در این تصویر از ویدئو ارائه شده توسط گارد ملی کالیفرنیا یک هلیکوپتر حامل سربازان با 129 نجات بال مگس بیش شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا یکشنبه, آوریل 5 سال 2020 است.

گارد ملی کالیفرنیا | AP

این است CNBC 24 ساعت زنده وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمام بار زیر در پکن زمان. این به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: حداقل 101,800 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 3,460 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما موارد: حداقل 260 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.
  • ما مرگ و میر: حداقل 14 با توجه به CDC و مقامات بهداشتی دولت.

7:43 am: Grand شاهزاده خانم کروز کشتی 21 مورد

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز جمعه گفت: 21 نفر در شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

از 3,500 مردم روی عرشه کشتی, دو مسافر و 19 crewmembers آلوده هستند پنس گفت.

این کشتی که در یک هفته دو سفر به هاوایی دستور داده شد به بازگشت زود هنگام به سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت:, و اضافه کرد که مسافران و خدمه را توسعه داده اند که علائم. یک سخنگوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: سه مسافر که قبلا در کشتی باید آزمایش مثبت از جمله آنان بوده است. —Feuer

6:52 am: Tilman Fertitta رستوران امپراتوری از دست دادن حدود 1 میلیون دلار در هر روز در فروش

میلیاردر Tilman Fertitta رستوران خود را امپراتوری Landry را از دست دادن به طور متوسط حدود 1 میلیون دلار در هر روز در فروش با توجه به کوروناویروس.

Fertitta که رستوران برندهای بابا گامپ میگو Co. و مورتون را Steakhouse گفت: مناطق شهری و محبوب ترین مکان های توریستی بودند به خصوص تحت تاثیر قرار, و کاهش در فروش است که به احتمال زیاد مربوط به کنفرانس کسب و کار می شود در سراسر کشور است.

Fertitta گفت: coronavirus ارائه کسب و کار مدیران با چالش اما گفت: درآمد حاصل از کاهش حدود 8 درصد به 12 درصد قابل کنترل است. “شما نمی خواهید برای رفتن از 20 ٪ خاموش. هنگامی که شما در رسیدن به 20 ٪ تخفیف در همین فروشگاه فروش بدون توجه به آنچه کسب و کار شما در زمانی که شما شروع به گرفتن به مشکل” Fertitta گفت. —Stankiewicz

6:10 am: ایالت نیویورک coronavirus موارد چهارگانه به 44 هزار و تحت عنوان ‘احتیاطی قرنطینه’

ایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار در جلسه روز رسانی در گسترش covid-19 در ایالت نیویورک در NYPA سفید دشت ،

لو Radin | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

تعداد coronavirus موارد در ایالت نیویورک تا چهار برابر بیش از 48 ساعت گذشته به 44 Gov. اندرو کومو جمعه اعلام کرد. “شماره ادامه خواهد داد تا چون ریاضیات” کومو گفت: در اخبار جلسه. “بیشتر شما در آزمون بیشتر شما را پیدا خواهد کرد.” کومو استفاده از توییتر به تجدید نظر دولت در مورد تعداد از 33 منتشر شده در اوایل روز شنبه به 44.

دولت گزارش 11 مورد چهارشنبه شب 22 روز پنج شنبه 33 بعد از ظهر جمعه و 44 شب جمعه — افزایش چهار برابر بیش قبلی 48 ساعت. وجود دارد تقریبا از 2700 نفر در شهر نیویورک تحت احتیاطی قرنطینه ” با بیش از 1000 نفر دیگر نیز داوطلبانه در انزوا سراسر کشور کومو گفت. —Feuer

6 am: SXSW لغو شد با توجه به کروناویروس پس از Austin اعلام محلی فاجعه’

South by Southwest سالانه tech, فیلم و موسیقی کنفرانس برگزار شد در Austin, تگزاس, لغو شده است, با توجه به نگرانی های اطراف COVID-19 شیوع کروناویروس.

مقامات دولت محلی اعلام کرد که به روز رسانی در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر جمعه بحث در مورد وضعیت شیوع و حوادث در شهرستان. Austin شهردار استیو آدلر گفت که او تا به حال اعلام محلی فاجعه در این شهرستان و صدور دستور لغو این کنفرانس است.

در بیانیه ای در وب سایت خود SXSW گفت: “صادقانه دنبال این شهرستان جهت است.”

“ما در حال ویران به اشتراک گذاری اخبار با شما” برگزار نوشت: در بیانیه ای در SXSW سایت. — گراهام

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: نیویورک موارد چهارگانه بیش از 48 ساعت نوسانات بازار همچنان ادامه دارد

— CNBC کوین Stankiewicz, مگان گراهام, برکلی لاولیس Jr., ویلیام Feuer و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im