این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمام بار زیر در Eastern daylight time. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 124,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 4,589 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما موارد: حداقل 1,110 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما مرگ و میر: حداقل 32 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

4:41 pm: NCAA March Madness بازی بسکتبال خواهد بود بسته به تماشاگران

National Collegiate Athletic Association اعلام کرد در آینده مردان و زنان مسابقات بسکتبال برگزار خواهد شد با “تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده حضور” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت شنبه.

4:28 pm: سیتی گروپ را Corbat می گوید: “این یک بحران مالی’ در طول تهمت جلسه با مدیران وال استریت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه به اظهارات رسانه های خبری در طول یک جلسه با بانکداران در COVID-19 Coronavirus پاسخ به داخل اتاق کابینه در کاخ سفید در واشنگتن در 11 مارس سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

سیتی گروپ مدیر عامل شرکت مایکل Corbat گفت که زمان آشفتگی ناشی از کوروناویروس نیست ناشی از سیستم مالی.

“این یک بحران مالی” Corbat گفت: در کاخ سفید نشست. “بانک ها و نظام مالی در قوی شکل و ما در اینجا برای کمک به.”

رهبران از بزرگترین بانک های ایالات متحده احضار شدند به واشنگتن توسط رئیس جمهور تهمت به بحث در مورد راه هایی برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و بازار. برایان Moynihan از بانک مرکزی امریکا, چارلز Scharf از ولز فارگو, David جزایر از گلدمن ساکس و استفان Schwarzman از سرمایه گذاری های جایگزین غول استون در میان مدیران عامل حاضر در جلسه. —پسر

4:05 pm: داو بلغزد به بازار خرس

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,467 امتیاز یا 5.9%. 30-میانگین سهام بسته بیش از 20% پایین تر از رکورد مجموعه ماه گذشته. 20% کاهش در نظر گرفته شده است یک خرس بازار در وال استریت. با این حال بسیاری از سرمایه گذاران به رسمیت نمی شناسد آن را رسما تا زمانی که شاخص آن در یک بسته پایه و اساس. داو را در روز چهارشنبه در حالی که S&P 500 است فقط بالا که بسته شدن آستانه.

S&P 500 است که بیش از 19 درصد از بسته شدن آن رکورد به پایان رسید و روز 4.9 ٪ پایین تر است. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 4.7 درصد و نیز حدود 19 درصد کمتر از آن بالا تمام وقت. — ایمبرت

3:48 pm: بیش از یک سوم از ما بزرگسالان می گویند سینما باید دید

Coronavirus شیوع ضربه زدن به صنعت سرگرمی ،

چین و ایتالیا, تئاتر, بسته, فرانسوی, سینما هستند و تنها در 50% ظرفیت (هر ردیف باید خالی) و کره جنوبی دیده می شود که پایین ترین جعبه دفتر شمارش در سال است.

و بیشتر کشور می تواند در آینده به عنوان همه گیر و اجتماعات بزرگ تبدیل به تابو.

در حال حاضر تحلیلگران پیش بینی کرده اند که جهانی صنعت فیلم است رو به 5 میلیارد دلار ضرر به دلیل کاهش درآمد جعبه دفتر و تاثیر محدودیت در تولید با توجه به هالیوود. این تعداد می تواند به رشد و حتی بیشتر اگر کشورهای بیشتری اضافه کردن اقدامات متقابل که زور مردم را به باقی می ماند خانه و یا نظم عمومی و مکان های تجمع مانند تئاتر به شاتر.

حدود 44 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گفتند که مخالفت با خاموش کردن موقت از سینما اما حدود 38 درصد گفت: آنها حمایت خواهد تعطیلی با توجه به یک گزارش از صبح مشورت و هالیوود. بررسی 2,200 بزرگسالان ایالات متحده انجام شد از مارس 5-7. — Whitten

3:35 pm: روغن لابی ملاقات با کارکنان به بحث در مورد بازار

لابی به نمایندگی از صنعت نفت و گاز در دیدار با کاخ سفید سیاست کارکنان صبح روز چهارشنبه برای بحث در مورد coronavirus دولت از اقتصاد و بازار یک نماینده برای موسسه نفت آمریکا گفت: CNBC.

در این جلسه می آید به عنوان بازار شده است roiled ترس از coronavirus و رو به وخامت اوپک شد. پس از مذاکرات بین اوپک و روسیه سقوط از هم جدا در جمعه اوپک عملا رهبر عربستان سعودی در روز شنبه کاهش آن قیمت نفت و اعلام کرد قصد دارد برای افزایش تولید. این منجر به فروش در بازارهای نفت و فشار بر آمریکا و انرژی تولید می کند.

قیمت نفت در روز دوشنبه سقوط 24% مارک بدترین روز از سال 1991. عربستان آرامکو مدیر عامل شرکت امین ناصر گفته است که انگلستان قصد دارد به عرضه یک رکورد 13 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل است. نفت سقوط کرد 4% شنبه ، — هیرش

3:25 pm: ما موارد همچنان به افزایش

3:12 pm: آمازون می پرسد کارکنان در ماساچوست به کار از خانه

آمازون است که به درخواست کارکنان خود در ماساچوست دفاتر به کار از خانه اگر آنها می توانند از طریق پایان ماه این شرکت را تایید کرد به CNBC.

“ما همچنان به همکاری نزدیک با های عمومی و خصوصی و کارشناسان پزشکی برای اطمینان از ما گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب به این وضعیت همچنان به تکامل” آمازون سخنگو در بیانیه ای گفت.

آمازون قبلا گفته کارگران در دفاتر خود را در نیویورک و نیوجرسی منطقه خلیج سان فرانسیسکو, مادرید, و ایتالیا برای کار از خانه در طول ماه مارس. بخشنامه پس از یک کارمند در یکی از آن سیاتل دفاتر آزمایش مثبت برای رمان coronavirus یا COVID-19.

سخنگوی CNBC گفت که آمازون ادامه خواهد داد به پرداخت تمام کارکنان ساعتی که حمایت از دفاتر خود را در سیاتل Bellevue منطقه خلیج نیویورک نیوجرسی و ماساچوست است. این شامل کارکنان خدمات مواد غذایی, امنیت سپاه پاسداران و کارکنان مربوط به فراشی.

ماه گذشته آمازون محدود همه غیر ضروری سفر در ایالات متحده در پاسخ به ادامه گسترش coronavirus. — پالمر

3:00 pm: رزمندگان طلایی امور خارجه به بازی اولین بازی NBA بدون طرفداران

طلایی رزمندگان امور خارجه خواهد شد و بازی بعدی خود را در صفحه اصلی بازی بدون طرفداران پس از سان فرانسیسکو قرار می گیرد, ممنوعیت مراسم بزرگ.

طلایی رزمندگان امور خارجه را بازی خواهد کرد و پنج بازی در برابر بروکلین نتس بدون تماشاگران با توجه به COVID-19 coronavirus شیوع این تیم اعلام کرد.

این تصمیم پس از سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد ممنوع اجتماعات 1000 یا بیشتر مردم به عنوان coronavirus همچنان به تحت تاثیر قرار شهرستانها ایالات متحده و رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است. — جوان

2:50 pm: نیویورک گزارش 39 موارد جدید شهر و دانشگاه به حرکت آنلاین

یک مرد می پوشد یک ماسک به عنوان او می گذرد, بازار بورس نیویورک, دوشنبه, مارس 9 سال 2020 است.

علامت Lennihan | AP

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرده است 39 تازگی تایید موارد COVID-19 آوردن این دولت در مجموع به 212. بزرگترین خوشه ای از موارد باقی مانده در وستچستر که در آن وجود دارد 121 موارد تایید شده و پس از 48 مجموع موارد در شهر نیویورک است.

کومو گفت: او پرسید: 28 دولت labs به “دریافت در حال اجرا و شروع به حرکت به جلو” با کروناویروس تست پس از او با انتقاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و غذا و دارو برای آمادگی برای آزمون در مقادیر لازم است.

دانشگاه شهر نیویورک و دانشگاه ایالتی نیویورک نیز دستور به برگزاری کلاس های آنلاین شروع مارس 19 تا پایان ترم موثر نزدیک به 700 ، 000 دانشجويان ترکیب شده است. — Higgins-دان

2:38 pm: داو در سرعت به نزدیک در بازار خرس

Coronavirus ناشی از فروش رسیده است در پایین ترین سطح به عنوان دیوار خیابان هایش با گسترش سریع این ویروس و همچنین عدم قطعیت در اطراف یک مالی پاسخ به محدود کردن رشد اقتصادی آهسته تر از وقوع.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 1,400 امتیاز پایین تر و یا 5.6 درصد و 20 درصد زیر آن رکورد مجموعه در اوایل ماه گذشته. 20% کاهش در نظر گرفته شده است یک خرس بازار در وال استریت. S&P 500 است 19.2% از بسته شدن آن ضبط و معامله 5.1 درصد کاهش در روز است. — ایمبرت

2:31 pm: NYSE باعث می شود تغییرات به جلوگیری از coronavirus از گسترش به طبقه تجاری

بازار بورس نیویورک است با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای جدا کردن معامله گران از بازار بورس کارکنان به منظور کاهش خطر گسترش coronavirus با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری. معامله گران و کارکنان بازار بورس و پدر و مادر خود را Intercontinental Exchange Inc را با استفاده از ورودی های جداگانه و غذا خوردن در مناطق مختلف با توجه به آنچه در بازار بورس افسر ارشد عامل Michael Blaugrund گفت: در این یادداشت. این مراحل را طراحی شده برای به حداقل رساندن احتمال که یک رویداد در ساختمان خواهد شد و تاثیر عملیات در طبقه تجاری. “با توجه به این مهم کار ما در بازار بورس نیویورک و بازار بورس آمریکا طبقه جوامع به زیر بنای منظم تابع بازارهای جهانی همه این تلاش ها و دیگران باقی خواهد ماند جاری تا اطلاع ثانوی” این یادداشت گفت. —میلر

2:25 pm: ما واردات کفش از چین فقط به حال خود بدترین ژانویه در یک دهه

یک مرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده گذشته نایک در فروشگاه مرکزی کسب و کار منطقه, پکن, چین, در تاریخ 17 فوریه سال 2020 است.

Andrea Verdelli | گتی ایماژ

2:14 pm: قرنطينه می تواند کمک HBO Max طاووس و Quibi راه اندازی

Coronavirus ممکن است منجر به رکود اقتصادی آمریکا در بیش از یک دهه است, اما آن می تواند یک ثروت باد اورده برای شرکت های رقیب در جریان جنگ.

اگر آمریکایی ها گیر در خانه در ماه های آینده به مدارس و حوادث لغو آنها به احتمال زیاد خواهید بود گرسنگی برای سرگرمی گزینه ها و راه های جدید برای نگه داشتن بچه ها سرگرم است. بنابراین این فقط اتفاق می افتد که چندین جدید, جریان, خدمات — NBCUniversal را طاووس WarnerMedia را HBO Max و Quibi — خواهد بود debuting در حال حاضر ممکن است.

اضافه کردن به که نسبتا اخیر راه اندازی دیزنی+ و Apple TV+ و streamers ها می تواند قابل توجه مشترکین افزایش اگر آمریکایی ها مجبور به سر خم کردن به سرعت گسترش COVID-19. —شرمن

2:08 pm: CDC دادن به بیش از 560 میلیون دلار به دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی برای coronavirus پاسخ

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و به بیش از 560 میلیون دلار به دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی برای کمک به آنها در پاسخ به coronavirus بر اساس بیانیه منتشر شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“ما دولت های محلی و قبیله ای و منطقه ای بهداشت عمومی همکاران ما در خط مقدم از COVID-19 پاسخ گفت:” CDC مدیر Robert R. Redfield, M. D. “ما در حال بدست گرفتن امروز همچنان به حمایت از تلاش های خود را برای افزایش سلامت عمومی ظرفیت که در آن مورد نیاز.” —میلر

1:54 pm: Gottlieb می گوید: ما باید یک پنجره باریک فرصت’ به نگه داشتن ما عفونت ارقام پایین

1:45 pm: اجتماعات بزرگ ممنوع در سانفرانسیسکو و سیاتل منطقه به سرعت شیوع کروناویروس

مقامات دولتی ممنوع اجتماعات بزرگ در سان فرانسیسکو و منطقه سیاتل سعی کنید برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 121,000 مردم در سراسر جهان از دسامبر.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee است ممنوعیت اجتماعات بزرگ در چند استان ها در سراسر کشور به سعی کنید برای جلوگیری از COVID-19 شیوع آن است که به کشته شدن حداقل 23 نفر از دستياران او چهارشنبه اعلام کرد.

لحظات پس از Inslee اعلام کرد سفارش, سان فرانسیسکو, مقامات بهداشتی اعلام کرد که آنها نیز ممنوعیت تجمعات 1000 یا بیشتر به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

1:32 pm: trump’s حقوق و دستمزد کاهش مالیات پیشنهاد نتواند به دست آوردن کشش در کنگره پس از تقویت بازار امیدوار

رهبر جناح اکثریت مجلس تشکر. Steny Hoyer (D-MD) و مجلس نانسی پلوسی (D-CA) پیاده روی از کف خانه که در آن اعضای بحث ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) به سخنران در این کنگره در تاریخ 19 دسامبر 2019 در واشنگتن, DC.

سارا Silbiger | گتی ایماژ

با کنگره هل دادن در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری پیشنهاد برای از بین بردن مالیات حقوق و دستمزد, ایده ممکن است مرده در آب.

در پاسخ به مرگبار coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تن به تن قانونگذاران جمهوریخواه کنگره بر 0% نرخ مالیات حقوق و دستمزد

برای کارفرمایان و کارکنان است که گذشته از طریق بقیه از این سال و احتمالا دیگر. بازار سهام برگزار اواخر روز تجمع در اخبار.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-مریلند نیویورک تایمز گفت که تهمت پیشنهاد برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد استفاده می شود که به صندوق مدیکر و امنیت اجتماعی است “غیر استارت” نشان می دهد که این طرح هیچ شانسی برای عبور. —Dzhanova هرش

1:25 pm: داو قطره 1200 نقطه به پایین ترین سطح در روز

1:13 pm: قانونگذاران فشار داروسازی بزرگ در مبارزه با مواد مخدر زنجیره تامین در میان شیوع کروناویروس

قانونگذاران نگران ممکن است کمبود دارو در میان شیوع کروناویروس در حال فشار دادن شرکت های داروسازی به تولید به آمریکا

سناتور مارشا بلکبرن R دنیاست. و باب منندز D-N. J., در میان قانونگذاران فشار برای مدت های طولانی از راه حل های. سناتور روز چهارشنبه معرفی یک لایحه که قیف 100 میلیون دلار به توسعه ایالات متحده آمریکا تولید مواد مخدر.

حدود 72 درصد از تولید کنندگان مواد اولیه دارویی تامین متحده در خارج از کشور از جمله 13 درصد در چین با توجه به FDA شهادت سال گذشته است. که می تواند در ایالات متحده به شرکت های دارویی در معرض کمبود اگر COVID-19 نیروهای کارخانه به شاتر و حمل و نقل به ایالات متحده به غرفه کارشناسان هشدار داده اند. —هیرش

12:58 pm: بوئینگ توقف استخدام به عنوان coronavirus به شمار ‘اقتصادی جهانی اختلال’

بوئینگ گفت که کارکنان آن را بلافاصله تعلیق استخدام و اجرای سایر اقدامات برای حفظ پول نقد به گسترش سریع coronavirus roils سفر هوایی میباشد.

بوئینگ در حال حاضر در وضعیتی وخیم از آسیب دو تصادفات منجر به مرگ آن 737 Max و در سراسر جهان پایه از هواپیماها که بازدید از یک سال و علامت روز جمعه.

“در بالا از کار با خیال راحت بازگشت 737 MAX به خدمات و تاثیر مالی از مکث در حداکثر تولید ما در حال حاضر رو به یک اقتصاد جهانی اختلال در تولید شده توسط COVID-19 coronavirus” بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون و CFO گرگ اسمیت نوشت: در یک یادداشت به کارکنان در روز چهارشنبه.

این شرکت همچنین محدود کردن سفر و هزینه های اختیاری به عنوان به خوبی به عنوان کارمند اضافه کاری به 737 Max بازگشت-به-خدمات “سایر کلیدی تلاش در حمایت از مشتریان ما” گفت: این شرکت است. —Josephs

12:51 pm: استارباکس ارائه خواهد شد ‘فاجعه پرداخت’ به baristas در معرض coronavirus

استارباکس محل در سانتا آنا کالیفرنیا.

اسکات Mlyn | CNBC

استارباکس گفت این است که به ارائه “فاجعه پرداخت” به ایالات متحده baristas شده اند که در معرض coronavirus.

جهانی قهوه زنجیره ای که اجرا اقدامات مشابه در چین خواهد پرداخت کارکنان تا 14 روز اگر آنها تشخیص داده شده است با در معرض یا در تماس نزدیک با کسی که با کوروناویروس. کارگران که ممکن است در معرض خطر بالاتر به دلیل شرایط بهداشتی اساسی نیز واجد شرایط برای فاجعه پرداخت با دکتر داشته باشید.

سیاتل-شرکت بر اساس آخرین شرکت برای تنظیم سیاست های خود را به عنوان تعدادی از ایالات متحده در مورد این ویروس صعود. Darden رستوران تمدید پرداخت بیمار زمان به تمام کارکنان ساعتی در روز دوشنبه و خارج شده برقرار اضطراری مرخصی استعلاجی سیاست. —لوکاس

12:47 pm: یوتیوب را جریان بزرگ آن تبلیغ بشه به جای برگزاری یک رویداد فرد

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده دفتر تبلیغات تعاملی (IAB) گفت: آن را “به شدت توصیه می کند” شرکت های برگزاری NewsFronts حوادث در شهر نیویورک در آوریل و مارس حال حاضر به جای در فرد است.

یوتیوب یکی از اولین شرکت های توجه به IAB توصیه. آن را گفت که آن را به جریان آن “Brandcast” رویداد در یوتیوب به جای میزبانی در فرد مخاطب است.

گوگل که صاحب یوتیوب گفت: کارکنان در ایالات متحده و کانادا روز سه شنبه به محل کار از خانه حداقل تا مارس 10. —گراهام

12:33 pm: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus شیوع جهانی یک بیماری همه گیر

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 جهانی همه گیر به عنوان جدید کروناویروس که ناشناخته بود به مقامات بهداشت فقط سه ماه پیش به سرعت در حال گسترش به بیش از 121,000 مردم از آسیا به اروپا و خاورمیانه و در حال حاضر بخش هایی از ایالات متحده است.

که مقامات شده اند و تمایلی تا به حال به دسته بندی ویروس به عنوان یک جهانی و همه گیر است که به طور کلی به عنوان یک بیماری است که اسپرد دور و گسترده ای در سراسر جهان است.

اعلام یک بیماری همه گیر است که به اتهام عمده سیاسی و اقتصادی انشعابات جهانی کارشناسان بهداشت می گویند. آن بیشتر می توانید سر و صدا در حال حاضر شکننده بازارهای جهانی و منجر به دقیق تر سفر و محدودیت های تجاری. —Kopecki, لاولیس, Feuer

12:29 pm: تیم های ورزشی دیدن قیمت بلیط قطره به اندازه 30 درصد در بازار ثانویه به عنوان ترس گسترش

با گسترش کروناویروس جدید باعث لغو از رویدادها و همایش های ایالات متحده ورزشی لیگ باید شروع به احساس تاثیر حتی اگر اکثر لیگ ها هنوز هم اجازه می دهد طرفداران به نشان می دهد تا.

قیمت بلیط برای لیگ مانند لیگ ملی هاکی و انجمن ملی بسکتبال باید همه افتاده از ماه ژانویه با توجه به داده ها از TicketIQ آنلاین بازار ثانویه برای بلیط.

با توجه به بلیط IQ اطلاعات ارائه شده به CNBC قیمت ها در بازار ثانویه برای NBA بازی را 4.3 درصد از ماه ژانویه با تیم لس آنجلس کلیپرز و بروکلین نتس در هر دو شاهد 30 درصد کاهش می یابد.

NHL قیمت بلیط پایین 5.6% با مهم ترین قطره آمدن به New Jersey Devils ( پایین 33%), New York Islanders (پایین 32%) و LA Kings (down 31%). —جوان

12:13 pm: ایرلند, گزارش پرونده مرگ برای اولین بار از coronavirus

این مادر Infirmorum بیمارستان در بلفاست که در آن تعداد کمی از روش های پزشکی در حال رفتن جلو در آماده سازی برای Coronavirus موارد است.

لیام McBurney | PA تصاویر از طریق گتی ایماژ

یک زن مسن با یک بیماری زمینه ای که قرارداد coronavirus شد اولین مرگ ناشی از این ویروس در ایرلند روز چهارشنبه رسانه های محلی از جمله ملی پخش RTE و ایرلندی بار گزارش شده است.

موارد تایید شده از coronavirus در ایرلند افزایش یافت و به 34 روز سه شنبه از 24 یک روز پیش وزارت بهداشت گفت: در یک به روز رسانی روزانه. —رادیو فردا

12:10 pm: اول ما در بیمارستان های زنجیره ای برای درمان coronavirus نظر درمان بیماران در ‘چادر خارج’

بیمارستان های زنجیره ای است که برای مراقبت اولین coronavirus بیمار در ایالات متحده است و با توجه به درمان بالقوه له از بیماران جدید در ترتیبات موقت مدیر عامل شرکت گفت: CNBC.

“ما در حال حاضر به دنبال در چگونه ما با استفاده از تعداد تخت. چگونه می تواند ما را در استفاده از جایگزین مناطق از جمله برپایی چادر در خارج از بیمارستان” راد Hochman مدیر عامل شرکت مشیت سنت جوزف بهداشت گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.” “ما در حال تلاش برای ماندن در راه در مقابل این عنوان ما شاهد یک موج از بیماران به طور بالقوه در آینده رو به جلو است.”

مشیت سنت جوزف سلامت که در عمل 51 بیمارستان در سراسر هفت کشور تحت درمان برای اولین بار در ایالات متحده COVID-19 بیمار در ایالات متحده در ماه ژانویه 35 سال از شهرستان اسنوهومیش ایالت واشنگتن. —Feuer

11:47 am: سوئد گزارش اولین مرگ ناشی از کوروناویروس

سوئد گزارش اول خود را از مرگ ناشی از کروناویروس جدید در روز چهارشنبه با یک بیمارستان در استکهلم گفت: سالمندان بیمار مرده بود در بخش مراقبت های ویژه.

“بیمار COVID-19 و همچنین به عنوان یک زمینه ای بیماری” دانشگاه کارولینسکا در بیمارستان Huddinge, فقط در خارج از استکهلم در بیانیه ای گفت:.

سوئد در گزارش خود اولین مورد از coronavirus در پایان ماه ژانویه است. —رادیو فردا

11:45 am: قطر سوابق 238 موارد جدیدی از کروناویروس

قطر, وزارت بهداشت اعلام کرد 238 جدید کروناویروس موارد دولت خبر داد. همه موارد جدید تا به حال تعامل با مردم قبلا شناخته شده به عنوان آلوده آن را گفت. —رادیو فردا

11:15 am: بانک اجرائی تشکیل در کاخ سفید برای ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ

رهبران از بزرگترین بانک های ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دولت ایالات متحده هایش با گسترش coronavirus.

برایان Moynihan از بانک مرکزی آمریکا, مایکل Corbat سیتی گروپ چارلز Scharf از ولز فارگو, David جزایر از گلدمن ساکس و استفان Schwarzman از سرمایه گذاری های جایگزین غول استون می رود. گوردون اسمیت, co-رئیس جمهور از جی پی مورگان چیس بزرگترین بانک ایالات متحده آمریکا را به حضور در محل از مدیر عامل شرکت جیمی Dimon که دوره نقاهت بعد از عمل جراحی قلب.

از رئیس جمهور انتظار می رود که به درخواست مدیران چه مراحل بانک ها برای کمک به کوچک و متوسط شرکت آب و اثرات coronavirus گفت: مردم با آگاهی از این موضوع است. موضوع دیگری خواهد بود که چگونه بانک ها می تواند کمک به عملکرد صحیح بازار در التهاب ناشی از این بیماری است و اگر دولت می تواند ارائه دهد در کوتاه مدت تغییرات قانونی برای کمک به این منطقه است. —پسر فراست

11:03 am: بالا فدرال رسمی بهداشت می گوید: ما شیوع ‘رفتن به بدتر’

Dr. Anthony Fauci, مدیر NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت در مورد Coronavirus COVID-19 در طول سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی شنوایی در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC, مارس 3 سال 2020 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بالا متحده سلامت گفت: بدترین و در عین حال به شیوع کروناویروس که در حال حاضر آلوده بیش از 1000 نفر در سراسر کشور است.

“من می توانم بگویم ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: خانه نظارت و کمیته اصلاحات در یک جلسه در این کشور آمادگی برای وقوع.

چقدر بدتر بستگی به دو چیز او گفت: حاوی هجوم افراد آلوده که از کشورهای دیگر و حاوی محلی شیوع بیماری در آمریکا “خط پایین این است که آن را به بدتر,” او اضافه شده است. —لاولیس, Higgins-دان

10:55 am: فروش در وال استریت شتاب با داو پایین 1 ، 000 امتیاز

سهام کاهش یافت در روز چهارشنبه در یکی دیگر از فرار جلسه به عنوان وال استریت نگران ممکن است بسته محرک مالی که با هدف مهار رشد اقتصادی آهسته تر با توجه به شیوع کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز معامله 1 ، 000 امتیاز پایین تر یا 4 درصد. S&P 500 تضعیف 3.6% در حالی که نزدک کامپوزیت کاهش یافته است 3.3%.

کسانی که ضرر و زیان قرار داده و سه به طور متوسط نزدیک به ورود خرس-بازار نشد. داو شد 18.8 درصد کمتر از آن در تمام زمان بالا مجموعه ماه گذشته در حالی که S&P 500 بود 18.2 درصد کمتر از رکورد. Nasdaq معامله 18 درصد کمتر از یک مجموعه در فوریه. 19. —ایمبرت

10:49 am: آدیداس مدیر عامل: شیوع ‘دردناک شکست’

آدیداس مدیر عامل شرکت Kasper Rorsted

Patrik Stollarz| خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آدیداس مدیر عامل شرکت Kasper Rorsted گفت: شیوع کروناویروس پرداخته و “دردناک شکست” برای کسب و کار شرکت.

قبل از مصرف کنندگان به خرید کالاهای ورزشی آنها خواهد بود جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و دیگر نیازهای روزانه به آماده شدن برای ویروس, او گفت:. “این چیزی است که ما در حال دیدن تا کنون در سه ماهه اول” Rorsted گفت.

آدیداس می کند حدود 23 درصد از کسب و کار خود را در چین بوده است و 19 درصد از آن ظرفیت تولید در کشور Rorsted گفت. هنگامی که یک قرنطینه صادر شده برای این منطقه گفت: 80 ٪ تا 90 ٪ از کسب و کار در آسیا “متوقف شد یک شبه.” آدیداس از دست دادن حدود 100 میلیون دلار در درآمد بر اساس بارگیری در این هفته است.

اما ترافیک برداشت در چین پس از, او گفت:. و امکانات تولید در آسیا در حال آمدن به عقب آنلاین.

10:36 am: حداقل 150 عموم معامله شرکت ها هشدار داده اند سرمایه گذاران این ویروس می تواند آسیب های کسب و کار

حدود 150 عموم معامله شرکت ها هشدار داده اند سرمایه گذاران از تهدید coronavirus شمار است.

در ابتدا چندین شرکت کرده بود به حالت تعلیق در زنجیره تامین خود را یا به طور موقت نزدیک آجر و ملات مکان در سراسر چین اما انتظار می رود آنها می تواند در کنترل و کاهش سرعت. اما پس از آن این ویروس شروع به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی و ارسال بازارهای در حال سقوط است.

CNBC است لیستی از شرکت هایی که هشدار داده اند از اثرات عملکرد و یا به روز رسانی ارشاد با توجه به این ویروس تا کنون. —Bursztynsky

10:30 am: گزارش ما ویروس موارد در حال افزایش است

10:29 am: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس اضطراری نشست با مقامات بهداشتی در کاخ سفید بالای مجلس می گوید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را احضار کرده top مقامات بهداشتی به یک جلسه اضطراری در کاخ سفید برش کنگره شنوایی در کاپیتول هیل کوتاه گفت: Rep. کارولین Maloney, رئیس مجلس نظارت و کمیته اصلاحات.

مالونی گفت: شاهدان نیاز به ترک 11:45 p. m. و به طور قابل توجهی برش کوتاه قانونگذاران’ باز کردن اظهارات, به طوری که آنها می تواند به پرسش و پاسخ قبل از شاهدان مجبور به ترک.

“امروز صبح ما اطلاع داد که رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس را به نام ما شاهد یک جلسه اضطراری در کاخ سفید است. ما نمی دانیم که این اطلاعات درست است که آن را بسیار فوری” Maloney, D-نیویورک گفت: قبل از باز کردن یک جلسه در این کشور آمادگی و واکنش به شیوع کروناویروس که جاروب در سراسر کشور. —لاولیس, Higgins-دان

10:21 am: بریتانیا رونمایی $39 میلیارد دلار هزینه های بسته بندی آن را به عنوان تلاش می کند برای مقابله با کروناویروس رکود

LONDON, UNITED KINGDOM – 14 فوریه سال 2020: صدراعظم از خزانه Rishi Sunak برگ 10 خیابان داونینگ در مرکز لندن پس از حضور در اولین جلسه هیئت دولت پس از تجدید سازمان در 14 فوریه سال 2020 در لندن, انگلستان.

برکرفت رسانه

دولت انگلیس را صرف میلیاردها پوند در تلاش برای محدود کردن تاثیر coronavirus در انگلستان اقتصاد این کشور سرمایه گذاری رئیس گفت.

شیوع ویروس شده است و اعمال فشار بر همه اقتصادهای بزرگ به طور قابل توجهی کاهش زنجیره تامین هدف قرار دادن تقاضا برای سفر و همچنین به عنوان سوخت وحشت خرید و انباشت. مختلف اقتصاددانان و سازمان ها مانند سازمان همکاری اقتصادی و توسعه باید خود را کمرنگ جهانی پیش بینی رشد به عنوان یک نتیجه.

Rishi Sunak منصوب رئیس امور مالی در ماه گذشته گفت: پارلمان انگلستان بود که 7 میلیارد پوند (9 میلیارد دلار) در دسترس برای حمایت از بازار کار و اضافی £5 میلیارد دلار برای کمک به سیستم مراقبت های بهداشتی. Sunak همچنین اعلام کرد که بیشتر مالی شل شدن £18 میلیارد دلار برای حمایت از اقتصاد انگلستان آوردن مجموع محرک های مالی برای £30 میلیارد دلار است. انگلستان عمومی بدن برای بودجه مسئولیت آن را به نام بزرگترین بودجه سادگی از سال 1992. —عمرو

10:08 am: NYU دکتر می گوید: ما بیمارستان ها آمادگی و خواهد بود “آب گرفتگی’

Coronavirus بیماران می تواند تا پایمال ایالات متحده بیمارستان که پزشکان و پرستاران خواهد بود قادر به ارائه به اندازه کافی برای دیگر بیماران, یک متخصص بیماری های عفونی گفت: CNBC.

“هنگامی که شما باید اتاق های اورژانس آب گرفتگی با بیماران آن را می سازد آن را سخت تر برای ما برای حضور در تمام مسائل دیگر” دکتر سلین Gounder گفت: “Squawk Box” ، “اگر شما در آمده با یک حمله قلبی, ما در حال رفتن به کندتر مراقبت از شما و ما در حال رفتن به sloppier با خود ما کنترل عفونت اگر ما در حال غرق شده است.”

ایالات متحده کمتر پزشکان به ازای هر نفر و کمتر تخت بیمارستان در هر فرد نسبت به ایتالیا گفت: Gounder بالینی دستیار پروفسور پزشکی و بیماری های عفونی در دانشگاه نیویورک.

“ما کمتر ظرفیت جذب یک افزایش بزرگ در مورد” او گفت:. “ما نیاز به آماده شدن برای آن است.” —Feuer

10:02 am: در حال حاضر شما می توانید به دنبال شیوع بیماری از طریق اپل اخبار در آی فون خود را ، iPad یا Mac

اپل به روز رسانی رایگان اپل اخبار نرم افزار که در دسترس است در اپل ، iPads و مکینتاش با یک بخش اختصاص داده شده برای coronavirus پوشش. این کمک خواهد کرد که مردمی پیدا کردن اطلاعات مهم در مورد شیوع از منابع خبری مورد اعتماد.

این یک مثال دیگر چگونه شرکت های فن آوری در حالی که در برخی موارد ناقص در حال تلاش برای کمک به ارائه اطلاعات به میلیون ها نفر از مشتریان خود را با استفاده از قدرت سیستم عامل خود را. —Haselton

9:58 am: سه TSA فرودگاه screeners در کالیفرنیا آزمایش مثبت

سه فرودگاه امنیت screeners بر Mineta سن خوزه در فرودگاه بین المللی در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای ویروس اداره امنیت حمل و نقل.

سه TSA عوامل هستند که برای درمان بیماری و قرنطینه می شوند در صفحه اصلی این سازمان در بیانیه ای گفت. امنیتی و ایست های بازرسی در فرودگاه کالیفرنیا هنوز هم باز است.

“آژانس در حال کار با (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) و همچنین California Department of Public Health و شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت برای نظارت بر وضعیت و همچنین سلامت و ایمنی کارکنان و عمومی سفر” آن گفت:. —Josephs

9:52 am: Walmart, Starbucks, و دیگران در مقابله با بیمار کارگران و ترس مشتریان

به عنوان شیوع کروناویروس در آمریکا برخی از خرده فروشان و خدمات به مشتریان مرتبط با شرکت های در حال برخورد با یک چالش جدید: برخی از کارگران خود را در حال گرفتن بیمار است. فروشگاه وال مارت کارمند در کنتاکی استارباکس قهوه در سیاتل و بارگذاری راننده در کوئینز n. y. باید تمام آزمایش مثبت برای ویروس. وفل خانه گفت: گرجستان رستوران بسته بود و تمیز پس از یک کارمند بیمار شد با کروناویروس هم با توجه به Atlanta Journal-Constitution. خارج شده و استارباکس گفت: آنها به مشورت با مقامات بهداشت عمومی, تمیز و آسیب دیده فروشگاه بود و کارمندان نزدیک به بیمار کارگران خود شده است. دکتر ایروین Redlener مدیر دانشگاه کلمبیا مرکز ملی برای آمادگی گفت: شرکت ها باید به مشتریان در مورد بیمار کارگران اما توصیه می شود یک روش اندازه گیری شده. او گفت: ممکن است کمک کند برای به اشتراک گذاشتن جزئیات مانند وضعیت کارکنان که ممکن است در معرض و جزئیات آنها چگونه تمیز یک فروشگاه. اما Redlener اذعان افشای “هنوز هم ممکن است نگه داشتن مردم از فروشگاه.” —Repko

9:42 am: فیات کرایسلر معطل ماندن ایتالیایی گیاهان به عنوان coronavirus شیوع تشدید

فیات کرایسلر گفت: آن را به “تشدید اقدامات” در برابر گسترش coronavirus در ایتالیا.

این اقدامات عبارتند از به طور موقت تعطیل تولید در چهار گیاهان در کشور برای دو یا سه روز.

اقدامات جدیدی آمده که ایتالیا در حال حاضر 10,149 موارد تایید شده از COVID-19 ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و ایتالیا داخلی آژانس حفاظت از. —Wayland

9:35 am: ایران می گوید ویروس کشته شدن 63 بیشتر کشته شدگان صعود به 354

مرگ و میر در ایران از coronavirus صعود به یکی دیگر از روز متوالی قتل 62 بیشتر مردم در 24 ساعت گذشته به عنوان دولت در روز چهارشنبه مطرح در سراسر کشور مرگ و میر به 354.

ایران وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر در میان برخی 9,000 موارد تایید شده در ایران, که در آن ویروس به تمام کشور استان ها.

در سراسر خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق 9,700 افرادی که قرارداد coronavirus و COVID-19 بیماری باعث می شود در سخت-آمار ایران و یا اخیرا در بازگشت از وجود دارد. جمهوری اسلامی ایران به یکی از بدترین مرگ عوارض در خارج از چین, کانون شیوع. در خارج از ایران تنها عراق و مصر و لبنان ثبت شده مرگ و میر ناشی از این ویروس در خاورمیانه است.

نگرانی وجود دارد که تعداد زیادی از عفونت ها در سراسر ایران بسیار بالاتر از تایید موارد گزارش شده توسط دولت است که تلاش برای مهار یا مدیریت آن گسترش یافته است. افزایش تلفات ارقام هر روز در ایران نشان می دهد مبارزه با کروناویروس جدید به مراتب بیش از. —آسوشیتد پرس

9:30 am: داو فرو به عنوان وال استریت وحشی تجاری خط همچنان ادامه دارد

یک معامله گر در بورس نیویورک در, نیویورک, ایالات متحده است.

مایکل ناگل | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

سهام کاهش یافت در دیگر فرار جلسه به عنوان وال استریت نگران ممکن است بسته محرک مالی که با هدف مهار رشد اقتصادی آهسته تر با توجه به شیوع کروناویروس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد سهشنبه 0% حقوق و دستمزد نرخ مالیات است که می تواند تا پایان سال, با این حال زمان این سیاست در حال اجرا نامشخص باقی مانده است.

“بازار نا امید به نظر می رسد که کاخ سفید نمی, انتشار جزئیات مالی خود را در پاسخ به کروناویروس گفت:” برایان گاردنر واشنگتن تحلیلگر سیاست در KBW. “ما هنوز در اوایل روز و سیاستگذاران در ادامه به دست و پنجه نرم کردن با گزینه های مختلف و مذاکره بین دو طرف و بین کنگره و دولت.” —ایمبرت

9:14 am: نانوایی ببینید هزاران نفر در پی فروش روز ناپدید می شوند به عنوان ویروس گسترش می یابد

پای مغازه در نیویورک و سیاتل و سان فرانسیسکو در حال از دست دادن هزاران دلار در فروش برای Pi روز بین المللی تعطیلات و جشن در 14 مارس به مناسبت ریاضی ثابت است. شرکت ها را لغو سفارشات به عنوان دفاتر و کارکنان کار از راه دور.

سه بررسی سوالات نانوایی در سان فرانسیسکو مثلا furloughed اکثر کارکنان به عنوان آن را از دست می دهد در پی روز درآمد و روال فروش شرکت به شرکت های فن آوری است که تهیه کردن به کارمند وعده های غذایی. —لوکاس

9:11 am: چرا مردم وحشت خرید و انباشت کاغذ توالت

خرید و وحشت شده است مملو میان گسترش جهانی coronavirus با مصرف کنندگان در سراسر جهان انباشت کالا مانند ضد عفونی کننده دست کنسرو مواد غذایی و کاغذ توالت.

این روند دیده می شود فروشگاه های جیره بندی محصولات با خرده فروشان بریتانیا محدود کردن فروش از دست محصولات بهداشتی در حالی که استرالیا خریداران دیده می شود محدودیت در مقدار کاغذ توالت می توانید آنها را خرید.

با توجه به پل مارسدن یک مصرف کننده روانشناس در دانشگاه هنر لندن, پاسخ کوتاه را می توان در روانشناسی “درمان های خرده فروشی” — که در آن ما خرید به مدیریت ما عاطفی است. “این در مورد ‘کنترل گرفتن در یک جهان که در آن شما احساس خارج از کنترل” او گفت:. “به طور کلی بیشتر وحشت خرید را می توان به عنوان بازی به ما سه اساسی روانشناسی نیاز دارد.” —چوپان تیلور

9:06 am: Urban Outfitters, فروشگاه, ترافیک آمار توسط ویروس از جمله میلان و سیاتل

Urban Outfitters گفت: آن را دیده ترافیک فروشگاه سقوط در مناطق آمار coronavirus از جمله میلان و سیاتل و “چند مکان های اضافی.” “ما دیده نمی شود تاثیر قابل توجهی به فروشگاه در مکان های دیگر و یا به ما کانال های دیجیتال” شرکت گفت. به دلیل وضعیت بسیار مایع در آمریکا و اروپا و شهری آن گفت: هنوز پیش بینی چگونه COVID-19 خواهد رسید سه ماهه اول درآمد. این شرکت می پیوندد یک لیست از خرده فروشان از جمله Under Armour و میسی که در حال برنامه ریزی برای فروش آمار و اختلال در زنجیره تامین. —توماس

8:48 am: ایالت نیویورک مجددا محاسبه می نماید پیش بینی درآمد

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو خواسته خزانه دار تام DiNapoli به بازبینی دولت درآمد پیش بینی با توجه به بازار سهام تار و مار و همچنین شیوع و تاثیر آن بر, محلی, رستوران ها, هتل ها و بخش های دیگر. “همانطور که می دانید جهان تغییر کرده است فقط در چند روز گذشته و هفته. جهان مالی نوسانات بازار بدون شک ما تاثیر پیش بینی رشد اقتصادی برای دولت بعدی سال مالی و درآمد حاصل از بخش مالی” کومو گفت: در نامه ای فرستاده شنبه به DiNapoli. کومو گفت: دولت به تازگی به اتمام درآمد پیش بینی می تواند به اشتباه با توجه به گسترش سریع ویروس و اختلال در کسب و کارهای محلی. —Kopecki

7:58 am: مرکل می گوید بسیاری از آلمانی ها دریافت خواهد شد آلوده

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان سخنرانی در دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه (در تصویر نیست) در Meseberg دولتی خانه 18 اوت سال 2018 در Gransee آلمان.

میخائیل Svetlov | گتی ایماژ

تا 70 درصد از جمعیت آلمان است که به احتمال زیاد آلوده به coronavirus آنگلا مرکل روز چهارشنبه گفت. از آنجا که وجود دارد هیچ درمان او گفت: تمرکز باید بر روی کاهش گسترش آن.

“زمانی که ویروس در خارج وجود دارد, جمعیت مصونیت ندارد و هیچ درمانی وجود دارد, پس از آن 60 درصد به 70 درصد از جمعیت آلوده می شود,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در برلین. “این روند به صورت متمرکز در حد بار نظام سلامت با کاهش این ویروس را گسترش. … آن را در مورد زمان برنده شدن.”

این اظهارات آمده است که مقامات محلی در آلمان گزارش سوم مرگ و میر در کشور از یک COVID-19 بیمار است. آلمان حداقل 1,613 موارد این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. —رویترز

7:08 am: ما موارد فراتر از 1000 تا ده برابر از یک هفته پیش

یک زن بازديد میدان تایمز به عنوان او می پوشد یک ماسک صورت در 8 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

Kena Betancur | گتی ایماژ

COVID-19 مورد پیشی گرفتن از 1 ، 000 در ایالات متحده به عنوان یک شبه coronavirus نوردد سراسر کشور است. این ویروس در حال حاضر در حال حاضر در حداقل 35 ایالت و ناحیه کلمبیا, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. تقریبا نیمی از همه آمریکایی موارد در واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک که در آن فرمانداران اعلام کرده اند متحده اضطراری برای آزاد کردن بودجه برای جوامع مبارزه با شیوع بیماری. فقط وجود دارد بیش از 100 مورد تأیید در ایالات متحده آمریکا در مارس 4, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. —Feuer

6:37 am: ایتالیا افزایش پاسخ به صرف $28 میلیارد و می گوید محدودیت بیشتر می آیند

یک کارمند شهرداری شرکت Veritas اسپری های ضد عفونی کننده در مناطق عمومی در پل ریالتو در ونیز در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

مارکو SABADIN

6:14 am: شهر پکن تدابیر محدودیت های مسافرتی برای تمام تماس های ورودی مسافران

یک زن چینی اسلاید بخار نان پایین سطح شیب دار استفاده می شود برای جلوگیری از دست زدن و تماس با ما به عنوان مشتری طول می کشد تا سفارش خود را در یک محلی را در تاریخ 19 فوریه سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

چین سرمایه شهرستان گفت: همه مسافران از خارج از کشور باید خود قرنطینه به مدت 14 روز در خانه و یا در یک هتل و صرف نظر از این که آیا کشور خود را از مبدا بوده است و آمار به طور جدی توسط COVID-19. قبلا مقامات شهرداری گفت: قرنطینه اعمال می شود تنها به مسافران از در معرض خطر کشور است. این تغییر سیاست پس از این شهرستان گزارش روز شنبه که تمام شش جدید تایید از coronavirus نفر از مردم از بازگشت از خارج از کشور پنج از ایتالیا و یکی از ایالات متحده آمریکا —وو

6:07 am: IHS Markit کاهش رشد اقتصاد جهانی پیش بینی

اقتصادی شرکت تحقیقاتی IHS Markit تخمین می زند که رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 خواهد بود 1.7% در مقایسه با 2.5 درصد در ماه فوریه آن پیش بینی و 2.7 درصد در سال 2021 در مقابل زودتر هوا 2.8٪.

“در حالی که اقتصاد ایالات متحده خواهد بود و صدمه دیده از اثرات این ویروس ما معتقدیم که حرکت اقتصاد به اندازه کافی قوی است برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی” رئیس آن اقتصاددانان گفت. “اروپا به احتمال زیاد سخت تر از ضربه زدن با آلمان و ایتالیا در نزدیکی یا رکود قبل از این بیماری همه گیر. این به خوبی می تواند کشیدن بقیه از منطقه یورو به رکود اقتصادی است.” —Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: ایتالیا افزایش هزینه های برای مقابله با ویروس می گوید محدودیت بیشتر می آیند

رویترز و CNBC Saheli روی Choudhury, ین ن Lee, Lauren توماس, زیبا, امیلیا, لوکاس, Fred ایمبرت, Michael Wayland, ملیسا Repko, Leslie Josephs, سیلویا عمرو, برکلی لاولیس جونیور, نوح Higgins-Dunn, جسیکا Bursztynsky, هیو, پسر, Wilfred فراست, جباری جوان, سحر Kopecki, مگان گراهام و هالی Ellyatt کمک به این گزارش.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان misstated تعداد مرگ و میر منتسب به کروناویروس در آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im