Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: سه West Coast متحده اعلام پیمان بازگشایی اقتصاد

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 1,883,100
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 117,569
  • ما موارد: بیش از 560,800
  • ما مرگ و میر: حداقل 22,861

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

4:15 pm: AT&T به رایگان سرویس های بی سیم به خط مقدم سلامت کارگران

AT&T ارائه خواهد شد سه ماه رایگان سرویس های بی سیم برای پرستاران و پزشکان شاغل در خطوط مقدم از طریق آن FirstNet شبکه. FirstNet توسعه داده شد از طریق مشارکت عمومی-خصوصی بین AT&T و اولین پاسخ شبکه قدرت یک قدرت مستقل در وزارت بازرگانی ایالات متحده. “آنها در حال کار در سراسر ساعت در خطوط مقدم مبارزه با COVID-19 بحران بهداشتی” AT&T مدیر عامل جف McElfresh گفت: پرستاران و پزشکان است. “ما می خواهیم وجود دارد به نگه داشتن آنها را متصل می شود. و این دقیقا همان چیزی FirstNet ارائه می شود.”

بازیگر John Krasinski اعلام کرد AT&T ارائه در یوتیوب جدید سری “خبر خوب” است که تنها در گزارش های مثبت و نشاط بخشی ، —هانا میلر

3:55 pm: Coronavirus تست بزاق می شود FDA اضطراری با استفاده از تایید دانشگاه راتگرز می گوید:

مقامات بهداشت فدرال اعطا کرده اضطراری با استفاده از مجوز برای یک coronavirus آزمون با تکیه بر نمونه های بزاق است که توسعه یافته توسط دانشگاه راتگرز-حمایت نهاد.

به تازگی مجاز آزمون که نیاز به یک فرد با علائم کروناویروس به تف به یک جام می تواند افزایش تا 10000 آزمون در هر روز تعداد نمایش برای Covid-19 با توجه به راتگرز.

نیوجرسی دانشگاه اشاره کرد که در آن coronavirus آزمون که در حال حاضر کشیده شده توجه از کاخ سفید نیروی کار در همه گیر نیست تکیه بر بینی و گلو سواب به عنوان تست های دیگر انجام دهید.

یک متخصص بیماری های عفونی دکتر تام مور, CNBC گفت که تاثیر بالقوه از چنین آزمون به طور گسترده ای در دسترس است “،”

“انتشار هر گونه تست قابل گسترش ظرفیت آزمون یا معرفی جدید آزمون … خواهد شد واقعا یک راه طولانی به سوی مهار بیماری همه گیر” گفت: مور Witchita, کن., پزشک که قبلا خدمت در هیئت مدیره از بیماری های عفونی در جامعه آمریکا است. —دن منگان

3:45 pm: لا مدارس بسته باقی می ماند از طریق تابستان

لس آنجلس مدارس بسته باقی می ماند از طریق تابستان جلسه با توجه به اعلام از لس آنجلس Unified School District سرپرست Austin Beutner. مدارس ادامه خواهد داد به کار از راه دور با کلاس های آنلاین برگزار شده در طول تابستان است. مدرسه منطقه است که انتظار بر ارشاد از محلی و مقامات دولتی برای تعیین امن بازگشایی تاریخ. —هانا میلر

3:24 pm: سه West Coast متحده اعلام پیمان بازگشایی اقتصاد

نمای کلی خارج از باغ وحش سن دیگو به عنوان سرگرمی, مکانهای بسته باقی می ماند با توجه به کروناویروس در آوریل 11, 2020 در سن دیگو, کالیفرنیا.

دانیل Knighton | گتی ایماژ

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اورگان دولتی کیت قهوه ای واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد یک همکاری منطقه ای است که دیدن این سه کشور با هم کار کنند شامل Covid-19 و بازگشایی West Coast اقتصاد است. هر دولت هنوز هم توسعه طرح خود را, اما هر سه فرمانداران توافق به اولویت بندی برخی اصول از جمله قرار دادن بهداشت و درمان برای اولین بار و با استفاده از علم برای اطلاع رسانی به سیاست.

“COVID-19 را دنبال نمی کند دولت و یا مرزهای ملی. آن را به هر سطح از دولت, کار با هم و یک تصویر کامل از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین” فرمانداران در بیانیه ای گفت. “در هفته های آینده, West Coast خواهد تلنگر اسکریپت در COVID-19 – با ما, متحده اقدام در هماهنگی و همکاری برای اطمینان از این ویروس هرگز نمی تواند گسترش به طور گسترده در جوامع ما است.” —ویلیام Feur

2:20 pm: نیویورک و نیوجرسی و دیگر ایالات شمال شرقی فرم coronavirus گروه کاری به تصمیم گیری زمانی که به سهولت محدودیت

نیویورک نیوجرسی و شمال شرقی چهار متحده در حال تشکیل یک گروه کاری برای نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در شیوع کروناویروس در سراسر منطقه و هماهنگ کردن برنامه ای برای بازگشایی بخش از اقتصاد در این کشورها است.

هر دولتی را نام بهداشت عمومی و اقتصادی رسمی است که تشکیل یک گروه کاری برای تصمیم گیری زمانی که شروع به کاهش محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از Covid-19 شیوع در ایالت نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه. او گفت: آن را وزن بهداشت عمومی و اقتصادی و نگرانی است.

“دولت مرزهای معنی بسیار کمی به این ویروس” کومو گفت. “ما در آغاز این سفر با هم و ما در حال رفتن برای پایان دادن به آن را با هم.”

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی که در پیوست در این کنفرانس گفت: یک بهبود اقتصادی می تواند آغاز خواهد شد تنها پس از وجود کامل مراقبت های بهداشتی بازیابی. دیگر فرمانداران در این گروه هستند کانکتیکات ند لمانت رود آیلند را Gina Raimondo, پنسیلوانیا, را به رژیم صهیونیستی است. تام گرگ و جان کارنی دلاور. —کوین Breuninger نوح Higgins-دان ویلیام Feur

2:12 pm: گوگل در حال جمع آوری پول به 5,000 خانواده های نیازمند پول نقد; مدیر عامل سوندار پیچای اهدای $1 میلیون

2:05 pm: رئیس جمهور تهمت نیست شلیک دکتر Fauci, کاخ سفید می گوید

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

Tasos Katopodis | بلومبرگ | گتی ایماژ

کاخ سفید روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شلیک بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci با وجود تهمت را بازتوییت از یک حامی را #FireFauci پیام.

“این رسانه ها پچ پچ مسخره است رئیس جمهور تهمت نیست شلیک دکتر Fauci گفت:” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley. “دکتر Fauci شده است و همچنان مورد اعتماد مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در سی ان ان مصاحبه یکشنبه, Fauci گفت: بیشتر از ایالات متحده زندگی می تواند ذخیره شده بود سختگیرانه تر اقدامات صورت گرفته پیش از آن. بعد یکشنبه تهمت را بازتوییت کرد یک جمهوریخواه سابق کنگره نامزد صدای جیر جیر که انتقادی از Fauci نظر و نام خود را برای شلیک. Fauci, 79, شده است مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984. —رادیو فردا

1:57 pm: Netflix موج به 52 هفته بالا به عنوان سرمایه گذاران گله به ماندن در خانه و سهام

سهام Netflix افزایش به $395.88 هر سهم جدید, 52 هفته بالا در غیر این صورت قرمز در روز برای سهام. میانگین صنعتی داو جونز پایین بود حدود 2.3% در ظهر در حالی که S&P 500 بود با 1.8 درصد و شاخص Nasdaq Composite با کاهش 0.7%.

سرمایه گذاران شده اند هجوم آوردند به ماندن در خانه و سهام. سرمایه گذاری بانک ویلیام بلر گفت: در اواخر ماه مارس که Netflix بکشد ممکن است افزایش مشترکین چرا که مردم در خانه وقت بیشتری را صرف تماشای ویدئو خدمات در طول مستندات به دلیل coronavirus. Needham, اما, پیشنهاد coronavirus می تواند بد برای Netflix بکشد به دلیل آن می تواند زنبور عسل دیده می شود به عنوان یک محصول اختیاری توسط افرادی که نیاز به کاهش هزینه های.

به طور مشابه آمازون کمتر از 5 درصد از آن 52 هفته بالا در اوایل بعد از ظهر تجاری. —جسیکا Bursztynsky

1:49 pm: Leon Cooperman می گوید جلالی: نباید اجازه شرکت ورشکسته به دلیل coronavirus

سرمایه گذار میلیاردر لئون Cooperman گفت: دولت آمریکا باید از ارائه کمک های مالی به شرکت های که در حال مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“اگر دولت اجازه می دهد که تمام این شرکت ها ورشکسته و آنها را disgorge کار دولت است که باید اساسا پرداخت مقدار زیادی از مزایای بیکاری” Cooperman گفت: “سریع پول حاصل کار دو گزارش است.”

“آنها را کم نرخ بهره و یا بدون بهره وام به این شرکت ها که در حال تجربه [a] بحران نقدینگی در شرکت های خود را رفع و آنها را” Cooperman استدلال کرد.

Cooperman شد در پاسخ به ویروسی نظرات در هفته گذشته در CNBC توسط سرمایه داری Chamath Palihapitiya که گفت دولت آمریکا باید قید وثیقه میلیاردرهای و صندوق های تامینی به عنوان بخشی از پاسخ خود را به کروناویروس بیماری همه گیر. —کوین Stankiewicz

1:38 pm: چگونه coronavirus رکود ممکن است تغییر برنامه های خود را برای بازنشسته 65

بازنشستگی در 65 بود در حال حاضر تبدیل شدن به یک محو سنت قبل از Covid-19 غرق دنیای اقتصاد.

در حال حاضر که سنتی سن بازنشستگی می تواند به سقوط بیشتر در کنار جاده به عنوان کارگران انتخاب کنید تا قطعات هنگامی که اقتصاد دوباره رفتن.

یک نظرسنجی از آلیانز بیمه عمر می یابد که نیمی از آمریکایی ها بازنشسته زودتر از آنها انتظار می رود. اکثریت پاسخ دهندگان گفتند که آنها را به دلایل خارج از کنترل خود را با 34 درصد با استناد به شغل و از دست دادن 25 درصد بهداشت و درمان-مراقبت از مسائل.

آنلاین بررسی های انجام شده در ماه ژانویه و قبل از اقتصاد ایالات متحده را به توقف آمد با توجه به کوروناویروس. اما نتایج هنوز نقطه به نقطه روند که ممکن است تقویت شود در شرایط اقتصادی فعلی.

“در حال حاضر مردم در حال, ترس از آینده” گفت: Kelly لوین معاون رئیس جمهور از مصرف کننده بینش در آلیانز زندگی است. “آیا شغل رفتن به آمده به عقب ؟ هیچ کس واقعا می تواند در پیش بینی آن است.” —Lorie Konish

1:27 pm: پوتین می گوید روسیه ممکن است نیاز ارتش برای کمک به نبرد coronavirus

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت: روسیه ممکن است نیاز به تماس در ارتش برای کمک به مقابله با کروناویروس بحران و هشدار داد سرایت بود بدتر شدن بعد از تعداد موارد تایید شده توسط یک رکورد روزانه مقدار.

مسکو بدترین ضربه منطقه و دیگر مناطق را تحمیل مستند, سفارش ساکنان به ماندن در خانه به جز برای خرید مواد غذایی فوری به دنبال درمان های پزشکی را از زباله و یا رفتن به محل کار اگر کاملا ضروری است.

پوتین با انتقاد از آنچه او گفته بود sloppiness در برخی از مناطق که تا به حال اجازه محلی شیوع به دست آوردن جای پا و خواست رهبران منطقه ای برای استفاده از آنچه او گفته بود که سه – چهار هفته تاخیر با مسکو است. —رادیو فردا

1:13 pm: داو قطره 500 امتیاز کاترپیلار اسلاید 8%

1:04 pm: انگلستان مشاور ارشد انتظار Covid مرگ و میر منحنی به فلات برای 2 یا 3 هفته

بریتانیا باید انتظار تعداد روزانه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ادامه به افزایش در این هفته به دنبال یک فلات برای یک دوره دو تا سه هفته دولت مشاور ارشد علمی گفت.

“شما می خواهم انتظار می رود که (فلات) برای رفتن برای دو یا سه هفته, اما من نمی تواند کاملا مطمئن شوید که در این زمان که” دکتر پاتریک blue palace hotel گفت: در روزانه دولت در کنفرانس خبری.

پس از فلات تعداد مرگ و میر روزانه باید شروع به کاهش کرد ، — رادیو فردا

12:51 pm: آن را در حال حاضر بسیار سخت تر برای به دست آوردن یک وام مسکن یا حتی سرمایهاضافهاندوختن (persian)

نرخ وام مسکن کاهش یافته است به پایین ترین نرخ های اخیر و هر چند homebuyers نیست دقیقا کوبیدن بر درب در طول بهار بازار مسکن در میان coronavirus بحران برخی از هاردی آنهایی که در شکار. و مقدار زیادی از مالکان فعلی هنوز هم می تواند صرفه جویی در پول از طریق یک تشکیلات جدید بکار تجاری.

متاسفانه هر دو نوع از وام در حال حاضر سخت تر به عنوان بازار وام مسکن است که به شدت مضروب در چندین جبهه با توجه به اثرات این بیماری همه گیر در اقتصاد و اشتغال است.

وام مسکن در دسترس بودن اعتبار در ماه مارس کاهش یافت و به پایین ترین سطح در پنج سال بر اساس یک نظرسنجی که توسط انجمن بانکداران وام مسکن. وام دهندگان استناد افت زیادی نقدینگی به عنوان سرمایه گذاران در ادم تنومند و بدقواره وام مسکن مورد حمایت اوراق قرضه جلو و عقب. ادم تنومند و بدقواره وام هستند کسانی که ارزش بالای منطبق با محدودیت وام از $510,400. —Trulia

12:36 pm: اول coronavirus محرک چک سپرده شد این هفته — در اینجا هنگامی که شما می توانید انتظار شماست

اولین موج محرک امداد چک سپرده شد به برخی از آمریکایی ها’ حساب های بانکی بیش از آخر هفته با توجه به IRS. میلیون ها نفر بیشتر می توانید انتظار برای دریافت آنها در هفته های آینده به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار محرک تصویب به کمک آمریکایی ها رنج مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

برای کمک به مالیات دهندگان بررسی وضعیت پرداخت خود را IRS این هفته است نورد از یک ابزار ردیابی به نام “من پرداخت.” این ابزار همچنین اجازه دهید کاربران خود را به روز رسانی پرداخت مستقیم اطلاعات با IRS.

این آژانس همچنین پرده برداری از یک ابزار آنلاین برای آمریکایی های کم درآمد که به طور معمول فایل مالیات خود را برای ورود به اطلاعات بانکی برای دریافت پرداخت.

این چک به ارزش 1200 $برای افراد با درآمد ناخالص تنظیم زیر $75,000 و $2,400 برای زوج های کسب درآمد زیر $150,00 بخشی از دولت فدرال در پاسخ به بی سابقه بیکاری در سطح و فشار مالی ناشی از Covid-19. —Alicia Adamczyk

12:22 pm: Coronavirus فلج صنعت فیلم آمریکا جعبه دفتر رهبری برای بدترین سال از سال 1998

معمولا شلوغ خیابان اصلی در لیوینگستون مونتانا پس از فرماندار استیو بولاک سفارش بسته شدن رستوران ها و سالن های تئاتر در مارس 20, 2020 در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

ویلیام کمپبل | Corbis via Getty Images

با تئاتر بسته برای آینده قابل پیش بینی و استودیو تعویق انداختن فیلم های پرفروش تا 2021 در این سال دفتر جعبه است که انتظار می رود به سقوط بیش از 40 درصد از سال گذشته گزارش جدیدی پیش بینی کرد.

تحلیلگر Wedbush مایکل پچر برآورد 2020 دفتر جعبه را به حدود 6.6 میلیارد دلار است. آخرین بار در گیشه بود و این کم بود در سال 1998 زمانی که صنعت گزارش $6.7 میلیارد دلار در فروش بلیط.

از طریق سه ماه اول سال فروش در دفتر جعبه را شمارش $1.79 میلیارد, یک 25.4 درصد سقوط از یک سال earllier.

“ما تخمین می زند منعکس کننده نظر ما این است که بسیاری از سالن های تئاتر بسته باقی خواهد ماند در داخل کشور به خوبی به ژوئن با بهبود آهسته بر تعادل از سال” پچر نوشت: در یک توجه داشته باشید. “ما انتظار داریم برخی از مناطق بسته باقی می ماند برای چند ماه.” —سارا Whitten

12:10 pm: که مقامات می گویند این معلوم نیست که آیا بهبود coronavirus بیماران سیستم ایمنی هستند به دوم عفونت

مردم با پوشیدن ماسک محافظ راه رفتن را از طریق Lu Xun پارک در شانگهای چین در روز پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است.

Qilai Shen | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی در انتخابات گفت: همه افرادی که بازیابی از coronavirus دارای آنتی بادی به مبارزه دوم با عفونت بالا بردن سوال که آیا یا نه بیماران دچار ایمنی بعد از بازمانده Covid-19.

“با توجه به بازیابی و سپس عفونت مجدد من معتقدم که ما لازم نیست که پاسخ به آن است. که ناشناخته” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان در ژنو ستاد در روز دوشنبه.

یک مطالعه مقدماتی از بیماران در شانگهای نشان داد که برخی از بیماران به حال “هیچ قابل تشخیص پاسخ آنتی بادی” در حالی که دیگران تا به حال بسیار بالا پاسخ گفت: دکتر ماریا ون Kerkhove که منجر دانشمند در Covid-19. آیا بیماران است که تا به حال پاسخ آنتی بادی قوی بودند سیستم ایمنی بدن به یک دوم عفونت است “یک سوال جداگانه,” او اضافه شده است.

بیش از 300,000 از 1.87 میلیون coronavirus موارد در سراسر جهان بهبود یافته اند که مقامات اشاره کرد و افزود که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر از بهبود بیماران به درک پاسخ دهی آنها و اینکه آیا آنها را می دهد ایمنی و برای چه مدت. —خواهد Feuer برکلی لاولیس جونیور

12:01 pm: رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید: “بدترین است اگر ما همچنان به هوشمند’

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز دوشنبه گفت دولت است “کنترل گسترش” از coronavirus و به نظر می رسد که “بدترین است … اگر ما همچنان به هوشمند رفتن به جلو است.”

اما در همان زمان کومو نشان داد که مرگ و میر از Covid-19 در نیویورک در صدر 10000 نفر.

او با اشاره به مسطح از برخی از نقاط داده ها ردیابی ویروس و یا یک قطره در برخی موارد به عنوان شواهدی وجود دارد که اقدامات رادیکال مانند سازندگان: از غیر ضروری کسب و کار کمک کرده بود حاوی ویروس است.

“ما در حال کنترل گسترش” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

“بدترین می تواند بیش از, و بیش از, مگر اینکه ما چیزی را بی پروا.”

“شما می توانید به نوبه خود تعداد کسانی که در دو یا سه روز از رفتارهای بی پروا,” او گفت:. “اگر ما در انجام کاری احمقانه شما ببینید تعداد کسانی که حق بازگشت تا فردا.” —دن منگان

11:48 am: سازمان بهداشت جهانی مقامات هشدار می دهند در برابر کاهش coronavirus محدودیت بیش از حد در اوایل

سازمان بهداشت جهانی مقامات هشدار داد در برابر لغو دولت مستندات شامل Covid-19 شیوع بیش از حد به زودی و گفت که coronavirus سریع گسترش می یابد و 10 برابر مرگبارتر از سال 2009 آنفولانزای همه گیر.

“در حالی که Covid-19 شتاب بسیار سریع آن را شخصی بسیار آهسته تر. به عبارت دیگر راه را بسیار آهسته تر از راه” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این بدان معناست که اقدامات کنترلی باید برداشته شود به آرامی و با کنترل. این نمی تواند اتفاق می افتد همه در یک بار.”

آمریکا از رهبران سیاسی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو باید گفت که آنها او امید به بازگشایی کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان آن را امن برای انجام این کار.

“کنترل اقدامات تنها می تواند برداشته شود اگر راست بهداشت عمومی اقدامات در محل از جمله ظرفیت قابل توجهی برای تماس با ردیابی” Tedros گفت. —برکلی لاولیس جونیور خواهد Feuer

11:39 am: برخی از کسب و کارهای کوچک در حال شروع به گرفتن بودجه نجات, اما پرداخت به طور کلی در حال عقب

کسب و کارهای کوچک را برای اعمال بیش از نیمی از 350 $میلیارد دلار اختصاص داده شده برای چک های حفاظت از برنامه — و تمام وجوه ممکن است صحبت در این هفته — اما این مقدار در واقع پرداخت به کسب و کارهای عقب مانده است را به خوبی پشت سر گذاشت.

این “PPP” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را محور برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک آب و اثرات اقتصادی از coronavirus را تایید کرده است 860,000 برنامه های کاربردی برای $210 میلیارد دلار وام از طریق 4,500 دهندگان — یک دستاورد ستایش بسیاری از بانکداران. اما حرکت از نرم افزار به disbursal ثابت کرده است که یکی دیگر از چالش های است که بانکداران گفته شده است مانع عدم وضوح از وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک و نیاز به استفاده از پرسنل بانک برای پردازش برنامه های کاربردی قبل از بسته شدن وام.

“بانک کاملا آغاز به صندوق و شما در حال رفتن برای دیدن این اعداد رشد چشمگیری گفت:” راب نیکولز رئيس جمهور از آمریکا انجمن بانکداران. نیکولز افزود: “ما هنوز هم به دنبال برخی از مناطق ارشاد در اطراف برخی از خطوط برنامه است.” —استیو Liesman کیت راجرز, سپیده دم, لزبین

11:27 am: ‘ما نه دولت — کرامر می گوید صاحبان کسب و کار کوچک نمی تواند مقابل کارکنان خود را برای همیشه لطفا برای

CNBC جیم کرامر با انتقاد از راه اندازی کسب و کار کوچک برنامه وام تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته با این استدلال تاخیر می آید تپه بیشتر بار بر صاحبان کسب و کار.

“چگونه بسیاری از هفته انجام دهید من به جلو همه؟” کرامر گفت: “Squawk در خیابان.”

کرامر دارای دو رستوران در بروکلین نیویورک.

در حالی که گفت او به اندازه کافی خوش شانس می شود قادر به پرداخت کارکنان خود را در شرایطی که وام کسب و کار کوچک کرامر گفت: وضعیت متفاوت است برای بسیاری دیگر از کارآفرینان که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اکثر مردم نمی تواند جلوی مردم,” او گفت:. “ما نه دولت.” —کوین Stankiewicz

11:08 am: نیروی دریایی ایالات متحده ملوان از coronavirus زده ناو هواپیمابر می میرد در گوام

یک ملوان نیروی دریایی اختصاص داده شده به coronavirus زده ناو یو اس اس تئودور روزولت هواپیما حامل درگذشت دوشنبه از این بیماری بعد از تست مثبت ماه گذشته این سرویس را تایید کرد.

“در حدود ساعت 8:30 a. m. Apr. 9 ملوان داشت بی توجه در طول یک روز پزشکی را بررسی کنید. در حالی که پایگاه دریایی گوام پاسخ اضطراری و ابلاغ شد CPR اجرا شد توسط همکار ملوانان و تیم پزشکی در محل در خانه است. ملوان منتقل شد و به نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام که در آن ملوان منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه. ملوان اعلام شد مرحوم مارس 13,” نیروی دریایی گفت.

دریانورد از مرگ اولین deom Covid-19 برای نیروی دریایی کشتی در دریا می آید و به عنوان نزدیک به 600 ملوان در کشتی تست مثبت برای coronavirus. —آماندا Macias

10:59 am: دیوان عالی کشور به شنیدن استدلال عملا در ممکن است, از جمله بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی و کالج انتخاباتی

10:30 am: شهر نیویورک است که با داشتن یک روز بسیار خوب’ به عنوان نرخ جدید کروناویروس موارد سقوط شهردار de Blasio می گوید:

بهداشت و درمان کارگران دیده می شود در کنار Lenox Hill بیمارستان در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا در تاریخ 12 آوریل سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: این شهرستان با داشتن یک “روز بسیار خوب” به عنوان نرخ جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به سقوط.

اما د Blasio چکش دور در نیاز برای ساکنان برای حفظ کاهش تلاش های گفته نیویورک مورد نیاز برای دیدن پیشرفت های بیشتر در به حداقل رساندن تعداد افراد آلوده.

تعداد coronavirus بستری شدن در بیمارستان و درصد از مردم تست مثبت برای Covid-19 در شهر نیویورک باید تمام کاهش یافته است, de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. تعداد کل بیماران در بخش مراقبت های ویژه نیز کاهش یافته است, در روزهای اخیر, او گفت:.

وجود دارد 835 ICU پذیرش در نیویورک بهداشت + بیمارستان ها در روز شنبه در مقایسه با 857 ICU پذیرش روز قبل از. —دن منگان برکلی لاولیس Jr., William Feuer

10:24 am: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید: ‘قطعنامه نهایی’ از coronavirus خواهد آمد با واکسن در 18 ماه

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت coronavirus بحران حل خواهد شد تنها زمانی که یک واکسن موثر توسعه یافته و ساخته شده و به طور گسترده ای در دسترس است که می تواند 18 ماه.

“من فکر نمی کنم قطعنامه نهایی می آید تا زمانی که شما یک واکسن” کومو گفت: در طول یک تماس در ظاهر در شوک سوار کار ماهر, هاوارد استرن, رادیو, نشان می دهد.

“که در آن کسی می تواند به شما می گویند, ‘نگران نباشید Howard, وجود دارد, واکسن, شما این را شما هرگز نمی توانید آن را از آن یک nonissue,'” سپس این ویروس خواهد شد و در نهایت حل و فصل شود کومو گفت. “که 18 ماه.”

کومو که سخنان آمد در میان یک بحث رو به رشد بیش از زمانی که آمریکا حاوی این ویروس به اندازه کافی برای بازگشایی بخش از اقتصاد آن را فلج شده است با این بیماری همه گیر. —کوین Breuninger

10:15 am: ‘آیا کوتاه امریکا’ — کن Langone می گوید coronavirus کاهش تلاش های در حال کار

جمهوری خواه میلیاردر کن Langone ستایش بهداشت و درمان صنعت خدمات عمومی کارگران و شرکت های دارویی در مبارزه با کروناویروس اما bashed اخبار رسانه ها است.

در مصاحبه روز شنبه در CNBC “Squawk Box” Langone گفت: رسانه ها در پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت در برابر شیوع بیش از حد تهاجمی چرا که کشور نیاز به متحد باشند.

“آیا کوتاه امریکا گفت:” Langone که رئیس مرکز پزشکی NYU Langone یک ملت برتر بيمارستان است و با توجه به صدها میلیون دلار به NYU بیمارستان و دانشکده پزشکی.

از پزشکان و پرستاران به افسران پلیس و آتش نشانان “مردم فداکاری به نفع همه ما است. حداقل ما می توانید انجام دهید این است که بخشی از ما. بخشی از ما به عنوان شهروندان باید در خانه بمانند اطاعت جدایی است.” Langone گفت. “این کار است.”

از بنیانگذاران خانه انبار و بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری Invemed همکاران نیز مورد تحسین قرار گرفته دارویی و شرکت های زیست فناوری برای زیرپا تمام قابلیت های تحقیقاتی به تلاش برای پیدا کردن یک coronavirus واکسن و درمان Covid-19. —Matthew J. کوشک

10:05 am: آمازون به استخدام 75,000 بیشتر کارگران به عنوان تقاضا افزایش می یابد با توجه به کروناویروس

آمازون استخدام اضافی 75,000 کارگران در امکانات آن در بالای 100,000 جدید آن در موقعیت ایجاد شده در ماه گذشته این شرکت در روز دوشنبه گفت.

در ماه مارس این شرکت گفت: این امر اضافی استخدام انبار و تحویل کارگران سراسر کشور در بحبوحه افزایش در خرید آنلاین در طول شیوع کروناویروس. پس از آمازون گفت: این استخدام بیش از 100 ، 000 کارکنان جدید و به عنوان یک نتیجه است که نیروی انسانی بالا و حتی بیشتر برای کمک به انجام سفارشات.

به عنوان آن را همچنان به استخدام کارگران بیشتر آمازون نیز مطرح کارکنان ساعتی پرداخت و دو برابر پرداخت اضافه کاری برای انبار کارگران است. از طریق پایان مارس انبار و تحویل کارگران می تواند درآمد اضافی 2 $در هر ساعت در ایالات متحده £2 در هر ساعت در انگلستان و در حدود €2 در هر ساعت در بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا. آمازون در حال حاضر پرداخت 15 دلار در هر ساعت و یا بیشتر در برخی از مناطق ایالات متحده برای انبار و تحویل شغل. —آنی پالمر

9:45 am: ABC Stephanopoulos مثبت برای coronavirus اما احساس خوبی

ABC اخبار لنگر جورج Stephanopoulos

پائولا Lobo | ABC | گتی ایماژ

“صبح به خیر آمریکا” میزبان جورج Stephanopoulos دوشنبه نشان داد که او را آزمایش مثبت برای coronavirus بوده ولی نسبتا علامت رایگان.

ABC خبرنگار نشان داد تشخیص خود در نشان دادن گفتن شرکت میزبان رابین رابرتز که “من احساس می کنم خوب است.”

Stephanopoulos’ همسر علی Wentworth حال پایین آمدن با COVID-19 و توییتی که او “هرگز مریض تر.” شوهرش شده مراقبت از فرزندان خود و انجام کار تلویزیونی در موقت.

او گفت: تنها علائم بالقوه او احساس می شد یک کمر درد است که او تا به حال نسبت به یک تمرین سخت و به طور خلاصه کاهش حس بویایی. —آسوشیتد پرس

9:33 am: سهام باز پایین تر دادن تا برخی از هفته گذشته دستاورد های تاریخی

سهام غوطه ور در دوشنبه, دادن برخی از تیز سود از هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: به وزن coronavirus چشم انداز همراه با یک تاریخی تولید نفت را کاهش دهد.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف 130 امتیاز در باز یا 0.5%. S&P 500 با کاهش 0.5% در حالی که نزدک کامپوزیت به عقب کشیده 0.4%.

بازار سهام ایالات متحده تا به حال یکی از بزرگترین هفتگی دستاوردهای همیشه هفته گذشته است. داو نوشته شده در هفتم آن-بهترین هفتگی عملکرد محوری 12.7%. S&P 500 به حال بزرگترین آن یک هفته به دست آوردن از سال 1974 پریدن 12.1%. —فرد ایمبرت

9:28 am: آمازون توقف پذیرش جدید مواد غذایی آنلاین مشتریان در میان موجی از تقاضا

آمازون آغاز خواهد شد به قرار دادن مواد غذایی جدید تحویل مشتریان در انتظار لیست و محدود کردن خرید ساعت در تمام فروشگاه های مواد غذایی به اولویت بندی سفارشات از مشتریان موجود خرید مواد غذایی آنلاین در طول coronavirus شیوع این شرکت گفت: در روز یکشنبه.

بسیاری از خریداران به تازگی به دنبال خرید مواد غذایی از Seattle-based e-commerce شرکت در بر داشت که آنها نمی توانند سفارشات با توجه به عدم در دسترس تحویل اسلات. آمازون گفت: این امر باید برای همه تعصبی جدید مواد غذایی آنلاین مشتریان به یک منتظر-لیست شروع شنبه در حالی که مشغول کار بر روی اضافه کردن ظرفیت هر هفته.

در هفته های اخیر افزایش داشته است تعداد کل فروشگاه های مواد غذایی و ارائه مواد غذایی وانت به بیش از 150 مکان از 80 قبلا.

آمازون همچنین قصد دارد به کوتاه شدن برخی از غذاهای کامل فروشگاه ساعت پس از آن کارکنان می توانند با سرعت بیشتری به انجام برسانند مواد غذایی آنلاین سفارشات این شرکت اعلام کرد. —رادیو فردا

9:23 am: ‘بانک ها در حال بازی’ بازی در وام های ترک کسب و کارهای کوچک ‘در سرما,’ علامت کوبا می گوید

میلیاردر کارآفرین علامت کوبا گفت: به تازگی راه اندازی کسب و کار کوچک وام برنامه شده است احاطه شده توسط چالش های است که می تواند تاثیر چشم انداز بلند مدت برای شرکت های.

“بانک ها در حال بازی خود را. آنها که در بانک ها و آنها در حال تلاش برای تعیین اگر اعتبارات خوبی هستند و این منجر به بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که در سمت چپ سرد” کوبا گفت: “Squawk Box.” “ما در یک نقطه عطف” برای دریافت پول به سیستم برای کسب و کار از تمام اندازه, او گفت:.

کوبا گفت: برخی از بانک ها را مورد سوال یک شرکت ناخالص حاشیه بودند و در نتیجه نامشخص در مورد ساخت وام.

کوبا گفت: بانک ها باید “اجرا تمام این موانع” که قرار بود بخشی از این برنامه که توسط دولت تاسیس شد به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد که تصویب شد در اواخر ماه مارس است.

“تا زمانی که ما از طریق دریافت که اصطکاک وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مسائل و رفتن وجود دارد به عنوان بسیاری از مردم گذاشته و بسیاری از شرکت هایی که بیرون رفتن از کسب و کار,” او اضافه شده است. —کوین Stankiewicz

9:12 am: نیویورک نیوجرسی و ماساچوست تواند ما را در تعداد موارد گزارش شده

9:04 am: مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها #FireFauci پس از دانشمند نظرات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک Coronavirus نیروی کار کنفرانس خبری در کاخ سفید در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, آوریل 10 سال 2020 است.

کوین Dietsch | بلومبرگ | گتی ایماژ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک تماس را به آتش Dr. Anthony Fauci پس از این کشور بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: زندگی می تواند ذخیره شده و اگر این کشور به حال تعطیل و هر چه زودتر در طول رمان شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پیام یکشنبه از یک جمهوریخواه سابق کنگره و نامزد که ذکر Fauci نظرات در یک مصاحبه تلویزیونی در روز یکشنبه و توییتی “زمان به #FireFauci.”

خواه رئیس جمهور در گذشته نیز تکرار بحرانی توییتهایی از مقامات و یا دشمنان به جای اینکه انتقاد خود را. این retweet سوخت حدس و گمان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود از صبر و شکیبایی با محبوب دانشمند و امکان پذیر می تواند آتش او را. کاخ سفید بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا تهمت ناراضی است با Fauci.

Fauci خواسته شده بود در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در مورد گزارش نیویورک تایمز مستند اوایل هشدارهای صادر شده به کاخ سفید در مورد رمان coronavirus. دانشمند اذعان خاموش کشور را هر چه زودتر می تواند زندگی را نجات داد اما هشدار داد که تعدادی از عوامل درگیر شدند.

“بدیهی است که آن را خوب است اگر ما تا به حال بهتر شروع, اما من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما که در آن ما در حال حاضر به دلیل یکی از عوامل” Fauci گفت. “این بسیار پیچیده است.” —رادیو فردا

8:42 am: سرعت گزارش coronavirus موارد

7:01 am: آمریکا که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران می گویند آن است که به تعویق انداختن پکن

سازمان بهداشت جهانی آمده است تحت موشکافی شدید برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین و تایوان قفل شده در یک تقل از کلمات است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش که برای گرفتن “هر جنبه ای” از بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه و تهدید به خودداری از کمک های مالی از سازمان های بین المللی. او همچنین گفت در توییتر که این است که “چین محور” حتی اگر این سازمان تا حد زیادی تامین می شود توسط آمریکا

نظر دوم پژواک بسیاری از انتقادات که مانند بیش از حد به آسانی اعتماد به اطلاعات گزارش شده توسط چین است.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian دفاع که گفته شده است “به طور فعال انجام وظایف خود و مسائل عینی و مبتنی بر علم و بی طرف و موقعیت.”—Huileng قهوهای مایل به زرد

6:11 am: اسپانیا گزارش 3,477 جدید موارد 517 جدید مرگ و میر

سردخانه کارکنان با پوشیدن ماسک صورت حمل و نقل یک تابوت از COVID-19 coronavirus قربانی در لا Almudena گورستان در مارس 04, 2020 در مادرید اسپانیا است.

Carlos Alvarez | گتی ایماژ

اسپانیا گزارش کرده است 3,477 جدید کروناویروس موارد و روزانه افزایش 517 مرگ و میر آوردن تعداد کل مرگ و میر به 17,489 کشور وزارت بهداشت گفت. تعداد روزانه مرگ و میر کاهش یافته است; مرگ و میر روز قبل بود 619.

تعداد موارد تایید شده در اسپانیا در حال حاضر رسیده 169,496 (از جمله مرگ و میر و بهبود). اسپانیا را آغاز کرده است به لغو محدودیت های خاصی بازگشایی برخی از سایت های ساخت و ساز و کارخانجات. —هالی Ellyatt

5:38 am: اسپانیا آسانسور برخی از مستند اقدامات; ایتالیا رکورد کمترین روزانه مرگ و میر ناشی از مارس

5:10 am: اندونزی گزارش 316 موارد جدید و 26 مرگ و میر بیشتر

یک زن اندونزیایی پیاده گذشته یک نقاشی دیواری است که دعوت مردم به مبارزه علیه COVID-19 coronavirus در Surabaya, East Java در مارس 26 سال 2020 است.

Juni Kriswanto | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اندونزی اعلام کرد 316 موارد جدید آوردن چوب خط حساب کردن از عفونت در کشور به 4,557. که با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط وزارت بهداشت, رسمی, Achmad Yurianto.

بیست و شش کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر گزارش شده دوشنبه, گرفتن مجموع تعداد 399. —هالی Ellyatt

4:35 am: روسیه گزارش رکورد روزانه افزایش موارد جدید

روسیه گزارش 2,558 عفونت های جدید, یک رکورد روزانه افزایش است که به ارمغان می آورد تعداد کل عفونت به 18,328 کشور coronavirus مرکز پاسخ گفت. روسیه گزارش کرده 148 مرگ و میر ناشی از ویروس است. آن را می گوید آن است انجام 1.3 میلیون آزمون. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه گزارش رکورد روزانه افزایش موارد جدید; اسپانیا آسانسور برخی از محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>