این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

11:43 am: مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم صحبت در تلفن

رئیس جمهور چین و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در تلفن روز جمعه پکن, زمان, دولت, پخش دوربین مدار بسته گفت.

رهبران دو کشور در مورد گسترش ویروس و یازدهم گفت: چین در حال انجام است همه از آن می توانید برای مبارزه با شیوع این بیماری با توجه به دولتی پخش.

“(Xi گفت) ما اعتماد به نفس کامل و توانایی کامل برای غلبه بر این بیماری همه گیر. بلند مدت چشم انداز خوبی از توسعه اقتصادی چین تغییر نخواهد کرد” این گزارش گفت: با توجه به CNBC ترجمه متن چینی. — چنگ

10:55 am: ژاپن آبه می خواهد دولت را به جلو و از همه متوقف می شود برای محدود کردن تاثیر اقتصادی

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد بنا به گزارش رسیده به نام دولت خود را “همه اقدامات لازم” به منظور محدود کردن تاثیر اقتصادی از شیوع ویروس. که می تواند شامل فرو بردن به بودجه ذخایر رویترز گفت.

“وجود دارد یک خطر شیوع کروناویروس می تواند صدمه دیده است, مصرف, بنابراین ما نیاز به تماشای با دقت تحولات,” وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا بیان شد که روز جمعه گزارش رویترز با استناد به Jiji را فشار دهید.

ژاپن که در حال آماده سازی برای میزبانی بازی های المپیک تابستانی 2020 در ماه های ژوئیه و اوت است همچنین در مورد تاثیر بر گردشگری ورودی این گزارش گفت:.

9:42 am: 41 موارد جدید از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن

اضافی 41 نفر در الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, که, وارد, ژاپنی, بندر یوکوهاما در اوایل این هفته باید آزمایش مثبت است.

این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده از کشتی کروز به 61 گفت: ژاپن در وزارت بهداشت.

در مورد 3,700 مسافران و خدمه قرار داده شد تحت قرنطینه اجباری برای دو هفته پس از 10 نفر سرنشین بوش کروز آزمایش مثبت است. قهوهای مایل به زرد

9:22 am: نوزاد تازه متولد شده در چین تبدیل به جوانترین مورد

یک کودک در ووهان که متولد شده در شنبه آزمایش مثبت برای ویروس 36 ساعت پس از تحویل آسوشیتد پرس گزارش داد. مقامات گفت که او جوانترین فرد شناخته شده آلوده با کروناویروس جدید, با توجه به گزارش.

“نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه. هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری” Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: چینی تلویزیون.

هنوز روشن نیست که چگونه کودک آلوده کردم AP گفت. قهوهای مایل به زرد

9:08 am: مودی هشدار می دهد که دانشگاه های استرالیا می تواند ضربه سخت تر از خود را هم جهانی

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: استرالیا در دانشگاه ها می تواند به صورت فوری ریسک های اعتباری خود را در مقایسه با همسالان جهانی, به عنوان, سفر اعمال محدودیت بر شهروندان چینی را تحت تاثیر بین المللی ثبت نام و برنامه های تبادل.

دانش آموزان چینی را تا حدود 60 درصد از دانشجویان بین المللی در استرالیا دانشگاه های برتر و دانشجویان بین المللی حدود 33 درصد از کل دانش مصرف پایین تحت این گزارش گفت:.

“در حالی که تاثیر باقی خواهد ماند و مدیریت اگر coronavirus موجود است در چند ماه آینده یک دیگر شیوع پتانسیل مادی دندانه درآمد و ذخایر نقدی برای دانشگاه های استرالیا” با توجه به مودی. قهوهای مایل به زرد

8:40 am: رسانه های اجتماعی چینی فوران با تسلیت و خشم بیش از whistleblower دکتر مرگ

در صبح روز جمعه دو محبوب ترین هشتگ در Weibo در چین-نسخه توییتر در مورد مرگ دکتر لی Wenliang دکتر بود که مواخذه توسط دولت زمانی که او برای اولین بار صدا زنگ در coronavirus.

کاربران WeChat چین همه جا نرم افزار پیام همچنین ریخت و تسلیت خود را در “لحظات” خوراک است که شبیه به Facebook را خوراک خبری است.

نظرات در بازه زمانی از احترام و غم و اندوه از دست دادن یک “قهرمان” به منابع “آیا شما می شنوم مردم می خوانم” از Les Misérables و سخن گفتن از Li به Caixin اخبار که “یک جامعه سالم باید نه تنها یک صدا.” — چنگ

نشانه یادآوری مردم را به شستن دست های خود را که در تصویر خارج از خوابگاه را در واشنگتن گشت آتش آکادمی آموزش که تعیین شده به عنوان قرنطینه سایت برای مسافران از استان هوبئی در فوریه 6, 2020 در شمال خم واشنگتن است.

Jason ردموند | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

8:16 am: چین می گوید افزایش شمار تلفات 636 به عنوان مجموع موارد صلیب 31,000

چین می گوید بودند اضافی 73 کشته و 3,143 موارد جدیدی از کروناویروس در چین تا پایان فوریه. 6 ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن روزانه به روز رسانی در جمعه.

این به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر در چین به 636 و تجمعی تعداد موارد تایید شده به 31,161 دولت گفت.

بسیاری از کسانی که درگذشت در روز پنج شنبه بودند از هوبئی — کانون شیوع. قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:15 pm: پنتاگون مجموعه های بیشتر پایگاه های نظامی را در قرنطینه آمریکایی

پنتاگون شناسایی 11 تاسیسات نظامی در نزدیکی فرودگاه های بزرگ است که می تواند حمایت از کسانی که تخلیه از چین که در آن زمان شیوع نشات گرفته است. وزارت دفاع پرسنل نمی تواند در تماس مستقیم با آسمان و به حداقل رساندن تماس با پرسنل حمایت از evacuees, مقامات گفت. این پایگاه ها در هاوایی, ایلینوی, تگزاس, گرجستان, نیویورک, واشنگتن, وزارت امور خارجه نیوجرسی, میشیگان و ناحیه کلمبیا. — Macias

پیاده پوشیدن محافظ ماسک صورت هر چند راه رفتن Chinatown محله نیویورک, ایالات متحده در روز سه شنبه, فوریه. از 4 سال 2020 است.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

5:25 pm: هوبئی گزارش اضافی 2,447 موارد مرگ 69

چین هوبئی کانون شیوع گزارش شده اضافی 69 مرگ و میر و 2,447 موارد قبلی دوره 24 ساعته. هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گفت که این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در استان به 22,112 و در مجموع مرگ و میر در استان به 618. — Feuer

3:55 pm: ضربه به اقتصاد جهانی خواهد بود بدتر از سارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر