در خارج از شهر اجرا ژاکوبی بیمارستان, پرستاران خواهان ماسک و تجهیزات دیگر برای حفاظت از خود در برابر این ویروس که تا کنون بیمار بیش از 44,000 نفر کشته و بیش از 500 در ایالت نیویورک عمدتا در شهرستان.

حداقل یک مراقبت های بهداشتی کارگر کوه سینا وست دستیار پرستاری مدیر Kious کلی 36 سالگی از ویروس. دیگران نیز کاهش یافته است بیمار در اطراف منطقه شهری ، ژاکوبی پرستاران گفت: مدیران در برانکس بیمارستان شده اند سهمیه بندی تجهیزات حفاظتی آنها را قادر به تغییر از بالا پایان ذرات فیلتر ماسک شناخته شده به عنوان N95s به عنوان اغلب به عنوان آنها باید.

مقامات شهرستان را اصرار وجود دارد به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای تقریبا هفته آینده هر چند آنها نگران برای هفته بعد. شهردار بیل د Blasio گفت: این شهرستان تحویل داده شده 200,000 N95 ماسک به بيمارستان جمعه با 800,000 بیشتر به آمده روز شنبه همراه با بارهای کمتر-محافظ فولاد ماسک و تجهیزات دیگر. —آسوشیتد پرس

11:09 am: آمریکا, ایتالیا و چین همچنان به بیشترین تعداد از موارد در سراسر جهان

10:40 am: برنامه به ارمغان می آورد نیویورک تک آهنگ با هم از طریق کور ویدئو با سرعت دوستیابی

تک نیویورک millennials باید شروع به انجام کور سرعت خرما بیش از تماس های ویدئویی به عنوان یک راه برای حفظ زندگی دوستیابی خود را میان ماندن در خانه سفارش در محل قرار داده و با توجه به کوروناویروس.

این کور قرنطینه خرما هماهنگ از طریق یک پروژه به نام “نیویورک مجازی دوستیابی: گرفتن احساسات نیست COVID.”

هر یک از تاریخ می گیرد از طریق FaceTime یا واتساپ تماس تصویری و نام تجاری فقط 15 دقیقه با بازی خود را قبل از تاریخ است. —سالوادور رودریگز

10:39 am: روسیه به بستن مرزهای خود با شروع در مارس 30

روسیه نزدیک مرزهای خود را شروع و در تاریخ 30 مارس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این coronavirus دولت منظور منتشر شده در سه شنبه گفت. این اندازه گیری خواهد شد به اجرا در آمده است و در همه نقلیه راه آهن و عابر پیاده ایست های بازرسی و اعمال به روسیه دریایی مرزهای دولت گفت. آن را نمی خواهد به دیپلمات های روسیه و رانندگان کامیون های حمل و نقل, در میان دیگران. این کشور که در حال حاضر مبتنی تمام پروازهای بین المللی گزارش کرده 1,264 coronavirus موارد است. —رادیو فردا

10:30 am: انگلستان coronavirus تلفات به 1,019 تا 260 در یک روز

وسایل نقلیه نظامی عبور از پل وست مینستر پس از اعضای 101 لجستیک تیپ تحویل یک محموله از ماسک های پزشکی به سنت توماس ” بیمارستان در مارس 24, 2020 در لندن, انگلستان.

لئون نیل | گتی ایماژ

بریتانیا گفت: 1,019 مردم مرده بود پس از آزمایش مثبت برای coronavirus توسط 1700 به وقت تهران در روز جمعه افزایش 260 در کل 24 ساعت قبل از آن.

تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای این ویروس 17,089 از 0900 GMT روز سه شنبه در مقایسه با رسمی اصلاح تعداد 14,543 در روز جمعه. —رادیو فردا

10:26 am: بانک های ایرلندی پردازش بیش از 28000 وام مسکن می شکند

ایرلند بانک ها در حال پردازش بیش از 28,000 وام مسکن می شکند برای مشتریان که درآمد شده اند نهفته coronavirus شیوع سر از وام دهندگان’ نماینده گفت.

“از اواخر شب گذشته 28,000 استراحت داده شده بود و یا در روند داده می شود. که فوق العاده تعداد زیادی” بانکداری و پرداخت فدراسیون ایرلند مدیر عامل Brian Hayes گفت: ملی پخش RTE. ایرلند پنج خرده فروشی بانک ها توافق کردند که هفته گذشته برای اجرای بازپرداخت وام شکستن تا سه ماه برای کسانی که تحت تاثیر قرار است.

هایس گفت: 7,000 میانگین سوالات یک روز پس از آن کاهش یافته بود کمی پس از دولت این هفته اعلام کرد که آن را خواهد پرداخت 70 ٪ از درآمد به صورت نهفته کارگران است. —رادیو فردا

10:16 am: مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب هل در کنگره برای نظارت 500 میلیارد دلار از صندوق نجات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه نوشت: در امضای بیانیه همراه با 2 تریلیون دلار محرک لایحه که او معتقد است بازرس کل نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق امداد برای کسب و کار نمی خواهد که به همان اندازه نظارتی قدرت به عنوان دموکرات ها به دنبال.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در امضای بیانیه همراه با لایحه ای که او معتقد است به طور کلی بازرس خواهد شد که نظارت بر آن صندوق خواهد نیاز به مجوز خود را برای بخش های خاصی بیش از آن سازمان تنظیم مقررات.

“این رئیس جمهور است که نشان دهنده تفاوت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان زمانی که آن را آمد به این لایحه” مجلس نانسی پلوسی گفت: MSNBC را Rachel Maddow روز جمعه در مورد زبان است.

“این جای تعجب نیست به هر کسی,” او گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن امضای زبان. “اما کنگره را ورزش آن نظارت — و ما به پانل ما منصوب به خانه در زمان واقعی, مطمئن شوید که ما می دانیم که در آن کسانی که بودجه در حال صرف.” —لورن هرش

10:12 am: ‘افسران ترس وجود دارد’ — Coronavirus انتقاد شدید پلیس آمریکا

نمایی از افسران پلیس با پوشیدن ماسک در مقابل هدف فروشگاه در میان coronavirus (COVID-19) شیوع در مارس 24, 2020 در شهر نیویورک است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

تعداد فزاینده ای از ادارات پلیس در سراسر کشور در حال تماشای صفوف خود بیمار به عنوان تعدادی از coronavirus موارد انفجار در سراسر ایالات متحده رشد شمارش پرسش در مورد چگونگی قوانین می تواند و باید اجرا شود در طول همه گیر و در مورد چگونه بخش برگزار خواهد شد تا به عنوان ویروس گسترش می یابد در میان کسانی که کار آنها را در معرض خطر عفونت است.

“من فکر نمی کنم آن را بیش از حد می گویند که ماموران در حال ترس وجود دارد” گفت: Sgt. مانی رامیرز رئیس جمهور از فورت ورث افسران پلیس انجمن.

نزدیک به 690 افسران و غیر نظامی کارکنان در ادارات پلیس و کلانتر دفاتر در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به آسوشیتد پرس نظرسنجی این هفته بیش از 40 سازمان های اجرای قانون عمدتا در شهرستانها عمده. تعداد کسانی که در انزوا به عنوان آنها در انتظار نتایج آزمایش به مراتب بالاتر در بسیاری از مکان ها. —آسوشیتد پرس

10:03 am: شیوع بازدید و در حال حاضر تلاش ما کشاورزان: “ما متوقف شد گفت: آن را نمی تواند بدتر’

این بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده است کشاورزان آمریکایی را به وحشت و پس از آن بیشتر سوار محصول و دام قیمت و نگرانی در مورد کمبود نیروی کار در مزارع.

مزرعه تجارت گروه لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کمک های مالی برای کشاورزان پایدار قطره قیمت و همچنین به موقع ویزا برای کارگران فصلی از مکزیک خواهد شد که انتخاب محصولات در آمریکا مزارع این سال است.

“ما امیدوار بودند برای چیزی خوب در این سال, اما این ویروس را متوقف کرده است و همه ما بازارهای گفت:” آیووا کشاورز Robb Ewoldt. —اما Newburger

9:57 am: تست است که در نهایت به افزایش است

9:54 am: قرنطينه منجر به یک کاهش در آلودگی هوا

به عنوان coronavirus به سرعت گسترش در سراسر جهان از آن مردم را وادار به ماندن قرار داده و wreaking ویران در اقتصاد است. میلیون ها نفر هستند یا از یک شغل و یا کار از خانه. کارخانه در حال بستن و با حکم به ماندن در داخل تبدیل شدن به هنجار جدید مردم نیست رانندگی یا پرواز.

این همه منجر به یک کاهش آلودگی هوا که جان در مجموع 4.2 میلیون نفر هر سال بیش از 1 میلیون نفر در چین به تنهایی. دو ماه گذشته دیده می شود یک چشم انداز مثبت در کیفیت هوا به خصوص در سخت-آمار مناطق مانند ووهان و شمال ایتالیا و همچنین تعدادی از مناطق شهری در سراسر ایالات متحده

در حالی که کارشناسان هشدار می دهند در برابر مشاهده این اعداد به عنوان یک هزینه-سود محاسبه بیماری های همه گیر در سراسر برخی از دانشمندان آب و هوا امیدوارم که آنها کمک خواهد کرد که ریختن یک نور عظیم زیست محیطی از ما عادات روزمره و فعالیت های اقتصادی به طور بالقوه منجر به برخی تغییرات مثبت پس از بحران فروکش. —کتی Brigham

9:49 am: بانک ها می گویند که آنها در حال ارائه کمک های مالی اما مشتریان پیدا کردن ارائه می دهد گمراه کننده

نشانه ای آویزان در بالای ورودی به بانک مرکزی آمریکا شعبه در شیکاگو, ایلینوی.

اسکات اولسون

بانک مرکزی آمریکا یکی از بسیاری از موسسات مالی است که به مشتریان برای کمک به ارائه کمک در صورت بروز مشکلات ناشی از شیوع کروناویروس. اما رسانه های اجتماعی شده است, آب گرفتگی به تازگی با شکایت از مشتریان که می گویند که زمانی که آنها رسیده به بانک های خود را برای کمک به آنها پیدا کردم “تسکین” بود و نه آنچه که آنها انتظار می رود.

برای آن بخشی بانک مرکزی آمریکا گفت: CNBC آن است که هر مشتری وضعیت منحصر به فرد است و از آن اداره درخواست در مورد پایه و اساس. —مگان Leonhardt

9:30 am: فیلیپین گزارش 14 کروناویروس جدید, مرگ و میر, 272 عفونت

فیلیپین وزارت بهداشت گزارش شده 14 جدید کروناویروس مرگ و میر و 272 موارد اضافی و مارک و کشور را تنها بزرگترین افزایش روزانه در مرگ و میر و عفونت.

آخرین اطلاعات آورده مجموع عفونت در فیلیپین به 1,075 و مرگ و میر به 68 وزارت بهداشت در گفت و اضافه کرد که چهار بیماران بهبود آوردن مجموع به 35. —رادیو فردا

9:27 am: ژاپن نخست وزیر ژاپن می گوید این کشور در یک مرحله بحرانی

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: این کشور در یک مرحله مهم در برخورد با کروناویروس عفونت اما نه در یک نقطه به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد. او گفت: ژاپن موفق به حفظ خوشه تحت کنترل با دقت به دنبال عفونت مسیرهای. اما استراتژی اولیه در حال حاضر با داشتن مشکل با افزایش عفونت است که دیگر قابل ردیابی — یک علامت اولیه از عفونت انفجار.

آبه گفت: هنگامی که وجود دارد این است که عفونت overshoot, “استراتژی ما از کاهش اوج عفونت را فورا سقوط از هم جدا.” او افزود: “در شرایط فعلی ما فقط به سختی نگه داشتن. اما من درک می کنم ما در حال ایستاده بر روی لبه است.”

آبه تشکیل یک گروه ضربت پنج روز پس از توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike ساخته stay-در-خانه درخواست به آن 14 میلیون نفر پس از دیدن یک افزایش در تعداد موارد جدید از COVID-19 تا 41. —آسوشیتد پرس

9:16 am: چگونه ایالات متحده کاهش یافت و خطرناکی در تست

پرسنل پزشکی از ریورساید (CA) دانشگاه سیستم های بهداشتی بیمارستان ها اداره Coronavirus آزمون به یک فرد در طول درایو-از طریق آزمایش در پارکینگ الماس ورزشگاه.

عکس باب Riha جونیور/گتی ایماژ

کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس را متوقف کرده است و جهان در آهنگ های خود و در معرض یک نقطه ضعیف در ایالات متحده آمادگی برای بهداشت عمومی اورژانس.

کارشناسان می گویند تهاجمی تست تشخیصی ضروری است به منظور یاد بگیرند که چگونه یک اپیدمی گسترش می یابد. اما در حساس هفته اول شیوع این بیماری در ایالات متحده یک مشکل پس از دیگری مانع از پزشکان و درمانگاه و آزمایشگاه در سراسر کشور از تست به اندازه کافی مردم است.

بیماران در امریکا فرستاده شده به بیمارستان ها محدود خود را با استفاده از آزمایشات برای حفظ عرضه در حالی که کشورهای دیگر مانند کره جنوبی در بر داشت یک راه برای تست صدها هزار نفر از مردم به سرعت.

در حال حاضر ایالات متحده است ماه پشت در درک دامنه واقعی از ویروس. تست ظرفیت است که در نهایت ramping تا, اما آن را خیلی دیر شده است ؟ —Arielle برگر, Jordan Smith

9:14 am: ازدواج در سن coronavirus

هزاران نفر از آمریکایی ها مجبور به لغو مراسم عروسی خود را به عنوان متحده تصمیم به محدود کردن گروه تجمعات و جهان منتقل شده به اجتماعی فاصله به عنوان یک راه زندگی است. زوج ها در سراسر کشور با توجه به گزینه های اطراف لغو و یا به تعویق انداختن مراسم ازدواج به دلیل قرنطينه.

این تعویق و لغو را لرزاند عروسی صنعت باعث اخراج و یک backlogged 2021 فصل است. برخی از زوج ها هنوز هم می خواهید برای برنامه ریزی در جشن عروسی خود را در تاریخ و تبدیل شده به زوم به جشن می گیرند با دوستان است. —الکس شرمن

9:09 am: هند قصد دارد به نوبه خود برخی از idled قطار به جداسازی بخش

هند گفت: این برنامه ریزی شده بود به نوبه خود برخی از مربیان راه آهن به جداسازی بخش برای بیماران مبتلا به کروناویروس به عنوان مقامات تقلا برای آماده سازی این کشور زیرساخت های بهداشت و درمان برای یک انتظار افزایش موارد است.

نارندرا نخست وزیر پرسید: این کشور 1.3 میلیارد نفر در این هفته به ماندن در خانه به مدت سه هفته در جهان بزرگترین مستند به دنبال جلوگیری از گسترش این بیماری است.

هند شبکه قطارهای این کشور حیاتی بوده است idled. یک قطار مربی تبدیل شده به یک نمونه اولیه قرنطینه تسهیلات دولتی راه آهن هند در بیانیه ای گفت: در روز شنبه. هنگامی که آنها دریافت ترخیص این طرح برای هر یک از هند راه آهن مناطق به تبدیل 10 مربیان به این بخش هر هفته این شرکت اضافه شده است. راه آهن هند دارای 16 زون با توجه به وب سایت خود را. —رادیو فردا

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: جهانی موارد خروش گذشته 600,000 اسپانیا عفونت تجاوز 72,000 ایران گزارش 2,500 مرگ و میر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>