Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تام هنکس و ریتا ویلسون منتشر شده از بیمارستان قیمت نفت می تواند ضربه نوجوان

یک مرد در یک فولاد ماسک پیاده روی را از طریق منهتن در برادوی تئاتر منطقه پس از برادوی را نشان می دهد اعلام کرد آنها را به انصراف از اجرای برنامه با توجه به شیوع کروناویروس در منهتن شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, مارس 12 سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 183,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 7,167 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 4,661 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ایالات متحده و میر: حداقل 85 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

9:54 am: Facebook اعلام $100 میلیون برنامه برای مبارزه کسب و کارهای کوچک

Facebook اعلام کرد که 100 میلیون دلار در برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک به عنوان دولت در سراسر کشور اصرار ورزشگاه و رستوران ها به بستن درهای خود را به سرعت coronavirus بیماری همه گیر.

در یک پست وبلاگ اعلام کمک های مالی Facebook گفت: “ما می دانیم که کسب و کار شما ممکن است دچار اختلالات ناشی از شیوع جهانی از COVID-19. ما شنیده ام که کمی حمایت مالی می تواند یک راه طولانی, بنابراین ما در حال ارائه $100M نقدی, کمک های مالی و اعتبار آگهی برای کمک به در طول این زمان به چالش کشیدن.”

Facebook گفت: کمک های مالی در دسترس خواهد بود تا 30,000 واجد شرایط کسب و کارهای کوچک در بیش از 30 کشور. خواهد بود که به طور متوسط $3,333 در هر کسب و کار است. آن می تواند کمک به کسب و کار دچار یک افت شدید در ترافیک, اما آن را کسری از Facebook معمول درآمد. شرکت تولید $21.08 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم سال 2019 به تنهایی. —لورن Feiner

9:50 am: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد دلار 850 میلیارد طرح محرک اقتصادی گزارش می گویند

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin سر به کنگره امروز برای بحث در مورد یک سوم coronavirus پاسخ بسته با جمهوری خواهان مجلس سنا به عنوان سیاستگذاران سعی کنید به دفع اقتصادی فاجعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد دلار 850 میلیارد اقتصادی و برنامه ریزی, سیاسی و واشنگتن پست گزارش شده است. کاخ سفید با پیشنهاد که شامل حدود 50 میلیارد دلار در کمک به صنعت هواپیمایی کتک جهانی همه گیر با توجه به پست.

کنگره در حال حاضر به تصویب $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای کمک به جلوگیری از بیماری کروناویروس را گسترش. یک برنامه جداگانه برای گسترش پرداخت مزایای مرخصی, افزایش بیمه بیکاری و تست مقرون به صرفه تر است و کار راه خود را از طریق کنگره این هفته است. —یعقوب Pramuk

9:43 am: ما در صنعت سفر لابی سر به کاخ سفید

معاون رئیس جمهور مایک پنس و اعضای CONVID-19 نیروی کار صحبت می کنند به مطبوعات در مارس 10, 2020, در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

گروه های لابی گری به نمایندگی از این کشور سفر و صنعت گردشگری به عهده دارد به کاخ سفید امروز در دیدار با معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات به بحث در مورد این صنعت در پاسخ به کروناویروس همه گیر و “فاجعه بار اقتصادی در صنعت هتل و کارکنان آن و اقتصاد ایالات متحده,” ایالات متحده در انجمن سفر و آمریکا در هتل و محل سکونت ارتباط را تایید کرد.

لابی گروه های نمایندگی کارناوال, والت دیزنی, Expedia, هیلتون و MGM بین المللی و همچنین مجموعهای از کسب و کارهای کوچک نهفته این بیماری همه گیر.

سفر اقتصاد است و پیش بینی 10% کاهش بازدید بین المللی به ایالات متحده در یک سال حدود دو برابر کاهش ایالات متحده مواجه شده در طول شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس در سال 2003 است. این نشان میدهد 8.2 میلیون از دست بازدید کنندگان در یک سال حتی بیش از 7.7 میلیون مسافران بین المللی از دست داد و در سال 2001 و 2002 پس از 9/11 حملات تروریستی است. در تمام آن پیش بینی 825,000 شغل می تواند از دست رفته در این صنعت است.

لابی گروه خواسته اند برای تعدادی از اقدامات امداد از جمله اعتبار مالیاتی برای حفظ و نگهداری کارکنان این تاخیر سه ماهه در پرداخت مالیات و توانایی حمل net-عامل-زیان CNBC گزارش کرده است. معلوم نیست چه اقدامات کاخ سفید در حال حاضر با توجه به. —لورن هرش

9:33 am: سهام گزاف گویی به عنوان وال استریت تلاش دوباره بجای اول برگشتن از داو سوم-بدترین روز همیشه

سهام شروع به پریدن کرد در روز سه شنبه به عنوان وال استریت تلاش برای بهبود یافتن از آن بدترین روز در بیش از 30 سال در میان نشانه های بالقوه محرک های مالی و پیشرفت در درمان ممکن است برای COVID-19.

تجارت شبانه بود فرار با داو آتی دادن بیش از 1000 امتیاز به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به وزن نامشخص اقتصادی از شیوع کروناویروس.

کسانی که حرکت می کند پس از, سیاسی و واشنگتن پست گزارش داد که وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin را بپرسید کنگره قانونگذاران برای یک بسته محرک اقتصادی از $850 میلیارد دلار یا بیشتر برای کمک به اقتصاد آمریکا دست و پنجه نرم کردن با تاثیر از coronavirus. —فرد ایمبرت

9:30 am: سناتور فشار به اجازه دهید همه آمریکایی ها رای توسط ایمیل

دموکراتیک سنسور. ctq و Ron Wyden در حال هل دادن به رای-با-ایمیل های موجود برای هر آمریکایی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید می کند به نگه داشتن مردم در انتخابات فصل است.

“بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که این ویروس نمی نگه داشتن مردم از صندوق های رای را به صندوق های رای به آنها. ما باید اجازه دهد که هر آمریکایی توانایی برای رای دادن از طریق پست” دو نفر از نمایندگان مجلس نوشت: در یک نظر مقاله در واشنگتن پست منتشر شده در روز دوشنبه. “و ما باید گسترش اولیه رای گیری که رای دهندگان که قادر به رای دادن از طریق پست نمی شوند در معرض افزايش عفونت خطرات ناشی از صف های طولانی و شلوغ سنجی و مکان است.” —تاکر و هیگگینس

9:27 am: بانک فدرال Kashkari می گوید: “ما با استفاده از ابزار ما به شدت,’ doesn’t دیدن منفی نرخ

نیل Kashkari

Anjali Sundaram | CNBC

فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل Kashkari گفت: بانک مرکزی هنوز سیاست های پولی گزینه برای مقابله با کروناویروس بحران هر چند منفی نرخ بهره هنوز هم بعید است.

در یک CNBC مصاحبه Kashkari به نام در کنگره به عمل در شرایطی مانند یک پتانسیل برای نجات صنعت هواپیمایی. او گفت: تغذیه در “دور چهارم” از پاسخ به بحران پشت متخصصان مراقبت های بهداشتی عمومی و کنگره است.

“ما در خط مقدم از این,” او گفت: “Squawk Box.” “اما ما باید یک کار انجام دهید و ما با استفاده از ابزار ما به شدت به تلاش برای مطمئن شوید که سیستم مالی است که در نهایت کار است.” —Jeff Cox

9:20 am: قیمت نفت می تواند آمار در هفته های آینده به بازار دهانه بیش از coronavirus و جنگ قیمت

پایان دادن به قیمت نفت سقوط است و هیچ جا در چشم کارشناسان انرژی می گویند که قراردادهای بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و به زیر 30 دلار در هر بشکه دوشنبه برای اولین بار پس از سال 2016. که خیره کننده 54 درصد افت در سال به تاریخ.

“نفت به راحتی می تواند در در پایین. حتی می تواند کم در کمترین” Abhi content marketing مدیر تحقیقات انرژی در هوش و گفت: CNBC در روز دوشنبه.

انرژی سهام شده اند با چکش به عنوان تقاضا کاهش مییابد در میان افزایش coronavirus بحران اما حرکت دولت, بازیگران, برای از بند باز کردن سیل عرضه در حال رانندگی آنها را قاطعانه به زمین. —ناتاشا Turak

9:18 am: نیویورک است که اکثر موارد در ایالات متحده West Virginia تنها دولت بدون گزارش مورد

9:14 am: Uber تعلیق هم مخلوط سواری در آمریکا و کانادا برای محدود کردن گسترش coronavirus

Uber فن آوری شروع تعلیق به اشتراک گذاشته شده بر روی آن سوار-نقطه پلت فرم در ایالات متحده و کانادا به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

هم مخلوط گزینه ای که اجازه می دهد تا سواران برای کتاب سفر در پایین تر قیمت گذاری خودرو با سه نفر دیگر از مسافران در همان جهت غیرفعال شده است برای کاربران باز کردن برنامه ها در دو کشور.

“هدف ما این است برای کمک به صاف منحنی در جامعه گسترش در شهرهای ما در خدمت” معاون ارشد رئیس جمهور بارگذاری و پلت فرم اندرو مک دونالد در بیانیه ای گفت. —رادیو فردا

9:09 am: یورو 2020 مسابقات فوتبال به تعویق افتاد تا 2021

اتحادیه فوتبال اروپا (UEFA) است به تعویق افتاد یورو 2020 مسابقات فوتبال تا ژوئن 2021 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به نروژی فدراسیون فوتبال.

می آید پس از UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin حال سازماندهی یک کنفرانس ویدئویی در جلسه برای تمام 55 گروه انجمن های صبح سه شنبه. —سام مردیت

8:40 am: مورگان استنلی انتظار یک رکود جهانی در این سال

مورگان استنلی اقتصاددان ارشد Chetan Ahya گفت: سرمایه گذاران است که “رکود اقتصادی جهانی در سال 2020 در حال حاضر مورد پایگاه ما.” مورگان استنلی گفت: coronavirus همه گیر است و اساسا اخلال در اقتصاد جهانی, پیش بینی بالاترین رشد اقتصادی جهانی “پس از بحران مالی جهانی است.” —مایکل Sheetz

8:36 am: تام هنکس و ریتا ویلسون منتشر شده از بیمارستان پس از coronavirus درمان

(L-R) ریتا ویلسون و تام هنکس حضور در 77 سالگی سالانه جوایز گلدن گلوب در بورلی هیلتون هتل در ژانویه 05, 2020 در بورلی هیلز کالیفرنیا.

استیو Granitz | WireImage | گتی ایماژ

تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون منتشر شده از استرالیا در بیمارستان پس از درمان جدید کروناویروس. این زوج در حال حاضر در قرنطینه پسر خود را, Chet هنکس گفت: در یک پیام ویدئویی خود Instagram account. —هالی Ellyatt

8:18 am: سابق اوباما رسمی بهداشت می گوید شما باید قادر به تست خود را در راحتی خود را قرنطینه خانه’

هنوز هم وجود دارد عمده کمبود تست ظرفیت در آمریکا, Dr. Kavita Patel, غیر ساکن همکار در موسسه بروکینگز گفت: “CNBC “Squawk Box.” پاتل که در خدمت به عنوان مدیر سیاست برای دفتر امور بین دولتی و عمومی نامزدی تحت اوباما گفت که حتی بیمارستان ها است که باید از کیت های آزمایش در عرضه, در حال اجرا هستند لازم معرف و یا منابع دیگر مانند پنبه سواب و شیمیایی خاص. او گفت: وجود دارد هیچ دلیلی در خانه آزمون نمی تواند توسعه یافته و در دسترس ساخته شده به آمریکایی ها در سراسر کشور است. “کیت تست درست مثل هر چیز دیگری در زندگی ما این روزها می تواند به شما می آیند و حتی در همان روز” او گفت:. “انجام آن را در راحتی خود را قرنطینه خانه باعث می شود بسیاری از حس.” —خواهد Feuer

7:53 am: Nordstrom به تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده

Nordstrom است به طور موقت بسته شدن تمام فروشگاه های خود را با توجه به COVID-19. خرده فروش نیز خارج آن سال 2020 چشم انداز درآمد. Nordstrom گفت: آن را تجربه کرده است “broad-بر اساس کاهش در تقاضای مشتری بیش از چند هفته گذشته به خصوص در بازار بیشتر تحت تاثیر ویروس.”

سیاتل-بر اساس زنجیره ای خواهد شد همه از آن مکان از جمله آن خاموش-قیمت بخش Nordstrom Rack, در ایالات متحده و کانادا آغاز روز شنبه به مدت دو هفته. Nordstrom گفت: آن را ادامه خواهد داد به ارائه پرداخت و مزایای کارگران فروشگاه در این زمان. —توماس لورن

7:15 am: آنتی بادی درمان می تواند آماده برای تست انسان در اوایل تابستان

یک محقق کار با دکتر پل مک کی (غیب) که در حال کار بر روی یک واکسن برای 2019-nCoV فشار از رمان coronavirus با استفاده از یک پیپت کنترل به بیان coronavirus بر روی سطح پروتئین به درخواست کشت سلولی در آزمایشگاه تحقیقاتی در کالج امپریال دانشکده پزشکی (ICSM) در لندن در فوریه 10 سال 2020 است.

Tolga Akmen | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بیوتکنولوژی غول Regeneron گفت: هدف آن به دوز بالقوه دارو برای COVID-19 آماده برای شروع بشر بالینی در اوایل تابستان. این روش شامل ایجاد آنتی بادی ها به ویروس است که می تواند مورد استفاده برای درمان این بیماری و جلوگیری از آن Regeneron در بیانیه ای گفت.

این شرکت قبلا آن گفت: با هدف به صدها نفر از هزاران نفر از دوز آماده برای تست انسان در اواخر تابستان تا هدف جدید یک شتاب قابل توجهی. Regeneron گفت که قصد دارد برای شروع تولید در مقیاس بزرگ در اواسط ماه آینده و هنوز هم قصد دارد تا سطح شیب دار به صدها نفر از هزاران نفر از پیشگیری با دوز یک ماه تا پایان فصل تابستان است. —مگ Erp Pmi

7:10 am: اسپانیا در موارد فراتر از 10 ، 000 مرگ و میر افزایش می یابد

تعداد موارد تایید شده در اسپانیا پیشی گرفته 10,000 روز سه شنبه و تعداد مرگ و میر افزایش به 491 گفت: فرناندو سیمون سر از کشور بهداشت اورژانس مرکز. او گفت: تعداد موارد افزایش به 11,178 از شمارش قبلی از 9,161 موارد در روز دوشنبه. —رویترز

5:20 am: ایران به طور موقت آزاد 85,000 زندانیان سیاسی از جمله آنهایی که

یک شهروند می پوشد پزشکی ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus (COVID-19) در مارس 01, 2020 در تهران ،

Anadolu Agency

ایران به طور موقت آزاد در مورد 85,000 زندانیان از جمله زندانیان سیاسی سخنگوی قوه قضائیه آن گفت: با توجه به رویترز به آن واکنش نشان می دهد به کروناویروس بیماری همه گیر در کشور است. “برخی از 50 ٪ از افراد رها شده از بند مربوط به امنیت زندانیان است. … نیز در زندان ما را به انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع” غلامحسین اسماعیلی گفت.

ایران دارای یکی از بدترین شیوع بیماری در خارج از چین که در آن ویروس نشات گرفته است. آن تلفات رسیده 853 و در مجموع 14,991 مردم تایید شده است به ویروس. اسماعیلی نداد در زمانی که منتشر شد را مجبور به بازگشت به زندان است. —هالی Ellyatt

5:15 am: پاکسازی هشدار ” ما در جنگ به فرانسه رونمایی 50 میلیارد دلار در coronavirus اقدامات

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دیده می شود بر روی صفحه نمایش تلویزیون به عنوان او صحبت می کند در طول یک آدرس تلویزیونی به ملت در شیوع COVID-19 ناشی از رمان coronavirus در مارس 16, 2020, در پاریس.

لودویک مارین

4:32 am: VW به توقف خودرو در اروپا تولید برای دو هفته

ماشین های غول پیکر, فولکس واگن تعلیق تولید در آن گیاهان در اروپا است. تولید متوقف خواهد شد در گیاهان در ستوبال در پرتغال براتیسلاوا در کشور اسلواکی و در لامبورگینی و کاربری گیاهان در ایتالیا قبل از پایان این هفته فولکس واگن مدیر عامل شرکت گفت: گزارش رویترز. بسیاری از دیگر آلمانی و اروپایی گیاهان آغاز خواهد شد آماده سازی را به حالت تعلیق تولید احتمالا برای دو تا سه هفته فولکس واگن گفت.

در مقابل تولید در چین از سر گرفته است و به غیر از VW کارخانه در چانگشا و اورومچی. قبلا گزارش کامل نتایج سال فولکس واگن گفت: coronavirus ساخته دادن یک چشم انداز برای سال 2020 غیر ممکن است. آن پرده برداری از یک افزایش در سال سود عملیاتی.

“گسترش coronavirus در حال حاضر تأثیر اقتصاد جهانی است. آن نامشخص است چگونه شدت و یا برای چه مدت این را نیز تحت تاثیر قرار گروه فولکس واگن. در حال حاضر آن است که تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی قابل اعتماد” رئیس امور مالی فرانک Witter در بیانیه ای گفت. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: ایران به طور موقت آزاد 85,000 زندانیان سیاسی از جمله آنهایی که

—مهر و CNBC ین ن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>