Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: استارباکس برای باز کردن 85 درصد از ما مکان های این هفته به عنوان موارد به افزایش

به عنوان بسیاری از کشورهای در حال بازگشایی برای کسب و کار جدی در مورد برآورد پتانسیل گسترش Covid-19 در ایالات متحده در حال ظهور است. یک رزمی گزارش از ایالات متحده در بخش های امنیت و سلامت و خدمات انسانی پیش بینی شده تعدادی از coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد به حدود 3000 هر روز در اوایل ماه ژوئن است. این تجزیه و تحلیل همچنین گزارش پیش بینی که ایالات متحده را ببینید در حدود 200 ، 000 مورد جدید در هر روز تا پایان این ماه است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.6 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 251,898
  • ما موارد: بیش از 1.1 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 68,934

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:25 am: انگلستان تلفات منجر به برتری ایتالیا در حال حاضر بالاترین در اروپا

بریتانیا در حال حاضر ثبت بالاترین coronavirus مرگ و میر در کشورهای اروپایی با 32,313 گزارش مرگ و میر مربوط به Covid-19 تا کنون. شمارش شامل مرگ و میر ثبت شده در انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

ایتالیا که شده است به خصوص ضربه توسط ویروس شیوع قبلا برگزار شده در اروپا کمترین تلفات. ایتالیا ثبت شده مرگ و میر در 29,079 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشتر بخوانید درباره Covid-19 شیوع در انگلستان از CNBC سام مردیت و رایان براون. —سارا سالیناس

8:13 am: استارباکس قصد دارد تا 85 درصد از ما در کافه باز تا پایان هفته

تحویل rider با پوشیدن ماسک محافظ میدارد منظور از استارباکس به عنوان نشانه های نمایش داده شده در پنجره اعلام انتخاب و ارائه گزینه های در دسترس هستند در میان coronavirus همه گیر در آوریل 28 سال 2020 در شهر نیویورک ایالات متحده است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

استارباکس مدیر عامل کوین جانسون گفت که بیش از 85 درصد از شرکت های ایالات متحده اداره می شود مکان خواهد شد تا پایان این هفته با اصلاح عملیات و ساعت.

این شرکت قصد دارد به بیش از 90 درصد از کافه ها باز در اوایل ماه ژوئن است. استارباکس سهام افزایش یافت 3 ٪ در premarket تجارت. —آملیا Lucas

8:11 am: واکسن آزمایشی آغاز می شود تست انسان در آمریکا

دارویی غول فایزر اعلام کرد که آن تجربی coronavirus واکسن BNT162 شروع تست انسان در ایالات متحده است.

فایزر است که کار در کنار آلمانی داروسازی BioNTech را تست بالقوه واکسن در بزرگسالان بین سنین 18 و 55 در مرحله اول قبل از حرکت به گروه شرکت اعلام کرد. آن امید به آزمون به 360 نفر است.

تلاش شرکت Pfizer و BioNTech یکی از چندین کار به سمت یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19. وجود بیش از 100 واکسن در حال توسعه در سطح جهان به عنوان از آوریل 30, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با حداقل هشت واکسن نامزدها در حال حاضر در آزمایشات انسانی. —برکلی لاولیس جونیور

7:06 am: موارد احتمال افزایش مارس سابق FDA آمریکا

6:53 am: چه کسی می گوید آن را “تعجب آور نیست’ ویروس در فرانسه در ماه دسامبر

در این تصویر عکس سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دیده می شود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و coronavirus تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از گوشی های هوشمند در کیف اوکراین است.

پاولو Gonchar | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی گفته است که “تعجب آور” است که گزارش های پدید آمده از Covid-19 گردش در فرانسه در اوایل ماه دسامبر, رویترز گزارش داد. چین رسما هشدار داده که به شیوع کروناویروس جدید در دسامبر. 31 هر چند موارد گردش قبل از آن که مقامات این کشور به دنبال شناسایی ویروس مرموز.

یک بیمارستان در فرانسه مجددا نمونه های قدیمی از ذات الریه, بیماران و کشف حضور ویروس است که باعث Covid-19 بیمار که تحت درمان قرار گرفت در اوایل دسامبر ، 27 با توجه به انتخاب. دولت فرانسه نمی خواهد خود را تایید اولین مورد از Covid-19 برای نزدیک به یک ماه است.

“آن را نیز ممکن است وجود دارد زود تر موارد یافت می شود” که سخنگوی مسیحی Lindmeier گفت: U. N. مطبوعاتی در ژنو است. او را تشویق دیگر کشورها برای بررسی اینکه آیا این ویروس در گردش بود زودتر از قبلا شناخته شده به منظور شناسایی یک “جدید و تصویر واضح تر” از وقوع. —خواهد Feuer

5:50 am: ایران در مرگ و میر افزایش می یابد به 6,340

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس گزارش شده در ایران افزایش یافته است 63 در 24 ساعت گذشته برای رسیدن به 6,340, سلامت, سخنگوی وزارت kianush می Jahanpur در بیانیه ای گفت: دولت در روز سه شنبه گزارش رویترز.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در ایران رسیده است 99,970, او گفت:. —هالی Ellyatt

5:20 am: اسپانیا گزارش 185 جدید مرگ و میر

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

تعداد روزانه مرگ و میر ناشی از کروناویروس در اسپانیا افزایش یافته است 185 روز سه شنبه وزارت بهداشت گفت: به مناسبت سومین روز متوالی است که تعداد مرگ و میر باقی مانده است زیر 200.

کشور وزارت بهداشت گفت: تعداد کل مرگ و میر افزایش یافته است به 25,613. به طور کلی تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 219,329 از 218,011 روز قبل از. —هالی Ellyatt

5:04 am: روسیه گزارش بیش از 10 ، 000 مورد جدید برای سومین روز متوالی

بيماران مشکوک به coronavirus (COVID-19) عفونت آورده شده توسط مقامات بهداشتی پوشیدن دنده محافظ با آمبولانس به Kommunarka بیمارستان در مسکو, روسیه در آوریل 3 سال 2020 است.

Sefa Karacan | Anadolu Agency | گتی ایماژ

روسیه گزارش کرده است 10,102 جدید کروناویروس عفونت در جمعه آوردن تعداد کل موارد به 155,370. این سومین روز متوالی است که روسیه گزارش کرده است بیش از 10 ، 000 مورد جدید.

بحران کشور در پاسخ گفت: مرکز 1,451 مردم در حال حاضر از درگذشت ویروس. آن گفت: 4.4 میلیون نفر آزمون انجام شده است. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: روسیه می بیند بیشتر از 10 ، 000+ موارد; اسپانیا روزانه مرگ و میر پایدار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>