Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Stay-at-home جوراب زنانه ساقه بلند, افزایش درآمد, ما موارد نزدیک به 1 میلیون

یک تعداد انگشت شماری از زیست فناوری و شرکت های دارویی در حال لگد زدن به درآمد نجومی این هفته بافی Covid-19 روز رسانی به سه ماهه نتایج آمیخته با تاثیر جهانی همه گیر. این ویروس همچنان به گسترش با بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر را تایید کرد با این عفونت به عنوان کشورها و ایالات متحده شروع به سهولت مستند محدودیت.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 211,522
  • ما موارد: بیش از 988,400
  • ما مرگ و میر: حداقل 56,253

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:12 am: ترکیه با هدف بازگشایی اقتصاد شروع اواخر ماه مه

مردم پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان راه رفتن در خیابان Istiklal در 14 آوریل سال 2020 در استانبول یک روز پس از ترکیه رئیس جمهور دستور داد یک مستند تازه آخر هفته آینده هشدار حرکت خواهد تحمیل شود تا زمانی که لازم است برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

Ozan کوز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ترکیه دولت با هدف آغاز و در اواخر ماه مه دوباره باز کردن اقتصاد است که به شدت آهسته با توجه به اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و مقامات را با هدف جلوگیری از موج دوم از عفونت یک مقام ارشد گفت.

“مطالعات اخیر نشان داده اند که بازگشایی اقتصاد خواهد بود و ممکن است در پایان ماه مه و تحولات جاری تایید این. مراحل گرفته خواهد شد به بازگشایی بدون اجازه می دهد موج دوم عفونت های” رسمی به رویترز گفت. —رویترز

7:50 am: درآمد سه ماهه گزارش ها نشان می دهد مصرف کنندگان جوراب زنانه ساقه بلند, شرکت ها, کشیدن راهنمایی

کشت از شرکت ها گزارش درآمد سه ماهه نتایج قبل از بازار باز است. با کروناویروس در سراسر جهان و وادار کردن سخت مستندات در طول سه ماهه گذشته این گزارش صبح امروز نشان می دهد مصرف کنندگان جوراب زنانه ساقه بلند در کالاهای خانگی و شرکت های مردد به دنبال هدایت به عنوان همه گیر آویزان سیاستهای مالی آینده.

در اینجا برخی از آنچه که شرکت در گزارش امروز صبح:

3M — 3M گزارش سه ماهه اول سود و درآمد است که در صدر وال استریت انتظارات به عنوان تقاضا برای تجهیزات ایمنی و تمیز کردن محصولات مشخصی میان coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت گفت که در حال انتشار است که آن را دیدم ترکیبی از نتایج در سراسر بخش های آن به خصوص “قوی” اعداد در آن شخصی واحد ایمنی داده نقش آن در تولید کلید N95 ماسک ماسک.

پپسی —پپسی گزارش خود را در سه ماهه اول تعدیل سود افزایش 10% به عنوان مصرف کنندگان مواجه نگردند تا در آن نوشیدنی و تنقلات آماده به صرف زمان بیشتری را در خانه. این شرکت کشیده مالی خود را تا سال 2020 چشم انداز با استناد به “عدم قطعیت در ارتباط با مقدار و مدت Covid-19 همه گیر در کسب و کار ما.”

شرکت داروسازی مرک خطوط هوایی جنوب غربی و غول صنعتی کاترپیلار همچنین گزارش نتایج این صبح است. —سارا سالیناس توماس فرانک آملیا Lucas

7:48 am: قطره روغن 13 درصد در ظرفیت ذخیره سازی ترس و ضعف تقاضا

7:21 am: آلمانی اشتغال بررسی کاهش مییابد و تاریخی کم

یک خانم پیاده گذشته نشانه ای در برلین آلمان مردم را به ماندن در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

عجیب و غریب اندرسن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آلمان در حال تجربه یک “بی سابقه” کاهش سطح اشتغال آلمانی اقتصادی موسسه Ifo گفت: به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید رشد در اروپا موتور.

Ifo اشتغال فشارسنج کاهش یافته و به 86.3 امتیاز در ماه آوریل رسیده 93.4 امتیاز در ماه مارس است. آخرین مطلب نشان دهنده یک “تاریخی کم” که در آن هر چهار بخش تولید و ساخت و ساز و خدمات و تجارت) رو به شدت کاهش اشتغال است.

“شده است وجود دارد هرگز چنین مشخص شده کاهش فشار سنج خود را که مربوط به افزایش بیکاری در آلمان” Ifo موسسه گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. —سیلویا عمرو

7:15 am: آرژانتین ممنوعیت پروازهای تجاری تا سپتامبر 1

نمای هوایی از بوئنوس آیرس بین المللی فرودگاه خورخه نیوبری با ریشه هواپیما در 14 آوریل سال 2020 در بوئنوس آیرس, آرژانتین.

گتی ایماژ | گتی ایماژ

آرژانتین پیشنهاد به ممنوعیت تمام داخلی و پروازهای بین المللی از طریق به سپتامبر 1 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور آلبرتو فرناندز در دولت گفت: این طرح به حالت تعلیق در فروش بلیط برای تمام پروازهای تجاری به و از آرژانتین بیش از چهار ماه آینده هشدار به کسانی که چشم پوشی از قوانین جریمه خواهد شد.

تنها پروازهای باری که حمل و کسانی که درگیر در بازگشت از شهروندان اجازه خواهد داشت به فعالیت دولت گفت. —سام مردیت

7:13 am: Pfizer و فروش سه ماهه پاییز 8 درصد آن را به عنوان مسابقه به توسعه coronavirus واکسن

کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley (R-IA) صحبت می کند در طول یک فروم در مورد آینده مراقبت های بهداشتی و قیمت گذاری دارو در امریکا توسط شرکت Pfizer و Axios در 5 ژوئن 2019 در واشنگتن, DC.

Mark Wilson | گتی ایماژ

فایزر گزارش های درآمدی است که ضرب و شتم وال استریت و مجددا آن سال درآمد ارشاد به عنوان داروسازی کار می کند به منظور توسعه یک واکسن برای جلوگیری از coronavirus.

در داروسازی گزارش تعدیل سود 80 سنت در هر سهم 7 سنت بالاتر از وال استریت تحلیلگران نظرسنجی توسط Refinitiv رود. این شرکت در گزارش درآمد حاصل از 12 میلیارد دلار بالاتر از $11.8 میلیارد دلار انتظار می رود.

سهام این شرکت شد تا نزدیک به 2 درصد در premarketing تجارت.

فایزر برآورد آن را به طور بالقوه می تواند تولید میلیون ها نفر از coronavirus دوز واکسن در پایان این سال است. —برکلی Lovelace

6:56 am: یونان صرف 10 سال تفکر که همه چیز نمی تواند بدتر و سپس ویروس آمار

دو افسر پلیس در حال صحبت کردن در مقابل پارلمان یونان در نوع جدیدی از کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در, آتن, یونان در آوریل 24 سال 2020 است.

NurPhoto

خوش به حال فقط بازگشت به یونان پس از 10 سال از بحران مالی شدید مشکل برخی از ناآرامی های مدنی و غم انگیز چشم انداز اقتصادی. اما همه گیر جهانی است که در حال حاضر ساخت یونانیان حتی بیشتر نگران آینده خود را.

یونان درخواست کمک مالی از 10 سال پیش در آوریل 2010. که فقط شروع یک کار طولانی و دردناک بحران است. یونان مجبور به تحمل در مجموع سه نجات در اجرای برنامههای سختگیرانه ریاضتی متصل شده است که فقط به پایان رسید در ماه اوت سال 2018 است.

اما اقتصاد است و پس از نشان داده شده است نشانه هایی از بهبود. تولید ناخالص داخلی ضربه 1.9% در سال گذشته و نرخ بیکاری در ایستاده بود 17.3% — و زیر 27.5% دیده می شود در سال 2013; با توجه به داده ها از اروپا آمار ،

مداوم شیوع کروناویروس در مورد معکوس که بهبود متوسط. صندوق بین المللی پول پیش بینی 10 درصد انقباض در تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری 22.3% برای یونان در سال 2020 است. —سیلویا عمرو

5:36 am: آلمان عفونت رای دادن لبه های بالاتر پس از مستند اقدامات کاسته

برلین, آلمان – مارس 23: صدراعظم آلمان آنگلا مرکل (CDU) نشسته در مجلس در تاریخ 23 آوریل سال 2020 در برلین آلمان است. آلمان هنوز در ابتدای coronavirus همه گیر خواهد شد و باید با آن زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی صدراعظم گفت.

Maja Hitij

آلمان coronavirus عفونت رای بنا به گزارش رسیده لبه تا باعث سر از کشور را بیماری های عفونی موسسه به اصرار مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در میان یک آرامش مستند اقدامات است.

آلمان virus نرخ تولید مثل به نام “R” رای دادن یا ارزش است که در حال حاضر در 1.0 در آلمان با توجه به Lothar Wieler رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت داشتن افزایش یافته است از 0.7 در اوایل این ماه.

“R” رای به این معنی است که به طور متوسط هر یک نفر با این ویروس یک فرد دیگر. نگه داشتن این نرخ زیر 1.0 یک هدف در طول coronavirus بیماری همه گیر. —هالی Ellyatt

5:00 am: اندونزی گزارش 415 موارد جدید و 8 مرگ و میر

اندونزی گزارش 415 عفونت های جدید رویترز گزارش با در نظر گرفتن تعداد کل موارد در کشور به 9,511.

وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto همچنین گزارش هشت جدید, مرگ و میر, آوردن تعداد کل مرگ و میر به 773. —هالی Ellyatt

4:40 am: اسپانیا روزانه مرگ و میر می افتد

RT: سردخانه کارگران پوشیدن دنده محافظ دیده می شود در سن ژوعن د لا کروز funeral home, در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در سگبیا, اسپانیا, مارس 23 سال 2020 است.

سوزانا ورا | ایسنا

اسپانیا گزارش 301 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بیش از 24 ساعت گذشته را از 331 مرگ و میر گزارش روز دوشنبه وزارت بهداشت گفت. که به ارمغان می آورد به طور کلی مرگ و میر به 23,822. تعداد کل موارد افزایش یافته است به 210,773 از 209,465 روز قبل. که افزایش 1,308.

جدا از داده های موسسه ملی آمار حاکی از اسپانیا نرخ بیکاری به 14.4 درصد در سه ماهه اول سال از 13.8 درصد در سه ماهه قبلی به عنوان یک نتیجه از مستند های اعمال شده در اسپانیا در اواسط ماه مارس. —هالی Ellyatt

4:20 am: سوئدی بانک مرکزی دارای نرخ اما می گوید آن را آماده به قطع اگر لازم

مردم راه رفتن در Strandvagen در استکهلم در روز 28 مارس سال 2020 طول جدید کروناویروس COVID-19 بیماری همه گیر. – سوئد که مانده است باز برای کسب و کار با یک نرم تر با رویکرد مهار COVID-19 گسترش بیشتر از اروپا در مارس 27, 2020 تجمعات محدود به 50 نفر از 500.

جاناتان NACKSTRAND

سوئد بانک مرکزی, بانک مرکزی سوئد تصمیم گرفته است برای نگه داشتن نرخ بهره خود را در 0 ٪ و همچنین حفظ coronavirus کمک های مربوط به اقدامات بدون اضافه کردن بیشتر کمک کرد و آن را آماده برای انجام کار بیشتر در صورت نیاز.

“آن تلقی نمی شد توجیه در این نقطه در زمان به سعی کنید به افزایش تقاضا با کاهش مخزن میزان زمانی که رکود در اقتصاد است که با توجه به اعمال محدودیت ها و نگرانی های مردم در مورد گسترش عفونت” به بانک مرکزی سوئد در بیانیه ای گفت شنبه.

“این حکومت نه از احتمال که نرخ بهره را کاهش در تاریخ بعد در صورتی که این تلقی یک اقدام موثر برای تحریک تقاضا و حمایت از توسعه تورم در فاز بهبودی.”

سوئد bucked روند مجموعه در بسیاری از کشورهای اروپایی با اعمال سخت مستند بلکه مشاوره عمومی برای اقامت و کار از خانه در صورت امکان. رئیس آن اپیدمیولوژی گفت: CNBC در هفته گذشته که پایتخت استکهلم می تواند به عنوان برای گله ایمنی در هفته. — هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا روزانه مرگ و میر می افتد; آلمان virus نرخ تولید مثل افزایش می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>