Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تام هنکس و ریتا ویلسون منتشر شده از بیمارستان Mulvaney خود قرنطينه

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 183,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 7,167 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ایالات متحده در مورد: حداقل 4,661 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ایالات متحده و میر: حداقل 85 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

11:13 am: ایالت نیویورک موارد افزایش می یابد به بیش از 1300, hospitalizing 19%

این COVID-19 شیوع در ایالت نیویورک به حداقل 1,374 مردم hospitalizing 19 درصد از آنها و کشتن حداقل 12 نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد.

کومو گفت: حداقل 264 نیویورکی یا 19 درصد از موارد شناخته شده اند در بیمارستان بستری شده است با COVID-19. تعدادی از نیویورک بستری با ویروس است که بالاتر از متوسط کومو در مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه در COVID-19 شیوع در سراسر دولت است.

دولت است که تلاش برای گسترش ظرفیت بیمارستان برای رسیدگی به هجوم موارد قبل از عفونت اوج در اینجا, او گفت:. نیویورک در حال حاضر 53,000 تخت بیمارستان و 3000 تخت ICU به مراتب کمتر از آنچه که مقامات بهداشتی دولت پیش بینی شده مورد نیاز خواهد بود, او گفت:. آنها تخمین می زنند دولت را به 18,600 به 37,200 تخت ICU و حداقل 55,000 تخت بیمارستان در اوج شیوع در سراسر کشور که او پیش بینی شده را حدود 45 روز. —برکلی لاولیس جونیور نوح Higgins-دان

11:08 am: آمازون اولویت خانوار کالاهای اساسی و تجهیزات پزشکی از تجار

آمازون گفتن شخص ثالث و تجار آن را “به طور موقت اولویت” خانواده محصولات اساسی تجهیزات پزشکی و سایر دسته بندی محصولات در پاسخ به افزایش تقاضا از شیوع کروناویروس.

این تغییر را به اثر رفت سه شنبه و انتظار می رود تا آوریل 5 بر اساس یک سند به دست آمده توسط CNBC. این امر تنها به آمازون ایالات متحده و اتحادیه اروپا بازار.

آمازون گفت: این تصمیم به اولویت بندی این محموله پس از آن “می تواند با سرعت بیشتری دریافت restock و کشتی این محصولات به مشتریان” و اضافه کرد که آن را “کار در سراسر ساعت برای اطمینان از در دسترس بودن این محصولات ضروری.” این شرکت گفته فروشندگان آن را به آنها اطلاع هنگامی که آن را در رزومه به طور منظم عملیات. —آنی پالمر

11:04 am: ESPN نشان می دهد که چگونه آن را حرکت رو به جلو بدون زنده ورزشی از جمله شیرین رویداد برنامه نویسی’

ESPN

مایک Windle | ESPN | گتی ایماژ

دیزنی ESPN منتشر شد اولین جزئیات بیشتر در مورد چگونه این برنامه برای پر کردن برنامه نویسی در آن شبکه دانشگاهی و حرفه ای ورزش لغو شد در طول شیوع کروناویروس از جمله پخش بازی های کلاسیک و “شیرین کاری رویداد برنامه نویسی”

ESPN منتشر شده متن مصاحبه بین برک مگنوس معاون اجرایی رئیس جمهور از برنامه نویسی خریداری و برنامه ریزی و ردیف جلو یک وب سایت اختصاص داده شده به فعالیت های داخلی از ESPN.

در حالی که ESPN نکرده تصمیم گیری در مورد آنچه که “شیرین کاری رویداد برنامه نویسی” آن را در ذهن مگنوس با اشاره به “ESPN8: این Ocho” یک رویداد سالانه ESPN اجرا در ESPN2 به عنوان یک برخاستن از فیلم “هاکی” که در آن حوادث مانند “آکروباتیک پیتزا محاکمه” و “گیلاس گودال تف” شده است بسته بندی شده با یکدیگر برای ایجاد موقت مسابقات از حوادث عجیب و غریب. —الکس شرمن

10:58 am: تغذیه اعلام کرد یکی دیگر از $500 میلیارد عملیات به صورت شبانه مخزن بازارهای مالی

فدرال رزرو در ادامه به ارائه پشتیبانی برای کوتاه مدت بانک بودجه آن را به عنوان موسسه یکی دیگر از $500 میلیارد مخزن عملیات بعد از ظهر سه شنبه در میان تشدید بودجه فشار.

در آخرین عملیات تغذیه انجام خواهد شد یکی دیگر عمل می آید که در بالای مشابه ارائه دوشنبه. بانک مرکزی نیویورک میز معامله شده است با هدف سرکوب اختلال در شبانه بودجه بازار که در آن بانک ها به عامل سرمایه است.

این آخرین حرکت در می آید بالا تا 1.5 تریلیون دلار در هفته گذشته اعلام کرد. مخزن شامل بانک ها ارسال با کیفیت بالا وثیقه برای ذخایر استفاده می شود به کار گیرند. پیشنهاد حداقل برای عملیات مخزن به عنوان شده است 0.1%.

این عملیات مخزن دیگر دنبال نقدینگی اقدامات از تغذیه با هدف گرفتن بانک ها برای حفظ پول در حال حرکت از طریق اقتصاد است. همراه با تهاجمی نقدینگی اقدامات فدرال رزرو نیز قطع شده است آن معیار نرخ استقراض 150 اساس امتیاز یا 1.5 درصد در طول چند هفته گذشته. —Jeff Cox

10:51 am: تغذیه اعلام حرکت به کمک به کسب و کار دریافت کمک های مالی کوتاه مدت

فدرال رزرو روز سه شنبه گفت این است که به ارائه کمک به شرکت هایی که با داشتن یک زمان سخت گرفتن کمک های مالی کوتاه مدت آنها نیاز به کار گیرند.

در یک حرکت بسیار پیش بینی شده در وال استریت اعلام کرد که اعتباری ویژه تسهیلات برای خرید شرکت کاغذ از صادر کنندگان شده است که با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن خریداران در بازار آزاد. شرکت کاغذ شامل نا امن وام کوتاه مدت.

این مرکز تحت تغذیه اضطراری 13(3) قدرت فدرال رزرو قانون شامل سه ماه مقاله برای شرکت های واجد شرایط. هزینه خواهد شد به مدت سه ماه شبانه شاخص تعویض همراه با نرخ 200 امتیاز. —Jeff Cox

10:40 am: خروجی رئیس ستاد میک Mulvaney تحت داوطلبانه قرنطینه

میک Mulvaney اقدام کاخ سفید رئیس ستاد می رسد به یک کنفرانس خبری در نشست خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز پنج شنبه, اکتبر. 17, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

خروجی کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney است در قرنطینه در کارولینای جنوبی پس از خواهر زاده خود را مریض شدم در پی تعامل با هیئت برزیل در مغلوب ساختن پیشی جستن و توسل Mar-a-لاگو در فلوریدا. Mulvaney هیچ علائم در حال حاضر یک مقام ارشد دولت رسمی گفت.

Mulvaney شویم که سهام خود را اقامت در واشنگتن شده است تا بهبودی کامل بود اما بیمار برای سه تا چهار روز در هفته گذشته. او نتایج آزمون برای coronavirus هنوز هم انتظار اما او را آزمایش کرده است منفی ها برای آنفلوآنزای معمولی.

Mulvaney تا به حال هیچ تماسی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از پنج شنبه صبح ارشد دولت رسمی گفت. Mulvaney چپ جمعه صبح به دلیل دوره کمون. او صفر در تماس با رئیس جمهور پس از آزمون که برگشتم منفی است. کاخ سفید دکتر شده در حلقه در آن است. —ایامون Javers

10:24 am: Homebuilder احساسات می افتد به عنوان ویروس ترس شروع به عامل

ماهانه اندازه گیری homebuilder احساسات فقط تا حدی منعکس افزایش اثرات اقتصادی coronavirus. تمایلات سقوط کرد 2 امتیاز برای 72 در ماه مارس با توجه به انجمن ملی سازندگان خانه/ولز فارگو شاخص بازار مسکن.

تمایلات سطح مانده اند در یک محدوده کم تا اواسط 70s برای شش ماه گذشته. هر چیزی بالاتر از 50 در نظر گرفته شده است مثبت. این HMI بود در 62 در مارس 2019.

خریداران بالقوه نگران بودن در ملاء عام و در مورد سلامت مالی خود را به بازار سهام چاله ها و کسب و کار تعطیل. عوامل املاک و مستغلات برای خانه های موجود شاهد کاهش قابل توجهی در ترافیک خریدار در یکشنبه خانه باز این آخر هفته گذشته. برخی از شرکت ها را انتخاب کرده اند به انصراف از باز کردن خانه. —Trulia

10:21 am: Cisco مدیر عامل: مشتریان صرف 5.5 میلیارد دقیقه در جلسات مجازی این ماه

مدیر عامل شرکت سیسکو چاک رابینز CNBC گفت که روز سه شنبه برای شرکت در ویدئو کنفرانس پلت فرم Webex شاهد افزایش فعالیت های کاربر پس از آغاز این ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در کسب و کار 11 روز از ماه مارس ما تا به حال 5.5 میلیارد جلسه دقیقه” رابینز ” در “Squawk در خیابان.” “دیروز ما برگزار شد 3.2 میلیون جلسات در سطح جهان در Webex گره خورده است و آن را شامل نمی شود یکی از آنهایی. کسانی که چند جلسات فردی.”

شرکت های در حال تغییر عملیات آنلاین در یک پیشنهاد به سرعت COVID-19. در ایالات متحده حداقل 4,661 coronavirus موارد تایید شده اند و حداقل 85 نفر فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. —جسیکا Bursztynsky

10:18 am: مغلوب ساختن پیشی جستن حملات کومو دوباره در coronavirus پاسخ: ‘اندرو نگه داشتن سیاست از آن’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Jabin Botsford | واشنگتن پست | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو معامله توهین در توییتر ramping تا حملات خود را در هر یک از دیگر بیش از تلاش های خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

کومو روز دوشنبه گفت دولت فدرال شده است “در پشت از یک روز از این بحران است.” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: در رسانه های اجتماعی است که “کومو از نیویورک به انجام بیشتر.'” کومو شد سریع به آمار بازگشت: “من باید کار بیشتری انجام دهد ؟ بدون شما را مجبور به انجام کاری! شما قرار بود رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یکی دیگر از نوسان در کومو در صبح روز سه شنبه هشدار به فرماندار نیویورک به “حفظ سیاست از” coronavirus پاسخ. —کوین Breuninger

10:09 am: آمریکا باید مقابله با ‘چگونه ما در حال رفتن به زندگی با’ coronavirus متخصص بیماری های می گوید:

Coronavirus در اینجا خواهد بود برای “بسیاری از ماه” و این کشور باید تصمیم بگیرید که در یک مسیر رو به جلو, متخصص بیماری های عفونی مایکل Osterholm گفت CNBC. جهان هنوز هم به دور از نورد از یک واکسن Osterholm اشاره کرد و تا آن زمان COVID-19 خواهد شد در حال حاضر یک تهدید برای همه به خصوص کسانی که بیشتر در معرض خطر است.

“ما باید همچنان به در نظر گرفتن آنچه در آن به معنی مرگ ناشی از این ویروس است. آن را بسیار دشوار و غم انگیز وضعیت. ما همچنین باید به یک گفتگو در مورد چگونه ما در حال رفتن به با آن زندگی می کنند. ما باید به شکل که از” مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: “Squawk Box” ، “آیا ما تصور می کنیم یک امریکا است که برای 18 ماه آینده خواهد بود در کامل مستند?” —خواهد Feuer

9:59 am: Connecticut فرماندار: “من نگران هستم” درباره ونتیلاتور در دسترس بودن اگر موارد افزایش

کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت CNBC در روز سه شنبه او نگران آن است که تعداد هواکش در دولت نمی تواند به اندازه کافی که مسئولیت رسیدگی به یک افزایش چشمگیر در coronavirus موارد است.

“ما باید یک راه طولانی برای رفتن وجود دارد” لمانت گفت: “Squawk Box.” “ما برخی از ظرفیت وجود دارد در این نقطه, اما من نگران هستم. اگر ما نمی توانیم صاف که منحنی به عنوان آنها می گویند ما می تواند غرق شود.”

دموکراتیک لمانت گفت که چرا اجتماعی-فاصله تلاش بسیار حیاتی هستند. او گفت: آنها لازم است برای اطمینان از یک مسطح منحنی — اساسا تلاش برای محدود کردن افزایش coronavirus موارد است. —کوین Stankiewicz

9:54 am: Facebook اعلام $100 میلیون برنامه برای مبارزه کسب و کارهای کوچک

Facebook اعلام کرد که 100 میلیون دلار در برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک به عنوان دولت در سراسر کشور اصرار ورزشگاه و رستوران ها به بستن درهای خود را به سرعت coronavirus بیماری همه گیر.

در یک پست وبلاگ اعلام کمک های مالی Facebook گفت: “ما می دانیم که کسب و کار شما ممکن است دچار اختلالات ناشی از شیوع جهانی از COVID-19. ما شنیده ام که کمی حمایت مالی می تواند یک راه طولانی, بنابراین ما در حال ارائه $100M نقدی, کمک های مالی و اعتبار آگهی برای کمک به در طول این زمان به چالش کشیدن.”

Facebook گفت: کمک های مالی در دسترس خواهد بود تا 30,000 واجد شرایط کسب و کارهای کوچک در بیش از 30 کشور. خواهد بود که به طور متوسط $3,333 در هر کسب و کار است. آن می تواند کمک به کسب و کار دچار یک افت شدید در ترافیک, اما آن را کسری از Facebook معمول درآمد. شرکت تولید $21.08 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم سال 2019 به تنهایی. —لورن Feiner

9:50 am: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد دلار 850 میلیارد طرح محرک اقتصادی گزارش می گویند

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin سر به کنگره امروز برای بحث در مورد یک سوم coronavirus پاسخ بسته با جمهوری خواهان مجلس سنا به عنوان سیاستگذاران سعی کنید به دفع اقتصادی فاجعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد دلار 850 میلیارد اقتصادی و برنامه ریزی, سیاسی و واشنگتن پست گزارش شده است. کاخ سفید با پیشنهاد که شامل حدود 50 میلیارد دلار در کمک به صنعت هواپیمایی کتک جهانی همه گیر با توجه به پست.

کنگره در حال حاضر به تصویب $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای کمک به جلوگیری از بیماری کروناویروس را گسترش. یک برنامه جداگانه برای گسترش پرداخت مزایای مرخصی, افزایش بیمه بیکاری و تست مقرون به صرفه تر است و کار راه خود را از طریق کنگره این هفته است. —یعقوب Pramuk

9:43 am: ما در صنعت سفر لابی سر به کاخ سفید

معاون رئیس جمهور مایک پنس و اعضای CONVID-19 نیروی کار صحبت می کنند به مطبوعات در مارس 10, 2020, در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

گروه های لابی گری به نمایندگی از این کشور سفر و صنعت گردشگری به عهده دارد به کاخ سفید امروز در دیدار با معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات به بحث در مورد این صنعت در پاسخ به کروناویروس همه گیر و “فاجعه بار اقتصادی در صنعت هتل و کارکنان آن و اقتصاد ایالات متحده,” ایالات متحده در انجمن سفر و آمریکا در هتل و محل سکونت ارتباط را تایید کرد.

لابی گروه های نمایندگی کارناوال, والت دیزنی, Expedia, هیلتون و MGM بین المللی و همچنین مجموعهای از کسب و کارهای کوچک نهفته این بیماری همه گیر.

سفر اقتصاد است و پیش بینی 10% کاهش بازدید بین المللی به ایالات متحده در یک سال حدود دو برابر کاهش ایالات متحده مواجه شده در طول شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس در سال 2003 است. این نشان میدهد 8.2 میلیون از دست بازدید کنندگان در یک سال حتی بیش از 7.7 میلیون مسافران بین المللی از دست داد و در سال 2001 و 2002 پس از 9/11 حملات تروریستی است. در تمام آن پیش بینی 825,000 شغل می تواند از دست رفته در این صنعت است.

لابی گروه خواسته اند برای تعدادی از اقدامات امداد از جمله اعتبار مالیاتی برای حفظ و نگهداری کارکنان این تاخیر سه ماهه در پرداخت مالیات و توانایی حمل net-عامل-زیان CNBC گزارش کرده است. معلوم نیست چه اقدامات کاخ سفید در حال حاضر با توجه به. —لورن هرش

9:33 am: سهام گزاف گویی به عنوان وال استریت تلاش دوباره بجای اول برگشتن از داو سوم-بدترین روز همیشه

سهام شروع به پریدن کرد در روز سه شنبه به عنوان وال استریت تلاش برای بهبود یافتن از آن بدترین روز در بیش از 30 سال در میان نشانه های بالقوه محرک های مالی و پیشرفت در درمان ممکن است برای COVID-19.

تجارت شبانه بود فرار با داو آتی دادن بیش از 1000 امتیاز به عنوان سرمایه گذاران سعی کنید به وزن نامشخص اقتصادی از شیوع کروناویروس.

کسانی که حرکت می کند پس از, سیاسی و واشنگتن پست گزارش داد که وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin را بپرسید کنگره قانونگذاران برای یک بسته محرک اقتصادی از $850 میلیارد دلار یا بیشتر برای کمک به اقتصاد آمریکا دست و پنجه نرم کردن با تاثیر از coronavirus. —فرد ایمبرت

9:30 am: سناتور فشار به اجازه دهید همه آمریکایی ها رای توسط ایمیل

دموکراتیک سنسور. ctq و Ron Wyden در حال هل دادن به رای-با-ایمیل های موجود برای هر آمریکایی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید می کند به نگه داشتن مردم در انتخابات فصل است.

“بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که این ویروس نمی نگه داشتن مردم از صندوق های رای را به صندوق های رای به آنها. ما باید اجازه دهد که هر آمریکایی توانایی برای رای دادن از طریق پست” دو نفر از نمایندگان مجلس نوشت: در یک نظر مقاله در واشنگتن پست منتشر شده در روز دوشنبه. “و ما باید گسترش اولیه رای گیری که رای دهندگان که قادر به رای دادن از طریق پست نمی شوند در معرض افزايش عفونت خطرات ناشی از صف های طولانی و شلوغ سنجی و مکان است.” —تاکر و هیگگینس

9:27 am: بانک فدرال Kashkari می گوید: “ما با استفاده از ابزار ما به شدت,’ doesn’t دیدن منفی نرخ

نیل Kashkari

Anjali Sundaram | CNBC

فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل Kashkari گفت: بانک مرکزی هنوز سیاست های پولی گزینه برای مقابله با کروناویروس بحران هر چند منفی نرخ بهره هنوز هم بعید است.

در یک CNBC مصاحبه Kashkari به نام در کنگره به عمل در شرایطی مانند یک پتانسیل برای نجات صنعت هواپیمایی. او گفت: تغذیه در “دور چهارم” از پاسخ به بحران پشت متخصصان مراقبت های بهداشتی عمومی و کنگره است.

“ما در خط مقدم از این,” او گفت: “Squawk Box.” “اما ما باید یک کار انجام دهید و ما با استفاده از ابزار ما به شدت به تلاش برای مطمئن شوید که سیستم مالی است که در نهایت کار است.” —Jeff Cox

9:20 am: قیمت نفت می تواند آمار در هفته های آینده به بازار دهانه بیش از coronavirus و جنگ قیمت

پایان دادن به قیمت نفت سقوط است و هیچ جا در چشم کارشناسان انرژی می گویند که قراردادهای بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و به زیر 30 دلار در هر بشکه دوشنبه برای اولین بار پس از سال 2016. که خیره کننده 54 درصد افت در سال به تاریخ.

“نفت به راحتی می تواند در در پایین. حتی می تواند کم در کمترین” Abhi content marketing مدیر تحقیقات انرژی در هوش و گفت: CNBC در روز دوشنبه.

انرژی سهام شده اند با چکش به عنوان تقاضا کاهش مییابد در میان افزایش coronavirus بحران اما حرکت دولت, بازیگران, برای از بند باز کردن سیل عرضه در حال رانندگی آنها را قاطعانه به زمین. —ناتاشا Turak

9:18 am: نیویورک است که اکثر موارد در ایالات متحده West Virginia تنها دولت بدون گزارش مورد

9:14 am: Uber تعلیق هم مخلوط سواری در آمریکا و کانادا برای محدود کردن گسترش coronavirus

Uber فن آوری شروع تعلیق به اشتراک گذاشته شده بر روی آن سوار-نقطه پلت فرم در ایالات متحده و کانادا به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

هم مخلوط گزینه ای که اجازه می دهد تا سواران برای کتاب سفر در پایین تر قیمت گذاری خودرو با سه نفر دیگر از مسافران در همان جهت غیرفعال شده است برای کاربران باز کردن برنامه ها در دو کشور.

“هدف ما این است برای کمک به صاف منحنی در جامعه گسترش در شهرهای ما در خدمت” معاون ارشد رئیس جمهور بارگذاری و پلت فرم اندرو مک دونالد در بیانیه ای گفت. —رادیو فردا

9:09 am: یورو 2020 مسابقات فوتبال به تعویق افتاد تا 2021

اتحادیه فوتبال اروپا (UEFA) است به تعویق افتاد یورو 2020 مسابقات فوتبال تا ژوئن 2021 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به نروژی فدراسیون فوتبال.

می آید پس از UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin حال سازماندهی یک کنفرانس ویدئویی در جلسه برای تمام 55 گروه انجمن های صبح سه شنبه. —سام مردیت

8:40 am: مورگان استنلی انتظار یک رکود جهانی در این سال

مورگان استنلی اقتصاددان ارشد Chetan Ahya گفت: سرمایه گذاران است که “رکود اقتصادی جهانی در سال 2020 در حال حاضر مورد پایگاه ما.” مورگان استنلی گفت: coronavirus همه گیر است و اساسا اخلال در اقتصاد جهانی, پیش بینی بالاترین رشد اقتصادی جهانی “پس از بحران مالی جهانی است.” —مایکل Sheetz

8:36 am: تام هنکس و ریتا ویلسون منتشر شده از بیمارستان پس از coronavirus درمان

(L-R) ریتا ویلسون و تام هنکس حضور در 77 سالگی سالانه جوایز گلدن گلوب در بورلی هیلتون هتل در ژانویه 05, 2020 در بورلی هیلز کالیفرنیا.

استیو Granitz | WireImage | گتی ایماژ

تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون منتشر شده از استرالیا در بیمارستان پس از درمان جدید کروناویروس. این زوج در حال حاضر در قرنطینه پسر خود را, Chet هنکس گفت: در یک پیام ویدئویی خود Instagram account. —هالی Ellyatt

8:18 am: سابق اوباما رسمی بهداشت می گوید شما باید قادر به تست خود را در راحتی خود را قرنطینه خانه’

هنوز هم وجود دارد عمده کمبود تست ظرفیت در آمریکا, Dr. Kavita Patel, غیر ساکن همکار در موسسه بروکینگز گفت: “CNBC “Squawk Box.” پاتل که در خدمت به عنوان مدیر سیاست برای دفتر امور بین دولتی و عمومی نامزدی تحت اوباما گفت که حتی بیمارستان ها است که باید از کیت های آزمایش در عرضه, در حال اجرا هستند لازم معرف و یا منابع دیگر مانند پنبه سواب و شیمیایی خاص. او گفت: وجود دارد هیچ دلیلی در خانه آزمون نمی تواند توسعه یافته و در دسترس ساخته شده به آمریکایی ها در سراسر کشور است. “کیت تست درست مثل هر چیز دیگری در زندگی ما این روزها می تواند به شما می آیند و حتی در همان روز” او گفت:. “انجام آن را در راحتی خود را قرنطینه خانه باعث می شود بسیاری از حس.” —خواهد Feuer

7:53 am: Nordstrom به تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده

Nordstrom است به طور موقت بسته شدن تمام فروشگاه های خود را با توجه به COVID-19. خرده فروش نیز خارج آن سال 2020 چشم انداز درآمد. Nordstrom گفت: آن را تجربه کرده است “broad-بر اساس کاهش در تقاضای مشتری بیش از چند هفته گذشته به خصوص در بازار بیشتر تحت تاثیر ویروس.”

سیاتل-بر اساس زنجیره ای خواهد شد همه از آن مکان از جمله آن خاموش-قیمت بخش Nordstrom Rack, در ایالات متحده و کانادا آغاز روز شنبه به مدت دو هفته. Nordstrom گفت: آن را ادامه خواهد داد به ارائه پرداخت و مزایای کارگران فروشگاه در این زمان. —توماس لورن

7:15 am: آنتی بادی درمان می تواند آماده برای تست انسان در اوایل تابستان

یک محقق کار با دکتر پل مک کی (غیب) که در حال کار بر روی یک واکسن برای 2019-nCoV فشار از رمان coronavirus با استفاده از یک پیپت کنترل به بیان coronavirus بر روی سطح پروتئین به درخواست کشت سلولی در آزمایشگاه تحقیقاتی در کالج امپریال دانشکده پزشکی (ICSM) در لندن در فوریه 10 سال 2020 است.

Tolga Akmen | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بیوتکنولوژی غول Regeneron گفت: هدف آن به دوز بالقوه دارو برای COVID-19 آماده برای شروع بشر بالینی در اوایل تابستان. این روش شامل ایجاد آنتی بادی ها به ویروس است که می تواند مورد استفاده برای درمان این بیماری و جلوگیری از آن Regeneron در بیانیه ای گفت.

این شرکت قبلا آن گفت: با هدف به صدها نفر از هزاران نفر از دوز آماده برای تست انسان در اواخر تابستان تا هدف جدید یک شتاب قابل توجهی. Regeneron گفت که قصد دارد برای شروع تولید در مقیاس بزرگ در اواسط ماه آینده و هنوز هم قصد دارد تا سطح شیب دار به صدها نفر از هزاران نفر از پیشگیری با دوز یک ماه تا پایان فصل تابستان است. —مگ Erp Pmi

7:10 am: اسپانیا در موارد فراتر از 10 ، 000 مرگ و میر افزایش می یابد

تعداد موارد تایید شده در اسپانیا پیشی گرفته 10,000 روز سه شنبه و تعداد مرگ و میر افزایش به 491 گفت: فرناندو سیمون سر از کشور بهداشت اورژانس مرکز. او گفت: تعداد موارد افزایش به 11,178 از شمارش قبلی از 9,161 موارد در روز دوشنبه. —رویترز

5:20 am: ایران به طور موقت آزاد 85,000 زندانیان سیاسی از جمله آنهایی که

یک شهروند می پوشد پزشکی ماسک به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus (COVID-19) در مارس 01, 2020 در تهران ،

Anadolu Agency

ایران به طور موقت آزاد در مورد 85,000 زندانیان از جمله زندانیان سیاسی سخنگوی قوه قضائیه آن گفت: با توجه به رویترز به آن واکنش نشان می دهد به کروناویروس بیماری همه گیر در کشور است. “برخی از 50 ٪ از افراد رها شده از بند مربوط به امنیت زندانیان است. … نیز در زندان ما را به انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع” غلامحسین اسماعیلی گفت.

ایران دارای یکی از بدترین شیوع بیماری در خارج از چین که در آن ویروس نشات گرفته است. آن تلفات رسیده 853 و در مجموع 14,991 مردم تایید شده است به ویروس. اسماعیلی نداد در زمانی که منتشر شد را مجبور به بازگشت به زندان است. —هالی Ellyatt

5:15 am: پاکسازی هشدار ” ما در جنگ به فرانسه رونمایی 50 میلیارد دلار در coronavirus اقدامات

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دیده می شود بر روی صفحه نمایش تلویزیون به عنوان او صحبت می کند در طول یک آدرس تلویزیونی به ملت در شیوع COVID-19 ناشی از رمان coronavirus در مارس 16, 2020, در پاریس.

لودویک مارین

4:32 am: VW به توقف خودرو در اروپا تولید برای دو هفته

ماشین های غول پیکر, فولکس واگن تعلیق تولید در آن گیاهان در اروپا است. تولید متوقف خواهد شد در گیاهان در ستوبال در پرتغال براتیسلاوا در کشور اسلواکی و در لامبورگینی و کاربری گیاهان در ایتالیا قبل از پایان این هفته فولکس واگن مدیر عامل شرکت گفت: گزارش رویترز. بسیاری از دیگر آلمانی و اروپایی گیاهان آغاز خواهد شد آماده سازی را به حالت تعلیق تولید احتمالا برای دو تا سه هفته فولکس واگن گفت.

در مقابل تولید در چین از سر گرفته است و به غیر از VW کارخانه در چانگشا و اورومچی. قبلا گزارش کامل نتایج سال فولکس واگن گفت: coronavirus ساخته دادن یک چشم انداز برای سال 2020 غیر ممکن است. آن پرده برداری از یک افزایش در سال سود عملیاتی.

“گسترش coronavirus در حال حاضر تأثیر اقتصاد جهانی است. آن نامشخص است چگونه شدت و یا برای چه مدت این را نیز تحت تاثیر قرار گروه فولکس واگن. در حال حاضر آن است که تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی قابل اعتماد” رئیس امور مالی فرانک Witter در بیانیه ای گفت. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: ایران به طور موقت آزاد 85,000 زندانیان سیاسی از جمله آنهایی که

—مهر و CNBC ین ن لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>