متحده در سراسر ایالات متحده در حال بازگشایی پس از weekslong coronavirus مستندات در حالی که تظاهرات پیاپی در مکان های که در آن اقامت-در-صفحه اصلی قوانین در محل باقی می ماند. در ایالات مانند کالیفرنیا و میشیگان گروه خواستار کاهش محدودیت. یک هفته از درآمد هستند و با تکنولوژی غول های اپل, Alphabet, آمازون, Facebook, Microsoft و تسلا باید همه گزارش ارائه اولین نگاه کنید که چگونه این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر برخی از بزرگترین شرکت ها در ایالات متحده

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 239,090
  • ما موارد: بیش از 1.1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 65,068

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

3:30 pm: تگزاس گزارش 1,000 موارد جدید پس از برخی از کسب و کار شروع به بازگشایی

Ciscos در تاریخی شرق 6th Street در Austin, تگزاس یکی از معدود رستوران ها که تصمیم به دوباره باز کردن آن اتاق ناهارخوری پس از فرماندار گرگ ابوت سست محدودیت در محل قرار داده برای پاسخ به کروناویروس (Covid-19) در مه 01, 2020.

دیو Creaney | Anadolu Agency | گتی ایماژ

تگزاس گزارش شده بیش از 1000 جدید کروناویروس موارد برای سومین مستقیم بعد به عنوان دولت سر به اولین آخر هفته از بازگشایی اقتصاد با اقدامات محدود.

تگزاس وزارت بهداشت گزارش 1,293 جدید موارد مثبت Covid-19 روز شنبه است که در آن دومین تک-بعد عفونت رای دادن. این نیز نشانه اولین بار در تگزاس به ثبت بیش از 1000 موارد سه روز در یک ردیف.

تگزاس در حال حاضر در مجموع از 30,552 موارد مثبت و 847 مرگ و میر. سنبله در ميزان عفونت پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی در آوریل 28, اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی, on May 1.

در فروشگاه های خرده فروشی خدمات و ناهار خوردن در رستوران ها ممکن است به کار گیرند تا 25 درصد ظرفیت است. سینما و مراکز خرید نیز مجاز به کار گیرند تا 25 درصد از کل اشغال. فرماندار تصویب “stay-at-home” سفارش در 2 آوریل. —یاس کیم

2:15 pm: فرانسه گزارش یکی دیگر از 166 مرگ و میر

فرانسه را به وزارت بهداشت گزارش شده اضافی 166 مرگ و میر ناشی از Covid-19 آوردن ملی کل 24,760 با توجه به گزارش رویترز. این رقم شامل coronavirus مربوط به مرگ و میر ثبت شده در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

روزانه مرگ و میر تعداد زیادی از مردم در این کشور بستری برای ویروس و تعداد بيماران تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه تمام کاهش یافته است رویترز گزارش داد.

فرانسه ثبت کرده است یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض مربوط به coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تنها ایالات متحده, ایتالیا و انگلستان ثبت شده مرگ و میر بیشتر. —سارا سالیناس

1:16 pm: ما گزارش مرگبارترین روز در عین حال به عنوان متحده بازگشایی با توجه به که داده

یک Cataldo اورژانس و تیم حمل و نقل یک مشکوک Covid-19 بیمار از چلسی به بیمارستان عمومی ماساچوست در آوریل 23, 2020 در بوستون, ماساچوست, ایالات متحده است.

دیوید Degner | گتی ایماژ

ایالات متحده فقط دیدم آن مرگبارترین روز هنوز از Covid-19 شیوع به عنوان متحده در سراسر کشور شروع به سهولت محدودیت و بازگشایی غیر ضروری کسب و کار با توجه به داده ها از سازمان بهداشت جهانی است.

داده بود که جمع آوری به عنوان 4 p. m. و در روز جمعه می گوید: 2,909 نفر در آمریکا درگذشت Covid-19 در 24 ساعت. که بزرگترین واحد بعد Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده ثبت کرده است با توجه به این که.

شماره جدید آمده است که مقامات دولتی در سراسر کشور پرده برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد و بالابر اجتماعی محدودیت فاصله. چندین بیشتر ایالت های جنوبی در حال حاضر بازگشایی برخی از کسب و کار خرده فروشی و اعمال محدودیت در دسترسی به سواحل و دیگر مناطق تجمع.

مقامات گفته اند coronavirus-مرگ و میر ناشی از آنها دشوار است به تجزیه و تحلیل با توجه به طول زمان آن طول می کشد برای این بیماری به علائم آشکار و رشد به اندازه کافی شدید به کشتن کسی. هنوز معلوم نیست چرا بعد ثابت می تواند بسیار کشنده باشد با توجه به این که داده ها. —خواهد Feuer

1:04 pm: کشورهای اتحادیه اروپا تماس برای توقف نقدی بازپرداخت برای لغو پروازها به دلیل همه گیر

آلمان و ایتالیا و اسپانیا اضافه شده اند حمایت خود را به یک گروه از اتحادیه اروپا دولت درخواست گروه اجرایی برای توقف قوانین وادار کردن شرکت های هواپیمایی به صورت نقدی بازپرداخت برای لغو پروازهای فرانسه در بیانیه ای گفت: با توجه به رویترز.

در چهار شنبه 12 دولت های اتحادیه اروپا به نام برای کمیسیون اروپا به حالت تعلیق در قوانین وادار کردن شرکت های هواپیمایی به ارائه بازپرداخت به جای کوپن برای سفر آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس رویترز گزارش داد.

“من خوشحالم که یک کار بسیار بزرگ و اکثر کشورهای عضو در حال حمایت از من درخواست اجازه خطوط هوایی و دریایی گروه به طور موقت استفاده از کوپن در هنگام سفر لغو شد, بنابراین به عنوان به از بین بردن ذخایر نقدی خود را در حالی که حفاظت از مسافران’ حقوق به بازپرداخت” وزیر حمل و نقل فرانسه Jean-Baptiste Djebbari در بیانیه ای گفت: با توجه به رویترز. —کریس Eudaily

12:44 pm: آنتی بادی مطالعه برآورد 12 درصد از نیویورک تا به حال ویروس کومو می گوید:

یک بیمار آزمایش شده است برای coronavirus در نرم افزار سلامت مراقبت فوری coronavirus تست سایت در 30 آوریل سال 2020 در Wantagh, New York.

القاعده بلو | گتی ایماژ

حدود 12.3 درصد از نیویورک به احتمال زیاد تا به حال Covid-19 با توجه به آخرین بررسی مقدماتی نتایج منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

این نظرسنجی از بیش از 15000 نفر انجام شد به منظور توسعه یک پایه از عفونت رای در دولت کومو گفت. “آمار و ارقام می گویند این است که همه به علاوه یا منهای در حاشیه خطا. اما این یک نمونه بزرگ. آن را نشان می دهد.”

اولین نتایج اولیه در تاریخ 22 آوریل نشان داد که از 3000 نفر آزمایش به طور تصادفی در فروشگاه های مواد غذایی و خرید مکان و 13.9 درصد از افراد دارای آنتی بادی. در تاریخ 27 آوریل وجود دارد 7,397 مردم مورد بررسی و 14.9% تست مثبت است.

نتایج این تحقیق نشان می دهد درصد از نیویورک با آنتی بادی نشان می دهد که آنها تا به حال ویروس و بهبود از آن است. این می تواند کمک به ارائه اطلاعات دقیق تر در مورد چگونه بسیاری از مردم با آلوده شده اند Covid-19 در نیویورک به عنوان مقامات دولتی نمی دانید که تعداد دقیق عفونت.

“ما آزمون در مورد هر 4 یا 5 روز. ما خیلی در خطر” کومو گفت. “ما همیشه می خواهید برای دیدن شماره انداختن به جای این تعداد در حال افزایش است.” —یاس کیم

12:17 pm: ایتالیا کشته شدگان صعود به 28,710

ایتالیا مرگ و میر به علت Covid-19 صعود توسط 474, عمران سازمان حفاظت گفت: با توجه به رویترز.

در لمباردی ایتالیا بدترین آسیب دیده منطقه مرگ و میر در زمان جهش قابل توجهی. منطقه گزارش 329 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته در مقابل 88 روز قبل از رویترز گزارش داد.

برای سومین روز متوالی روزانه شمارش از عفونت های جدید تا حد زیادی پایدار است.

ملی مجموع مرگ و میر در حال حاضر در 28,710 آژانس گفت: با توجه به رویترز. ایتالیا دوم-بیشترین تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. —کریس Eudaily

12:03 pm: 1,000 NYPD افسران به اجرا اجتماعی فاصله قوانین به عنوان آب و هوا قطره

غازها خوراک در یک زمینه به خورشید پشت افق پایین منهتن و یک مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک در آوریل 2 سال 2020 به عنوان دیده می شود از بازگشایی آزادی State Park in Jersey City, New Jersey. New Jersey state parks بازگشایی برای عموم در روز شنبه.

Newsweek | گتی ایماژ

با آب و هوای گرم وسوسه انگیز قرنطینه خسته مردم را به رفتن خارج از اداره پلیس نیویورک اعزام 1000 نفر از افسران به اجرا اجتماعی فاصله اقدامات و دیگر بیماری همه گیر قوانین مربوط به مطبوعات گزارش شده است.

“من معتقدم که با آب و هوای گرم مردم خواهد آمد به خارج” در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: با توجه به AP. “شما نمی توانید اقامت در داخل خانه در همه زمان ها. مردم می آیند و بزرگ برای پیاده روی بروید. اما احترام اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک.”

NYPD ساخته شده است که 60 بازداشت صادر 343 احضاریه مربوط به اجتماعی سوريه از مارس 16 با توجه به AP. —کریس Eudaily

11:48 am: اقتصادی ضربه از همه گیر اجرا ورزشی, خاموش شدن ناگهانی می تواند مالکیت تغییرات

نمایی از خالی AmericanAirlines Arena قبل از شروع یک بسکتبال NBA فصل به طور منظم بازی بین گرمای میامی و شارلوت هورنتس در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 در میامی.

دیوید سانتیاگو | میامی هرالد | گتی ایماژ

با این بیماری همه گیر کوروناویروس خاموش کردن ورزش حرفه ای در سراسر جهان و قطع حیاتی جریان درآمد تیم می تواند در آستانه مالکیت تغییرات.

چارلز بیکر یک شریک در قانون شرکت O’Melveny گفت CNBC جباری جوان وجود دارد “اغلب یکی کردن مکالمات” در میان خریداران علاقه مند و صاحبان اصلی در ایالات متحده آمریکا تیم به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به تاثیر جریان درآمد.

برای مقابله با این اختلال برخی از صاحبان می تواند به فروش سهام خود در یک تیم و در حالی که فرصت های دیگر می تواند تبدیل به در دسترس به عنوان در حال حاضر شرکای تجاری نگاه کنید به خارج.

بیکر که به نمایندگی دیوید Tepper در $325 میلیون کسب لیگ برتر فوتبال گسترش حق رای دادن برآورد یک “بالقوه 15% به 20% کاهش” در تیم کنترل و محدود-شریک موقعیت. او گفت: تیم به شدت وابسته به “روز مسابقه درآمد” هستند در معرض بیشترین خطر برای مالکیت تغییرات. —کریس Eudaily

11:32 am: مرگ و میر در انگلستان صعود به 28,131

این Covid-19 مرگ و میر در انگلستان افزایش یافت به 28,131 از جمعه که فقط خجالتی از ایتالیا, کشور با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در اروپا رویترز گزارش.

ایتالیا گزارش 28,236 مرده از Covid-19 مه 1 با توجه به انتخاب. —کریس Eudaily

11:09 am: حداقل 15 متحده شروع فاز اول تسهیلات به عنوان ممکن است لگد کردن

یک “ساحل دستورالعمل” ثبت نشان می دهد جدید اجتماعی فاصله قوانین در یک ساحل عمومی در دافین, آلاباما, ایالات متحده در روز جمعه, مه 1 سال 2020 است. آلاباما خود را برداشته اقامت در خانه نظم و اجازه داده اند اکثر کسب و کار برای باز کردن موضوع به بهداشت و اجتماعی-فاصله دستورالعمل, آلاباما, گروه رسانه ای گزارش شده است.

Maranie Staab | بلومبرگ | گتی ایماژ

حداقل پانزده متحده شروع به بازگشایی این آخر هفته به عنوان دولت برطرف برخی از محدودیت ها و اقامت در خانه داشتیم که قرار شد در محل برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

متحده است که شروع اولین مرحله از بازگشایی مجدد برنامه ریزی عبارتند از, آلاباما, کلرادو, آیداهو, ایلینوی, لوئیزیانا, مین, نبراسکا, Nevada, New Jersey, New Mexico, پنسیلوانیا, تنسی, تگزاس, ویسکانسین و میشیگان.

هر ایالت خطوط مختلف بازگشایی دستورالعمل اما بسیاری از آنها اجازه می دهد غیر ضروری کسب و کار به ارائه منظقه وانت drive-thru و تحویل خدمات صنعت ساخت و ساز به سر کار سالن مو و آرایشگاه به راه اندازی مجدد کسب و کار خود و پارک دولت برای بازگشایی شده است.

در حالی که دولت در حال کار برای بازگشایی, اقتصاد اجتماعی, فاصله, قوانین و اقدامات ایمنی مانند پوشیدن پوشش صورت هنوز هم در جای خود. —یاس کیم

10:51 am: اسپانیا بازگشایی پس از سخت مستند به مردم با عجله خارج

مردم ورزش در والنسیا در مارس 2, 2020, در طول ساعت مجاز توسط دولت به بیرون بروید و ورزش, برای اولین بار از زمان آغاز ملی مستند برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری است. همه اسپانیایی ها دوباره مجاز به ترک خانه های خود را از امروز به راه رفتن و یا بازی های ورزشی پس از 48 روز بسیار سخت حبس برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

خوزه اردن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اسپانیایی ها اجازه داده شد به ورزش در خارج از منزل برای اولین بار در 49 روز به عنوان برخی از دقیقترین coronavirus محدودیت در جهان شروع کاهش در سراسر کشور انتخاب شده است.

“ما در حال جمع آوری پاداش فداکاری ما را ساخته اند در طول این هفته” نخست وزیر پدرو سانچز گفت که خطر از تجدید حیات باقی می ماند با توجه به انتخاب.

اسپانیا 213,235 ثبت Covid-19 عفونت ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دوم بالاترین در جهان و اعمال دقیق مستند در ماه مارس است. ورزش و پیاده روی ممنوع شد رویترز گزارش داد. —کریس Eudaily

10:30 am: ما خودروسازان صورت عمده موانع در بازگشایی گیاهان

ورودی decommissioned گیاه که در آن جنرال موتورز تولید پزشکی ماسک صورت در میشیگان نمایش coronavirus روش های ایمنی در کنار یک میز با ضد عفونی کننده دست و ماسک و عینک ایمنی.

مایکل Wayland / CNBC

ایالات متحده خودکار گیاهان شروع به بستن در ماه مارس و برخی از خودروسازان تنها انتظار بسته شدن به آخرین روز یا هفته.

اما اکثر خودکار گیاهان بسته شد از طریق آوریل و بازگشایی خرما یک هدف در حال حرکت.

تولید خودرو مواجه است تعدادی از موانع برای بازگشایی, از ایمنی کارگر و محلی حکم به زنجیره تامین لجستیک و منابع.

“بسیار پیچیده” فورد موتور افسر ارشد عامل جیم فارلی گفت.

“این مهم است که ما این راه اندازی مجدد حق” Farley گفت. شروع کاذب بیشتر می تواند تنظیم صنعت, پشت, CNBC مایکل Wayland گزارش که می تواند مخاطره می اندازد زندگی و مسائل پیچیده و حتی بیشتر. —کریس Eudaily

10:03 am: معترضان چالش مستند سفارشات تقاضا است که کسب و کارهای در حال بازگشایی

تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل پوستر با فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom خارج از شهر لس آنجلس در سالن مه 1 سال 2020 به تقاضای پایان دادن به دولت را تعطیل, به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

فردریک J. BROWN | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

معترضان در حداقل 10 متحده در روز جمعه خواستار آن شدند که دولت آسانسور stay-در-خانه سفارشات و دیگر اقدامات اضطراری را در محل به سرعت گسترش coronavirus.

در میان کشورهایی که شاهد تظاهرات کالیفرنیا کلرادو, دلاور, فلوریدا, ایلینوی, New Jersey, New Mexico, New York, تنسی و واشنگتن است.

معترضان که اغلب عکس نمی پوشیدن پوشش صورت خواست دوباره باز کردن کسب و کار در خود فرد متحده تکان دادن علائم با پیام های علیه دولت و رهبری است. در میان اصلی خود را حامیان شده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی کلمات تشویق به تظاهرات در حمایت از دوباره باز کردن کسب و کار در سراسر کشور برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است که ویران شده است با این بیماری همه گیر.

اما با وجود اعتراضات متعدد فرمانداران باید گفت که آنها تعیین خواهد کرد که آیا دوباره خود را باز متحده تنها زمانی که آنها خیال آن را بی خطر به انجام این کار. —یلنا Dzhanova

9:48 am: به روز رسانی نقشه از ما coronavirus نقاط به عنوان عفونت در حال حاضر مجموع 1,104,345

9:41 am: برکشایر هاتاوی طول می کشد تا 50 میلیارد دلار رسید از همه گیر

برکشایر هاتاوی است سود عملیاتی افزایش یافت اما وارن بوفه شرکت های ارسال شده از دست دادن خالص از نزدیک به 50 میلیارد دلار به عنوان Covid-19 همه گیر برخورد یک ضربه عمده به سهام عادی سرمایه گذاری رویترز گزارش داد.

برکشایر نوشته شده در سه ماهه اول از دست دادن خالص $49.75 میلیارد دلار یا $30,653 در هر کلاس یک سهم که منعکس $54.52 میلیارد ضرر و زیان از سرمایه گذاری های عمده سهام عادی با توجه به انتخاب.

سه ماهه سود عملیاتی افزایش 6 ٪ به $5.87 میلیارد دلار است. —کریس Eudaily

9:17 am: CDC رسمی می گوید ما از دست رفته شانس به سرعت ویروس

آن Schuchat مدیر مراکز کنترل بیماری ها (CDC) در حال سخنرانی در سنای آمریکا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی شنوایی در کنگره در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

اوایل محدود تست و عدم سفر هشدار برای مناطق خارج از چین منجر به افزایش در ایالات متحده coronavirus موارد در ماه فوریه یک مقام عالی رتبه در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز جمعه گفت آسوشیتد پرس گزارش.

“ما به وضوح به رسمیت نمی شناسد کامل کند واردات است که اتفاق می افتد” دکتر آنه Schuchat های شماره 2 رسمی در CDC گفت: AP.

CDC چاپ مقاله توسط Schuchat جمعه تجزیه و تحلیل آمریکا در واکنش به شیوع داشت که آژانس سلامت در کشور از دست رفته شانس به سرعت گسترش با توجه به AP. —کریس Eudaily

9:01 am: بازارهای کشاورزان تغییر در میان همه گیر

کشاورزان و دیگران درگیر در باز هوا بازار مجبور به ایجاد تغییرات برای انطباق با جهان است که دارای ایمنی بالا از ذهن آسوشیتد پرس گزارش.

برخی از مکانهای نهاد تنظیم باز کردن بار و یا روز رانندگی-thrus و نرده ها با توجه به AP.

“جمعیت کوچک هستند و وجود ندارد بسیاری از فروشندگان” جانی Gyergyou که فروش کالا در شرق بازار در دیترویت برای 12 سال گفت: AP. Gyergyou گفت که آن را مقرون به بارهای 33 مایل از خانه خود را به بازار که در آن آنها ممکن است نه فروش. —کریس Eudaily

8:30 am: ما در بیمارستان ها افزایش اقدامات ایمنی

یک “مستعد تیم” پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تبدیل یک COVID-19 بیمار بر روی معده اش در استمفورد بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) در آوریل 24 سال 2020 در استمفورد ایالت کانکتیکات.

جان مور | گتی ایماژ

به عنوان بخش هایی از ایالات متحده شروع به باز کردن پس از coronavirus stay-در-خانه سفارشات و بیمارستان در حال قرار دادن بیشتر روش های ایمنی در محل برای کمک به اطمینان مردم را در آینده برای دیگر انواع درمان رویترز گزارش.

بیمارستان ها با استفاده از پلکسی گلاس, تقسیم, تست بیماران در پیشبرد و محدود کردن آسانسور ترافیک به عنوان بخشی از ایمنی فشار قبل از شروع روش انتخابی و غیر ضروری عملیات که در بیمارستان ها در برخورد با یک خرد Covid-19 موارد رویترز گزارش داد.

“ما برای انتقال به مردم است که ما امن هستند … و به تسلیم مراقبت های پزشکی در شرایط اضطراری را باعث آسیب بیشتر” مارک Solazzo chief operating officer در Northwell سلامت نیویورک بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به رویترز گفت.

ارائه دهندگان خدمات پزشکی شروع به گفتن بیماران که آنها می توانید برای غیر coronavirus روش. —کریس Eudaily

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه گزارش بالاترین روزانه افزایش موارد; سنگاپور آماده به سهولت نسبی مستند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de