Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها #FireFauci, چین, دفاع که

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,859,011
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 114,979
  • ما موارد: بیش از 557,590
  • ما مرگ و میر: حداقل 22,109

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:45 am: ABC Stephanopoulos مثبت برای coronavirus اما احساس خوبی

ABC اخبار لنگر جورج Stephanopoulos

پائولا Lobo | ABC | گتی ایماژ

“صبح به خیر آمریکا” میزبان جورج Stephanopoulos دوشنبه نشان داد که او را آزمایش مثبت برای coronavirus بوده ولی نسبتا علامت رایگان.

ABC خبرنگار نشان داد تشخیص خود در نشان دادن گفتن شرکت میزبان رابین رابرتز که “من احساس می کنم خوب است.”

Stephanopoulos’ همسر علی Wentworth حال پایین آمدن با COVID-19 و توییتی که او “هرگز مریض تر.” شوهرش شده مراقبت از فرزندان خود و انجام کار تلویزیونی در موقت.

او گفت: تنها علائم بالقوه او احساس می شد یک کمر درد است که او تا به حال نسبت به یک تمرین سخت و به طور خلاصه کاهش حس بویایی. —آسوشیتد پرس

9:33 am: سهام باز پایین تر دادن تا برخی از هفته گذشته دستاورد های تاریخی

سهام غوطه ور در دوشنبه, دادن برخی از تیز سود از هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: به وزن coronavirus چشم انداز همراه با یک تاریخی تولید نفت را کاهش دهد.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 130 امتیاز در باز یا 0.5%. S&P 500 با کاهش 0.5% در حالی که نزدک کامپوزیت به عقب کشیده 0.4%.

بازار سهام ایالات متحده تا به حال یکی از بزرگترین هفتگی دستاوردهای همیشه هفته گذشته است. داو نوشته شده در هفتم آن-بهترین هفتگی عملکرد محوری 12.7%. S&P 500 به حال بزرگترین آن یک هفته به دست آوردن از سال 1974 پریدن 12.1%. —فرد ایمبرت

9:28 am: آمازون توقف پذیرش جدید مواد غذایی آنلاین مشتریان در میان موجی از تقاضا

آمازون آغاز خواهد شد به قرار دادن مواد غذایی جدید تحویل مشتریان در انتظار لیست و محدود کردن خرید ساعت در تمام فروشگاه های مواد غذایی به اولویت بندی سفارشات از مشتریان موجود خرید مواد غذایی آنلاین در طول coronavirus شیوع این شرکت گفت: در روز یکشنبه.

بسیاری از خریداران به تازگی به دنبال خرید مواد غذایی از Seattle-based e-commerce شرکت در بر داشت که آنها نمی توانند سفارشات با توجه به عدم در دسترس تحویل اسلات. آمازون گفت: این امر باید برای همه تعصبی جدید مواد غذایی آنلاین مشتریان به یک منتظر-لیست شروع شنبه در حالی که مشغول کار بر روی اضافه کردن ظرفیت هر هفته.

در هفته های اخیر افزایش داشته است تعداد کل فروشگاه های مواد غذایی و ارائه مواد غذایی وانت به بیش از 150 مکان از 80 قبلا.

آمازون همچنین قصد دارد به کوتاه شدن برخی از غذاهای کامل فروشگاه ساعت پس از آن کارکنان می توانند با سرعت بیشتری به انجام برسانند مواد غذایی آنلاین سفارشات این شرکت اعلام کرد. —رادیو فردا

9:23 am: ‘بانک ها در حال بازی’ بازی در وام های ترک کسب و کارهای کوچک ‘در سرما,’ علامت کوبا می گوید

میلیاردر کارآفرین علامت کوبا گفت: به تازگی راه اندازی کسب و کار کوچک وام برنامه شده است احاطه شده توسط چالش های است که می تواند تاثیر چشم انداز بلند مدت برای شرکت های.

“بانک ها در حال بازی خود را. آنها که در بانک ها و آنها در حال تلاش برای تعیین اگر اعتبارات خوبی هستند و این منجر به بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که در سمت چپ سرد” کوبا گفت: “Squawk Box.” “ما در یک نقطه عطف” برای دریافت پول به سیستم برای کسب و کار از تمام اندازه, او گفت:.

کوبا گفت: برخی از بانک ها را مورد سوال یک شرکت ناخالص حاشیه بودند و در نتیجه نامشخص در مورد ساخت وام.

کوبا گفت: بانک ها باید “اجرا تمام این موانع” که قرار بود بخشی از این برنامه که توسط دولت تاسیس شد به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد که تصویب شد در اواخر ماه مارس است.

“تا زمانی که ما از طریق دریافت که اصطکاک وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مسائل و رفتن وجود دارد به عنوان بسیاری از مردم گذاشته و بسیاری از شرکت هایی که بیرون رفتن از کسب و کار,” او اضافه شده است. —کوین Stankiewicz

9:12 am: نیویورک نیوجرسی و ماساچوست تواند ما را در تعداد موارد گزارش شده

9:04 am: مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها #FireFauci پس از دانشمند نظرات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, آوریل 10 سال 2020 است.

کوین Dietsch | بلومبرگ | گتی ایماژ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک تماس را به آتش Dr. Anthony Fauci پس از این کشور بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: زندگی می تواند ذخیره شده و اگر این کشور به حال تعطیل و هر چه زودتر در طول رمان شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پیام یکشنبه از یک جمهوریخواه سابق کنگره و نامزد که ذکر Fauci نظرات در یک مصاحبه تلویزیونی در روز یکشنبه و توییتی “زمان به #FireFauci.”

خواه رئیس جمهور در گذشته نیز تکرار بحرانی توییتهایی از مقامات و یا دشمنان به جای اینکه انتقاد خود را. این retweet سوخت حدس و گمان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود از صبر و شکیبایی با محبوب دانشمند و امکان پذیر می تواند آتش او را. کاخ سفید بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا تهمت ناراضی است با Fauci.

Fauci خواسته شده بود در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در مورد گزارش نیویورک تایمز مستند اوایل هشدارهای صادر شده به کاخ سفید در مورد رمان coronavirus. دانشمند اذعان خاموش کشور را هر چه زودتر می تواند زندگی را نجات داد اما هشدار داد که تعدادی از عوامل درگیر شدند.

“بدیهی است که آن را خوب است اگر ما تا به حال بهتر شروع, اما من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما که در آن ما در حال حاضر به دلیل یکی از عوامل” Fauci گفت. “این بسیار پیچیده است.” —رادیو فردا

8:42 am: سرعت گزارش coronavirus موارد

7:01 am: آمریکا که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران می گویند آن است که به تعویق انداختن پکن

سازمان بهداشت جهانی آمده است تحت موشکافی شدید برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین و تایوان قفل شده در یک تقل از کلمات است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش که برای گرفتن “هر جنبه ای” از بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه و تهدید به خودداری از کمک های مالی از سازمان های بین المللی. او همچنین گفت در توییتر که این است که “چین محور” حتی اگر این سازمان تا حد زیادی تامین می شود توسط آمریکا

نظر دوم پژواک بسیاری از انتقادات که مانند بیش از حد به آسانی اعتماد به اطلاعات گزارش شده توسط چین است.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian دفاع که گفته شده است “به طور فعال انجام وظایف خود و مسائل عینی و مبتنی بر علم و بی طرف و موقعیت.”—Huileng قهوهای مایل به زرد

6:11 am: اسپانیا گزارش 3,477 جدید موارد 517 جدید مرگ و میر

سردخانه کارکنان با پوشیدن ماسک صورت حمل و نقل یک تابوت از COVID-19 coronavirus قربانی در لا Almudena گورستان در مارس 04, 2020 در مادرید اسپانیا است.

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

اسپانیا گزارش کرده است 3,477 جدید کروناویروس موارد و روزانه افزایش 517 مرگ و میر آوردن تعداد کل مرگ و میر به 17,489 کشور وزارت بهداشت گفت. تعداد روزانه مرگ و میر کاهش یافته است; مرگ و میر روز قبل بود 619.

تعداد موارد تایید شده در اسپانیا در حال حاضر رسیده 169,496 (از جمله مرگ و میر و بهبود). اسپانیا را آغاز کرده است به لغو محدودیت های خاصی بازگشایی برخی از سایت های ساخت و ساز و کارخانجات. —هالی Ellyatt

5:38 am: اسپانیا آسانسور برخی از مستند اقدامات; ایتالیا رکورد کمترین روزانه مرگ و میر ناشی از مارس

5:10 am: اندونزی گزارش 316 موارد جدید و 26 مرگ و میر بیشتر

یک زن اندونزیایی پیاده گذشته یک نقاشی دیواری است که دعوت مردم به مبارزه علیه COVID-19 coronavirus در Surabaya, East Java در مارس 26 سال 2020 است.

Juni Kriswanto | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی اعلام کرد 316 موارد جدید آوردن چوب خط حساب کردن از عفونت در کشور به 4,557. که با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط وزارت بهداشت, رسمی, Achmad Yurianto.

بیست و شش کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر گزارش شده دوشنبه, گرفتن مجموع تعداد 399. —هالی Ellyatt

4:35 am: روسیه گزارش رکورد روزانه افزایش موارد جدید

روسیه گزارش 2,558 عفونت های جدید, یک رکورد روزانه افزایش است که به ارمغان می آورد تعداد کل عفونت به 18,328 کشور coronavirus مرکز پاسخ گفت. روسیه گزارش کرده 148 مرگ و میر ناشی از ویروس است. آن را می گوید آن است انجام 1.3 میلیون آزمون. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه گزارش رکورد روزانه افزایش موارد جدید; اسپانیا آسانسور برخی از محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>