یک رهگذر با یک ماسک صورت پیاده گذشته یک هیئت مدیره بورس در توکیو Nihonbashi منطقه نشان Nikkei index سقوط در بورس سهام توکیو در طول کرونا ویروس همه گیر. نگرانی های رو به رشد در مورد افزایش موارد COVID-19 در ژاپن است.

SOPA تصاویر

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 1,341,907.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 74,476.
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (366,614) اسپانیا (136,675) ایتالیا (132,547) آلمان (102,453) و فرانسه (98,959).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:45 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:07 pm: در اینجا سه نمودار به دنبال سرعت و میزان این بیماری همه گیر کوروناویروس

6:30 pm: یکی دیگر از انگلستان وزیر خود ايزوله گزارش های رسانه ها

وزیر کابینه مایکل گوو است که به درک رفته اند به خود انزوا به مدت هفت روز پس از یک عضو از خانواده اش نمایش داده می شود علائم COVID-19 اخبار آسمان و دیگر آژانس های خبری گزارش روز سه شنبه.

گوو آخرین در یک رشته از انگلستان سیاستمداران و مقامات که از خود جدا و پس از آنها یا اعضای خانواده نمایش داده می شود علائم و نشانه های این ویروس است. نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان پس از coronavirus علائم بدتر دوشنبه. — هالی Ellyatt

5:30 pm: اسپانیا می بیند و چشم انداز مثبت در مرگ و میر روزانه

اسپانیا گزارش کرده است 5,478 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل موارد به 140,510 روز سه شنبه وزارت بهداشت گفت.

تعداد مرگ و میر افزایش یافته است 743 موارد به 13,798 که بالاتر از 637 مرگ و میر ثبت شده از روز قبل ، — هالی Ellyatt

4:47 pm: ژاپن اعلام وضعیت اضطراری آماده در نزدیکی $1 تریلیون محرک

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد با اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با کروناویروس عفونت در مراکز عمده جمعیتی و پرده برداری از یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین یا $990 میلیارد دلار است.

آبه اعلام وضعیت اضطراری با هدف قرار دادن سرمایه توکیو و شش دیگر استان — حسابداری برای حدود 44 درصد از ژاپن جمعیت — برای یک دوره از حدود یک ماه رویترز گزارش داد.

“ما تصمیم به اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ما در نظر گرفته است که سریع گسترش coronavirus در سراسر کشور می توانست تاثیر زیادی بر روی زندگی و اقتصاد گفت: پیش از آن.

کابینه خود را نیز نهایی کردن بسته محرک — که برابر با 20 درصد از اقتصاد ژاپن خروجی — به کوسن تاثیر بیماری همه گیر در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است. — هالی Ellyatt

4:20 pm: روسیه روزانه افزایش coronavirus موارد می رود بالاتر از 1000 برای اولین بار

تعداد coronavirus موارد در روسیه افزایش بیش از 1000 نفر برای اولین بار برای رسیدن به 7,497 در 24 ساعت گذشته کرملین بحران مرکز پاسخ گفت.

تعداد موارد گزارش شده افزایش 1,154 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت و به 58 تا 11 از دیروز مرکز گفت. آن گفت که تا به حال انجام شده 795,000 آزمون. — هالی Ellyatt

4:06 pm: WhatsApp محدودیت پیام حمل و نقل به سرعت گسترش اطلاعات غلط coronavirus

Facebook را برنامه پیامرسانی واتساپ را سخت تر کرده تا محدودیت های آن را در پیام حمل و نقل برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس و ساختگی درمان های پزشکی.

آن را در یک پست وبلاگ گفت در حال حاضر محدود کردن کاربران به های ارسال محتوا به یک چت در یک زمان.

“ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در میزان حمل و نقل است که کاربران به ما گفته اند می تواند طاقت فرسا و می تواند کمک به گسترش اطلاعات غلط. ما معتقدیم این مهم به سرعت گسترش این پیام را به پایین نگه داشتن واتساپ مکانی برای گفتگو های شخصی” آن گفت:.

آن گفت: در آن مشغول به کار بود به طور مستقیم با سازمان های غیر دولتی و دولت ها از جمله سازمان بهداشت جهانی و بیش از 20 ملی بهداشت وزارتخانه برای کمک به اتصال مردم با اطلاعات دقیق. — هالی Ellyatt

3:32 pm: رهبران جهان از تجمع گرد انگلستان بوریس جانسون که همچنان در بخش مراقبت های ویژه با کروناویروس

رهبران جهان باید بسیج در سراسر انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون, ارسال خود را به او بهترین آرزوها و آرزوی او بهبود سریع پس از ورود به بخش مراقبت ويژه دوشنبه شب خود را به عنوان coronavirus علائم بدتر شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده خود را با بهترین آرزوهای خود را به نخست وزیر روز شنبه و گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که: “همه آمریکایی ها در حال دعا کردن برای او را یکی از دوستانم, او یک نجیب زاده و یک رهبر بزرگ است.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در میان دیگر رهبران که با ارسال پیام های حمایت از بوریس جانسون خانواده اش و مردم. — هالی Ellyatt

3:26 pm: کرملین coronavirus کمک به غرب بحث برانگیز است

روسیه متهم شده است که کاشت اطلاعات غلط و بی اعتمادی در اروپا بیش از coronavirus همه گیر و تلاش خود را برای ارسال کمک به آمریکا و ایتالیا — دو تا از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار — است و ملاقات با شک و تردید.

با این حال آندره Kostin رئیس جمهور و رئیس بانک VTB گفت CNBC دوشنبه که روسیه انتظار ندارد هر چیزی را در ازای اخیر آن کمک به ایتالیا که شامل پرسنل پزشکی, پنکه, ماسک و لباس محافظ. دیگران بر این باورند که روسیه با استفاده از کمک های پزشکی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی. — هالی Ellyatt

وسایل نقلیه از وزارت دفاع تحویل تجهیزات پزشکی به هواپیماهای روسی هوافضا نیروهای قبل از ارسال آن به ایتالیا.

روسیه, وزارت دفاع

3:19 pm: مسافرت داخلی در آمریکا و استرالیا و جنوب شرقی آسیا می تواند رزومه کاری در ماه ژوئن

مسافرت داخلی در آمریکای شمالی و استرالیا و جنوب شرقی آسیا می تواند در دوره بازگشت به حالت عادی در ماه ژوئن اگر تلاش های کنونی با هدف مهار شیوع کروناویروس موفق هستند, به گفته مدیر عامل شرکت استرالیا بزرگترین آژانس های مسافرتی.

مسافرت های بین المللی در ضمن می تواند در خود نگه دارد برای شش ماه دیگر پرواز مرکز گراهام ترنر گفت: CNBC “و نشانه های آسیا.”

“احساس من این است و این است که در مناطقی مانند جنوب شرق آسیا و استرالیا و آمریکای شمالی و داخلی طرف از همه چیز شروع به چیدن شروع به بازگشت به حالت عادی به طور عمده در دولت دیکته در ماه ژوئن,” او گفت:. — کارن Gilchrist

3:05 pm: COVID-19 همه گیر ممکن است شکستن نقطه برای هنگ کنگ کسب و کار

در میان coronavirus همه گیر جهانی شهرها مانند نیویورک و لندن شده اند عملا قفل شده و خیابان ها خالی هستند اما در هنگ کنگ موفق به جلوگیری از کامل مستند حتی اگر شده است وجود دارد افزایش مداوم در موارد بیش از چند ماه.

هنگ کنگ گزارش اول خود را coronavirus مورد Jan. 23. با وجود این شهر و تراکم جمعیت بیش از هفت میلیون آن ثبت شده است 914 موارد coronavirus تا به امروز با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

هنوز هم بیشتر و بیشتر اقدامات محدود کننده در محل بوده است. بسیاری از کارکنان در حال حاضر مشغول به کار از خانه و مدارس متوقف شده اما رستوران ها و کافه ها را بیشتر به عمل به طور معمول — حداقل تا همین اواخر. — Uptin Saiidi

2:57 pm: فرانسه مستند را آخرین تا زمانی که لازم

فرانسه وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: این کشور شیوع کروناویروس نشده به اوج خود رسیده و این مستند اقدامات گذشته خواهد بود تا زمانی که لازم باشد به گزارش رویترز،.

وزیر گفت: پخش BFM TV که این کشور “هنوز هم در بدتر شدن فاز از این بیماری همه گیر” با توجه به گزارش. این کشور شده است در lockdown mode از مارس 17, بسته شدن همه اما ضروری کسب و کار.

فرانسه ثبت شده یکی از بزرگترین شیوع در جهان است. تجمعی موارد COVID-19 در این کشور رسیده اند 98,984 با 8,911 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. — ین ن لی

2:30 pm: آلمان تایید 3,834 بیشتر موارد 173 اضافی مرگ و میر

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافت 3,834 به 99,225 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

این دومین روز متوالی است که این کشور گزارش شده کمتر از 4000 در موارد پایین از حدود 6000 در هر روز بیش از چند روز گذشته اطلاعات توسط موسسه نشان داد.

آلمان همچنین گزارش دیگری 173 مرگ و میر ناشی از مصرف آن شمارش به 1,607 از شیوع را نشان داده است. — ین ن لی

1:21 pm: تایلند گزارش 38 موارد جدید, یک مرگ

تایلند تایید کرده است یکی دیگر از 38 مورد از این بیماری کروناویروس مصرف آن شمارش به 2,258 فتح کرد گرفته شد, گزارش رویترز به نقل از دولت مرکز COVID-19 وضعیت دولت است.

جنوب شرقی آسیا کشور نیز گزارش داد یک اضافی مرگ مربوط به این بیماری در این گزارش گفت:. که به ارمغان می آورد تایلند کل مرگ و میر به 27 پس از وقوع. — ین ن لی

12:07 pm: فیلیپین گسترش مستند به پایان مارس

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte موافقت کرده است به گسترش مستند اقدامات در کشور خود را تا آوریل 30, گزارش رویترز،.

این اقدامات که محدود کردن جنبش و تجمعات شد با توجه به پایان هفته آینده با توجه به گزارش.

همانطور که از روز دوشنبه فیلیپین گزارش شده 3,660 تایید coronavirus موارد با توجه به کشور و وزارت بهداشت. — ین ن لی

9:55 am: کره جنوبی گزارش کمتر از 50 نفر برای دومین روز در حال اجرا

کره جنوبی روز سه شنبه گزارش داد 47 مورد جدید از عفونت برای دومین روز در حال اجرا است. وجود شش اضافی مرگ و میر.

روز دوشنبه این کشور گزارش داد همان تعداد موارد جدید یکی از کمترین روزانه گزارش شماره برای کشور از اواخر فوریه که شیوع و گسترش تصاعدی در درون مرزهای آن.

کره جنوبی در مجموع گزارش 10,331 موارد عفونت و 192 نفر تسلیم به بیماری ناشی از این ویروس با توجه به داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کره جنوبی است که به طور کلی ستایش تلاش خود را برای کاهش گسترش عفونت توسط تست توده مردم آن و اتخاذ اقدامات سخت به قرنطینه و پیگیری کسانی که تحت تاثیر قرار است. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:13 am: لس آنجلس می بیند کاهش رشد اقتصادی در coronavirus موارد

شهر لس آنجلس و همه از لس آنجلس هر دو گزارش اول تک رقمی درصد افزایش پس از بحران ramped تا در ماه مارس شهردار این شهرستان اریک Garcetti گفت: در طول یک شنبه جلسه توجیهی در محلی پاسخ به برک آوت.

شهر اضافه شده 192 تایید coronavirus موارد آوردن مجموع به 2,851 در حالی که این شهرستان تا به حال 420 موارد جدید در مجموع 6,360. شهر و شهرستان را افزایش می دهد هر دو تا 7 درصد.

“دوشنبه ها معمولا از نظر آماری کمی پایین تر نه به عنوان بسیاری از مردم در حال کار بر روی پنج شنبه, تست کمتر. اما حتی با این که این خبر خوبی است” شهردار Garcetti گفت. “این نشان می دهد که آنچه که شما در حال انجام کار است.” — اردن Novet

8:56 am: چین گزارش 32 جدید موارد مرگ و میر برای اولین بار

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش شده 32 مورد جدید و بدون مرگ و میر به عنوان از آوریل 6 — اولین بار در کشور ارسال شده و هیچ مرگ و میر ناشی از ژانویه هنگامی که آن را شروع به انتشار به روز رسانی روزانه.

به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 81,740 مورد تأیید و 3,331 مرگ و میر با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 30 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم.

چین آغاز شده از جمله موارد بدون علامت در آن گزارش روزانه شروع آوریل 1. (به روز شده در 11:29 صبح) — Huileng قهوهای مایل به زرد

8:20 am: بازارهای آسیا پرش در اوایل تجارت

سهام در آسیا افزایش یافت در صبح روز سه شنبه تجاری در افزایش امید است که گسترش جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است کاهش یابد. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن رسید 3.09% در اوایل تجارت در حالی که شاخص Topix به دست آورد 2.66%. در کره جنوبی Kospi رز 2.18%. S&P/ASX 200 در استرالیا به دست آورد 2.1%.

اطلاعات بیش از آخر هفته پیشنهاد شماره از روزانه متحده coronavirus موارد رو به کاهش است اگر چه هنوز زود است که برای تعیین ماندگار ترند. مرگ عوارض در برخی از جهان coronavirus نقاط داغ از جمله اسپانیا و ایتالیا نیز نشان داد نشانه هایی از کاهش. — Eustance هوانگ

8:10 am: ژاپن رهبر آبه می گوید: هزینه های مالی به نبرد همه گیر خواهد شد و در مجموع $357 میلیارد

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: هزینه های مالی تحت ژاپن عظیم بسته محرک برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر خواهد شد و در مجموع 39 تریلیون ین ($357 میلیارد دلار) با توجه به گزارش رویترز به نقل از آژانس خبری محلی Jiji.

روز دوشنبه آبه گفت: رول کردن یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین معادل 20 درصد تولید اقتصادی این گزارش گفت:. رویترز گزارش داد که بسته به تایید کابینه روز سه شنبه به مراتب بیش از یک در وارد شده یادی از سال 2009 بحران مالی در مجموع 56 تریلیون ین در اندازه با هزینه های مالی از 15 تریلیون ین. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:03 pm: کاخ سفید مشاور بهداشت Fauci می گوید: ما هرگز به عقب بر گردیم به حالت عادی’

جهان ممکن است هرگز به عقب بر گردیم به آنچه که در نظر گرفته “عادی” قبل از coronavirus پدید آمده در ووهان چین کمی بیش از سه ماه پیش و به بیش از 1.3 میلیون نفر در سراسر جهان, کاخ سفید, مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت.

Fauci در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا جهان خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی قبل از واکسن تایید شده است گفت: ما به تدریج قادر به “تابع به عنوان یک جامعه است. اما شما کاملا حق با شماست اگر شما می خواهید برای دریافت به قبل از coronavirus که ممکن است همیشه اتفاق می افتد به این معنا است که خطر وجود دارد.” COVID-19 گسترش یافته است تقریبا در هر کشوری در جهان, کشته شدن بیش از 74,000.

“هنگامی که ما می گویند برگشت به حالت عادی منظور ما چیزی بسیار متفاوت از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر چون در حال حاضر ما در یک بسیار شدید کاهش” Fauci گفت. —نوح Higgins-دان

6:45 pm: که می گوید وجود دارد جهانی کمبود 5.9 میلیون پرستاران به جنگ بیماری همه گیر کوروناویروس

سازمان بهداشت جهانی است ترغیب کشورها برای ایجاد حداقل 6 میلیون شغل پرستاری تا سال 2030 به جبران بینی “جهانی کمبود” به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران در سراسر جهان در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

پرستاری بزرگترین گروه شغلی در مراقبت های بهداشتی بخش حسابداری برای حدود 59 درصد از بهداشت حرفه ای که می گوید. وجود دارد کمتر از 28 میلیون پرستاران در سراسر جهان حدود 5.9 میلیون کوتاه از آنچه جهان نیاز دارد به اندازه کافی برای مراقبت از رشد جمعیت با توجه به یک گزارش جدید منتشر شده روز شنبه از, که, شورای بین المللی پرستاری و پرستاران در حال حاضر.

بزرگترین کمبود پرستاران در کم – کم-متوسط درآمد کشورها در آفریقا و جنوب شرقی آسیا و شرق مدیترانه منطقه و برخی از بخش هایی از آمریکای لاتین بر اساس این گزارش که در نگاه 191 کشور با استفاده از داده ها بین سال های 2013 و 2018.

بیش از 80 درصد از جهان را در پرستاران کار در کشورهایی که حساب برای نیمی از جمعیت جهان با توجه به یافته های این گزارش. —برکلی لاولیس جونیور

6:39 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: وجود نور در انتهای تونل با واکسن و درمان تحقیقات

در حالی که در روزهای آینده در این کشور coronavirus مبارزه نگاه تلخ رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آمریکایی ها دلایلی برای امید. “تاپیک فوق العاده ای از نور در انتهای تونل” او گفت: “کاخ سفید در نشست خبری.

“در حال حاضر ده درمانی مختلف عوامل فعال در محاکمات و برخی از آنها به دنبال فوق العاده موفق,” او گفت:. “اما آنها را مجبور به رفتن را از طریق یک فرایند و آن را برای رفتن به یک فرآیند سریع بر اساس آنچه FDA به من گفت.” او گفت: یکی دیگر از 15 درمان های بالقوه در حال کار به سمت بالینی “به طوری که آنها به سرعت در حال پیشرفت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار نظرات اوایل روز دوشنبه توسط سازمان بهداشت جهانی مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus که گفت: تحقیقات برای توسعه واکسن و درمان برای مبارزه با کروناویروس است “شتاب در سرعت باور نکردنی است.”

Tedros گفت: بیش از 70 کشور پیوسته اند که دادگاه برای سرعت بخشیدن به تحقیقات در درمان موثر و “حدود 20 موسسات و شرکت ها در حال مسابقه به توسعه یک واکسن.” —نوح Higgins-دان

3:15 pm: نخست وزیر بوریس جانسون در بخش مراقبت های پس از coronavirus وضعیت ‘بدتر’

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های خود را به عنوان coronavirus علائم بدتر شده رسانه های خبری گزارش روز دوشنبه.

“پس از عصر یکشنبه نخست وزیر شده است و تحت مراقبت پزشکان در سنت توماس “بیمارستان در لندن پس از بستری با علائم مداوم coronavirus” سخنگوی شماره 10 خیابان داونینگ در بیانیه ای گفت.

“در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان” سخنگوی گفت. “PM خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputize برای او که در آن لازم است.”

“PM دریافت مراقبت های عالی و تشکر از همه کارکنان بیمه خدمات درمانی خود را برای کار سخت و فداکاری” سخنگوی اضافه شده است. —کوین Breuninger

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: استارباکس baristas به پوشیدن ماسک صورت ما coronavirus موارد در حال حاضر تعداد 364,000

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de