این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.66 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 257,800
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.2 میلیون دلار) و اسپانیا (بیش از 219,300) ایتالیا (بیش از 213,000) انگلستان (بیش از 196,200) فرانسه (بیش از 170,600)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 2:32 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:30 pm: اسپانیا می بیند روزانه مرگ و میر افزایش دوباره

اسپانیا روزانه مرگ و میر است علامت رو به بالا با 244 مرگ و میر گزارش روز چهارشنبه توسط وزارت بهداشت و درمان. این می آید بعد از سه روز مستقیم از کمتر از 200 گزارش مرگ و میر در هر روز.

تعداد کل مرگ و میر رسیده 25,817 از 25,613 روز قبل. اسپانیا در حال حاضر گزارش 220,325 تایید موارد این ویروس با 685 موارد جدید ثبت شده در 24 ساعت گذشته. — هالی Ellyatt

5:15 pm: انگلستان وزیر بهداشت می گوید: مراقبت از سالمندان خانه بودند یک اولویت و همچنین بیمارستان ها

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock رد این اتهام که دولت را ترک کرده بود بسیاری از افراد مسن در مراقبت از خانه های آسیب پذیر به کروناویروس با اولویت بیمارستان.

“من احساس می کنم مثل ما با قرار دادن مقدار زیادی از تلاش و منابع در پشت حمایت از خانه های مراقبت از شروع” هنکاک گفت: آسمان, اخبار دوشنبه, اگر چه او اذعان کرد که تست شده می تواند ramped تا پیش از آن در این کشور شیوع. — هالی Ellyatt

4:50 pm: اتحادیه اروپا اقتصاد انتظار می رود قرارداد 7.5 درصد در سال 2020

اتحادیه اروپا انتظار می رود که اقتصاد به قرارداد 7.5 درصد در سال 2020 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد بدترین شوک اقتصادی پس از رکود بزرگ در دهه 1930 کمیسیون اروپا روز چهارشنبه گفت.

این بازوی اجرایی اتحادیه اروپا منتشر کرده است آخرین پیش بینی های اقتصادی — اولین برآورد از کشورهای اروپایی معرفی مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس. در فوریه کمیسیون اروپا تخمین زده 1.4 درصد افزایش در تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا در این سال است. — سیلویا عمرو

4:30 pm: انگلستان نیز کشیده شده 3-مرحله برنامه ریزی برای کاهش coronavirus مستند

انگلستان کشیده شده است تا در سه مرحله برنامه ریزی برای سهولت coronavirus مستند به روزنامه تایمز روز سه شنبه گفت.

این روزنامه به گزارش “رویترز” گفته است که فاز اول شامل مغازه های کوچک بازگشایی کنار, هوای آزاد, محل های کار و دوم را شامل مراکز خرید بزرگ بازگشایی با بیشتر مردم را تشویق به رفتن به محل کار بار گفت. میخانه ها, رستوران ها, هتل ها و مراکز تفریحی را در میان گذشته برای باز کردن آن گفت.

دولت باید نقد و بررسی این مستند توسط چهار شنبه, مه 7 و نخست وزیر بوریس جانسون است که انتظار می رود به طرح استراتژی دولت در لغو محدودیتها در روز یکشنبه. — هالی Ellyatt

4:10 pm: ما نیاز به ارائه مدرک’ آن را به عنوان متهم چین بیش از شیوع کروناویروس روسیه می گوید:

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین سخنگوی CNBC گفت که ایالات متحده به اشتباه متهم چین بودن مسئول شیوع کروناویروس بدون ارائه مدرک.

به عنوان جنجال بر ریشه های Covid-19 ادامه با آمریکا اشاره انگشت از سرزنش در چین کرملین سخنگوی دیمیتری Peskov گفت CNBC گفت روسیه نمی تواند “نشان می دهد هر گونه همبستگی” با چین-هجوم آمریکا و با تاکید بر اهمیت مسکو روابط با پکن است.

“ما آن را در نظر بگیرید نه یک زمان مناسب که در جایی در وسط یک بحران شدید یک بحران بی سابقه ای را امتحان کنید مقصر همه چیز را در بین المللی سازمان بهداشت (سازمان بهداشت جهانی) و یا روز بعد در چین” Peskov روز سه شنبه گفت. — هالی Ellyatt

3:35 pm: سنگاپور موارد پیش افتادن 20,000

سنگاپور گزارش داد یکی دیگر از 788 موارد coronavirus بیماری با توجه به مقدماتی تکمیلی توسط وزارت بهداشت و درمان. به ارمغان می آورد که این کشور تعداد کل عفونت به 20,198 پس از وقوع.

اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید بودند کارگران مهاجر ساکن در خوابگاههای وزارت گفت. کسانی که کارگران را به حساب برای نزدیک به 90 درصد از موارد تایید شده در سنگاپور اطلاعات رسمی نشان داد.

این کشور با وزیر توسعه ملی لارنس وانگ گفت CNBC پیش از آن سنگاپور است که هنوز در نیمه راه از طریق آن شیوع. (نگاه کنید 2:14 ساعت به روز رسانی) — ین ن لی

3:16 pm: اندونزی وزیر دارایی با هشدار نسبت به کاهش مصرف خانوار

اندونزی خانوار مصرف عمده ترین عامل رشد اقتصادی ممکن است کوچک در سه ماهه دوم و سوم و چهارم به دلیل محدودیت در جای خود قرار داده که شامل coronavirus oubtreak گزارش رویترز به نقل از وزیر دارایی روپیه Mulyani Indrawati.

این هشدار پس از بزرگترین اقتصاد در آسیای جنوب شرقی رشد در آن ضعیف ترین رشد از سال 2001. کشور از دست رفته برآورد شده و یک 2.97% در سال بیش از سال رشد در سه ماهه اول. بدون زرق و برق مصرف منجر به کاهش رشد و تحلیلگران هشدار داد که اندونزی سقوط می تواند به رکود اقتصادی است.

مصرف حدود 57 درصد از اندونزی تولید ناخالص داخلی با توجه به گزارش رویترز.

این کشور گزارش کرده است 12,701 coronavirus موارد و 872 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت. پایتخت جاکارتا و چند کشور همسایه شهرستانها اجرا اجتماعی-فاصله اقدامات که شامل بسته شدن مدارس و ادارات. — ین ن لی

2:14 pm: ‘این است که هنوز هم نیمه اول ماراتن’ سنگاپور وزیر کشور شیوع

سنگاپور که در آن تعدادی از coronavirus عفونت باید رسید در هفته های اخیر هنوز هم می تواند گزارش تعداد موارد جدید برای برخی از زمان گفت: وزیر توسعه ملی لارنس وانگ.

این کشور در حال انجام “آزمایش های گسترده” در میان کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه گفت: وانگ که co-سر یک نیروی کار به مدیریت شیوع در سنگاپور است. موارد یافت می شود وجود دارد در پشت پرش در عفونت های جدید بیش از گذشته یک ماه.

وزیر اذعان کرد که برخی از پادمان در آن خوابگاه “کافی نیست.” — ین ن لی

1:24 pm: هند خدمات فعالیت فرو می ریزد زیر را در سراسر کشور مستند

خصوصی نظرسنجی که آهنگ های هند, خدمات, فعالیت های ثبت شده “شدید کاهش” ماه گذشته پس از یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این IHS Markit هند خدمات شاخص فعالیت کسب و کار در آمد در 5.4 در ماه آوریل — به طور قابل توجهی پایین تر از نظرسنجی رویترز پیش بینی 40 و ماه قبل 49.3 با توجه به بیانیه ای توسط IHS Markit. خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد گسترش در حالی که زیر 50 نشان دهنده انقباض.

“با توجه به panellists فعالیت به شدت کاهش یافت و به عنوان یک نتیجه از سراسر کشور مستند پیشرو در کسب و کار را تعطیل عملیات خود را به عنوان تقاضا سقوط کردند.” — ین ن لی

12:45 pm: آلمان موارد پرش توسط 947 به پیش افتادن از 164,000

آلمان گزارش 947 جدید کروناویروس عفونت و مصرف خود را شمارش از موارد تایید شده به 164,807 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

این کشور تلفات از Covid-19 افزایش 165 به 6,996 در حالی که تعداد کل بهبود اطراف بودند 137,400 داده ها نشان داد. — ین ن لی

11:46 am: هزینه در چین روز کارگر تعطیل قطره تقریبا 60%

چین با ثبت 115 میلیون توریست سفر در داخل کشور از 1 مه مه 5 آورده است که 47.56 میلیارد یوان (حدود 6.7 میلیارد دلار) درآمد وزارت فرهنگ و گردشگری گفت. درآمد کاهش یافت و نزدیک به 60 درصد از سال گذشته کار بعد از تعطیلات در چین بود که یک روز کوتاه تر است.

چین, شهر ممنوعه در پکن و بازگشایی به بازدید کنندگان در آغاز این ماه پس از بسته پس از ماه ژانویه به دلیل شیوع ویروس. موزه دریافت حدود 5 ، 000 بازدید کننده در روز در طول تعطیلات با توجه به رسانه های دولتی. فعالیت را از سر گرفته و در جهان دومین اقتصاد که در آن تعداد روزانه موارد گزارش شده کاهش یافته است. — ساناز چنگ

10:38 am: نیوزیلند گزارش 2 مورد جدید یکی اضافی مرگ

نیوزیلند وزارت بهداشت گفت: از ساعت 9 صبح به وقت محلی در روز چهارشنبه یک نفر تایید شد به Covid-19 و فرد دیگری بود و احتمالی مورد. این کشور همچنین در گزارش خود 21st مرگ است.

در مجموع نیوزیلند گزارش 1,488 تایید شده و احتمالی موارد است. کشور کاسته برخی از محدودیت ها در هفته های اخیر به عنوان تعدادی از عفونت های جدید کاهش یافته است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio همراه با نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون اعلام کرد روز سه شنبه یک “ترانس تاسمان COVID-سفر ایمن منطقه” بین دو کشور معرفی خواهد شد هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار. تحت توافق استرالیا و نیوزیلند را به سهولت محدودیت های مسافرتی برای بازدید کنندگان سفر بین دو کشور. — Saheli روی Choudhury

10:08 am: همه گیر کوبیده شده است سفر جهانی – 5 نمودار نشان می دهد که چگونه

در حالی که تمام بخش ها احساس اثرات شدید رکود در اقتصاد جهانی فعالیت های, سفر و گردشگری صنایع در حال مبارزه با بسیاری از چالش است. مستند اقدامات را نگه داشته و مردم در برخی از فصل اوج سفر قفسه بندی برنامه سفر در سراسر جهان.

پس از وقوع بیش از 200 کشور و منطقه را تصویب کرده اند اقدامات برای محدود کردن و جلوگیری از سفر در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس با توجه به گزارش سازمان ملل متحد سازمان جهانی گردشگری.

آن اقدامات عبارتند از مرز تعطیلی پرواز تعلیق و اجباری قرنطینه مورد نیاز است. که باعث شده برخی از شرکت های هواپیمایی و هتل ها برای اجرا به مشکلات مالی و میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود.

دیدن بقیه نمودار در اینجا. — ین ن لی Saheli روی Choudhury

9:16 am: چین گزارش 2 مورد جدید دیگری مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت نسبت به دو موارد تایید شده به مسافران از خارج از کشور و دیگری گفت: 20 نفر بدون علامت. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

در مجموع چین گزارش داد 82,883 مورد تأیید و 4,633 مرگ و میر. این ویروس برای اولین بار گزارش شده در ووهان در استان هوبئی در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش. — Saheli روی Choudhury

8:20 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “وجود خواهد داشت بیشتر مرگ’ از coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که بازگشایی نقاط کشور خواهد به ناچار هزینه برخی از آمریکایی ها زندگی خود را. اما او استدلال کرد که از مزایای مهم تر هزینه.

“این امکان وجود خواهد داشت برخی از [مرگ] از آنجا که شما نمی خواهد قفل شده است به یک آپارتمان و یا خانه و یا هر آنچه در آن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ABC David Muir در, نادر, شبکه خبر مصاحبه. “اما در همان زمان ما در حال رفتن به تمرین های اجتماعی فاصله ما قصد شستن دست ما قصد داریم برای انجام بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم به انجام بیش از گذشته دوره از زمان است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان او حرکت کاخ سفید در مارس 5, 2020, در واشنگتن, DC مسیر به آریزونا که در آن او خواهد شد و تور یک ماسک کارخانه و برگزاری یک میزگرد در, بومیان آمریکا, مسائل است.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

همانطور که از سهشنبه ایالات متحده و میر حال صعود بالاتر از 70,000 با مجموع موارد بیش از 1.2 میلیون نفر است.

“وجود خواهد داشت بیشتر مرگ که این ویروس را منتقل می کند با یا بدون یک واکسن. و من فکر می کنم ما در حال انجام به خوبی در واکسن اما با یا بدون یک واکسن آن را به تصویب و ما در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. — کریستینا Wilkie

8:18 am: آرژانتین امنیت 4 میلیارد دلار وام از بانک توسعه آمریکای لاتین

آرژانتین امن است 4 میلیارد دلار از بانک توسعه آمریکای لاتین برای سرمایه گذاری تلاش های مقابله با تاثیر اقتصادی این بیماری شیوع رویترز گزارش داد.

بودجه توزیع خواهد شد بیش از چهار سال رویترز گفت که این بانک انتظار دارد سرمایه گذاری 900 میلیون دلار در آرژانتین در این سال است.

هاپکینز داده ها نشان داد عفونت موارد در این کشور آمریکای جنوبی بالاتر از 4,800 و حداقل 262 مردم مرده است. — Saheli روی Choudhury

8:11 am: هندی, بانک ها, پیش بینی بیشتر وام های بد و که می تواند تاخیر در بهبود اقتصاد

هند شده است در یک ملی مستند از اواخر مارس که در حال حاضر دو بار تمدید شده است. با فعالیت های اقتصادی به شدت کاهش داده است وجود دارد رشد می ترسند که روزانه دستمزد حقوق بگیران و صاحبان کسب و کار کوچک ممکن است دارای قدرت مالی و در این مستند وجود دارد پیش بینی است که آنها ممکن است به طور پیش فرض بر روی وام خود را.

یک کارشناس گفت: CNBC است که بانک ها و غیر بانکی وام دهندگان در حال رفتن به محتاط تر از در حال حاضر در مورد آنها قرض دادن پول به. اگر افرادی که نیاز به وام قادر به دریافت آنها را به طور بالقوه می تواند تاخیر اقتصادی هند بازیابی از coronavirus بحران است. — Saheli روی Choudhury

8:04 am: جهانی عفونت موارد بیش از 3.6 میلیون

بیش از 3.65 میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر آلوده شده است و بیش از 256,800 مردم از دست داده اند و زندگی خود را با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در واقع برخی از کشورها هستند گفت: روزانه خود را مورد اعداد هستند و نه کاهش.

ایالات متحده بدترین متاثر از ملت که در آن مرگ و میر عبور کرده 71,000 با بیش از 1.2 میلیون موارد تایید شده تا کنون هاپکینز داده ها نشان داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de