Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کشورهای تا سطح شیب دار, تست رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی در پاسخ به CDC سه جانبه دولت منطقه سفر مشورتی

این است CNBC از 24 ساعت در وبلاگ پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 679,000
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 31,000
  • ایالات متحده موارد: حداقل 124,600
  • ایالات متحده و میر: حداقل 2,100

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

9:34 am: 2020 نمایش خودکار دیترویت پس از لغو محل انتخاب شده برای بیمارستان صحرایی

2020 دیترویت خودکار نمایش لغو شده است به عنوان آن محل استفاده خواهد شد به عنوان یک بیمارستان صحرایی برای فدرال مدیریت اضطراری دولت با توجه به منابع آشنا با برنامه های.

این رویداد سوم در مقیاس بزرگ نشان می دهد خودکار به لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به COVID-19. ژنو نشان می دهد خودکار لغو شد ماه گذشته و پس از به تعویق افتادن نیویورک نمایشگاه بین المللی خودرو نشان می دهد که برنامه ریزی شده بود به شروع ماه آینده به اواخر ماه اوت است. —مایکل Wayland

9:29 am: متحده به سرعت ramping تا تست

9:21 am: انگلستان coronavirus تلفات به مردم 1,228

تعداد افرادی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در بریتانیا افزایش یافت به 1,228 با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در روز یکشنبه افزایش 209.

قبلی شاهد افزایش مرگ و میر افزایش 260 نفر است. —رادیو فردا

9:15 am: Chanel سوئیچ کارگاه ساخت ماسک صورت به عنوان coronavirus گسترش می یابد

خالی شانزه لیزه خیابان تصویر در مارس 28, 2020 در پاریس, فرانسه. این کشور معرفی کرده است جریمه های نقدی برای مردم گرفتار نقض آن در سراسر کشور مستند اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

پاسکال لو Segretain | گتی ایماژ

لوکس مد شانل گفت: این امر راه اندازی تولید ماسک صورت برای کمک به تقویت منابع در فرانسه به عنوان coronavirus نوردد سراسر کشور است.

نمونه های کار کرده و خواهد رول کردن خطوط تولید هنگامی که آنها دریافت تایید از مقامات فرانسوی.

روز شنبه وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: دولت دستور داده بود بیش از یک میلیارد ماسک صورت بیشتر از چین عرضه می شود در هفته ها و ماه های آینده.

فرانسه با استفاده از 40 میلیون ماسک صورت در هر هفته است. پزشکان خانه سالمندان و مراقبین و پلیس و شکایت از کمبود. —رادیو فردا

9:02 am: رئیس جمهور ایران ضربه شلاق در انتقاد از کشور عقب مانده پاسخ

ایران حسن روحانی رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در انتقاد از این کشور عقب مانده پاسخ به بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه گفت: دولت به وزن اقتصادی نگرانی آن را به عنوان طول می کشد تا اقدامات لازم برای مهار این بیماری همه گیر.

روحانی گفت: مقامات تا به حال به در نظر گرفتن اثر توده قرنطینه تلاش های ایران در محاصره اقتصادی است که در زیر سنگین تحریم های ایالات متحده. این یک معضل بازی در سراسر جهان به عنوان رهبران مبارزه به اعتصاب تعادل بین محدود کردن تماس انسان و نگه داشتن اقتصاد خود را از توفنده.

ایران 38,309 COVID-19 موارد و 2,640 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“سلامت یک اصل برای ما است, اما تولید و امنیت جامعه نیز یک اصل برای ما” روحانی گفت: در جلسه هیئت دولت است. “ما باید این اصول با یکدیگر برای رسیدن به یک تصمیم نهایی است.”

“این است که زمان برای جمع آوری پیروان” او اضافه شده است. “این یک زمان است برای جنگ سیاسی.” —آسوشیتد پرس

8:51 am: امداد درمان NeuroRx دریافت و با سر اشاره FDA برای شروع coronavirus محاکمه

سازمان غذا و دارو دولت مجاز است شروع اواسط مرحله آزمایشی توسط ایالات متحده و اسرائیل NeuroRx امداد و درمان برای استفاده از Aviptadil برای درمان زجر تنفسی حاد در coronavirus بیماران.

این شرکت گفت که آنها در حال استخدام مطالعه سایت ها و داروخانه ها به شروع فاز 2 آزمایش. FDA صادر شده “مطالعه ممکن است ادامه” نامه 24 ساعت پس از تحقیقاتی داروی جدید نرم افزار.

Aviptadil ثبت شده است شکل Vasoactive روده پلی پپتیدی است که قبلا نشان داده شده وعده در درمان سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) این شرکت گفت.

Coronavirus مرگ است و در درجه اول ناشی از ARDS است که در آن التهاب شديد باعث می شود ریه ها را پر کنید با مایع. —رادیو فردا

8:35 am: فرماندار نیوجرسی در پاسخ به CDC مشاوره سفر به سه کشور منطقه

نمایی از پارکینگ خالی به عنوان وستفیلد باغ دولت پلازا همراه با تمام نیوجرسی مراکز بسته است در 18 مارس سال 2020 در پاراموس, New Jersey. نیوجرسی فرماندار فیل مورفی دستور داد تمام نیوجرسی مراکز نزدیک به 8 P. M. شب گذشته نگرانی از COVID-19 ویروس.

السا | گتی ایماژ

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: CDC سفر مشورتی صادر شنبه به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات “تغییر نمی کند قوانین است که تاسیس شده و در محل برای بیش از یک هفته در حال حاضر.”

ضروری “خط مقدم” کارکنان از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی و سوپر مارکت ها هنوز هم مجاز به دریافت به و از شغل خود.

CDC توصیه ساکنان منطقه سه جانبه دولت برای جلوگیری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز در پاسخ به شیوع کروناویروس است که آمار شهر نیویورک در منطقه به خصوص سخت است. وجود دارد بیش از 30000 نفر در شهر نیویورک به تنهایی با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

“من را تشویق همه جدید Jerseyans به ادامه تمرین تهاجمی اجتماعی فاصله و مسئولیت شخصی برای کمک به ما از طریق این بهداشت عمومی اورژانس” مورفی در بیانیه ای گفت. —کریس Eudaily

8:24 am: Global موارد در نزدیکی 700,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>