این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 279,300
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.3 میلیون دلار) و اسپانیا (بیش از 223,500) ایتالیا (بیش از 218,200) انگلستان (بیش از 216,500) روسیه (بیش از 198,600)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 9:27 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

9:52 am: Anthony Fauci انتظار می رود به کار بیشتر از خانه

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci تنظیم شده است به کار بیشتر از خانه است و ممکن است رفتن به دفتر کار خود که در آن او را به پوشیدن ماسک صورت و عمل اجتماعی فاصله یک دولت رسمی گفته NBC News.

او گفت: تا به حال “کم خطر” قرار گرفتن در معرض کاخ سفید aide که تست مثبت است. Fauci سوم بالا-عضو ارشد کاخ سفید coronavirus نیروی کار به عمل نوعی قرنطینه پس از CDC مدیر رابرت Redfield و FDA کمیسر Stephen هان. — اسپنسر کیمبال Saheli روی Choudhury

9:11 am: CDC مدیر در قرنطینه پس از پایین قرار گرفتن در معرض خطر’ به یک فرد آلوده در کاخ سفید

آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield خواهد بود “teleworking برای دو هفته بعد” آسوشیتد پرس گزارش داد. او گفت: تا به حال یک “کم خطر قرار گرفتن در معرض” به کسی که در کاخ سفید که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

اما Redfield احساس خوب و تا به حال هیچ نشانه AP گفت: با استناد به یک CDC بیانیه.

ساعت قبل, U. s. غذا و داروی آمریکا گفت: FDA کمیسر Stephen هان بود در قرنطینه پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت است. هر دو مردان بخشی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار. — Saheli روی Choudhury

9:05 am: بیش از 279,000 اند از ویروس

حداقل 279,303 اند از coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 4 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

شیوع این بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از این ویروس به سرعت در حال گسترش در خارج از کشور.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر: بیش از 1.3 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 78,700 فوت کرده اند.

برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار پس از ایالات متحده آمریکا شامل اسپانیا و ایتالیا و انگلستان و روسیه و فرانسه و آلمان. — Saheli روی Choudhury

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: جهانی موارد عبور 4 میلیون علامت گذاری به عنوان کاخ سفید معاملات با عفونت در صفوف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de