Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: وزارت امور خارجه را تخلیه آمریکایی ها از کشتی کروز مرگ برای اولین بار در اروپا تایید کرد

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:00 pm: اول coronavirus مرگ در اروپا تایید کرد, فرانسوی, وزیر بهداشت می گوید:

یک 80 ساله چینی توریستی درگذشت جدید کروناویروس در بیمارستانی در فرانسه, فرانسه, وزیر بهداشت اگنس Buzyn گفت: تایید اولین مرگ و میر از سرعت گسترش ویروس تنفسی در اروپا است.

فرانسه 11 تایید موارد این بیماری با بیش از 63,800 موارد در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق که در چین است. بیش از 1500 نفر فوت کرده اند و موارد شناسایی شده اند در حداقل 24 کشور جهان است.

تا روز شنبه تنها مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین گزارش شد در فیلیپین به هنگ کنگ و ژاپن است.

4:23 pm: چینی وزیر می گوید coronavirus ضربه زدن به اقتصاد چین خواهد بود ‘موقت’ و کشور را ‘بهبود’

“تاثیر بیماری همه گیر در اقتصاد چین خواهد بود در کوتاه مدت و موقت”, چینی, امور خارجه, معاون وزیر شین باند گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه.

“هنگامی که این بیماری همه گیر است و بیش از این رام تقاضای مصرف کننده منتشر خواهد شد به سرعت و اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن به شدت.”

4:18 pm: وزارت امور خارجه ایالات متحده را تخلیه تمام آمریکایی ها از الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در ژاپن

وزارت امور خارجه ارائه خواهد شد اجاره هواپیما برای پرواز شهروندان آمریکایی روی قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز به طور مستقیم از ژاپن به ایالات متحده آن را در بیانیه ای گفت شنبه. این هواپیما تنظیم شده است می رسند در ژاپن در شب از Feb. 16 و زمین در آمریکا در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا ،

برخی از مسافران خواهد شد و سپس در ادامه بعد به لککلند ایر فورس بس در تگزاس است. همه مسافران نیاز به قرنطینه در آمریکا برای بیشتر از 14 روز. کسانی که علامتی مسافران قادر به هیئت مدیره پرواز خواهد “دریافت مورد نیاز مراقبت در ژاپن” وزارت امور خارجه گفت, ابراز قدردانی خود را به ژاپن به آن “مراقبت های فوق العاده و مهمان نوازی” و کمک.

“باید شما را انتخاب کنید برای بازگشت این منشور پرواز شما خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان” وزارت امور خارجه گفت:. “مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به یک تصمیم نهایی در این زمینه است.”

2:50 pm: چین راه آهن پرداخت 4.5 میلیارد دلار در بلیط —مقامات

مقامات چینی فاش شنبه که سفر در طول آخرین دوره سال جدید قمری بود و کسری از سال های گذشته مردم در خانه مانده و در زمان استفاده از بازپرداخت سیاست است که مقامات تصویب در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.

چین هوانوردی گفت: پس از آن برای اولین بار اعلام کرد یک بلیط بازپرداخت سیاست در اواخر ژانویه داخلی و خارجی شرکت های هواپیمایی را پردازش 20 میلیون بلیط به ارزش بیش از 20 میلیارد یوان ($2.9 میلیارد دلار). تعدادی از پروازها شده است حدود یک چهارم از آنچه در آن بود در سال گذشته یک نماینده است.

راه آهن چین با اقتدار گفت: راه آهن سفر در طول تعطیلات سفر دوره تا کنون شده است یک هفتم از 280 میلیون آن را پیش بینی کرده بود که آن را خام 11.5 میلیارد یوان (1.6 میلیارد دلار) در بلیط بازپرداخت.

2:10 pm: چین می گوید آن را تحمل بیشتر وام های بد

بانک مرکزی چین می گوید دهندگان را قبول سطوح بالاتر از وام های بد در تلاش برای حمایت از شرکت های آسیب دیده توسط ویروس شیوع بنا به گزارش رویترز.

آن گفت که وضعیت کنترل خواهد شد که چین نسبتا پایین بد وام نسبت به این گزارش گفت:.

او اضافه کرد که این مشکل حل خواهد شد قابل کنترل به عنوان چین نسبتا پایین بد وام نسبت.

12:55 pm: چین ممنوعیت بیمه از ارائه ویروس-محصولات خاص

چین معاون بانکی و بیمه تنظیم کننده لیانگ تائو گفت: روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی که در حال حاضر وجود دارد بیش از 400 بیمه محصولات است که می تواند پوشش خطرات مرتبط با جدید کروناویروس ذات الریه.

“با توجه به عدم قیمت گذاری داده ها و برای حفاظت در برابر نقض حقوق مصرف کننده چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات منع شرکت از صدور چنین تنها-مسئولیت محصولات” لیانگ گفت: با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

12:30 pm: 25,633 پزشکی کارگران فرستاده شده به هوبئی تا کنون

در مجموع 217 تیم پزشکی متشکل از 25,633 بهداشت و درمان کارگران فرستاده شده اند به ویروس-آمار هوبئی استان از Feb. 14 با توجه به دولتی رسانه ها مردم روزانه با استناد ملی چین کمیسیون بهداشت. اکثر آنها در ووهان.

روز جمعه چین گفت که 1,716 سلامت کارگران در کشور آلوده شده اند COVID-19 ویروس.

11:15 am: مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور ناوارو می گوید: تولید مواد مخدر می تواند شروع به محض این ماه

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: فاکس کسب و کار شبکه در روز جمعه شب به وقت شرق که تست و تولید یک coronavirus مواد مخدر می تواند شروع به محض این که اواخر فوریه.

او گفت: این نشان می دهد که کاخ سفید است “در حال حرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن زمان” در درمان مواد مخدر و امیدوار تست و تولید می تواند شروع “را به عنوان اوایل به عنوان پایان ماه و اواسط ماه مارس است.”

ناوارو گفت: فاکس کسب و کار شبکه یک واکسن می تواند “امیدوارم در اوایل نوامبر آینده” و اضافه کرد که پنج شرکت های بزرگ آمریکایی در حال کار برای دریافت 150 میلیون دوز از واکسن آماده شده است.

10:40 am: ما تخلیه شهروندان داخل قرنطینه کروز کشتی ژاپن

ایالات متحده تخلیه شهروندان خود و خانواده خود را که در حال پردازنده الماس شاهزاده خانم کروز کشتی ژاپن که قرنطینه شده برای تقریبا دو هفته با توجه به وال استریت ژورنال که ذکر شده رسمی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

وجود خواهد داشت دو تخلیه پرواز از ژاپن حدود 380 نفر در این گزارش گفت:.

حداقل 218 مسافر در الماس شاهزاده خانم تایید شد به توان و حذف.

10:25 am: برای حمایت از شرکت ها برای مبارزه با شیوع بیماری در چین

از ظهر روز جمعه بانک ها و موسسات مالی عرضه شده اند بیش از 537 میلیارد یوان ($76.9 میلیارد دلار اعتبار برای مبارزه با ویروس Tao Liang معاون چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات گفت: صبح روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن.

9:30 am: چین وزیر امور خارجه انتقاد شدید جهانی ‘افراطی’ به ویروس

دولت چین عضو شورا و وزیر امور خارجه وانگ یی گفت چین در تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر شده است و جامع که آن را “تحت کنترل” در حالی که کوبیدن “افراطی” از کشورهای دیگر با توجه به گزارش رویترز.

در مصاحبه با رادیو فردا در برلین گفت: “این بیماری همه گیر به طور کلی تحت کنترل است.”

“”ما گرفته شده به طور کامل کنترل و پیشگیری از تلاش های, تلاش است که بسیار جامع است که من نمی توانید ببینید هر کشور دیگری که می توانید انجام دهید این” وانگ افزود که آنها برای پیدا کردن آن بسیار دشوار است, به گزارش رویترز،. “اما چین شده است قادر به انجام این کار است.”

ایالات متحده باید اقدامات غیر ضروری است که تاثیر می گذارد گردشگری و تجارت گفت: با توجه به رویترز.

آمریکا در میان کشورهای مختلف قرار داده شده که سفر محدودیت بر شهروندان یا مسافران که به سرزمین اصلی چین است.

8:50 am: IBM خارج از RSA کنفرانس در سان فرانسیسکو

آی بی ام می گوید این دیگر شرکت در یک کنفرانس بزرگ — RSA cyber security کنفرانس در سان فرانسیسکو در ماه فوریه بیش ویروس ترس آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

این کنفرانس برنامه ریزی شده است برای Feb. 24 Feb. 28. قبلا Facebook اعلام کرد آن را به نام خود جهانی بازاریابی نشست مجموعه ای برای ماه آینده نیز در سان فرانسیسکو به همین دلیل با توجه به گزارش رویترز.

یکی دیگر از رویداد بزرگ کنگره جهانی موبایل (MWC) بزرگترین نمایشگاه تجاری برای تلفن همراه و صنعت لغو شد در این هفته بیش از آن ترس. این تصمیم پس از آن بسیاری از شرکت ها از این کنفرانس مانند ال جی, سونی, اریکسون, نوکیا, Nvidia, Intel و آمازون است.

8:05 am: چین تایید 143 بیشتر مرگ و میر 2,641 موارد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش اضافی 143 مرگ و میر در سراسر کشور و همچنین 2,641 جدید تایید موارد از Feb. 14.

که شامل شمارش هوبئی کانون شیوع آن 2,420 موارد جدید گزارش شد و 139 مرگ و میر بیشتر.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در کشور به 66,492 و تعداد کل مرگ و میر در 1,523 قدرت گفت.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

3:03 pm: ما مقامات بهداشتی را بررسی بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم کروناویروس

آمریکا مقامات بهداشتی نظارت خواهد مردم با علائم شبه آنفولانزا برای coronavirus در پنج شهرستانها مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در روز جمعه گفت. پنج آزمایشگاه در لس آنجلس سان فرانسیسکو, سیاتل, شیکاگو و نیویورک شهرستان, اما این سازمان امیدوار به گسترش نظارت در سراسر کشور. — Feuer

1:21 pm: CDC در رابطه با گزارش های آلوده و بهداشت کارگران در چین

آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: اطلاع از چین ملی کمیسیون بهداشت در مورد 1,716 سلامت کارگران با آلوده coronavirus بود “در مورد.” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک نشست خبری که در حال حاضر وجود دارد هیچ متحده سلامت کارگران با این ویروس آلوده. او همچنین تصریح کرد امکان جامعه گسترش در ایالات متحده است. — Lovelace

12:11 pm: مقام چینی برای سفر به آلمان برای بحث در مورد شیوع

11:55 am: چه کسانی و چین بررسی سلامت کارگران آلوده به ویروس

جهانی بهداشت و مقامات در حال کار با مقامات چینی برای تعیین زمانی که 1,716 سلامت کارگران در کشور آلوده شدند با COVID-19 coronavirus. به نظر می رسد عفونت در میان کارگران پزشکی به اوج خود رسید و در اواسط ژانویه است و “به سرعت” کاهش پس دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. “این ممکن است منعکس کننده افزایش سطح آموزش و افزایش سطح حفاظت و افزایش سطح آگاهی است.” — Lovelace

10:44 am: که نشان می دهد جزئیات بیشتر در ماموریت خود به چین

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در اخبار جلسه او انتظار دارد که رهبری ماموریت به چین می رسند بیش از آخر هفته. این تیم شامل 12 و بین المللی که کارشناسان Tedros گفت و همچنین به عنوان به همان تعداد از همتایان چینی خود هر چند او نیست شناسایی افراد. او گفت: کارشناسان بازدید سه استان برای مشاهده بر روی زمین پاسخ تلاش اما نمی گویند اگر این ماموریت بازدید از کانون شیوع این شهر ووهان در استان هوبئی. “هدف از این ماموریت مشترک است که به سرعت در حال اطلاع رسانی گام های بعدی در COVID-19 پاسخ و آمادگی برای فعالیت در چین و سراسر جهان,” او گفت:. —Feuer

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: چین در تلاش برای بازگشت به کار به عنوان پکن مجموعه 14 روز در قرنطینه قانون برای ورود.

10:14 am: پکن مقامات موضوع خود قرنطینه سفارش برای بازگشت ساکنان

مقامات شهر پکن متهم در پاسخ به این ویروس صدور یک فرمان برای تمام کسانی که از بازگشت به پکن برای ماندن در قرنطینه در خانه برای 14 روز, چینی, رسانه های دولتی روزانه مردم گزارش شده است. کسانی که حاضر به قرنطینه خود و یا پیروی از قوانین رسمی در مهار ویروس را با توجه به قانون این روزنامه در یک پست در رسانه های اجتماعی چینی سایت Weibo. —Feuer

— CNBC برکلی لاولیس جونیور و ویلیام Feuer کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>