Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تایوان تایید مرگ اول ما کشتی مسافری با ویروس آلوده

هیجان زده مسافران پیاده از MS Westerdam است که در حال حاضر لنگر انداخت در سیهانوکویل کامبوج. کشتی کروز وارد کامبوج در 14 فوریه سال 2020 پس از اینکه رشته برای دو هفته

پائولا برونشتاین | گتی ایماژ

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در ایالات متحده به وقت استاندارد شرقی.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده است که وجود دارد 2,009 جدید تایید موارد coronavirus و 142 اضافی مرگ و میر ناشی از Feb. 15. تعداد کل موارد در سرزمین اصلی چین رسیده است 68,500 و کل مرگ و میر رسیده 1,665 طبق آخرین آمار از کمیسیون در روز یکشنبه.

6:21 am: تایوان تایید مرگ انسان با هیچ سابقه شناخته شده از سفر به چین

تایوان گفت: یک مرد در 60s با سابقه هپاتيت B و دیابت درگذشت ویروس. این اولین مرگ در این جزیره است. مرد درگذشت شنبه پس از نزدیک به دو هفته در بیمارستان اما آیا تاریخ شناخته شده و از سفر به چین است.

مقامات بهداشت در حال بررسی چگونه او آلوده شد. تایوان دارای 20 مورد تأیید ویروس.

3:40 am: آمریکا از کشتی کروز آزمایش مثبت برای بار دوم در مالزی

یک زن 83 ساله زن آمریکایی که قبلا روی MS Westerdam کشتی کروز در کامبوج در هفته گذشته آزمایش مثبت برای ویروس برای بار دوم پس از پرواز به مالزی, مقامات وجود دارد گفت: در روز یکشنبه. او یکی از 2,257 مسافران و خدمه پردازنده در دریا نزدیک به 14 روز و برای اولین بار آزمون مثبت برای ویروس.

مقامات گفت که بیش از 140 نفر از مسافران در کشتی سفر از طریق مالزی کوالالامپور فرودگاه و تمام اما هشت سفر به مقصد در آمریکا و اروپا و استرالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>